صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 52
Like Tree60تشکر

موضوع: Nikon D40 & Canon 350D

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ: Nikon D40 & Canon 350D

دی40+70-300
    جناب توسلی! دی ۴۰ با ۷۰-۳۰۰ چجوری می‌شه ۷۰۰ هزارتومان ؟

من فردا نگاهی به قیمتها بیندازم چندتا توصیه می‌کنم... دوستان دیگر هم اگر فرصت کنند حتما پیشنهاداتی دارند...
    در نهایت خودشما با توجه به علاقه شخصی انتخاب کنید و مطمئن باشید انتخاب درستی انجام داده‌اید! چون اختلاف بین دوربینها و برندها آنچنان نیست....
    Amir Mohebi و FARID تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

جناب توسلی! دی ۴۰ با ۷۰-۳۰۰ چجوری می‌شه ۷۰۰ هزارتومان ؟
    آرش خان
    بنده عرضم اون لرزشگیر داره كه گرونه نیست.
    همین 250 تومنیه رو میگم
    اگر دی 40 هم 450 بگیریم،میشه 700،حالا یه كم اینور اونور.
    درست عرض كردم؟

آها راستی...آرش خان تو این فروم فكر كنم شما از معدود دوستانی هستید كه من رو به اسم كوچیك صدا نمیزنید
    لطف میكنید اگر من رو امیر خطاب كنید(اینطوری معذبم)
    مرسی
    FARID تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

آرش خان
    بنده عرضم اون لرزشگیر داره كه گرونه نیست.
    همین 250 تومنیه رو میگم
    اگر دی 40 هم 450 بگیریم،میشه 700،حالا یه كم اینور اونور.
    درست عرض كردم؟
    استاد! اون لنز روی دی ۴۰ فوکوس اتوماتیک نداره! برای بار چندم! یعنی نه اون ۱۰۰ هزارتومانیه! و نه اون Ed و نه هیچ لنزی که AFS نیست روی دی۴۰ نیکون اتوفوکوس نداره.
    Amir Mohebi، EHSAN2، DELL و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه
    تشکر کرده
    451

Thumbs up پاسخ: Nikon D40 & Canon 350D

با سلام و صبح به خیر
    1- یك كمی حالم گرفته شد كه به جای تفاوت دی 40 و 350 دی بگو مگو ها را شاهد بودم اونم بعد از نصف شب!
    2- فرید خان راستشو بخواهید منم مشكل شمارو داشتم و اتفاقی كه برام افتاد رو میگم شاید به دردتون بخوره:
    به عنوان یك آماتور یه مینولتا ایكس 300 داشتم با لنز نرمال1.8 و تله 135 2.8 و سال ها باهاش آماتوری عكس می گرفتم و بسیار راضی و خوشحال بودم بعدش دیجیتال كه اومد 300 دی كنون حدود 900 هزار تومان بود و من ناچارا به سونی پی 73 (4 مگا 3 زوم) با حدود 250 تومان راضی شدم و باز هم 2.5 سال از سرعت عكس و بی نیازی از ظهور خوشحال بودم ولی از نظر كیفیت عكس نالان به طوریكه هر از گاهی مثلا برای پرتره دوباره فیلم 135 می گرفتم و حالا می رسیم به اینكه بالاخره دل به دریا زدم و رفتم سراغ dslr و رسیدم به سوال اصلی انتخاب بین دی 40 و 350 دی بعد از خواندن ریویو ها و سایت ها و توصیه ها و... البته رسیدن به این نتیجه كه این دو واقعا فرق قابل توجهی ندارندو پس از دو دلی فراوان و گذشت زمان یك روز به فروشگاه رفتم و از فروشنده خواستم هر دو را در اختیار من قرار دهد فقط با یك عكس گرفتن از هركدام به وضوح و سرعت به این نتیجه رسیدم كه برای من دی 40 بهتر است زیرا واقعا تصویری كه از ویزور می دیدم بسیار شفاف تر بود و بعد از گرفتن عكس هم تفاوت مونیتور بزرگتر خیلی توی چشم می زد و حالا بعد از 6 ماه استفاده به یك نتیجه رسیدم: بزرگترین اشتباه در انتخاب من این بود كه چرا همان اول dslr نخریدم (هر چند كه نمی توانستم برایش لنز اضافی بخرم) و هنوز هم هروقت سراغ حدود 18000 عكس دوربین سونی می روم و خاطرات و مناظر را با كیفیتی می بینم كه انگار رویشان را گرد و غبار گرفته است (البته با كمی اغراق) باز هم افسوس می خورم كه دی 40 را چرا زودتر نگرفتم و این همه دو دلی و وقت صرف خواندن ریویو ها و تفاوت های این دو كردم (و شاید اگر 180 عكس با همان مینولتا بجای این 18000 عكس داشتم خیلی بهتر بود )حالا بخصوص از پرتره های همین لنز كیت هم (البته پس از اندكی كراپ و كمی دستكاری) در حد خودش بسیار راضی هستم و منتظرم هر وقت كه تونستم لنز بهتری هم برایش بگیرم. بنا بر این پیشنهاد می كنم بجای تصمیم از توی ریویو و سایت( البته پس از خواندن آنها) انتخاب خود را با امتحان كردن آن دو بگیرید.
    3- با تشكر از مدیر سایت البته به شرطی كه اون قسمت بگو مگو ها را كلا با توجه به خارج بودن موضوع حذف كند!
    FARID تشکر می‌کند.

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    فرهاد جان فقط شما مشكل مالی ندارید
    و مشكل مالی هم مشكلی نیست!
    خوب این دی 40 . 350 دی و غیره و غیره رو برای من و شما ساختن.
    اگر مشكل مالی نبود كه همه با یه مارك 3 و 70-200 عكاسی میكردن
    با 700 خیلی كارا میشه كرد!
    دی40+70-300
    350 دی+55-200
    و ...
    راستی سامسونگ جی ایكس 10 هم با دو تا رنج خوب(نه لنز خوب) 650 تومنه
    ممنون من همين منظور من هست ارزش خريد رو داره اين سامسونگ با 2 عدد رنج خوب البته عكسهاشو تو سايتهاي ديگه ديدم راضي كننده هست . و تو جمهوري نديدم سامسونگ رو البته زياد نگشتم همان پاساژ رو به رو علائدين رو گشتم غير از سايت نورنگار جاي ديگه ميشه پيداش كرد چون قيمتهاي نورنگار نزديك 50.60.تومن گرونتر از بازاره

كاربر همراه EHSAN2 آواتار ها
    تشکر کرده
    722

انتخاب بین چند برندی که نام بردید برای شما که انتظار زیادی از دوربین و لنز ها ندارید کار ساده ایست .....
    بین 350d ,d40 که تفاوت زیادی با یک دیگر ندارند فقط مساله ی لنز هاست .... که در آینده خواهید خرید ....
    ولی برای سامسونگ مساله ی بدنه بعدی هم مطرح هست ..... اگر نیاز به آپگرید نسبتاٌ سریع دوربین دارید انتخاب خوبی نیست ولی اگر همین بدنه نیازهایتان را کاملاٌ پوشش می دهد انتخاب خوبیست ( توی همین فروم جناب " امیر عباس ولی " این مجموعه رو از نورنگار تهیه کردند و می توانید از ایشان هم سوال بپرسید )

اگر nikon رو انتخاب کردید و لنز زوم زیر 300$ نیاز داشتید 55-200 vr با قیمت خیلی خوبی در دسترس است ....
    ویرایش توسط EHSAN2 : Wednesday 27 February 2008 در ساعت 20:23 دلیل: اشتباه در درج رنج لنز
    FARID تشکر می‌کند.

If you see the action you missed it.

كاربر همراه avang777 آواتار ها
    تشکر کرده
    380

سلام
    از نظر من
    سامسونگ رنج خیلی خوبی داره.كیفیت عكسهاش با توجه به لنزهای كیت دوربینهای كنون 400 و 350 بهتر از آنها است حتی در حالت اتوماتیك.مقایسه نزدیك با نیكون مقدور نشده.بدنه بسیار محكم و قوی دارد.نویزش فكر كنم از 400 دی كمتر است. در نور كم كه برای من مهم بود عكسهای خیلی خوبی توانستم با آن بگیرم.
    یكی از موارد مهم فكر كنم وجود لرزش گیر خوبش در داخل بدنه باشد كه باعث می شود لنزهای آینده را بتوان ارزانتر نسبت به كنون و نیكون خرید. ضمن اینكه هم لنزهای پنتاكسهای قدیمی به آن میخورد و هم اینكه لنزهای خوبی برای آن در آینده خواهد آمد. چون مدلهای جدیدتر مثل GX-20 در راه هستند و ظاهرا سامسونگ شروع به تولید جدی تری در این رده نموده است. در حالی كه این دوربین با هم رده پنتاكس خود هیچ تفاوتی ندارد.بنابراین در عمل دو شركت از آن پشتیبانی می كنند.
    در كل دوربین خیلی خوبی است.لنزهای تقریبا با كیفیتی دارد. باور كنید نسبت به تصویری كه ارائه میدهند مجانی روی دوربین گذاشته شده اند.رنگهای كاملا واقعی و كاملا اشباع و غنی بدست خواهید آورد.مخصوصا در نور كم از كیفیت عكس آن تعجب میكنید. در مورد مسائل حرفه ای نظری ندارم.شاید در حالتهای خاص ضعیف باشند.اما ما كه فیل آسكی نیستیم كه بخواهیم بهترین لوازم را داشته باشیم.
    باز هم از نظر من بهترین بود كه آن را خریدم و تنها عیب آن مارك سامسونگ بر روی آن است كه اگر پنتاكس بودن آن را در نظر بگیریم قابل اغماض می باشد.

موفق باشید.
    ویرایش توسط avang777 : Wednesday 27 February 2008 در ساعت 14:31
    FARID تشکر می‌کند.
    امير عباس ولي
    samsung GX-10

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

کد:

400 دی كمتر است. در نور كم كه برای من مهم بود عكسهای خیلی خوبی توانستم با آن بگیرم.
    راستش این یكی را فكر نمیكنم كه نویز K10D یعنی اخوی دوربین شما کمتر از 400 دی باشد.

واقعیت این است که من فکر میکنم همه این دوربینهای هم رده در نور کم عکسهاس نسبتا خوبی میگیرند غیر از بحث نوردهی طولانی که سی موس کنون بهتر عمل میکند.

لینک پایین کاملترین مقایسه نویز دوربین شما با 400 دی و دی 80 است. اطلاعات خوبی در ان هست. مشکل 400 دی در این تست این است که کیفیت کیت لنز ان پایین تر از کیت لنز دی80 و پنتاکس است که بر روی نتایج نهایی اثر میگذارد. شاید بهتر باشد که این تست با لنز 50 فیکس هر سه برند انجام شود.

http://www.cameralabs.com/reviews/Pe.../page4ca.shtml
    Amir Mohebi، Keivani، farhad44 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط persian نمایش پست ها
    کد:

400 دی كمتر است. در نور كم كه برای من مهم بود عكسهای خیلی خوبی توانستم با آن بگیرم.
    راستش این یكی را فكر نمیكنم كه نویز K10D یعنی اخوی دوربین شما کمتر از 400 دی باشد.
    ولله قضيه ي كنن توي اين فوروم داره مي شه مثل قضيه خره كه مرده بود و هر كي مي رسيد يه لگدي بهش مي زد .:confused:

یا دوستي گفته بود CMOS دیگه قدیمی شده كه بی اختیار یاد كلاغه افتادم !
    Amir Mohebi، EHSAN2 و Super Oli تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

استاد! اون لنز روی دی ۴۰ فوکوس اتوماتیک نداره! برای بار چندم! یعنی نه اون ۱۰۰ هزارتومانیه! و نه اون Ed و نه هیچ لنزی که AFS نیست روی دی۴۰ نیکون اتوفوکوس نداره.
    آرش جان
    كم كم دارم به موجودیت خودم شك میكنم!!!!!
    جدی میگید؟
    من اون لنز رو میگم كهAPO هست.
    یعنی اون هم AFS نیست؟
    شما اگر نبودید تا حالا یا صد دفعه از فروم اخراج شده بودم یا
    مرسی

صفحه 5 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین