صفحه 122 از 433 نخستنخست ... 22 72 112 118 119 120 121 122 123 124 125 126 132 172 222 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

15-85 يک لنز همه کارست ميتونه هميشه روی دوربين باشه
    50 1.8 روی دوربين های کراپ معادل 80 ميليمتر ميشه که برای پرتره فوکال خوبيه (برای نيم تنه و سر و شانه )
    فکر نکنم پرايم وايد مناسبی پيدا کنيد که بتونه از 17-40 شارپ تر باشه و قيمتش از 17-40 گرون تر نباشه
    خودم مدتيه دارم همه لنز ها رو چک ميکنم لنز مناسبی پيدا نکردم ، خوب ها گرونن و ارزون تر ها به اندازه 17-40 شارپ نيستن

تک لنز پرايم شما رو خيلی محدود ميکنه ، شايد برای مدتی خوب باشه باهاش کار کنيد و خلاقيت رو بالا ميبره اما دستتون خيلی بسته ميمونه
    حداقل يک لنز همه کاره داشته باشيد خيلی به کارتون مياد
    اگر در آينده باز هم ميتونيد لنز های ديگه بگيريد من جای شما بودم 18-55 رو نگاه ميداشتم و شروع به سرمايه گذاری روی لنز هايی ميکردم که به درد فول فريم هم بخوره
    85 1.8 24-105 17-40 70-200
    اگر قصد سرمايه گذاری زيادی نداريد 55-250 +18-55 + 85 1.8 رنج خيلی خوبيه و اکثر فروم های خارجی از ترکيب لنس کيت و 55-250 به جای 15-85 توصيه ميکنن
    hkhaghani و M.B.P تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ١٨-١٣٥ يا ١٥-٨٥

با عرض سلام خدمت دوستان.يك سالي هست كه دوربين 600D با لنز ١٨-٥٥ گرفتم و حالا مي خوام يه لنز بهتر بگيرم.بعد از تحقيق هايي كه كردم به دو لنز ١٨-١٣٥ و ١٥-٨٥ رسيدم و حالا نميدونم كدوم رو بگيرم.عكاسي من بيشتر اوقات در سفر هست.اگر كمك كنيد ممنون مي شوم.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط masih_bab نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان.يك سالي هست كه دوربين 600D با لنز ١٨-٥٥ گرفتم و حالا مي خوام يه لنز بهتر بگيرم.بعد از تحقيق هايي كه كردم به دو لنز ١٨-١٣٥ و ١٥-٨٥ رسيدم و حالا نميدونم كدوم رو بگيرم.عكاسي من بيشتر اوقات در سفر هست.اگر كمك كنيد ممنون مي شوم.
    ۱۵-۸۵ لنز بهتریه. اگه مشکل پولشو ندارید ۱۵-۸۵ رو بگیرین.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

خيلي ممنون...فقط مي خواستم بدونم از لحاظ تله خيلي با هم فرق دارن؟(محسوسه يا نه؟)و آيا اون تفاوت كيفيتي كه ميگن ١٥-٨٥ بهتره هر كسي مي تونه تشخيص بده يا نه؟و ٨٥ تله راضي كننده هست؟با تشكر از شما

كاربر همراه atashin آواتار ها
    تشکر کرده
    339

سلام
    دوست گرامی بسته به کار شما داره
    اگر در سفر به عکاسی از پرنده ها می پردازید که 135 ولی اکر برای عکاسی روزمره هست که 85 بهتره و خروجی بهتری برای شما می ده
    حالا به جر این ها باید ببینی برای چه کاری هست و در چه شرایتی می خواهی عکاسی کنی چقدر نور می خواهی در چه فاصله ای .. به جر فاصله به f لنز نیز دقت کن
    موفق باشید

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط atashin نمایش پست ها
    سلام
    دوست گرامی بسته به کار شما داره
    اگر در سفر به عکاسی از پرنده ها می پردازید که 135 ولی اکر برای عکاسی روزمره هست که 85 بهتره و خروجی بهتری برای شما می ده
    حالا به جر این ها باید ببینی برای چه کاری هست و در چه شرایتی می خواهی عکاسی کنی چقدر نور می خواهی در چه فاصله ای .. به جر فاصله به f لنز نیز دقت کن
    موفق باشید
    براي عكاسي از پرنده ها فاصله كانوني 135 مطلقاً كافي نيست.
    lamagra، atashin، tractorspor و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه atashin آواتار ها
    تشکر کرده
    339

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    براي عكاسي از پرنده ها فاصله كانوني 135 مطلقاً كافي نيست.
    100% دوست گرامی
    ولی دوستمون 2 انتخاب داشت منم در این دو محدوده عرض کردم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

از لحاظ قيمتشون مشكلي ندارم.fهاشون هم هر دو يكي هست.مي خوام بدونم كه از تله ٨٥ تا١٣٥ تفاوت زيادي هست يا نه.چون ١٥-٨٥ رو دستم نگرفتم نمي دونم چقدر اختلاف داره(مثلا براي عكس گرفتن از غروب).شرمنده كه زياد سوال مي كنم.خيلي ممنونم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

از لحاظ قيمتشون مشكلي ندارم.fهاشون هم هر دو يكي هست.مي خوام بدونم كه از تله ٨٥ تا١٣٥ تفاوت زيادي هست يا نه.چون ١٥-٨٥ رو دستم نگرفتم نمي دونم چقدر اختلاف داره(مثلا براي عكس گرفتن از غروب).شرمنده كه زياد سوال مي كنم.خيلي ممنونم
    براي عكس گرفتن از منظره غروب معمولاً از لنز تله استفاده نمي شود. معمولاً از لنزهاي وايد و اولترا وايد براي عكس منظره استفاده مي شود.
    Zohha تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

اگر از غروب با وايد عكس بگيريم.خورشيد ريز نميشه؟
    M.Nouri تشکر می‌کند.