صفحه 120 از 433 نخستنخست ... 20 70 110 116 117 118 119 120 121 122 123 124 130 170 220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    کیاوش عزیز
    فوکال لنز DX , FX ندارد و لنز 35mm DX فوکالی دقیقا معادل 52.5 میلیمتر برای سنسور کراپ 1.5 میدهد.
    علي اقا درسته ببخشيد من اشتباه كردم. شما درست ميفرماييد.
    مرتضي جان توضيح دادند.
    ممنون
    Rouzbeh Ehsani، alir. و Moty تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط mamad_7kl نمایش پست ها
    سلام. دوستان من می‌خوام یک لنز ۱۸-۲۰۰ برای نیکون دی‌۷۰۰۰ تهیه کنم. تفاوت قیمت بین برند نیکور و تامرون خیلی زیاد بود. به‌نظرتون تفاوت کیفیتشون هم همینقدر هست؟ در واقع من می‌خوام یک ۱۸-۲۰۰ بخرم و پول نیکور رو ندارم، منطقی هست که با بودجهٔ کمتر تامرون رو بگیرم؟ پیشاپیش ممنونم
    تا جايی که يادمه تامرون 18-270 PZD از مدل های ديگه تامرون بهتره و کيفيت بهتری داره حالا قيمتش رو نميدونم
    mamad_7kl تشکر می‌کند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad bagher نمایش پست ها
    ممنون برای پاسختون
    نه منظورم اینه که 18-105 رو دارم و بجز اون میخوام اولین لنز غیر کیتم رو انتخاب کنم ( ببخشید اگر بد توضیح دادم ) ، پس میگید 35 1.8 خوبه و شما استفاده کردین ، طبق لینکی که دادم برای dxo بود تفاوت شارپ برای اون 35 با 18-105 قائل نشده و همین وسوسه کرد منو تا به 50 فکر کنم ، حالا شما که جفتش رو دارید ممکن هست بگید از نظر شما برای من کدوم مناسب تره ؟ ، ممنونم ازتون
    همانطور که عرض کردم و دوستان هم اشاره کردند نگران شارپنس 35f1.8G نباشید و در مورد انتخاب بین این دو لنز (35 و 50 G ) مساله مهم برای شما فوکال است و به نظرم خودتان را درگیر تستهای آزمایشگاهی شارپنس نکنید.
    در مورد انتخاب فوکال بین 35 و 50 هم اینطور در نظر بگیرید:
    1- اگر یک تک لنز دیاف باز میخواهید رو دوربین ببندید که نیاز های معمولتان را برآورده کند و زیاد از بدنه باز و بسته اش نکنید 35 بگیرید.
    2- اگر احتمال میدهید که بیشتر پرتره ( به مفهوم عام ) خواهید گرفت آنوقت 35 اذیت تان خواهد کرد و بایستی 50 بگیرید.( در این مورد نظر من ورژن D و f1.8 است )

كاربر همراه
    تشکر کرده
    69

دوستان کسی با لنز نیکون 400-80 کار کرده و اشنایی داره؟
    ویرایش توسط mo.ghadimi : Friday 24 May 2013 در ساعت 23:14

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

سلام من بین دو لنز canon 70-200mm f/4 IS USM و Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG OS HSM Lens موندم. دوربینم 60دی هست و کارم بیشتر عکاسی در پیست و رالی هستش، می خواستم از عزیزانی که با این دو لنز کار کردند به من کمک کنن و بدونم کدوم تصویرش بهتره و کلا لنزه بهتریه، تو مقایسه سایت http://www.the-digital-picture.com/R...mp=0&APIComp=0 فکر کنم لنز کانن بهتر بود ولی چون تا حالا باهاش کار نکردم نظری ندارم، نظره دوستانی که این لنزو داشتن میتونه خیلی کمک بکنه و کلا نظرشون در رابطه با دو لنز و خوبی و بدیاشو بگن،
    خیلی ممنون

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط akimora نمایش پست ها
    سلام من بین دو لنز canon 70-200mm f/4 IS USM و Sigma 70-200mm f/2.8 EX DG OS HSM Lens موندم. دوربینم 60دی هست و کارم بیشتر عکاسی در پیست و رالی هستش، می خواستم از عزیزانی که با این دو لنز کار کردند به من کمک کنن و بدونم کدوم تصویرش بهتره و کلا لنزه بهتریه، تو مقایسه سایت Canon EF 70-200mm f/4 L IS USM Lens Image Quality فکر کنم لنز کانن بهتر بود ولی چون تا حالا باهاش کار نکردم نظری ندارم، نظره دوستانی که این لنزو داشتن میتونه خیلی کمک بکنه و کلا نظرشون در رابطه با دو لنز و خوبی و بدیاشو بگن،
    خیلی ممنون
    قطعا f2.8 برای شما بهتر هست به این دلیل که بوکه در این ژانر اهمیت زیادی داره
    ولی اینکه آیا این لنز سیگما در f2.8 عملکرد خوبی داره یا نه رو من نمیدونم و تجربه ای ازش ندارم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    قطعا f2.8 برای شما بهتر هست به این دلیل که بوکه در این ژانر اهمیت زیادی داره
    ولی اینکه آیا این لنز سیگما در f2.8 عملکرد خوبی داره یا نه رو من نمیدونم و تجربه ای ازش ندارم
    توی مقایسه ای که گذاشتم کانن تو اف4 هم بهتر از سیگما با اف 2/8 بود، ولی باز من شک دارم. توی کار کردن نتیجه ها بهتر مشخص میشه.
    بوکه برای من لازمه ولی شارپنس عکس و کیفیتش مهمتره، حالا من نمیدونم کدوم لنز شارپ تره

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط akimora نمایش پست ها
    توی مقایسه ای که گذاشتم کانن تو اف4 هم بهتر از سیگما با اف 2/8 بود، ولی باز من شک دارم. توی کار کردن نتیجه ها بهتر مشخص میشه.
    بوکه برای من لازمه ولی شارپنس عکس و کیفیتش مهمتره، حالا من نمیدونم کدوم لنز شارپ تره
    من فکر میکنم برای این ژانر بوکه اهمیت بیشتری داره با این پیش فرض که کیفیت لنز سیگما شاید عالی نباشه اما حتما قابل قبول هست مگر اینکه شما نیاز به خروجی خیلی خوب داشته باشین که کنون 2.8 is ورژن ۱ شاید کارکرده تمیز پیدا کنین با همین قیمت

البته نمیدونم من اگر همه عکسهاتون با تکنیک panning هست شاید اونقت دیگه f2.8 ضروری نباشه

اما واسه بحث نور و سرعت همچنان فکر میکنم f2.8 بهتر هست
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

هر کدوم مزيت خودشون رو دارن
    برای عکاسی توی روز کنون بهتره و فکوس سريع تری هم داره ، واسه محيط های بسته و نور کم ديافراگم 2.8 خيلی بهتر جواب ميده
    روی فوکال 200 لنز های تمرون از سيگما بهتر عمل ميکنن و خيلی با کنون 2.8 اختلاف کيفيت ندارن (خيلی هم ارزون تر نيستن)
    کيفيت ساخت سيگما بهتر از تمرونه اما کيفيت خروجی تمرون بهتره
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    28

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    هر کدوم مزيت خودشون رو دارن
    برای عکاسی توی روز کنون بهتره و فکوس سريع تری هم داره ، واسه محيط های بسته و نور کم ديافراگم 2.8 خيلی بهتر جواب ميده
    روی فوکال 200 لنز های تمرون از سيگما بهتر عمل ميکنن و خيلی با کنون 2.8 اختلاف کيفيت ندارن (خيلی هم ارزون تر نيستن)
    کيفيت ساخت سيگما بهتر از تمرونه اما کيفيت خروجی تمرون بهتره
    شما با سیگما و تمرون کار کردی؟ مشکل سرعت فوکوس نداره؟ حتما تمرون بهتره که با اینکه شما سیگما داری ولی باز تمرون رو پیشنهاد میدی، درسته؟
    حالا در مقایسه با کانن اف 4 آی اس دار، تمرون از نظر خروجی چطوره؟ آیا شما مقایسه کردید؟