صفحه 151 از 433 نخستنخست ... 51 101 141 147 148 149 150 151 152 153 154 155 161 201 251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

سلام من میخواستم بدونم جایی هست که لنز اجاره بده مثلا واسه یکی دو روز لنزو اجاره کنیم و با امتحان و ازمایش لنز بدونیم به درد ما میخوره تا بخریمش

جایی برای مطرح کردن این سوال پیدا نکردم اگه ببخشید

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط milad32 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم بدونم جایی هست که لنز اجاره بده مثلا واسه یکی دو روز لنزو اجاره کنیم و با امتحان و ازمایش لنز بدونیم به درد ما میخوره تا بخریمش

ما مکانهایی رو داریم که بطور مثال فضای آتلیه رو با دوربین به شما ساعتی برای یادگیری اجاره میدند بطور مثال با پرداخت یه مبلغی 1ساعت آتلیه با دوربین و لنز در اختیارت قرار میگیره ولی اینکه لنز رو با خودت ببری و..

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط milad32 نمایش پست ها

توی يکی از تاپيک ها قبلاً بحثش بود که جايی هست و اجاره ميده ، مال 3-4 ماه پيش بود نميدونم کجا بود
    يکی از دوستان هم يه لنز 85 1.2 اجاره کرده بود که آسيب ديده بود و واسه فروش گذاشته بود (تاپيک الان بسته شده)
    اگر آرشيو خريد و فروش رو نگاه کنيد پيداشون ميکنيد
    فکر کنم ايديشون:
    mooli
    يه اينجور چيزی بود

كاربر همراه Mojtaba.T آواتار ها
    تشکر کرده
    502

سلام دوستان

در مورد خرید لنز دست دوم میخواستم بدونم این گرد و غبارهای خیلی ریز و مختصر بین لایه های عدسی های لنز در کیفیت عکس تأثیر میگذاره؟
    خودم جاهایی خوندم که تأثیر خاصی نداره، درسته؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.T نمایش پست ها
    سلام دوستان

در مورد خرید لنز دست دوم میخواستم بدونم این گرد و غبارهای خیلی ریز و مختصر بین لایه های عدسی های لنز در کیفیت عکس تأثیر میگذاره؟
    خودم جاهایی خوندم که تأثیر خاصی نداره، درسته؟
    دیاف دوربین رو د رحالت بسته تر از 11 قرار بدین و از یه جای سفید یا آسمون عکس بندازین ببینید لکه ای چیزی نشون میده یا نه البته این کار رو بعد از تست با یک لنز تمیز که مشکل نداره انجام بدیدن تا مطمین بشین که سنسور دوربین تمیزه وقتی مطمین شدین کاری رو که گفتم رو انجام بدین.معمولا این عمل گرد و خاک تو همه لنزها هست و عادی است و بهتره حساس نباشین چون با باز کردن دوباره اتفاق میفته کما اینکه این رو هم نشنیده بگیرید از بندهتعمرکارها (بلانسبت تعمیرکار خوب سایت) هم بدشون نمیاد هی تند تند بری پیشش خصوصا با هزینه های بسیار گزافی که میگیرن!!
    Mojtaba.T تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    502

نقل قول نوشته اصلی توسط samad_nooran نمایش پست ها
    دیاف دوربین رو د رحالت بسته تر از 11 قرار بدین و از یه جای سفید یا آسمون عکس بندازین ببینید لکه ای چیزی نشون میده یا نه البته این کار رو بعد از تست با یک لنز تمیز که مشکل نداره انجام بدیدن تا مطمین بشین که سنسور دوربین تمیزه وقتی مطمین شدین کاری رو که گفتم رو انجام بدین.معمولا این عمل گرد و خاک تو همه لنزها هست و عادی است و بهتره حساس نباشین چون با باز کردن دوباره اتفاق میفته کما اینکه این رو هم نشنیده بگیرید از بندهتعمرکارها (بلانسبت تعمیرکار خوب سایت) هم بدشون نمیاد هی تند تند بری پیشش خصوصا با هزینه های بسیار گزافی که میگیرن!!
    چه روش جالبی، خیلی ممنونم که تجربۀ خودتون رو در اختیار من گذاشتید.
    من احتمال داره بخوام از Ebay لنز بخرم که خب دیگه نمیشه لنز رو تست کرد و تنها راه کسب اطمینانم اینه که از فروشندگان معتبرش خرید کنم.
    شما نظری در این رابطه ندارید؟

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

چه روش جالبی، خیلی ممنونم که تجربۀ خودتون رو در اختیار من گذاشتید.
    من احتمال داره بخوام از Ebay لنز بخرم که خب دیگه نمیشه لنز رو تست کرد و تنها راه کسب اطمینانم اینه که از فروشندگان معتبرش خرید کنم.
    شما نظری در این رابطه ندارید؟
    مجتبی جان ببخش که میپرم وسط حرف , به نظرم لنز رو اگه از داخل کشور خریداری کنید بهتره , شاید خرید از خارج کشور ارزون تر تموم بشه ولی اگه لنزتون مشکل داشته باشه اونموقع دیگه دستتون به جایی نمیرسه , در ضمن اینجوری راحت تستش می کنید و با خیال راحت میخرید .
    Mojtaba.T تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .

تشکر کرده
    502

نقل قول نوشته اصلی توسط armin1374 نمایش پست ها
    مجتبی جان ببخش که میپرم وسط حرف , به نظرم لنز رو اگه از داخل کشور خریداری کنید بهتره , شاید خرید از خارج کشور ارزون تر تموم بشه ولی اگه لنزتون مشکل داشته باشه اونموقع دیگه دستتون به جایی نمیرسه , در ضمن اینجوری راحت تستش می کنید و با خیال راحت میخرید .
    خواهش می کنم آرمین جان.

حرفت درسته...
    حالا من برای خرید لنز باید برم ناصر خسرو؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

خواهش می کنم آرمین جان.

حرفت درسته...
    چه مدل لنز میخواهین ؟میتونین در سایت درخواست بدین یا همونجا از دوستان تقاضا کنین اگر کسی لینکی دید بهتون خبر میده
    Mojtaba.T تشکر می‌کند.

كاربر همراه armin1374 آواتار ها
    تشکر کرده
    570

خواهش می کنم آرمین جان.

حرفت درسته...
    بله مجتبی جان .
    Mojtaba.T تشکر می‌کند.
    هنرها تنها تقلید محض واقعیت خارجی نیستند و اگر برخی آثار هنری چنین بودند در حقیقت در برابر رسالت عالی خود کاذب می نمودند .