صفحه 294 از 433 نخستنخست ... 194 244 284 290 291 292 293 294 295 296 297 298 304 344 394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,931 تا 2,940 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

احسان خان عزیز.. جسارتا چتا گله از نحوه فعالیت و جنس پستهای شما دارم... اولا که پرسیدن عیب نیست و این فروم ایجاد شده واسه پاسخگویی و راهنمایی امثال بنده و شما.. و لیکن لطفا کمی به خودتون زحمت بدید و در مورد سواالاتی که واستون پیش میاد ابتدا به شخصه تحقیق و سرچ کنید و اگه باز هم جوابتون رو نگرفتید و نیاز به همفکری و استفاده از تجربه دوستان داشتید بیایید و در تاپیک مربوطه بپرسید.. نکته بعدی. احساس میکنم زیاد به پستهای بقیه عزیزانی که قصد راهنمایی شما رو دارن توجه و دقت نمیکنید و کلا عجله و شوق عجیبی واسه ارسال پست بعدیتون دارید.. این مورد رو بارها و بارها در پستهای شما دیدم .. و نکته آخر هم اینکه گاهی اوقات کلا محیط فروم رو با چت رومها اشتباه میگیرید !! همین موضوع هم به نوبه خودش باعث شلوغ شدن بی جهت صفحات تاپیکها میشه و بعدا واسه کاربرانی که میخوان صعحات رو مطالعه کنن تا جواب سوالی رو بیابند آزار دهنده میشه و باعث هدر رفتن وقت بیشتر..

انشالله که کمی بیشتر به این مسایل دقت خواهید کرد...
    Moeen Salehi، SHOK53، کوروش و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

نقل قول نوشته اصلی توسط papyruus نمایش پست ها
    احسان خان عزیز.. جسارتا چتا گله از نحوه فعالیت و جنس پستهای شما دارم... اولا که پرسیدن عیب نیست و این فروم ایجاد شده واسه پاسخگویی و راهنمایی امثال بنده و شما.. و لیکن لطفا کمی به خودتون زحمت بدید و در مورد سواالاتی که واستون پیش میاد ابتدا به شخصه تحقیق و سرچ کنید و اگه باز هم جوابتون رو نگرفتید و نیاز به همفکری و استفاده از تجربه دوستان داشتید بیایید و در تاپیک مربوطه بپرسید.. نکته بعدی. احساس میکنم زیاد به پستهای بقیه عزیزانی که قصد راهنمایی شما رو دارن توجه و دقت نمیکنید و کلا عجله و شوق عجیبی واسه ارسال پست بعدیتون دارید.. این مورد رو بارها و بارها در پستهای شما دیدم .. و نکته آخر هم اینکه گاهی اوقات کلا محیط فروم رو با چت رومها اشتباه میگیرید !! همین موضوع هم به نوبه خودش باعث شلوغ شدن بی جهت صفحات تاپیکها میشه و بعدا واسه کاربرانی که میخوان صعحات رو مطالعه کنن تا جواب سوالی رو بیابند آزار دهنده میشه و باعث هدر رفتن وقت بیشتر..

انشالله که کمی بیشتر به این مسایل دقت خواهید کرد...

سلام
    بله تا حدودی درست میفرمایید ولی بنده به تمام فرمایشات دوستان توجه میکنم.
    انتخاب دوربین ، لنز اصلی ، فیلتر ها و هر تجهیزاتی که گرفته ام به کمک و مشورت دوستان در انجمن بوده؛ همینطور که چند روز پیش قصد تعویص دوربین با فول فریم را داشتم که باز با پرسش در انجمن و راهنمایی دوستان از انجام آن منصرف شدم.
    در مورد این لنز نیز اگر چند ماه پیش پست ها بندرو دیده و دنبال کرده باشید مشاهده می فرمایید که سوالات زیادی در مورد این لنز پرسیده بودم و بدلیل اینکه در بازار موجود نبود با مشورت دوستان در انجمن به 250-55 رسیدم و این لنزو تهیه کردم , چند روز پیش لنز 250-55 را فروختم و با توجه به نیازم به لنز تله در انجمن این موضوع را مجددا مطرح کردم با توجه به راهنمایی دوستان از قبل و مشاهده تایپیک ها و مقالات مربوط به این لنز و عکسهای که با این لنز گرفته شده بود و همچنین بودجه ای که داشتم به همان 300-70 رسیدم و خدارو شکر همین امروز این لنز مجددا وارد بازار شده بود که بنده هم سفارش دادم.
    برخی از پست های مارو بزارید به حساب اینکه تازه وارد دنیایی عکاسی شده ایم و هیچ دانشی نداریم.
    از تذکر و توجه شما ممنونم چون قصد شما فقط فعالیت بهتر و کارآمد کاربران در انجمن هستش
    SHOK53، Hamed Ziyaei و Amin.Zallaghi تشکر می‌کنند.
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر همراه Kasrajam آواتار ها
    تشکر کرده
    272

Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II مگه 480 نبود؟ الان شده 580؟
    پیکسل اینطور زده بود! اگر قیمت همینه سفارش بدم
    دوستان لطف کنن راهنمایی کنن

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط Erawin نمایش پست ها
    Canon EF-S 55-250mm f/4-5.6 IS II مگه 480 نبود؟ الان شده 580؟
    پیکسل اینطور زده بود! اگر قیمت همینه سفارش بدم
    دوستان لطف کنن راهنمایی کنن
    دوست عزیز متاسفانه یکم دیر اقدام کردید.
    قیمت ها جند هفته ای هست تکان شدیدی خوردن.
    فکر می کنم دیرتر بجنبید پول یک 70-300 رو باید جای 55-250 بدید....
    ehsan1 تشکر می‌کند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Kasrajam آواتار ها
    تشکر کرده
    272

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_zallaghi نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه یکم دیر اقدام کردید.
    قیمت ها جند هفته ای هست تکان شدیدی خوردن.
    فکر می کنم دیرتر بجنبید پول یک 70-300 رو باید جای 55-250 بدید....
    از اون لحاظ کع عیبی نداره زیاد فقط میخواستم بدونم قیمت همینه یا اینجا بالاست
    ممنونم دوست من

كاربر همراه Hamed Ziyaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1887

با سلام..

دوستان به همفکری و راهنماییتون نیاز دارم... لطفا مثل همیشه بنده رو از نظرات مفیدتون بهره مند بفرمایید ..

انشالله قصد خرید یک لنز تله زوم سری * L * کانن رو دارم ... خودم با توجه به نیازهام و فوکال مورد نیاز و تا حدودی در نظر گرفتن قیمت به این سه لنز رسیدم.. ولی چون تجربه کار با هیچکدام رو ندارم نمیتونم تصمیم نهایی رو بگیرم.. ..
    ( موارد استفاده هم تقریبا همه چیز و همه جا و واسه مکانهای مختلف و سوژه ها و ژانرهای متفاوت !!! چون بطور خاص و حرفه ای ژانری رو پیگیری نمیکنم .. ولی معمولا منظره و عکسهای خیابانی و پرتره رو بیشتر کار میکنم..و گهگاه عکاسی در محیطهای بسته و کم نور مثل سالنها و مراسمها )

CANON 70-200 F 2:8 L IS USM II
    CANON 70-200 F 4 L IS USM
    CANON 70-300 L IS USM

میخوام حتما لرزشگیر داشته باشه.. اگه دوستان پیشنهادات دیگه ای دارن لطفا بفرمایند.. قطعا اجباری نیست که بین این سه لنز انتخاب کنم... شاید لنزهای بهتری هم در این محدوده وجود داشته باشن که بنده بی اطلاع باشم.. مخلص کلام اینکه یه لنزی باشه که بتونه ماگزیمم نیازهای بنده رو پوشش بده !! تا در اینده دوباره مجبور به خرید یه لنز دیگه نشم !

( دوربینم کانن 7 دی مارک II ...و در ضمن بزودی قصد خرید لنز تامرون 150-600 رو هم دارم برای تکمیل فوکال از 11 مم تا 600 مم..)
    مبر ز موی سپیدم گمان به عمر دراز
    جوان ز حادثه ای پیر میشود گاهی ...
    "حامد "

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

حامد جان اگر حتما 200-70 میخواهی حتما 200-70 اف 2.8 جدید تامرون یک بررسی بکن.بسیار شارپ،خوش ساخت و خوش قیمته.دو نفر از دوستانم یکی کنونی و دیگری نیکونی در این مدت این لنز رو خریدند و هر دو بسیار راضی اند خودم هم زیاد باهاش کار کردم و واقعا این لنز رو میپسندم..به نظرم چیزی از برندهای اصلی کم نداره منتها صرفه جویی قابل توجهی با خرید این لنز صورت میگیره که میتونه صرف تجهیزات دیگری بشه.
    Fereidoon، SHOK53، Dariush Chegini و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    348

سلام دوستان
    مدتی هست قصد خرید یک لنز با کیفیت با خروجی عالی رو جهت عکاسی عمومی ، مستند و سفری دارم .
    انتخابم رنج 24-70 برای دوربین فول فریم نیکون هست .
    مسلما بهترین اتخاب لنز ارزشمند نیکون 24-70 با دیاف 2.8 هست امما متاسفانه من 2 مشکل اساسی با این لنز دارم .
    1 - قیمت بالا ( گران بودن )
    2 - عدم دارا بودن لرزشگیر
    بنابراین انتخابم را به سمت لنز 24-70 تامرون با دیاف 2.8 بردم .
    متاسفانه نسبت به خرید این لنز مقداری شک و تردید دارم مخصوصا موقعی که با یکی از دوستان وارد به عکاسی مشورت کردم ایشان گفتن فقط به فکر خرید برند اصلی باش
    حالا دو انتخاب دارم
    1- خرید تامرون 24-70 با دیاف 2.8 و لرزشگیر ولی برند غیر اصلی
    2 - نیکون 24-120 با دیاف 4 و دارا بودن لرزشگیر ولی با دیاف بسته تر نسبت به 2.8 تامرون جهت عکاسی در موقعیت های کم نور
    هر دو لنز تو یک رنج قیمت هستند ( متاسفانه ظرف یک هفته گذشته شاهد افزایش قیمت لنزهای تامرون هستیم )
    لطفا دوستان آگاه بنده رو راهنمایی بفرمایند تا بتوانم انتخاب معقولانه تری داشته باشم .
    لازم به ذکر هست رنج بیشتر 24-120 ( 50 میل بیشتر ) برای بنده با دارا بودن چندین لنز دیگر مهم نیست .
    متشکرم

كاربر همراه 47amir آواتار ها
    تشکر کرده
    2280

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدتی هست قصد خرید یک لنز با کیفیت با خروجی عالی رو جهت عکاسی عمومی ، مستند و سفری دارم .
    انتخابم رنج 24-70 برای دوربین فول فریم نیکون هست .
    مسلما بهترین اتخاب لنز ارزشمند نیکون 24-70 با دیاف 2.8 هست امما متاسفانه من 2 مشکل اساسی با این لنز دارم .
    1 - قیمت بالا ( گران بودن )
    2 - عدم دارا بودن لرزشگیر
    بنابراین انتخابم را به سمت لنز 24-70 تامرون با دیاف 2.8 بردم .
    متاسفانه نسبت به خرید این لنز مقداری شک و تردید دارم مخصوصا موقعی که با یکی از دوستان وارد به عکاسی مشورت کردم ایشان گفتن فقط به فکر خرید برند اصلی باش
    حالا دو انتخاب دارم
    1- خرید تامرون 24-70 با دیاف 2.8 و لرزشگیر ولی برند غیر اصلی
    2 - نیکون 24-120 با دیاف 4 و دارا بودن لرزشگیر ولی با دیاف بسته تر نسبت به 2.8 تامرون جهت عکاسی در موقعیت های کم نور
    هر دو لنز تو یک رنج قیمت هستند ( متاسفانه ظرف یک هفته گذشته شاهد افزایش قیمت لنزهای تامرون هستیم )
    لطفا دوستان آگاه بنده رو راهنمایی بفرمایند تا بتوانم انتخاب معقولانه تری داشته باشم .
    لازم به ذکر هست رنج بیشتر 24-120 ( 50 میل بیشتر ) برای بنده با دارا بودن چندین لنز دیگر مهم نیست .
    متشکرم
    با خیال راحت 24-70 تامرون رو بگیرید.
    در مورد این دو لنز تنها برتری مدل نیکونی فروش ساده تر و بهتره .
    خروجی تامرون کاملا قابل مقایسه با نمونه نیکونی هست.
    artan، SHOK53 و jamal.s تشکر می‌کنند.
    امیر دانش
    http://www.amirdanesh.com

كاربر آشنا mirover آواتار ها
    تشکر کرده
    175

با احترام،
    برای خرید لنزی با خصوصیات زیر چه گزینه هایی وجود دارد(wide-Canon)؟

(ژانر مورد علاقه حیات وحش میباشد که در کنار آن دوست دارم از مناظری که در اطراف هست ثبت های با کیفیت تری رو داشته باشم.)

1-کیفیت برتری نسبت به لنز کیت 18 55 ef-s IIs داشته باشد.
    2- حداقل بودجه در نظر گرفته شود.(از یک تا دو تومان)
    3-قطعا از سری ٍef باشد چون احتمال تهیه بدنه فول فریم در آینده هست.
    4- بازه حداقل mm17 یا کمتر روی کراپ سنسور بدهد که اگر به فول فریم هجرت کردم باز تر هم بشود مهم نیست.
    5- روی برند،زوم بودن ، اندازه و ثابت بودن دیاف ، هم حساسیتی نیست فقط کیفیت قابل قبول باشد و مورد استفاده فقط منظره میباشد.
    سپاس.