صفحه 394 از 433 نخستنخست ... 294 344 384 390 391 392 393 394 395 396 397 398 404 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,931 تا 3,940 , از مجموع 4323
Like Tree5932تشکر

موضوع: راهنمایی برای خرید لنز

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

سلام دوستان به نظرتون برای یه تازه کار بهتری با لنز کیت خرید کنه یا کیت 18-55 رو ورندارم به جاش بیام 18*140 ممنون

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون برای یه تازه کار بهتری با لنز کیت خرید کنه یا کیت 18-55 رو ورندارم به جاش بیام 18*140 ممنون
    درود بر شما

قطعا ۱۸-۱۴۰ به خاطر پوشاندن رنج بیشتر تا مدتی شمارو از خرید لنز بی نیاز میکنه.

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط aminjpo نمایش پست ها
    با عرض سلام
    اگر مشکل هزینه ندارید قطعا 18-140 بهتره و دست شما برای عکاسی بازتره

موفق باشید

( با آقا فرشاد عزیز خط رو خط شدیم )
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin.Zallaghi نمایش پست ها
    اصلا نمیشود گفت فلان فوکال خوب است یا بد !!
    تا تست نکنید متوجه نخواهید شد. از نظر یکی فوکال 18 به اندازه کافی واید هست و از نظر دیگری 11مم هم کمه !
    اینکه من به شما بگویم 24 بهتر است یا 35 باور بفرمایید اصلا به درد شما نخواهد خورد.
    راستش روی کیت لنز من بیشتر استفاده ای که دارم 55 مم بود و بعدش بین 24 تا 35 استفاده کردم واسه همین به این 2 تا لنز فکر کردم که شاید خوب باشه

كاربر آشنا akbar-agha آواتار ها
    تشکر کرده
    68

با سلام
    واسه مایی که دلمون میخواد فوکال بالای 400 داشته باشیم (بدون در نطر گرفتن ضریب کراپ) و بودجه زیادی هم نداریم چه راهی هست؟
    الان 55-250 دارم و با توجه به اون، میدونم مثلا 70-300 هم جوابگو نیست.
    بیشتر واسه پرنده گرافی

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar-agha نمایش پست ها
    با سلام
    واسه مایی که دلمون میخواد فوکال بالای 400 داشته باشیم (بدون در نطر گرفتن ضریب کراپ) و بودجه زیادی هم نداریم چه راهی هست؟
    الان 55-250 دارم و با توجه به اون، میدونم مثلا 70-300 هم جوابگو نیست.
    بیشتر واسه پرنده گرافی
    فوکال بالا میخواید، پول هم ندارید، کیفیت هم میخواید، نون هم بگیره ؟؟
    کم خرج ترین راه دوربین سوپرزوم هست.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

دوستان من میخوام لنز پرایم 35mm رو بخرم اما تنها چیزی که منو به شک میندازه VR هست

میدونم که الان به نوبت میگین که چون اپرچر بازی داره شاتر اسپید رو میتونی بالا ببری و مشکلی پیدا نمیکنی ، با این جواب تا مدتی قانع شده بودم

اما چیزی که هست روش عکاسی بنده یکم متفاوته، یعنی الان من با لنز 18-55 که دارم، حتی عکس هایی که توی نصف شب از جمع ها میگیرم با ISO 800 میگیرم روی شاتراسپید 20

چون دستم لرزش نداره خیلی خوب میتونم روی شاتر اسپید های 20-40 خوب عکس ثبت کنم و از ISO پایین تر استفاده کنم تا عکس های شفافی داشته باشم

یه مدت یه لنز 18-55 ED دستم رسید حتی توی روز روشن روی شاتر اسپید 100 هم نصف عکسام خراب میشد و مجبور میشدم تا 200 شاتر اسپید رو ببرم بالا که یادمه حتی تو فضای آزاد مجبور شدم ISO 400 و 200 استفاده کنم (اضافه کنم که تست هام روی فول زوم نبود اصلا و بین همون 18-30 کار میکردم و باز هم عکسا انقدر تار میشدن)

اون موقع بود که فهمیدم توی شب قراره چه افتضاحی درست بکنه این فقدان VR

حالا میترسم که این لنز 35mm هم همینگونه باشه...

از دوستانی که این لنز رو دارن میشه راهنمایی کنن ببینن حین راه رفتن، حرکت، نشستن توی اتومبیل، و غیره تا چه شاتراسپیدی میشه پایین اومد؟

آخه مگه VR چقدر هزینه به لنز اضافه میکنه که اونو از لنز های پرایم دریغ میکنن

تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    دوستان من میخوام لنز پرایم 35mm رو بخرم اما تنها چیزی که منو به شک میندازه VR هست

میدونم که الان به نوبت میگین که چون اپرچر بازی داره شاتر اسپید رو میتونی بالا ببری و مشکلی پیدا نمیکنی ، با این جواب تا مدتی قانع شده بودم

اما چیزی که هست روش عکاسی بنده یکم متفاوته، یعنی الان من با لنز 18-55 که دارم، حتی عکس هایی که توی نصف شب از جمع ها میگیرم با ISO 800 میگیرم روی شاتراسپید 20

چون دستم لرزش نداره خیلی خوب میتونم روی شاتر اسپید های 20-40 خوب عکس ثبت کنم و از ISO پایین تر استفاده کنم تا عکس های شفافی داشته باشم

یه مدت یه لنز 18-55 ED دستم رسید حتی توی روز روشن روی شاتر اسپید 100 هم نصف عکسام خراب میشد و مجبور میشدم تا 200 شاتر اسپید رو ببرم بالا که یادمه حتی تو فضای آزاد مجبور شدم ISO 400 و 200 استفاده کنم (اضافه کنم که تست هام روی فول زوم نبود اصلا و بین همون 18-30 کار میکردم و باز هم عکسا انقدر تار میشدن)

اون موقع بود که فهمیدم توی شب قراره چه افتضاحی درست بکنه این فقدان VR

حالا میترسم که این لنز 35mm هم همینگونه باشه...

از دوستانی که این لنز رو دارن میشه راهنمایی کنن ببینن حین راه رفتن، حرکت، نشستن توی اتومبیل، و غیره تا چه شاتراسپیدی میشه پایین اومد؟

آخه مگه VR چقدر هزینه به لنز اضافه میکنه که اونو از لنز های پرایم دریغ میکنن
    درود بر شما

من دقیقا نمیدونم کدوم ۳۵ میلیمتر مد نظر شماست ولی من با سامیانگ عکاسی کردم و هیچ مشکلی نداشتم.حتی با ۸۵ سامیانگ بدون لرزشگیر و البته با فوکوس دستی روی دست عکاسی کردم بدون هیچ مشکلی که البته همون طور که خودتون اشاره کردید بستگی به لرزش دست و غیره داره...ولی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد با لنزهای سریع.
    جهت افزایش اعتماد به نفس شما بگم که من با لنز ۸۰۰ میلیمتر منوال هم روی دست عکاسی میکنم
    Aier تشکر می‌کند.

كاربر همراه Aier آواتار ها
    تشکر کرده
    248

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر شما

من دقیقا نمیدونم کدوم ۳۵ میلیمتر مد نظر شماست ولی من با سامیانگ عکاسی کردم و هیچ مشکلی نداشتم.حتی با ۸۵ سامیانگ بدون لرزشگیر و البته با فوکوس دستی روی دست عکاسی کردم بدون هیچ مشکلی که البته همون طور که خودتون اشاره کردید بستگی به لرزش دست و غیره داره...ولی فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاد با لنزهای سریع.
    جهت افزایش اعتماد به نفس شما بگم که من با لنز ۸۰۰ میلیمتر منوال هم روی دست عکاسی میکنم
    قصد خرید Nikkor F/1.8 35mm AFS رو دارم
    اخه بحث فقط این نیست
    وقتی لرزشگیر فقط ده تا بیست هزار تومن اضافه میکنه به قیمت لنز
    حتی اگه موجب بشه فقط بشه یه مرحله شاتراسپید پایینتر استفاده کرد بازم کلی ارزش داره

تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط Aier نمایش پست ها
    قصد خرید Nikkor F/1.8 35mm AFS رو دارم
    اصلا شک نکن برادر.لرزشگیر هم نمیخواد نگران نباش
    Aier تشکر می‌کند.