صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50
Like Tree46تشکر

موضوع: G9 یا S5is

كاربر جديد Fara آواتار ها
    تشکر کرده
    19

پیش فرض پاسخ: جی 9 یا اس5آی اس

سلام
    وحید جان اگه درست منظورت رو متوجه شده باشم شما میفرمایید بدنه فلزی - پذیرش فرمت خام - سنسور بزرگ تر -باتری لیتیومی و شارژر همراه ( البته بنظر من ) - نمایشگر بزرگتر ( احتمالا اگه کیفیتش پایین تر نباشه ) - ویزور اوپتیکی سایز واقعی #- وزن بسیار کم - ( و شاید رزولوشن بالاتر __ البته اگه تو این رده بدرد بخوره ) از مزیت های مسلم جی 9 نسبت به اس 5 بحساب می آد که در اونطرف ترازو ما زوم نوری خیلی کمتر و قیمت نسبتا بالاتر رو داریم که کفه رو سنگین تر کرده نهایتا یعنی اینکه جی 9 به قیمتش نمی ارزه و باید از خیرش بگذریم مگه اینکه قیمت خیلی برامون مهم نباشه .
    در ضمن اونطور که از راهنماییهای باقی دوستان دستگیرم شد فلاش اکسترنال هم نمتونه جزو ملاکهای مهم تو این رده باشه ( و مثلا برای اچ 9 یا اچ 5 عیب تلقی نمیشه )
    اگه جایی رو خبط کردم لطفا توضیح بفرمایید .
    بعدش اگه از رنج 400 تومان (اس 5 ) ییهو بپریم رو رنج 500 ( جی 9 ) اونوقت سر و کله دوربینهای دیگه پیدا نمیشه که بخوان با دوربین ما رقابت کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعدش لطف کنین همه دوستان هر کس که میخواد بنده رو شرمنده کنه یه توضیحاتی راجع به رنج دیاف بده و بگه که چه جوری باشه بهتره و کاربردش چیه ؟؟؟؟

اگه کسی میتونه لطفا راجع به رییل سایز بودن ویو فایندر اوپتیکال جی 9 برام توضیح بده که اصلا یهنی چی - آیا فقط یک شعار تبلیغاتیه یا کاربردی و بدرد بخوره - بعدش اینکه اون چیزی که ما تو ویو فایندر می بینیم چقدر با چیزی که رو سنسور می اوفته متفاوته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در کل هنوز منتظر التفات دوستانی که راجع به معضل اصلی من یعنی چه دوربینی با نوع استفاده و علاقمندیم که در سوالات قبل مطرح کردم هماهنگی میتونه داشته باشه هستم و قلبا ازشون متشکرم .
    ممنون........................................ .................................................. ...............................
    ویرایش توسط Fara : Monday 31 December 2007 در ساعت 00:17 دلیل: اضافه کردن مطلب
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

پیش فرض پاسخ: جی 9 یا اس5آی اس

همیشه با قیمت غیر منطقی سری G کانون مشکل داشتم. هر چقدر سری A کانون رو دوست دارم (مخصوصاً A710 is) یا S3 IS رو دوربین خوبی میدونم که امتحان خودش رو پس داده و به هر ریالش می‌ارزه، اما سری G کانون واقعاً این قیمت‌ها نمی‌ارزند.

اگر سری G‌ رو اینقدر جذاب یافتید که خواستید پول خرجشون کنید،‌ بهتون توصیه می‌کنم به نیکون P5100 و P5000 هم فکر کنید که به مراتب ارزانتر هستند و مثلاً P5000 با حدود 200 تومان ارزون‌تر از G7،‌هیچ چیز کم نداشت.

نیکون رو کامپکت‌ساز! خیلی خوبی نمیدونم، اما استثنائاً با این دو مدل P‌ کار کردم و قابلیت‌هاشون رو دیدم.

خریدن سری G توی ایران، اصلاً اقتصادی نیست!
    Mashhadi Vahid و Fara تشکر می‌کنند.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض G9 یا S5is

سلام.من بین دوربینهای powershot نهایتا به این دو دوربین رسیدم.موندم کدمشو بخرم.خصوصیات هر دوتاشو هم کاملا میدونم.هر کس هم یه نظری میده.از مدیر این بخش تقاضا دارم منو راهنمایی کنند.ظاهرا اینجوره که s5is فقط پیکسلش کمتره ولی بقیه مشخصاتش بالاتره و حرفه ای تر هم هست.

لطفا راهنمایی کنید.

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

Wink پاسخ: G9 یا S5is

نقل قول نوشته اصلی توسط sasanrst نمایش پست ها
    سلام.من بین دوربینهای powershot نهایتا به این دو دوربین رسیدم.موندم کدمشو بخرم.خصوصیات هر دوتاشو هم کاملا میدونم.هر کس هم یه نظری میده.از مدیر این بخش تقاضا دارم منو راهنمایی کنند.ظاهرا اینجوره که s5is فقط پیکسلش کمتره ولی بقیه مشخصاتش بالاتره و حرفه ای تر هم هست.

لطفا راهنمایی کنید.
    از برخي جهات G9 حرفه اي تر از S5 است! از جمله بزرگتر بودن سنسور و دارا بودن فرمت RAW !

اما يك سوال؟ آيا استفاده از لنز بزرگتر و با ابعاد و فاصله كانوني متغيرتر سبب حصول اپتيك بهنر در
    S5 مي شود يا خير؟ يادمه يه جايي خوندم ابعاد بزرگتر لنز سبب بهبود اپتيك مي شود، از دوستان
    مطلع تقاضاي راهنمايي مفصلتر دارم

كاربر آشنا mahmooood آواتار ها
    تشکر کرده
    22

پیش فرض پاسخ: G9 یا S5is

لطفا راهنمایی کنید.
    به نظر من s5is برتری هایی که داره مهم تر از چند مگاپیکسل بیشتر جی 9 هستش
    1 - لنز قوی تر با توجه به اینکه شم قابلیت تعویض لنز رو نخواهی داشت بهتر خواهد بود
    2 -ال سی دی با قابلیت چرخش که در برخی موارد خیلی بدرد آدم میخوره و کلی کار راه میندازه که نیازی به عملیات ژآنگور برای عکاسی نباشه :cool:
    3 -سرعت شاتر بالاتر 15 – 1/3200 sec نسبت به جی 9 15-1/2000 sec من خودم برای برخی صحنه ها نیاز داشتم بقیه رو نمیدونم
    4 - دیافراگم باز تر (هر چند عدد ناچیز )
    5- ماکرو صفر نسبت به ماکرو از 1سانتیمتری
    همه اینا به اضافه خوشدستی s5is

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

محمود جان از راهنماییت ممنون.به نظر شما این 4 مگا پیکسل تفاوت محسوسی تو عکسها ایجاد نمیکنه؟؟؟؟
    یه مطلب دیگه اینکه s5is باتری قلمی میخوره ها.
    ولی برای خود من کارکرد گوشی و کیفیت عکس ها مهمه.
    از بقیه هم ممنون میشم راهنمایی کنند

كاربر همراه KingArash آواتار ها
    تشکر کرده
    1226

Wink پاسخ: G9 یا S5is

محمود جان از راهنماییت ممنون.به نظر شما این 4 مگا پیکسل تفاوت محسوسی تو عکسها ایجاد نمیکنه؟؟؟؟
    یه مطلب دیگه اینکه s5is باتری قلمی میخوره ها.
    از بقیه هم ممنون میشم راهنمایی کنند
    تفاوت 4 مگاپيكسل جايي خودش رو نشون ميده كه بخواهيد پوستر 1 متري چاپ كنيد
    كه معمولاً‌ كم پيش مياد!
    استفاده از باتري قلمي ( البته نوع مرغوب با آمپراژ بالا ) به نظر من يه مزيت محسوب ميشه
    هرچند خيلي از بچه ها با اين مسئله مخالفند! لااقل اينطوري مطمئنيد كه اين باتري ها هيچ
    وقت از دور خارج نميشن و همه جا در دسترس هستند

من اگه خودم باشم S5 رو ترجيح ميدم! هنوز قيمت 500 تومني G9‌ برام يه معماست! وقتي
    شما مي تونيد با 485 تومن يه D40 بخريد! :confused:
    Canon! تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

کارکرد گوشی ؟؟؟؟!!!
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

ارش جان ممنون از راهنماییت

Dsc-h7 از شما هم ممنون.اونجا هم منظورم کارکرد دوربین بود که اشتباهی نوشته بودم کارکرد گوشی

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط KingArash نمایش پست ها
    من اگه خودم باشم S5 رو ترجيح ميدم! هنوز قيمت 500 تومني G9‌ برام يه معماست! وقتي
    شما مي تونيد با 485 تومن يه D40 بخريد! :confused:
    سلام: ارش جان من نظری رو مقایسه این دو دوربین(اس5و جی9) ندارم اما مقایسه دو کلاس متفاوت صرفاً با اشاره به قیمت بنظرم منطقی نیست! به عنوان مثال شما اگر بخواهید 485 تومان صرف خرید دوربینی کنید از یک کلاس دیگر تا بخواهید به نزدیک ترین قابلیت های ماکرو زوم ایکس:biggrin: دوربین 500 تومانی مورد اشاره شما نزدیک شویم قیمت حدود 1 میلیون خواهد شد شاید هم بیشتر ....... منهم معتقدم 500 تومان بالاست اماچون کلاس دوربین ها متفاوت است ارزیابی منطقی نیست

ارادتمند
    ویرایش توسط QashQai : Friday 4 April 2008 در ساعت 19:17

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین