صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 215
Like Tree338تشکر

موضوع: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ: با 15.000.000 چی بخرم ... ؟؟؟

در این لینك هم از داشتن لرزش گیر كنون 40 دی تعریف شده
    دیگه!
    وقتی کسانی فرق آبگوشت کوبیده با چیزهای دیگه رو نمی‌دانند و سایت می‌زنند و ریویو می‌نویسند و ترجمه می‌کنند بهتر از این نمیشه....
    دوست عزیز... ۴۰ دی کانن لرزه‌گیر نداره... بلکه بعضی از لنزهای کانن(مثل بعضی از لنزهای نیکون) لرزه‌گیر داره....

۴۰ دی کانن بصورت بدنه خالی و همراه با لنز کیت بفروش می‌رسد... یکی از این کیتها ۱۷-۸۵ کانن است که پسوند Is این لنز نشان از وجود لرزه‌گیر روی لنز دارد...
    Amir Mohebi، Minoosepehr، Kaveh Ghobadi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: با 15.000.000 چی بخرم ... ؟؟؟

شما مثل پست تان را ادیت کردید و بنده قسمت آخر را ندیده بودم...

اول اینکه با آرش عزیز موافقم...بد جور هم موافقم...

بنده خدا نویسنده این سایت!

برای ایرادات نوشته اند سرعت عکاسی پیاپی نه چندان سریع من نمی دانم چند شات برای ایشان سریع است.نکنه دو شات در ثانیه سونی آلفا 350 را خواهند گفت سرعت عکاسی پیاپی بسیار شگفت انگیز!

بگذریم از این دوستان!بهتر است بروند در پاساژ علاالدین موبایل و باطری بفروشند.

و اما در مورد کانن 400 دی و مقایسه با کانن 40 دی!

شاید در نگاه اول و برای بسیاری هیچ تفاوتی دیده نشود.اما این دو بنده از اینجا تا نمی دانم کجا با هم متفاوت هستند و در دو کلاس مجزا قرار دارند.

اولین نکته سرعت شاتر که در دوربین های Entry Level به 1/4000 ثانیه محدود شده ولی کانن دی 40 دارای 1/8000 ثانیه سرعت شاتر است.

لایو ویو

سنسور جدید و بهتر

بدنه بسیار بهتر

نورسنجی و .... بهتر

.....

خلاصه این دو را نمی توان با هم قیاس کرد و قیاس مع الفارق است...( مع الفارق اینطوری بود؟ )
    Amir Mohebi، Minoosepehr، Behnam_703 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

Exclamation با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

با سلام به همه دوستان و اساتيد
    من حدودا 1.5 مليون مي تونم هزينه كنم و به عكاسي Portrait و landscape علاقه دارم
    با توجه به نوع عكاسي مورد علاقه من چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

ضمنا اين اولين موضوع من:::big grin::: پس نا اميدم نكنيد :(
    مرسي

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

سلام

تركيب هاي زيادي رو مي شه پيشنهاد داد ولي با توجه به سوال ديگرتون در مورد مفاهيم اوليه ي عكاسي توصيه مي كنم در خريد دوربين عجله نكنيد و اول كمي در اين مورد مطالعه كنيد تا با ديد بازتري انتخاب كنيد و خداي ناكرده ضرر مالي نكنيد و پشيمان نشويد.
    infinity تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

دوست گرامی
    دوربین canon 40 D بهمراه لنز 55-250 IS بنظر من چند منظوره خواهد بود .

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

تركيب هاي زيادي رو مي شه پيشنهاد داد ولي با توجه به سوال ديگرتون در مورد مفاهيم اوليه ي عكاسي توصيه مي كنم در خريد دوربين عجله نكنيد و اول كمي در اين مورد مطالعه كنيد تا با ديد بازتري انتخاب كنيد و خداي ناكرده ضرر مالي نكنيد و پشيمان نشويد.
    دقیقا فرمایش فرهاد خان صحیحه . صد بار مطالعه کنید چون مجبورید یکی دوبار و حداکثر خرید کنید. (البته بستگی به مایه داره)

در مورد ضررمالی هم حق با دوستمان است . من در خرید 350 دی پس از یکسال و نیم 500 تومن ضرر می کنم و آقا فرهاد بعد از چند ماه بیش از 800 تومن . پس دوربینی رو بخرید که تا دو سه سال دیگه قصد ارتقاء اون رو نداشته باشید .

تازه با اجازه بزرگترها جسارتا عرض می کنم که خود دوربین خیلی زیاد مهم نیست . مهم لنز و تجهیزات دیگه است (این نظر کاملا شخصی و قابل نقده)

در مورد خرید لنز هم خیلی دقت کنید تا پشیمان نشوید.
    Persian تشکر می‌کند.
    اصغـرمحمـدی

تشکر کرده
    7479

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot_Death2200 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان و اساتيد
    من حدودا 1.5 مليون مي تونم هزينه كنم و به عكاسي Portrait و landscape علاقه دارم
    با توجه به نوع عكاسي مورد علاقه من چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

ضمنا اين اولين موضوع من:::big grin::: پس نا اميدم نكنيد :(
    مرسي
    من اطلاعات زیادی درباره دوربینهای نیکون ندارم فقط شنیده ام که برای پرتره مناسب ترند

و اما در مورد برند کانن (با بودجه شما) به نظر من 40 دی بهتره بعد از اون( به ترتیب) 450 دی (به خاطر لایو ویو) بعد 30 دی و 400 دی و بعدش 350 دی.

برای لنداسکیپ به سیگما 20-10 (500 تومن) - یا کانن 22-10 (650 تومن) فکر کنید . البته 70-17 سیگما به قیمت 360 تومن گزینه مناسب است ولی واید واید نیست !

برای پرتره در لنزهای زوم، 150-50 سیگما به قیمت 570 تومن - 85-17 کانن به قیمت 600 تومان - لنز 105-24 کانن به قیمت یه میلیون و خورده ای و .....

پیشنهادات من برای شما :

1- دوربین کانن 40 دی + لنز 20-10 سیگما + لنز 105-24 کانن = قیمت حدود دو میلیون و پانصد

2- دوربین کانن 40 دی + لنز 70-17 سیگما + لنز 200-70 اف 4 کانن معمولی = قیمت حدود یک میلیون و نهصد

3- دوربین کانن 40 دی + لنز 200-18 سیگما لرزه گیر دار = قیمت حدود یک میلیون و چهارصد

4- دوربین کانن 40 دی + لنزهای جدید لرزه گیر دار 55-18 و 250-55 کانن = قیمت حدود یک میلیون و سیصد و پنجاه

قیمتها تقریبی است
    aseman550 و patriot_Death2200 تشکر می‌کنند.
    اصغـرمحمـدی

تشکر کرده
    13937

سلام

دوستان منظور منو نگرفتند انگار. من عرض مي كنم وقتي ايشون هنوز مفهوم فاصله ي كانوني را نمي دانند من ( يا شما) چگونه مي توانيم به ايشون دوربين و از اون مهمتر لنز معرفي كنيم ؟

آيا نبايد اول با اين مفاهيم آشنا شوند و مدتي با دوربين هاي ساده تر عكاسي كنند بعد بروند سراغ مثلا طبق فرمايش شما " دوربین کانن 40 دی + لنز 20-10 سیگما + لنز 105-24 کانن = قیمت حدود دو میلیون و پانصد" ؟

بماند كه ايشون فرمودند 1.5 و شما يك ميليون هم به ايشون وام داديد
    Persian، Amir Tavakoli، A. Mohammadi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    7479

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

دوستان منظور منو نگرفتند انگار. من عرض مي كنم وقتي ايشون هنوز مفهوم فاصله ي كانوني را نمي دانند من ( يا شما) چگونه مي توانيم به ايشون دوربين و از اون مهمتر لنز معرفي كنيم ؟

آيا نبايد اول با اين مفاهيم آشنا شوند و مدتي با دوربين هاي ساده تر عكاسي كنند بعد بروند سراغ مثلا طبق فرمايش شما " دوربین کانن 40 دی + لنز 20-10 سیگما + لنز 105-24 کانن = قیمت حدود دو میلیون و پانصد" ؟

بماند كه ايشون فرمودند 1.5 و شما يك ميليون هم به ايشون وام داديد
    فرهاد خان شما که همیشه می زنی تو ذوق ما

اگه اطلاعات ایشون در مورد مفاهیم عکاسی کم باشه توصیه می کنم اول کل فروم عکاسی رو به اضافه مقالات و نمونه تصاویر و مقایسه ها رو به دقت بخونن بعدش اقدام به خرید کنند .

ولی خدائیش من خودم آرزومه که دوربین کانن 40 دی(حالا 50 دی هم بود که فبه المراد) + لنز 20-10 سیگما + لنز 105-24 کانن + لنز 400-100 کانن رو داشته باشم و فکر می کنم که اکثریت دوستان فروم به انتخابهایی که کرده ام صحه می گذارند .
    من فقط پیشنهاداتی به دوستمون دادم در رنج یک و چهارصد تا دو و پانصد .

برای شروع هم پیشنهاد می کنم یه 350 دی دست دوم و لنز سیگمای 300-28 به قیمت حدود 500 تا 600 تومن تهیه کنن و به قول شما بعد بروند سراغ دوربینها و لنزای بهتر .

ضمنا بنا به بخشنامه دولتی از ارائه وام به دلیل ایجاد تورم معذوریم
    farhad44 و patriot_Death2200 تشکر می‌کنند.
    اصغـرمحمـدی

تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط canon1356 نمایش پست ها
    فرهاد خان شما که همیشه می زنی تو ذوق ما
    آقا ما مخلصيم. شكر خورده باشيم كه توي ذوق كسي بزنيم

نقل قول نوشته اصلی توسط canon1356 نمایش پست ها

ولی خدائیش من خودم آرزومه که دوربین کانن 40 دی(حالا 50 دی هم بود که فبه المراد) + لنز 20-10 سیگما + لنز 105-24 کانن + لنز 400-100 کانن رو داشته باشم و فکر می کنم که اکثریت دوستان فروم به انتخابهایی که کرده ام صحه می گذارند .
    پس شما ليست آرزوهاي خودتان را نوشتد نه توصيه به ايشان :::big grin:::

پس بنده هم يك Canon 5D Mark II بعلاوه ي Canon EF 14mm f/2.8 L II USM بعلاوه ي Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM بعلاوه ي Canon EF 135mm f/2.0 L USM بعلاوه ي Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6 L IS USM بعلاوه ي فلاش 580 دو تا و تله كانورتر هاي 2 و 1.4 هر كدوم يكي و .... رو پيشنهاد مي دم

پي نوشت : از آف تاپيك عذر مي خوام. منتظر جواب نگارنده ي تاپيك مي مانم كه اگر خواستند بيشتر راهنماييشون كنيم.
    aseman550، A. Mohammadi و patriot_Death2200 تشکر می‌کنند.

صفحه 12 از 22 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... آخرینآخرین