صفحه 10 از 22 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 215
Like Tree338تشکر

موضوع: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

پیش فرض پاسخ: با 15.000.000 چی بخرم ... ؟؟؟

سلام: دوست خوب آقا امیر(King) انشاالله كه خرید مناسبی رو انجام میدهید.....اگر نوع عكاسی خود را بیشتر توضیح دهید(خبری . ماكرو . منظره. شب ووووو) و علاقه خود را در بهمراه داشتن دوربین همیشه یا مقاطعی.... نگه داشتن دوربین به چه مدت و از این موارد.....بیشتر بگویید هستند كسانی كه شما را دقیقا راهنمایی كنند. این تاپیك را هم كه ظاهرا مطالعه فرمودید...... قطعا با راهنمایی های دوستان خرید خوبی خواهید داشت. پاینده باشین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام: دوست خوب آقا امیر(King) انشاالله كه خرید مناسبی رو انجام میدهید.....اگر نوع عكاسی خود را بیشتر توضیح دهید(خبری . ماكرو . منظره. شب ووووو) و علاقه خود را در بهمراه داشتن دوربین همیشه یا مقاطعی.... نگه داشتن دوربین به چه مدت و از این موارد.....بیشتر بگویید هستند كسانی كه شما را دقیقا راهنمایی كنند. این تاپیك را هم كه ظاهرا مطالعه فرمودید...... قطعا با راهنمایی های دوستان خرید خوبی خواهید داشت. پاینده باشین

دوستان لطف می كنند
    متاسفانه یا خوشبختانه علاقه مند به تجربه و فعالیت در تمامی حوزه ها هستم. از عكاسی تنه درخت تو هوای خیس لاهیجان همونقدر لذت می برم كه از ثبت تصویر سایه یك پیرمرد تو بر آفتاب یزد یا جزئیات یك چشم همونقدر شادم می كنه كه نور آفتاب از لابلای ابرهای خمار. بیشتر در سفرم . در ضمن كارم تصویر سازی هست و كارشناس گرافیكم. دوربین برام حكم هوس نداره و مقطعی نیست.

فكر كنم همه چیز رو گفتم .

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط king نمایش پست ها
    دوستان لطف می كنند
    متاسفانه یا خوشبختانه علاقه مند به تجربه و فعالیت در تمامی حوزه ها هستم. از عكاسی تنه درخت تو هوای خیس لاهیجان همونقدر لذت می برم كه از ثبت تصویر سایه یك پیرمرد تو بر آفتاب یزد یا جزئیات یك چشم همونقدر شادم می كنه كه نور آفتاب از لابلای ابرهای خمار. بیشتر در سفرم . در ضمن كارم تصویر سازی هست و كارشناس گرافیكم. دوربین برام حكم هوس نداره و مقطعی نیست.

فكر كنم همه چیز رو گفتم .
    با این اوصاف و قیمت تنها پیشنهادی كه می تونم به شما بكنم Nikon D80 به همراه لنز Nikkor 18-200 است و لاغیر.

ضمنا این آخرین پست من در سال 86 بود !

تا پایان سال جاری به خواندن و تجربه و تلمذ خواهم گذراند. آرزوی موفقیت و پیشرفت و فعالیت مفید برای همه ی دوستان قدیم و جدید دارم.
    nmroshan، A_Maddah، Behnam_703 و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا benyamilan آواتار ها
    تشکر کرده
    53

خب مثله اینكه تاپیكی كه برای راهنمائی من بود داره خوب پیش میره ...
    خب من هم بالاخره دوربین رو گرفتم
    با توجه به اینكه اكثر دوستان بر این تاكید داشتن كه یه بدنه ارزون و كارآمد بگیرم و بیشتر توجهم رو لنز باشه منم یه
    Canon 400D + Sigma 17-70 گرفتم دوست داشتم یه لنز تله خوب هم بگیرم ولی چون زیاد در این مورد تحقیق نكرده بودم كه چی لنزی مناسبه گفتم عجله نكنم و بعد یه مدت تله رو هم با تحقیق بیشتر بگیرم
    دلیل انتخاب Canon 400D هم این بود كه اولا با توجه به قیمتش انصافا خیلی كارا بود و اینكه اولین تجره SLR من بود گفتم اگه قراره آب بندی بشم بزا با یه بدنه ارزون تر این كار صورت بگیره و همه فوت و فن دستم بیاد بعدش دنبال یه چیز بهتر برم
    خب سرتون درد نیارم از این به بعد با عكسام مزاحم اساتید میشم
    A_Maddah و farhad44 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Sama01 آواتار ها
    تشکر کرده
    1844

جدا عجب تاپیک پر باری بود. خیلی‌ها را به مرحله خرید آگاهانه رساند. و ظاهرا هنوز هم سفره‌ی نعمات این تاپیک گسترده است.

واقعا از دوستانی که اطلاعات خودشون رو با دیگران به اشتراک گذاشتند و خواهند گذاشت، تشکر ویژه می‌کنم.
    ویرایش توسط Sama01 : Friday 29 February 2008 در ساعت 23:31
    shabab، ashkan 78 و benyamilan تشکر می‌کنند.
    سید مصطفی آهنگرها
    S a m a P i x . i r
    Canon 50D + 16-35 f2.8 L II +70-200 f2.8 L IS

كاربر همراه Canon! آواتار ها
    تشکر کرده
    787

احيانا اگر خواستيد از دي80 و يا 40دي بگذريد مي‌توانيد به 450d هم نيم‌نگاهي داشته باشيد... (كه تا قبل از عيد از همين ايران خودمون قابل تهيه خواهد بود...)
    king تشکر می‌کند.
    محمدحسن اتفاق
    Website | Instagram
    5D4|5D3|40D|11-24|16-35|24-105|70-200f4IS|50f1.4|135f2|speedlites|Ext. tube

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Canon! نمایش پست ها
    احيانا اگر خواستيد از دي80 و يا 40دي بگذريد مي‌توانيد به 450d هم نيم‌نگاهي داشته باشيد... (كه تا قبل از عيد از همين ايران خودمون قابل تهيه خواهد بود...)
    دوست عزیز فکر نکنم این دوربین تا قبل از عید وارد بازار شود.

اگر هم بعد از عید وارد شود با قیمت نا معقول خواهد بود و حداقل یک تا دو ماه وقت نیاز است تا به قیمت قابل خرید برسد.

مثلا با قیمتی معادل کانن 30 دی وارد شود!و دوستانی هم بروند و آن را بخرند!
    qavemm تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه Canon! آواتار ها
    تشکر کرده
    787

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    دوست عزیز فکر نکنم این دوربین تا قبل از عید وارد بازار شود.

اگر هم بعد از عید وارد شود با قیمت نا معقول خواهد بود و حداقل یک تا دو ماه وقت نیاز است تا به قیمت قابل خرید برسد.

مثلا با قیمتی معادل کانن 30 دی وارد شود!و دوستانی هم بروند و آن را بخرند!
    ان شا الله خودم حدود 20 اسفند قراره همين دوربين رو از يك فروشگاه تحويل بگيرم... براي عيد لازمش دارم.

مي‌گفت وقتي بياد پايه قيمتش روي 900-920 هست. من هم از قبل باهاش چك و چونه هامو زدم و چون مشتريش بودم بهم يه 10-20 تومن تخفيف ميده. (ديگه داره ديوونه مي‌شه از دستم انقدر كه هرروز بهش زنگ مي‌زنم!!! )

قبلا هم گفته بودم... اگر كسي مثل من براي خريد اين دوربين عجله داره با من هماهنگ كنه!!! ميريم چندتا مي‌خريم، تخفيف مي‌گيريم!!!
    محمدحسن اتفاق
    Website | Instagram
    5D4|5D3|40D|11-24|16-35|24-105|70-200f4IS|50f1.4|135f2|speedlites|Ext. tube

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Canon! نمایش پست ها
    ان شا الله خودم حدود 20 اسفند قراره همين دوربين رو از يك فروشگاه تحويل بگيرم... براي عيد لازمش دارم.

مي‌گفت وقتي بياد پايه قيمتش روي 900-920 هست. من هم از قبل باهاش چك و چونه هامو زدم و چون مشتريش بودم بهم يه 10-20 تومن تخفيف ميده. (ديگه داره ديوونه مي‌شه از دستم انقدر كه هرروز بهش زنگ مي‌زنم!!! )

قبلا هم گفته بودم... اگر كسي مثل من براي خريد اين دوربين عجله داره با من هماهنگ كنه!!! ميريم چندتا مي‌خريم، تخفيف مي‌گيريم!!!
    کانن 450 دی را به قیمت 900 هزار تومان خریدید؟

احتمالا با لنز کیت دیگر؟

مبارکتان باشد!اما انتخاب های بسیار بهتری هم می شد داشته باشید...

شیفته ی چه چیز این دوربین شدید؟

هنوز هم کانن 30 دی یک سر و گردن از تمام سری EOS XXX D بهتر است.
    Arash، Minoosepehr، Ahmad Reza و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

به غیر از Nikon D80 به همراه لنز Nikkor 18-200
    اساتید پیشنهاد دیگه ای ندارند؟
    این مقوله Live View باعث میشه كه الفا 700 پیشنهاد نمی شه یا قیمت این دوربین در مقایسه با هم ردیفانش در برند های نیكون و كنون؟
    و آیا لرزش گیر درون بدنه برای كسی كه اولین باره كه وارد این ردیف دوربین ها می شه مزیت نیست؟
    دوربین های المپیوس چقدر از راه رو طی كردند؟ من قدرت تفكیك رنگی سونی و المپیوس رو بالا می بینم .

صفحه 10 از 22 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین