صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 215
Like Tree338تشکر

موضوع: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

پیش فرض پاسخ: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

بازم سلام . ممنون از همگی خیلی متشکر:)

راستی آقا فرهاد راجع به سوالتون : من می تونم الان حداکثر 1.5 پول بدم اما بعدا می تونم هر چند وقت حدود 400 500 هزار تومن جمع کنم و وسایل جانبی و لنز بخرم

نکته دیگه : خودم فکر می کنم لنزهای واید بیشتر از تله به کارم میان این فکرم با توجه به زمینه مورد علاقم (بیشتر منظورم Landscape) تو عکاسی درسته یا نه؟

با جوابایی که شما دوستان دادید و سوالم از چند تا دوست عکاسم مثل اینکه Canon 40d از همه بهتر، برای این بدنه پیشنهاد لنزتون چیه؟ (البته بعضی از اساتید برای این دوربین نظر دادن) ضمنا من 3 پایه دارم ;)

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط patriot_Death2200 نمایش پست ها
    بازم سلام . ممنون از همگی خیلی متشکر:)

راستی آقا فرهاد راجع به سوالتون : من می تونم الان حداکثر 1.5 پول بدم اما بعدا می تونم هر چند وقت حدود 400 500 هزار تومن جمع کنم و وسایل جانبی و لنز بخرم

نکته دیگه : خودم فکر می کنم لنزهای واید بیشتر از تله به کارم میان این فکرم با توجه به زمینه مورد علاقم (بیشتر منظورم Landscape) تو عکاسی درسته یا نه؟

با جوابایی که شما دوستان دادید و سوالم از چند تا دوست عکاسم مثل اینکه Canon 40d از همه بهتر، برای این بدنه پیشنهاد لنزتون چیه؟ (البته بعضی از اساتید برای این دوربین نظر دادن) ضمنا من 3 پایه دارم ;)
    در مورد وايد بله فكرتون درسته.

در مورد 40D شكي بر بهتر بودنش بر 450D ( پيشنهاد اول من ) نيست ولي با توجه به بودجتان پول براي لنزهاي دلخواه و فلاش كم مي آوريد.

در مورد سه پايه هم مطمئنيد سه پايتان وزن DSLR ها رو ( به ويژه رده ي 40D و امثالهم) رو تحمل مي كند ؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    22

شما میتونید یک بادی 40D بگیری..فکر 50D il بیرون کنی..
    با یک لنز Sigma AF 24-70mm f/2.8 EX DG macro شروع کنی..
    بعد هم به اون یک Canon EF 70-200 L اضافه کنی..
    لنز سیگما نسبت به قیمت پاسخگویی خوبی هست.. برای پرتره و منظره..
    40D رو 880 امروز قیمت گرفتم.. گویا 3% به قیمت گمرک اضافه شده..
    Sigma AF 24-70mm f/2.8 EX DG macro هم میشه با 450 جمعش کرد..
    بقیه هم یک کیف + پایه اسلیک 4000 که اون هم 85 تومان.مموری..
    برای منظره نیازی به فلاش هم نداری.. F/2.8 هم جاهای کم نور پاسخگو هست..
    Canon 70-200L هم یه 700-750 تایی بعدا آب میخوره...
    لنز هم
    Canon 17-85 خوبه اما F/4 محیط کم نور مشکل ساز هست
    28-135 از نظر شارپنس بسیار پایین هست..
    همچنین به مجوعه بالا میتونین لنز های فیکس Ef50mm و Ef85mm هم اضافه کنین .. که شوق پرتره رو در شما زنده نگه میداره..

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

Exclamation پاسخ: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

سلام به همه دوستان ،
    یه رفیق دارم که الان مالزی درس می خونه و تا آخر مهر می آد ایران به نظرتون اگه بگم دوربین از اونجا بیاره (خصوصا اگه Nikon D90 بخوام بگیرم که اینجا نیست) بهتر یا اینکه از همین جا بگیرم؟

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

سلام به همه دوستان ،
    یه رفیق دارم که الان مالزی درس می خونه و تا آخر مهر می آد ایران به نظرتون اگه بگم دوربین از اونجا بیاره (خصوصا اگه Nikon D90 بخوام بگیرم که اینجا نیست) بهتر یا اینکه از همین جا بگیرم؟
    دوست عزیز در حال حاضر قیمت دوربین و تجهیزات عکاسی در مالزی حداقل 20 درصد گران تر از تهران است. بنده در 5 سال گذشته سالی یک بار به کوالالامپور رفتم و هر سوراخ سمبه ای که نشانی از دوربین و عکاسی در ان یافت میشود را جستجو کردم. 3 تا 4 سال پیش قیمتهای مالزی پایین تر از ایران بود اما در حال حاضر شاید به علت بالاتر رفتن قیمت نسبی رینگیت مالزی اصلا خرید از انجا نمی صرفد مگر اینکه چیزی را در ایران پیدا نکنید. برای نمونه قیمت بدنه 40دی را در KL کمتر از 1300 دلار پیدا نمی کنید. اگر دوستتان خواست قیمتها را چک کند میتواند سری به Loyat Plaza بزند که بیشتر از هر جا در ان دوربین یافت میشود.
    قیمتها در اندونزی متفاوت و ارزان تر است. اگر کسی را انجا دارید خرید به صرفه است البته برای بعضی از موارد و نه همه. این هم سایتی که من بارها لینکش را داده ام.

کد:
    http://jpckemang.com/
    nmroshan، farhad44، Christ Melikian و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

فعلا كه تازه اومده احتمالا بايد برن تو نوبت.

اينم قيمت در مالزي :

کد:
    http://shashinki.com/shop/nikon-digital-camera-123mp-format-live-view-video-45fps-body-only-p-2204.html?currency=USD
    البته وقتي دلار را انتخاب مي كني گرانتر از آمريكا مي دهند ولي عملا اگر Ringgit بپردازند ارزانتر مي شود.

پي نوشت : با عليرضا خط رو خط شديم.
    Super Oli و patriot_Death2200 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

Exclamation پاسخ: با حدود 1.5 ملیون تومان چه تركیب مناسبی از دوربین DSLR و لنز پیشنهاد می كنید؟

سلام به همه دوستان
    بازم ممنون که تو این مدت اینقدر به من لطف داشتین و جواب دادید

من جواب همگی رو خوندم و تو این مدت تحقیق زیاد کردم. طبق نظر بعضی دوستان دوربین ها رو تو دست گرفتم
    راستش با Nikon ها خیلی حال کردم (قابل توجه Mr. Nikonian:::big grin:::) اما مشکلی که هست اینه که بین D80 و D300 یه چیز بینابین وجود نداره :( D90 هم که معلوم نیست کی بیاد (شخصا هم نظر خوبی نسبت بش ندارم)
    D80 خیلی قدیمی شده (Canon 40D بهتر از اون) و D300 هم گرونه :(

به نظرتون چی کنم؟ دارم وسوسه می شم پول رو بکنم 2 ملیون :::big grin::: این کار به نظرتون می صرفه؟

از همین الان مرسی بابت جواباتون

محمد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

راستی :::big grin::: من یکی از علت ها یی که تمایلم به D80 کم شده سنسورش (CCD) که تو Canon 40D مدل پیشرفته تر استفاده شده اما Nikon واقعا خوش دسته
    ِ
    اگه D300 نشه ترجیح می دم Canon 40D رو بگیرم هر چند با برند Nikon خیلی حال می کنم

D300 با یه 18-200 چطوره ؟ جواب می ده؟

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام به همه دوستان
    D90 هم که معلوم نیست کی بیاد (شخصا هم نظر خوبی نسبت بش ندارم)
    محمد
    سلام؛

کد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7686
    و

چن وقتيه كه اومده و دوستان هم ابتياع نموده اند.
    نظر دوستان رو بخوانيد شايد نظرتون عوض بشه

كاربر همراه Benygh آواتار ها
    تشکر کرده
    771

پیش فرض خرید دوربین با 1.500

سلام
    قصد تهیه یک دوربین تا سقف قیمت 1.500 دارم .
    در نظر خودم و به پیشنهاد یکی از دوستان که عکاسی انجام میده D90 رو با یک لنز 18-200 قراره تهیه کنم .
    البته شاید رنج لنز رو اشتباه نوشته باشم .
    فکر کنم بدنه 700 تومانه ...
    عکاسی رو بر حسب علاقه خودم انجام میدم ...
    از نظر آشنایی هم میشه گفت آشنایی کمی دارم ولی در یادگیری سریع هستم ...
    خوب, اینها چیز هایی که از تاپیک قبلی یاد گرفتم تا بگم ...

صفحه 14 از 22 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین