صفحه 492 از 689 نخستنخست ... 392 442 482 488 489 490 491 492 493 494 495 496 502 542 592 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,911 تا 4,920 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Em نمایش پست ها
    درود

منتظر هیچ دوربین کراپداری به این زودیها در نیکون نباشید

در رده D3xxx و D5xxx که زود به زود آپدیت ها صورت میگرد ، D3300 و D5300 هر دو تازه عرضه شده اند
    D7100 هم که دوربین جدیدی است . کلا هیچ شایعه ای که منبعی رسمی آنرا مطرح کرده باشد از دوربین دیگری در رده کراپدار نیکون نیست ، منتظرش هم نباشید!

با روند جاری رده بندی مدل های نیکون ، عرضه فول فریمی دیگر محتمل تر است.

پاینده باشید
    ِNew Nikon D5500 DSLR camera with touch screen coming in early 2015
    a.g g.a و viva_utopia تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    همه شركتها همين وضعيت رو دارند.مختص نيكون نيست. به طور مثال آيا قيمت 8500 MARK III منصفانه است .به هر حال اين شركتها بيشتر به فكر جيب خودشون هستند تا جيب من و شما.تنها عاملي كه وضعيت رو كمي بهتر مي كنه رقابت بين اين برندهاست در غير اين صورت در شرايط غير رقابتي ما مجبور بوديم تكنولوژي سطع پايين تر با قيمت خيلي بالاتر از وضعيت فعلي خريداري كنيم.
    هی میخوایم ازبحث بی فایده درباره تجهیزات فرار کنیم ،هی یه حرف جدید براادم پیش میاد البته وضعیت نیکون کمی وخیم تراز دیگران است،گرجه این حرفهای بنده هم دوایی برای هیچ دردی نیست! اما برای شرکتی که لوازم تخصصی وحرفه ای تولید میکند ، دور از انتظاراست،لاقل باید برای جبران اشتباهات خط تولید،ازنظر امکانات کمی جبران میکرد،اما ازقرار معلوم اگه ۷۲۰۰ هم واقعا بااین امکانات بخواد تولید بشه، قرار نیست نیکون کوتاه بیاد. وازهمه طرف میخواد به مشتریانش لطف کنه:
    Nikon-D7200-vs-Nikon-D7100-.jpg
    لابد۲۰۱۶ هم میخواد۷۳۰۰ رو با صفحه لمسی،۲۰۱۷ هم۷۴۰۰ روبا wifi و...
    راستش چرا فکرمیکنید 5d3 قیمتش منصفانه نیست؟
    http://thenewcamera.com/nikon-d7100-vs-nikon-d7200-rumored-specification-comparison

http://nikonrumors.com/2014/11/03/nikon-d7200d9300-specifications-maybe.aspx
    ویرایش توسط kiavash : Monday 15 December 2014 در ساعت 14:33
    lamagra، aliii، a.g g.a و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

دوست عزیز،
    به نظرم شما یا شرایط قیمت گذاری رو در نظر نمی گیرید یا شرایط اقتصادی را.
    اگر قرار باشد یک کمپانی همه چیزها را در یک محصول ارایه دهد اول خودش را ورشکسته کرده و دوم بازار را.
    چون یا چنان شرایط را غیررقابتی کرده که در نهایت خود نیز بازنده خواهد بود و همه دیگر محصولات خود و دیگران را از حیض انتفاع خارج می کرد یا محصول چنان گران خواهد شد که خریداری نخواهد داشت مگر قشر خاصی.
    و در مورد نقص هایی که می گویید با شما مخالفم قاطع.
    علیرغم برخی ایرادات ، اما امتیاز محصولات نیکون و رتبه بندی آنها مشخص همه چیز است، حتی همین جایزه های بین المللی همچون TIPA و جایزه برترین دوربین اروپا ، جایزه برترین دوربین سال و ....
    یک سرچ بکنید همه آنها مشخص اند.

به نظرم شما خیلی بولد شده دارید به موضوعات نگاه می کنید،
    با زیرسوال بردن جوایز یا امتیاز سایت های معتبر و یا کم اعتبار کردن رای کارشناسان، هم واقعیت ها عوض نمی شوند،
    qorashi، peacekeeper و rezaAlishahi تشکر می‌کنند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    هی میخوایم ازبحث بی فایده درباره تجهیزات فرار کنیم ،هی یه حرف جدید براادم پیش میاد البته وضعیت نیکون کمی وخیم تراز دیگران است،گرجه این حرفهای بنده هم دوایی برای هیچ دردی نیست! اما برای شرکتی که لوازم تخصصی وحرفه ای تولید میکند ، دور از انتظاراست،لاقل باید برای جبران اشتباهات خط تولید،ازنظر امکانات کمی جبران میکرد،اما ازقرار معلوم اگه ۷۲۰۰ هم واقعا بااین امکانات بخواد تولید بشه، قرار نیست نیکون کوتاه بیاد. وازهمه طرف میخواد به مشتریانش لطف کنه:
    Nikon-D7200-vs-Nikon-D7100-.jpg
    لابد۲۰۱۶ هم میخواد۷۳۰۰ رو با صفحه لمسی،۲۰۱۷ هم۷۴۰۰ روبا wifi و...
    راستش چرا فکرمیکنید 5d3 قیمتش منصفانه نیست؟
    http://thenewcamera.com/nikon-d7100-vs-nikon-d7200-rumored-specification-comparison

http://nikonrumors.com/2014/11/03/nikon-d7200d9300-specifications-maybe.aspx
    من مشکل شما رو با امکانات(البته در حد حدسیات)7200 درک نمی کنم. هیچ کس انتظار تغییر زیادی نداره.این هم یه آپگرید معمولی روی 7100 خواهد بود با کمی قیمت بالاتر و امکانات بیشتر. d7100 همین الان هم محصول رقابتی هستش.

نگاهی به آمار فروش amazon بندازید بد نیست(البته هر چند ساعت یک دفعه آپدیت میشه).

Amazon Best Sellers: Best DSLR Cameras

wifi و صفحه نمایش چرخان و فلاش سرخود امکانات ارزونی هستند ولی این دلیل نمیشه که کار آمد نباشند.جالبه که بعضی از تولید کننده گان همین امکانات ارزون رو از کاربران شون دریغ می کنند.

من نمی خواهم وارد بحث تکراری کانن و نیکون بشم.بحث من اینه که اگه امثال نیکون سونی فوجی و ..... نبودند احتمالا شما الان مجبور بودید 5D MARK I مدل 2014 رو با قیمت 10 میلیون بخرید.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

خب هیچ کس از نیکون (یا کانن) انتظار نداره یه محصول انقلابی همه چیز تمام تولید و با قیمت نسل قبلش عرضه کنه
    بحث سر امکانات پیش پا افتاده ای مثل wifi و مونیتور تاچ و ... است که در کمال خساست از مشتری دریغ میشه تا بتونه سال بعد به اسم آپدیت در محصولی نه چندان به روز رونمایی بشه.
    mreza1001، lamagra، davoud maani و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Meghdari نمایش پست ها
    خب هیچ کس از نیکون (یا کانن) انتظار نداره یه محصول انقلابی همه چیز تمام تولید و با قیمت نسل قبلش عرضه کنه
    بحث سر امکانات پیش پا افتاده ای مثل wifi و مونیتور تاچ و ... است که در کمال خساست از مشتری دریغ میشه تا بتونه سال بعد به اسم آپدیت در محصولی نه چندان به روز رونمایی بشه.
    من کاملا با صحبت شما موافقم.بحث من اینکه نیکون کانن سونی و .. همه همین وضعیت رو دارند و این مسئله مختص نیکون نیست.این شرکتها همه به دنبال سود بیشتر هستند.من واقعا درک نمی کنم چرا ما خریداران که عملا داره جیبمون خالی می شه باید هی بحث این برند و اون برند رو پیش بکشیم و وقت خودمون رو تلف کنیم.
    mreza1001، davoud maani و کوروش تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

متاسفانه الان شرایطی در بین سازنده ها پیش اومده که نباید خیلی منتظر تغییرات خاصی باشیم.
    از یک طرف نیکون داره اپدیت هایی که قبلا با پسوند اس انتجام میدادو با یک نام گذاری جدید وارد بازار میکنه. و از طرفی کنون با وجود نو اوری نسبتا بیشتر (فکوس دوال پیکسل و فیلم برداری...) در مورد کیفیت سنسور هنوز نسبت به پنج سال قبل پیشرفت قابل توجهی نداشته! حداقل در دوربینهای کراپ!
    این کم داری برندها باعث میشه که هیچ کدام نیازی به اپگرید اساسی احساس نکنند. مثلا نتیجه این میشود که دی5 و دی6 را نهایتا با سنسور دوال پیکسل در نسل بعدی ببینیم.

خوب حالا با این شرایط تکلیف ما چیست؟! خوب اپگرید نمیکنیم باشد تا این سازندگان بفکر تغییرات اساسی‌تر باشند.
    davoud maani، a.g g.a، hkhaghani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال ehsan1 آواتار ها
    تشکر کرده
    1182

سلام
    این درسته که کنون خط تولید 6D را متوفق کرده است؟
    Canon EOS 6D / Canon 16-35mm F4 / Canon 70-200mm F4 IS / Sigma 150mm F/2.8 / Jupiter-37A 135mm F3.5 / Zenit 58mm F2- Instagram

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    نگاهی به آمار فروش amazon بندازید بد نیست(البته هر چند ساعت یک دفعه آپدیت میشه).

Amazon Best Sellers: Best DSLR Cameras
    اگر رو اين آمار حساب کنيم پس کنون 50 1.8 رو هم بايد برترين محصول اين دهه معرفی کنيم
    که بدون هيچ تغييری از چند سال پيش گوی رقابت رو از رقيبان ربوده

Amazon Best Sellers: Best Camcorder & Camera Lenses

من خودم تعصب خاصی ندارم هر برندی بهتر باشه همون رو انتخاب ميکنم و مدتی به سرم زده بود به نيکون کوچ کنم
    اما اين ايراد های جزئی که هر محصول نيکون داشته و بدتر از اون خدماتی که در قبالش ارائه ميده داره به ضرر نيکون عمل ميکنه و اعتماد مشتری ها رو به محصولاتش کم ميکنه
    تو همين فروم خودمون هم دقت کنيد خيلی از نيکونی های قديمی دارن بر عليه نيکون حرف ميزنن
    a.g g.a تشکر می‌کند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    به نظرم شما یا شرایط قیمت گذاری رو در نظر نمی گیرید یا شرایط اقتصادی را.
    اگر قرار باشد یک کمپانی همه چیزها را در یک محصول ارایه دهد اول خودش را ورشکسته کرده و دوم بازار را.
    چون یا چنان شرایط را غیررقابتی کرده که در نهایت خود نیز بازنده خواهد بود و همه دیگر محصولات خود و دیگران را از حیض انتفاع خارج می کرد یا محصول چنان گران خواهد شد که خریداری نخواهد داشت مگر قشر خاصی.
    و در مورد نقص هایی که می گویید با شما مخالفم قاطع.
    علیرغم برخی ایرادات ، اما امتیاز محصولات نیکون و رتبه بندی آنها مشخص همه چیز است، حتی همین جایزه های بین المللی همچون TIPA و جایزه برترین دوربین اروپا ، جایزه برترین دوربین سال و ....
    یک سرچ بکنید همه آنها مشخص اند.

به نظرم شما خیلی بولد شده دارید به موضوعات نگاه می کنید،
    با زیرسوال بردن جوایز یا امتیاز سایت های معتبر و یا کم اعتبار کردن رای کارشناسان، هم واقعیت ها عوض نمی شوند،
    کورش جان من که صحبتی از عدم کفایت محصولات نیکون نکردم.محصولات نیکون کاملا خروجی خوبی دارند,اگر شک داشتم به کیفیت کاراین دوربینها که خودم کاربر نیکون نمی بودم.ضمن اینکه دوربین بنده هم مشکل دار نیست که بخواهم حرص ان را بخورم(D800). جناب مقداری توضیح دادند, بحث روی امکانات پیش پاافتاده ای هست که جمعا به50دلار هم نمیرسند. وحتما هستندکسانی که برای همین امکانات هم مجبور به ارتقا وضرر میشوند. درهرصورت این صحبتها که توفیری دراصل قضیه نخواهدداشت, نیکون همچنان فروش خواهدداشت, سیاستی تغییر نخواهدکرد, وفقط دردی بود که مثل خیلی مباحث فرومی!دیگر بیان شد(وفکرمیکنم دوستانی که دوربینهای مشکلدار نیکون راخریده اند بیشتر موضوع را درک میکنند).

***ساسان جان کمی کوتاه بیا داداش برای کسی درسن وجایگاه اقای کورش فک نمیکنم طرفداری ازیک برندچیزمعناداری باشه دیگه. واینکه دیگه درمورد DP کوتاه بیا دادا , اون رو دیگه زیر سوال نبرجان داداش,بوس
    Moeen Salehi، کوروش و peacekeeper تشکر می‌کنند.