صفحه 3 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: Pma 2006

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

پیش فرض پاسخ: دوربینهای جدید کامپکت نیکون با لرزه گیر p3 , P4

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager

جالبه، دقت کردید که دوربینهای جدید زیر ایزو 800 ندارند. این یعنی یک پیشرفت عمده در تکنولوژی ساخت سنسورها.
    و یا پیشرفت عمده در پروسس تصویر و نرم افزارهای داخلی حذف نویز...که البته گمان میکنم این پیشرفت در همه جهات انجام شده!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر همراه lastframes آواتار ها
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: Pma 2006

به به ... چه خبره !! 30D ، S3 ، 17-55 IS F2.8 و ...

اما آپگريد شده ي Pro 1 کو ؟!؟ ... شايد با وجود S3 ( يه رده پايينتر ) و 350D ( يه رده بالاتر ) کنون Pro 1 رو آپگريد نکنه ... با توجه به اينکه Pro 1 واقعاً خيلي ديگه قديمي شده ... دو احتمال وجود داره !! يکي اين که کنون کلاً بي خيال اين رده شده !! ( که خيلي بعيده ) يکي ديگه اينکه يه چيز خيلي کولاک در راه !!

و از همه مهمتر ... من هي رفرش ميکنم !! ولي آپگريد شده ي 350D رو روئيت نميکنم !!! کسي چيزي ميبينه ؟!!؟
    عيسی

كاربر همراه lastframes آواتار ها
    تشکر کرده
    5

البته به گمان من بهتر بود میزد 20D Mark II !!! یا 20D N !
    خيلي موافقم !!
    عيسی

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

با تشکر از اطلاعات جالبی که دادید....
    گزارش را که دوست داریم داشته باشیم و سعی می کنیم... فقط یک مشکل وجود دارده و اون هم وقته!! کسی می تونه کمک کنه؟

كاربر فعال Nader Kohansal آواتار ها
    تشکر کرده
    2683

من تعجب می کنم چرا کنون سنسور 30 دی را ارتقاء نداده؟ انتظار می رفت دوربین جدید بیش از 10 مگا پیکسل باشد.

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

احتمالا سنسورها به حد مرز اپتیکی لنزها نزدیک شده اند و در این سایز سنسور، افزایش رزولوشن بیشتر شاید خیلی مزیتی در بر نداشته باشد... مگر اینکه لنزهایی با کیفیت بالاتر داشته باشیم و آنوقت هزینه لنزها ... سر به فلک می کشد

كاربر فعال Nader Kohansal آواتار ها
    تشکر کرده
    2683

نقل قول نوشته اصلی توسط Forum Manager
    احتمالا سنسورها به حد مرز اپتیکی لنزها نزدیک شده اند و در این سایز سنسور، افزایش رزولوشن بیشتر شاید خیلی مزیتی در بر نداشته باشد... مگر اینکه لنزهایی با کیفیت بالاتر داشته باشیم و آنوقت هزینه لنزها ... سر به فلک می کشد
    ممنون جناب آقای شهبازی، کاملأ منطقی است.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

اینکه اشکالات ظریف و احمقانه ای در 20 دی وجود داشت مثل نداشتن Spot metering و یا عکاسی پی در پی فقط با سرعت 5 فریم در ثانیه...
    آرش جان چرا فکر میکنی نداشتن Spot metering احماقانه است.این رو می پرسم چون خودم تابحال از این پارامتر
    استفاده مهمی نکردم.چون با جبران نوردهی به صورت دستی به راحتی قابل جبران است.منظور از (فقط با 5 فریم بر ثانیه..)چیه.آیا این مقدار کم هست ؟
    این لنز فقط روی دوربین های 20 دی و 30 دی و 350 و 350 دی کار میکنه...
    و فکر اینکه بیش از هزار دلار هزینه برای لنزی که نتوان اون رو روی 1d استفاده کرد! به نظر من کمی به جیب فشار میاره...
    یکی از دلایلی که خود من از این سری از لنزهای کانن خوشم نمیاد همین است.چون لنز اگر کیفیت خوبی داشته باشه به سختی کنار گذاشته میشه.اما دوربین نه.همه ماهرچقدر هم که به دوربین خودمان وفادارباشیم اگر پول برای تعویض وارتقا به یک مدل بالا تر داشته باشیم درنگ نخواهیم کرد.با چنین شرایطی اگر از چنین لنز هایی استفاده کنیم
    بعد از ارتقای دوربین باید آنهارو در کمد نگهداری کنیم یا به عبارت دیگر دور بیندازیم.به نظر من آینده ازآن دوربینهای
    فول فریم خواهد بود سنسورهاکوچک فقط در دوربینها ارزان قیمت استفاده خواهد شد چه در نیکون و چه در کانن.
    البته اگر چنین رخدادی برای نیکون روی دهد همان نگرانی که برای آینده لنزهای کانن وجود دارد نیکون را هم در برمیگیرد.
    بقیه دوربین های کنون نیاز به بررسی داره.... دوستانی که حوصله کردن و دقیق خوندن نظراتشون رو دریغ نکنن...
    در مورد بقی دوربینها اظهار نظری ندارم.اما نظر خودم رو در مورد 30دی مینویسم.
    اولین تفاوت این بدنه قیمت معقول تر نسبت به 20دی است که حدود 200 دلار کمتر است.
    اضافه شدن Spot metering که برایمن زیاد جالب نیست.
    تنظیم دقیق تر حساسیت.
    اضافه شدن Soft touch electromagnetic release در قسمت شاتر.(من در این مورد اطلاع خواصی ندارم؛از دوستان تقاضا میشه که در این مورد بیشتر توضیح دهند.)
    اضافه شدن امکانات به به قسمت Picture style.
    Custom image parameters باتنظیمات دقیقتر.LCD به ندازه 2.5 اینچ و وضوح 230,000 pixels
    وزن سبکتر وتغییرات اندکی در ابعاد.
    در سنسور هم هیچ تفاوتی به وجود نیامده.من هم هیچ انتظاری برای نمونه عکسهای این مدل نخواهم کشید.
    چون به نظر من هیچ تفاوتی با 20 دی نمیکنه
    در کل به نظر من با امکانات بیشتر وجالبتر نسبت به سلف قبلی خود یعنی 20 دی و همچنین قیمت کمتر ؛کسانی که قصد خرید 20 دارند باید به سراغ این دوربین بروند.اما به نظر من کانن با ارئه این دوربین به هیچ وجه بازار دی200 رو مورد هدف قرار نداده و به احتمال زیاد باید منتظر دوربین بعدی کانن باشیم . من فکر میکنم کانن با ارئه این دوربین قصد سره کار گذاشتن طرفداران رو داره تا در یک زمان مناسب یک دوربین شگفت انگیز مثل 5 دی اما با قیمت شگفت
    انگیز تر ارائه کند.
    ویرایش توسط Ghadiri : Tuesday 21 February 2006 در ساعت 16:52
    مسعود قدیری

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri
    آرش جان چرا فکر میکنی نداشتن Spot metering احماقانه است.این رو می پرسم چون خودم تابحال از این پارامتر
    استفاده مهمی نکردم.چون با جبران نوردهی به صورت دستی به راحتی قابل جبران است.منظور از (فقط با 5 فریم بر ثانیه..)چیه.آیا این مقدار کم هست ؟
    .
    جناب قديري عزيز، من متوجه نشدم اسپات ميترينگ به جبران نوردهي چه ربطي دارد؟ لطفا درموردش توضيح بدهيد.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

با وجود شبيه بودن زياد بدنه جديد كانون به 5D ، آدم شوخي اش مي آيد كه به اين 30D بگويد: Poor Men's 5D...!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

صفحه 3 از 14 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین