صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58
Like Tree69تشکر

موضوع: كانن Vs 40d نیكونd300

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

پیش فرض پاسخ: كانن Vs 40d نیكونd300

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad.M نمایش پست ها
    یه نکته خیلی مهمتر! چرا بعد از هر پست جانبدارانه از کنون سیل تشکرات سرازیر میشه؟!
    فرشاد جان عزیزم...
    این برداشت غلطی است.. وقتی دوستی حرف حساب می زند خوب باید تشکر کرد. کنونی و نیکونی ندارد... خوب افراد کنونی بیشتر هستند در این فروم پس طبیعی است تعداد کنونیها در تشکر بیشتر باشند.. در ثانی با اینکه من نیکونی هستم ولی بعضی از پستهای شما دیگه زیادی غیر واقعی است. من نمی خواهم وارد بحص شوم اما اینکه می فرمایید برای شارپنس بهتر برای کنون باید بیشتر خرج کرد کمی غیر منطقی است.. چون در قدم اول شما برای انتخاب دوربین برای نیکون باید بیشتر هزینه کنید. شما با 700 یا 800 هزار تومان می توانید بهترین تله فوتو را خریداری کنید اما برای نیکون حتما باید 1 میلیون 600 هزینه کنید... اتفاقا مخارج نیکون از کانون خیلی بیشتر هست در همه زمینه ها...
    موفق باشی..
    محمد علی توفیق

كاربر همراه
    تشکر کرده
    251

Cool پاسخ: كانن Vs 40d نیكونd300

نقل قول نوشته اصلی توسط towfigh نمایش پست ها
    شما با 700 یا 800 هزار تومان می توانید بهترین تله فوتو را خریداری کنید اما برای نیکون حتما باید 1 میلیون 600 هزینه کنید... اتفاقا مخارج نیکون از کانون خیلی بیشتر هست در همه زمینه ها...
    موفق باشی..

علی جان اینجا هم میشه با 700-800 تومن یه 80-200 اف 2.8 خرید که بسیار لنز خوبیه. بلحاظ اپتیکی خیلی از همون یک و شیشصدیه کم نداره. :)
    towfigh تشکر می‌کند.
    Hamed Khoramyar
    My Gear: D300 + Nikkor(s) 10.5mm / 10-24 / 17-55 / 70-200 / TC 1.7 / SB800 / MF3a + 50 F1.4 D

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط towfigh نمایش پست ها
    فرشاد جان عزیزم...
    من نمی خواهم وارد بحص شوم اما اینکه می فرمایید برای شارپنس بهتر برای کنون باید بیشتر خرج کرد کمی غیر منطقی است.. چون در قدم اول شما برای انتخاب دوربین برای نیکون باید بیشتر هزینه کنید. شما با 700 یا 800 هزار تومان می توانید بهترین تله فوتو را خریداری کنید اما برای نیکون حتما باید 1 میلیون 600 هزینه کنید... اتفاقا مخارج نیکون از کانون خیلی بیشتر هست در همه زمینه ها...
    موفق باشی..
    من هم مثل شما نمیخواهم وارد بحث شوم اما این گفته شما به نظر من درست نیست چون به تایید بیشتر دوستان کنونی عیب بزرگ کنون که انشاءا...دارد رفع میشود بیتوجهی این کمپانی به امثال ماست چون کنون اصولا" لنزهایی با کیفیت نسبتا" خوب و قیمت نسبتا" ارزان کمتر تولید میکند برعکس نیکون که ازین دست لنزها تولید کرده...مثل
    18-200 یا 18-70 یا ... که به بی توجهی کنون به تولید لنز برای کاربران نیمه حرفه ای و عمدتا" کراپ 1.6 تعبیر میشود...این از امضای دوستان کنونی مثل خود من مشخصه که مجبور به استفاده از لنزهای سیگما هستیم...

از طرفی چگونه به این نتیجه رسیدید که نیکون در همه زمینه ها پر خرج تره؟ در زمینه فلاش و لنز و ...که همه میدونند که کنون خیلی گرونتره و این باعث شده که کاربران از سیگما یاری بگیرند...

مقایسه قیمت بدنه دوربین که از اساس اشتباهه که فرمودید واسه نیکون باید بیشتر خرج کرد؟؟ چیو با چی مقایسه فرمودید ؟ نسبت به چی گرون و ارزون معنا میده توی دوتا برند؟ اگه میگفتین توی دو دوربین هم رده اونوقت جای بحث داشت...
    امیدوارم کنون فکری بحال امثال من بکنه که گمان میکنم شروع کرده...
    towfigh تشکر می‌کند.

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

به نظرمن هم در تایید دوستمون ،مسیح،فروش بدنه های نیكون شاید در رده 1000دلار وپایین تر از اون دراین سال اخیر بیشتر به علت وجود لنز همه كاره ای مانند 18-200

چون برای كاربر معمولی كه میخواهد به نسبت پولی كه هزینه میكند كیفیت قابل قبولی داشته باشد ولی از طرفی منطقی خرج كند ( مثلا 1500 دلار) و همین و بس ،گزینه و تركیب بدنه های ارزان نیكون بااین لنز در بازار نشون داده كه خیلی موفق بوده

حتی حرفه ای ها هم (بخصوص خبری) رو بدنه های خیلی خوب این لنز رو كه اصولا لنز حرفه ای نیست میبندند

همونطور كه میدونید استفاده از این فرمت لنز رو هم نیكون در دوربین فول فریمش مهیا كرده
    شاید در بهترین موقع و زمان نیكون یكی از بهترین محصولاتشو (18-200) روانه بازار كرد و كلی سود برد از این بابت و شاید هم خودشو یكجورایی تو این رده نجات داد

من فقط نمی دونم اگر كنون هم همچین لنزی بده بیرون بازار دوربین اولیها چی میشه
    محمد امدادی

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

به نظر من اگر کنون 2 سال پیش مثل بچه های خوب دو سه تا از این لنزهای همه کاره با کیفیت و قیمت مناسب بیرون میداد واقعا رقبا با بحران نزدیک به فاجعه مواجه میشدند. چون از نظر من این بزرگترین ایراد کنون است.
    اما ظاهرا حالا نیکون اومده و بزگترین ایراد خودش رو داره رفع میکنه و اون نویز بالا بوده.
    واین کنون را با مشکل مواجه خواهد کرد ( البته نه آنقدر ها) ولی شاید اگر این روند یکسال دیگر ادامه پیدا کند احتمالا کنون به رتبه دوم آمار فروش تنزل پیدا کند.
    ME تشکر می‌کند.
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

سلام ...
    امروز نتایج بسیار جالب و جدیدی بدست آوردم! مانیتور بنده که یه فلترون چند ساله بود و نزدیک به یکسال بود که واقعا" بد کیفیت شده بود , نور صفحه تاریک شده بود و همینطور رنگها رو خیلی درست نمایش نمیداد به تیر غیب مبتلا شد و مجبور شدم در یک حرکت ضربتی برم بازار رضا و یک مانیتور جدید سامسونگ بخرم ... و اما نتایج:
    مانیتور رو وصل کردم و میخواستم نمونه عکسهایی که قبلا" دیده بودم رو با مانیتور جدید دوباره سیاحت کنم و تفاوت کیفیت رو ببینم .. اول از همه رفتم داخل سایت Pbase.com .. بعد از یک ربع چرخ زدن دریافتم که مانیتور قبلی چه افتضاحی بوده! و عجیب تر اینکه فکر میکنم به نیکون هم بیشتر علاقه داشته! و معمولا" عکسهای گرفته شده با کنون ها رو بد رنگ تر و همینطور بیروح و با جزئیات پایین نشون میداد و چنگی به دل نمیزد .. اما امروز با دیدن سمپل های 30D جا خوردم!! حالا خیلی قشنگ به نظر میان!
    ولی به هر حال باز منتظر D300 خواهم بود ...

كاربر فعال Doncorleone آواتار ها
    تشکر کرده
    325

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad.M نمایش پست ها
    سلام ...
    امروز نتایج بسیار جالب و جدیدی بدست آوردم! مانیتور بنده که یه فلترون چند ساله بود و نزدیک به یکسال بود که واقعا" بد کیفیت شده بود , نور صفحه تاریک شده بود و همینطور رنگها رو خیلی درست نمایش نمیداد به تیر غیب مبتلا شد و مجبور شدم در یک حرکت ضربتی برم بازار رضا و یک مانیتور جدید سامسونگ بخرم ... و اما نتایج:
    مانیتور رو وصل کردم و میخواستم نمونه عکسهایی که قبلا" دیده بودم رو با مانیتور جدید دوباره سیاحت کنم و تفاوت کیفیت رو ببینم .. اول از همه رفتم داخل سایت Pbase.com .. بعد از یک ربع چرخ زدن دریافتم که مانیتور قبلی چه افتضاحی بوده! و عجیب تر اینکه فکر میکنم به نیکون هم بیشتر علاقه داشته! و معمولا" عکسهای گرفته شده با کنون ها رو بد رنگ تر و همینطور بیروح و با جزئیات پایین نشون میداد و چنگی به دل نمیزد .. اما امروز با دیدن سمپل های 30D جا خوردم!! حالا خیلی قشنگ به نظر میان!
    ولی به هر حال باز منتظر D300 خواهم بود ...
    پس نکنه همه نیکونی ها بخاطر مشکل مانیتورشون رفتن نیکون خریدن.. :::big grin:::
    Navids تشکر می‌کند.
    محمد منتظری

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

خب یه خرده آتش افروزی کنیم!:cool:
    I think Nikon loves France... Chasseurs d'images was the first to publish 12 pages on Nikon D3 and D300 and had super first impression of both bodies. 3 days later Réponses PHOTO has published a match between NIKON D300 and Canon 40 D and D3 against 1Ds Mark III
    It's too much to put here ...

But as we are talking about D300 they showed a 3200 Iso pictures of a black cat on a near white background. It's very usesable and their comment is that at 3200 iso there shure is some noise, but not more than at ISO 1600 by competitor camera's (40D)

But as they told these are pre serie bodies so let's wait till final tests from final production bodies are made.

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 2 3 4 5 6