صفحه 80 از 83 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 828
Like Tree3905تشکر

موضوع: نگاهی به وضعیت بازار و محصولات عکاسی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    DXO رو خیلی بالا پایین کردم
    نتیجه گیری درستی نتونستم انجام بدم (یا حالا بدلیل سواد عکاسی کم یا صحبت ها ضد و نقیض راجع DXO)
    نظر شخصی من رو بخواهید میگم گزینه دوم

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    DXO رو خیلی بالا پایین کردم
    نتیجه گیری درستی نتونستم انجام بدم (یا حالا بدلیل سواد عکاسی کم یا صحبت ها ضد و نقیض راجع DXO)
    من خودم خيلي به بدون آينه هاي سوني رقبت داشتم تا وقتي كه باهاش كار كردم راستش حس عكاسي و دوربين رو به آدم به صورت مصنوعي القا ميكنه و حس نابي به آدم نميده ( اينو چند نفر ديگه هم باهام بعد از كار كردن با اين دوربين ها موافق بودن) برعكس دوربيناي فوجي احساس و روح عكاسي توشون موج ميزنه اما سوني خيلي بي روح هستن
    به نظر من برو سمت دي ٨١٠ و يك درصد هم شك نكن ( اما باز با جفتش كار كن و ببين كدوم حس بهتري بهت ميده )
    saber.pix و Ahmad.R.Sanati تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

وضعیت تعداد دوربینهای فروخته شده بر اساس نوع آنها در دو سه سال اخیر:

global-digital-camera-unit-shipment-trends-to-oct-2016.jpg

جزییات بیشتر:
    Global Digital Camera Market Report October 2016 - ProMuser
    CIPA Camera Sales Data Released, Decline Continues
    msh2200، کوروش، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

امروز نگاهی به قیمت محصولات عکاسی انداختم در سایت های مختلف.
    متاسفانه از بازار پر آشوب کامپیوتر هم خراب تر شده و به سمت وحشتناکی داره میره.
    و جالبه برام... خیلی از مردم عادی ظاهرا از این قضیه خوشحال هستند. هرجا نگاه میکنی دوربین و تجهیزات برای فروش گذاشتن به قیمت کذایی. ( قسمت خرید و فروش فروم از این قضیه خدا رو شکر مستثناست )
    سه روز پیش به دوستی زنگ زدیم دوربین ازشون خریداری کردیم قرار بوده امروز تحویل بدن... حالا میفرماین باید 300 تومن دیگه هم بپردازیم بازار گرونیه!
    نمیدونم تاسف بخورم، خوشحال باشم... منتظر باشیم گرونی بشه که خودمون بیشتر باعث التهاب بازار بشیم؟! به چه قیمتی؟
    واقعا راسته که میگن
    از ماست که بر ماست!
    msh2200، M.Nouri، کوروش و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    امروز نگاهی به قیمت محصولات عکاسی انداختم در سایت های مختلف.
    متاسفانه از بازار پر آشوب کامپیوتر هم خراب تر شده و به سمت وحشتناکی داره میره.
    و جالبه برام... خیلی از مردم عادی ظاهرا از این قضیه خوشحال هستند. هرجا نگاه میکنی دوربین و تجهیزات برای فروش گذاشتن به قیمت کذایی. ( قسمت خرید و فروش فروم از این قضیه خدا رو شکر مستثناست )
    سه روز پیش به دوستی زنگ زدیم دوربین ازشون خریداری کردیم قرار بوده امروز تحویل بدن... حالا میفرماین باید 300 تومن دیگه هم بپردازیم بازار گرونیه!
    نمیدونم تاسف بخورم، خوشحال باشم... منتظر باشیم گرونی بشه که خودمون بیشتر باعث التهاب بازار بشیم؟! به چه قیمتی؟
    واقعا راسته که میگن
    از ماست که بر ماست!

درود
    آقا امیر عزیز
    گرانی بازار به هر دلیلی که باشه برای رونق نیازمند خرید و فروشه!
    خودم را عرض می کنم! بنده برای تهیه بدنه 80D داشتم آماده می شدم که قیمت سر به فلک کشید و رفت تو 5 میلیون ناقابل!
    کلا بی خیالش شدم تا اینکه جدیدا قیمت گرفتم دیدم تو همون 4.800 قابل تهیه داره می شه!
    اگر قرار باشه قیمتی بالا بره ولی توان خرید برای خریدار بوجود نیاد جز ضرر چیزی برای فروشنده نداره! حالا چه فروشنده فرد باشه چه مغازه دار و شرکت.
    البته شاید از نظر دوستان اختلاف قیمت 200 تا 300 هزار تومانی چشم گیر نباشه ولی بنظر شخصی بنده افزایش قیمت های مقطعی و محدود اگر با پاسخ مناسب متقاضیان (عدم خرید تا حد امکان) روبرو بشه، خود به خود بازار را به ثبات خواهد رساند و باعث کشیده شدن دندان طمع خیلی ها می شه.
    جماعتی که بدنه ای را به قیمت 3.800 (تازه قیمت تک فروشی 80D در دبی) خریدند و 4.800 به فروش می رسونند به سود کم قانع نمی شوند مگر اینکه مجبور باشند.
    الان بدنه با قیمت جدید ارز اگر باز هم 1 میلیون اختلاف داشته باشه یعنی قیمت بازار جهانی حدود 4 تا 4.100 شده.
    در کل اینکه همانطور که فرمودید
    از ماست که بر ماست!
    به یکی از فروشنده ها تهران چند سال پیش و در موج اول افزایش قیمت دلار گفتم:
    قیمت فلان چیز بالاست
    جواب داد: ما مرده شوریم!
    مجبور شدم بهش بگم نه مرده شور نیستید! دستتون دو جیب هم دیگه است! شما فیلتر می خوایی بخری، فروشنده مرده شوری می کنه، فیلتر فروش لنز می خواد بخره، مرده شوری می کنه و .... به خاطر همین هم هست که پول تو دستتون نمی مونه! چون همش در حال تراکنش دستیه! شما حامل پول هستید دقیقا مثل اون گونی که پول توش حمل می کنند (جسارت به دوستان فروشنده تاپیک نباشه)!
    واقعا راسته که میگن
    این مورد هم من جای شما باشم ازش که نمی خرم هیچ، بهش زنگ می زنم می گم اگر 200 زیر قیمت اولی که طی کردیم می خوایی تماس بگیر!!!
    خاطرت جمع باشه تو این بازار مجبوره آخرش التماستون رو بکنه و نهایتا همون قیمت طی شده بهتون بفروشه. اگر هم فروش بره شما ضرر نکردید! حرفتون هم در حد لیاقتش بهش زدید. اینجا دیگه صحبت سود و ضرر نیست! صحبت اعتبار و حرفه! آدم یا تحقیق می کنه بعد حرف می زنه یا اگر حرفی زد ولو به ضرر پاش باید بمونه.
    ارادتمند
    Mehrdad-PL، M.Nouri، mohamad.k و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    وضعیت تعداد دوربینهای فروخته شده بر اساس نوع آنها در دو سه سال اخیر:

global-digital-camera-unit-shipment-trends-to-oct-2016.jpg

جزییات بیشتر:
    Global Digital Camera Market Report October 2016 - ProMuser
    CIPA Camera Sales Data Released, Decline Continues

درود
    بنظر بنده شاید بخش اعظم این افت خرید بخاطر فراگیر شدن گدجت های جدید مثل پهپاد ها، دوربین های ورزشی و تلفن های همراه باشه که بشدت در حال پر کردن بازار مصرف دوربین های خانگی هست.
    خیلی دور نیست زمانی که شرکت های نیکون و کنون هم برای عقب نماندن از قافله تولید دوربین های کامپکت رو به این بازار بیاورند.
    ارادتمند
    amir.komeily و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    6705

من بعید میدونم کنون و نیکون بتوانند در بازار موبایل ها و دوربینهای ورزشی به موفقیت برسند. البته نیکون وارد دوربینهای ورزشی شده است ولی کار سختی را برای رقابت با شرکتی همچون gopro با سابقه چندین ساله و همچنین شرکتهای چینی پیش رو دارد.
    شرکتی مثل پاناسونیک هم ناخنکی به موبایلها زده است ولی موفقیتی حاصل نشده است.

برای تحلیل بازار بهتر است بازار را به دو قسمت حرفه ای و غیر حرفه ای تقسیم کنیم. در حال حاضر به نظر می رسد بازار حرفه ای تغییر چندانی به خود ندیده است. مشتریان که کاربر dslr ها و لنزها بوده اند همچنان مشتری آن محصولات هستند.
    msh2200، DELL، amir.komeily و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    من بعید میدونم کنون و نیکون بتوانند در بازار موبایل ها و دوربینهای ورزشی به موفقیت برسند. البته نیکون وارد دوربینهای ورزشی شده است ولی کار سختی را برای رقابت با شرکتی همچون gopro با سابقه چندین ساله و همچنین شرکتهای چینی پیش رو دارد.
    شرکتی مثل پاناسونیک هم ناخنکی به موبایلها زده است ولی موفقیتی حاصل نشده است.

برای تحلیل بازار بهتر است بازار را به دو قسمت حرفه ای و غیر حرفه ای تقسیم کنیم. در حال حاضر به نظر می رسد بازار حرفه ای تغییر چندانی به خود ندیده است. مشتریان که کاربر dslr ها و لنزها بوده اند همچنان مشتری آن محصولات هستند.
    من فکر میکنم بهترین و شاید تنها راه موثر برای ورود به عرصه مصرف کنندگان غیرحرفه ای همان روشی باشد که سابقا زایس و اکنون لایکا در همکاری با هواوی در پیش گرفته، در غیر اینصورت برای شرکتی که درکی از بازار مصرف مثلا موبایل ندارد ، ورود بی محابا به چنین عرصه ای بدون هزینه نخواهد بود.
    Nima Sadigh و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    من فکر میکنم بهترین و شاید تنها راه موثر برای ورود به عرصه مصرف کنندگان غیرحرفه ای همان روشی باشد که سابقا زایس و اکنون لایکا در همکاری با هواوی در پیش گرفته، در غیر اینصورت برای شرکتی که درکی از بازار مصرف مثلا موبایل ندارد ، ورود بی محابا به چنین عرصه ای بدون هزینه نخواهد بود.
    نیکون با گوگل همکاری داره ولی هنوز در سطح زایس با نوکیا نیست در مورد لایکا و هواوی هم بیشتر تبلیغاتی بود خود من خیلی تمایل داشتم بهش ولی هیچ همکاری مثل زایس و نوکیا تنگاتنگ نشد لایکا صرفا اسمش رو دوربین های هواوی رفت خود لایکا هیچ سخت افزاری برای هواوی تولید نکرد ( که البت شاید تو مدل های بعدی این رویه تغییر کنه )
    DELL تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    6705

وضعیت بازار در سال 2016 و مقایسه با سالهای قبل:

دیدن در سایز بزرگتر:

https://lensvid.com/wp-content/uploa...cs-2016-03.jpg
    yaghoobi، Navid7h، nsaba و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 80 از 83 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 آخرینآخرین