صفحه 132 از 176 نخستنخست ... 32 82 122 128 129 130 131 132 133 134 135 136 142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر جديد
    تشکر کرده
    31

با سلام و سپاس
    روز چهارشنبه کنون خریدم با لنز 18-55 معمولی
    از فروشنده خواستم لنزشو با لنز لرزشگیردار تعویض کنه که گفت دست دوم دارم گفتم مهم نیست لنز لرزش گیر دار 18-55 ژاپن
    الان عکسها خیلی خوب و با کیفیت هست ولی مشکل اینه که موقع زوم اولش یکم سفته یعنی از 18 تا 24 رو سفت ولی از 24 به بعدش روان میچرخه با توجه به مهلت تست و قیمت حدود 180 تومن به نظر شما عوضش کنم ؟ کارکنه بهتر میشه ؟
    سوال دوم اینکه این لنزهای ثابت f1.8 50 با قیمت 320 تومن چطوریه ؟ با توجه به زمان کم مهلت تست خواهشمندم زودتر راهنمایی بفرمایید
    ممنون از وقت و حوصله شما دوست گرامی

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

از پشت اينترنت نميشه نظر داد اما به نظر لنزتون مشکلی نداره معمولاً اول حرکت لنز کمی سفت تره و به خاطر مکانيزم حرکتشه که نيرو عمودی تر به قسمت متحرک وارد ميشه و هرچه جلوتر ميره زاويه نيرويی که وارد ميشه افقی تر ميشه و لنز راحت تر جلو ميره

اگر فقط يک لنز ميتونيد تهيه کنيد همون 18-55 برای شما بهتره

كاربر جديد
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    از پشت اينترنت نميشه نظر داد اما به نظر لنزتون مشکلی نداره معمولاً اول حرکت لنز کمی سفت تره و به خاطر مکانيزم حرکتشه که نيرو عمودی تر به قسمت متحرک وارد ميشه و هرچه جلوتر ميره زاويه نيرويی که وارد ميشه افقی تر ميشه و لنز راحت تر جلو ميره

اگر فقط يک لنز ميتونيد تهيه کنيد همون 18-55 برای شما بهتره
    ممنون دقیقا" همینطوریه که شما میفرمایید لنزش شماره سریال هم نداره مهمه ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz200 نمایش پست ها
    ممنون دقیقا" همینطوریه که شما میفرمایید لنزش شماره سریال هم نداره مهمه ؟
    لنز رو مجددا وارسی کنید. احتمالا باید با دقت زیاد این کار رو بکنید چون ممکنه شماره سریال خیلی کوچیک یا محو باشه ولی عدم وجود سریال نامبر روی لنز دست دوم خیلی جالب نیست. تقریبا مطمئنم دوباره بررسی کنید پیداش می کنید.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

باید شماره سزیال داشته باشه اگرم نداشته باشه مهم نیست ما در محصولاتی مثل لنز و دوربین فیک یا تقلبی نداریم که نگران کننده باشه براتون
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

با سلام و سپاس
    روز چهارشنبه کنون خریدم با لنز 18-55 معمولی
    از فروشنده خواستم لنزشو با لنز لرزشگیردار تعویض کنه که گفت دست دوم دارم گفتم مهم نیست لنز لرزش گیر دار 18-55 ژاپن
    الان عکسها خیلی خوب و با کیفیت هست ولی مشکل اینه که موقع زوم اولش یکم سفته یعنی از 18 تا 24 رو سفت ولی از 24 به بعدش روان میچرخه با توجه به مهلت تست و قیمت حدود 180 تومن به نظر شما عوضش کنم ؟ کارکنه بهتر میشه ؟
    سوال دوم اینکه این لنزهای ثابت f1.8 50 با قیمت 320 تومن چطوریه ؟ با توجه به زمان کم مهلت تست خواهشمندم زودتر راهنمایی بفرمایید
    ممنون از وقت و حوصله شما دوست گرامی
    سلام
    1- سال های سال است که لنزهای 18-55 کانن همگی لرزشگیر دارند (18-55 is و 18-55 is ii و 18-55 is stm). لنز کیت چه دوربینی بوده که لرزشگیر نداشته است؟
    2- لنزی که به شما داده احتمالاً مشکل دارد. با توجه به ارزان بودن لنز 18-55 بهتر است لنز نو بخرید و ترجیحاً مدل stm را (که نسبت به 18-55 is ii بهبود شارپنس هم دارد)
    3-لنز 50 F/1.8 نسبته به قیمتش لنز بسیار مناسبی است و به قولی این لنز یک هدیه است از طرف کانن.
    ارادتمند
    Kane، Majix، sanaz200 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    1- سال های سال است که لنزهای 18-55 کانن همگی لرزشگیر دارند (18-55 is و 18-55 is ii و 18-55 is stm). لنز کیت چه دوربینی بوده که لرزشگیر نداشته است؟
    2- لنزی که به شما داده احتمالاً مشکل دارد. با توجه به ارزان بودن لنز 18-55 بهتر است لنز نو بخرید و ترجیحاً مدل stm را (که نسبت به 18-55 is ii بهبود شارپنس هم دارد)
    3-لنز 50 F/1.8 نسبته به قیمتش لنز بسیار مناسبی است و به قولی این لنز یک هدیه است از طرف کانن.
    ارادتمند
    با سلام وسپاس
    ممنون
    دوربین 550d با لنز 18-135 بود که بهخاطر استفاده در حد همین لنز 18-55 و قیمت بالای اون عوضش کردم البته این لنز هم به خاطر کیفیت عکس ها راضی کننده است
    لنز stm حدود قیمتش چنده ؟ اینو 180 حساب کرد
    ممنون از وقت و حوصله شما دوست عزیز

كاربر جديد
    تشکر کرده
    31

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    ارادتمند
    با سلام
    عذرخواهی میکنم وقت شما رو میگیرم
    لنز رو دوباره دیدم سریال داشت
    18-55 is هست چطوره ؟ چه فرقی با 18-55 is stm داره ؟ بهتره عوضش کنم یا خیلی فرقی نمیکنه ؟ استفاده من بیشتر عکاسی معمولی و خانوادگی و آماتوری است
    ممنون

كاربر همراه Moeen Salehi آواتار ها
    تشکر کرده
    378

با سلام
    18-55 is هست چطوره ؟ چه فرقی با 18-55 is stm داره ؟ بهتره عوضش کنم یا خیلی فرقی نمیکنه ؟ استفاده من بیشتر عکاسی معمولی و خانوادگی و آماتوری است
    ممنون
    سلام ۱۸-۵۵ stm هم از لحاظ اپتیکی و هم کیفیت ساخت و همچنین از لحاظ فوکوس برای فیلم برداری خیلی بهتر هست ، اپتیکش هم خیلی متفاوت با قبلی هست.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    53

با سلام
    ممنون
    همانطور که عرض کردم غیر ممکنه سریال نداشته بشه در ضمن مدلهای is تا اونجا که اطلاع دارم همشون ژاپن هستند و کیت 500 دی و فکر کنم 550 بوده .لنزهای خوبی هستند بهتره کار کنید تا بعدها که خواستین تغییر بدین .چون عکاسی به نوعی بلای اعتیاد آور است و قوتی گرفتارش شدی پول جیبت دایما در حال خالی شدنه .تا یه مدت دیگه هم از این لنز سیر میشید و به دنبال جمع کردن مبالغ بیشتر برای خریدن لنز بهتر میشید بهتر این رو میدونم تا پیشرفت مرتاحل کاریتون با همین کار کنید