صفحه 136 از 176 نخستنخست ... 36 86 126 132 133 134 135 136 137 138 139 140 146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1758
Like Tree2162تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي کانن

كاربر همراه AliHamze آواتار ها
    تشکر کرده
    97

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_skiller نمایش پست ها
    با سلام من دوربین کنون d550 دارم و حدود یکسال هم با لنز کیت ۱۸-۵۵ این دوربین عکاسی کردم حالا به فکره تعویض این لنز افتادم تا بازه حدود ۵۰۰ هزار تومان و ۱ میلیون تومان لنز که همه کاره باشه و همچین زوم خوبی هم داشته باشه شما چی پیشنهاد میکنید میدونم لنزی که همه کاره باشه نداریم اما خوب برای کسی که توانایی دادن هزینه زیاد برای لنز های متفاوت نداره همیشه یک مورد بهتری وجود داره
    اگر لنز ی با قیمته کمی بالاتر و ویژگی بهتر هم سراغ دارد معرفی کنید ممنون میشم
    من خودم بین لنز ۱۸ -۱۳۵ و ۷۰-۳۰۰ و ۵۵-۲۵۰ تحقیق کردم اما چیز زیاد دستگیرم نشد
    حالا شما دوستان پیشنهاد خودتون بدون در نظر گرفتن انتخاب های خودم بدین
    من کیفیت عکس ها بیشتر برام اهمیت برام داره به عکاسی پرتره و عکاسی از پرندگان و عکاسی ماکرو هم علاقه مند هستم
    اگه تو هر رنج قیمت یک لنز خوب و ارزشمند بهم معرفی کنید بسیار ممنون میشم اگه تو هر برند دیگه هم باشه مشکلی نیست مثل سیگما و تامرون
    بسیار ممنون
    سلام دوست عزیز
    من از بین این لنزها به شما 18-135 و18-200 رو پیشنهاد میکنم.135 نسبت به لنزهایی که نام بردی شارپی بهتری داره به نظر من.18-200 هم میتونی بگیری مثل 135 شارپ نیست اما تله تره.درضمن میتونی دست دوم تمیز بگیری و هزینه فیلتر رو هم در نظر بگیر.
    همه چیز عالیه.

ارادتمند-علی حمزه

كاربر آشنا ximballchin آواتار ها
    تشکر کرده
    137

نقل قول نوشته اصلی توسط lord57 نمایش پست ها
    سلام ، معذرت که دیر جواب میدم اما دیروز اتفاقی این دو لنز به دستم رسید و چند شات زدم ، اصلا لنزهای خوبی واسه عکس از پرنده ها نیست چون هم دهانه خیلی کوچکی داره و هم دیاف بسته ، 300 هم که لرزه گیر نداره و باید ببندیش رو سه پایه ! ولی خوب با این قیمت لنزها به نظر میاد تنها انتخاب همین دو مورد هستن تو رنج 500
    دوست عزیز هیچکدام از این لنزها را نخریدم 70-300 تامران با قطره دهانه 62 خریدم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

با سلام من دوربین کنون d550 دارم و حدود یکسال هم با لنز کیت ۱۸-۵۵ این دوربین عکاسی کردم حالا به فکره تعویض این لنز افتادم تا بازه حدود ۵۰۰ هزار تومان و ۱ میلیون تومان لنز که همه کاره باشه و همچین زوم خوبی هم داشته باشه شما چی پیشنهاد میکنید میدونم لنزی که همه کاره باشه نداریم اما خوب برای کسی که توانایی دادن هزینه زیاد برای لنز های متفاوت نداره همیشه یک مورد بهتری وجود داره
    من کیفیت عکس ها بیشتر برام اهمیت برام داره به عکاسی پرتره و عکاسی از پرندگان و عکاسی ماکرو هم علاقه مند هستم
    اگه تو هر رنج قیمت یک لنز خوب و ارزشمند بهم معرفی کنید بسیار ممنون میشم اگه تو هر برند دیگه هم باشه مشکلی نیست مثل سیگما و تامرون
    بسیار ممنون
    لنز هاي 55-250 و 70-300 لنزهاي همه كاره (Walk Around) نيستند زيرا فقط بازه تله را پوشش مي دهند و شما عملا بازه وايد و نرمال را نخواهيد داشت. به نظر من براي محدوده قيمت مورد نظر شما بهترين انتخاب همان 18-135 است كه اگر نتوانيد مول STM را بگيريد كيفيت اپتيك بهتري از نوع معمولي دارد. با هزينه بيشتر مي توانيد لنز ارزشمند 15-85 را تهيه كنيد.
    Reza Partomatin تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    137

بسیار ممنون
    باسلام یه شما مشکل منو دارید لنز قیلی رو نگه دارید و یک 70-300 تامران خریداری کنید هم ماکرو هم تلست قطر دهانه فیلترش هم 62
    این هم لینکش http://www.amazon.com/Tamron-70-300m.../dp/B000HDZAUA
    ویرایش توسط ximballchin : Monday 10 March 2014 در ساعت 10:37 دلیل: a

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط ximballchin نمایش پست ها
    باسلام یه شما مشکل منو دارید لنز قیلی رو نگه دارید و یک 70-300 تامران خریداری کنید هم ماکرو هم تلست قطر دهانه فیلترش هم 62
    این هم لینکش Amazon.com: Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 Di LD Macro Zoom Lens for Canon Digital SLR Cameras (Model A17E): TAMRON: Camera & Photo
    برای معرفی لنز کسی با قطر دهانه کاری نداره
    معمولاً لنز های زيادی توی يک رنج نيستن و مثلاً 18-135 2 مدل داره يکی معمولی يکی اس تی ام و از پسوند هاشون برای نام بردن اون لنز استفاده ميشه STM L VC G ......
    يا اينکه از ديافراگم لنز استفاده ميکنند مثلاً 70-200 2.8
    ximballchin تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    137

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    برای معرفی لنز کسی با قطر دهانه کاری نداره
    معمولاً لنز های زيادی توی يک رنج نيستن و مثلاً 18-135 2 مدل داره يکی معمولی يکی اس تی ام و از پسوند هاشون برای نام بردن اون لنز استفاده ميشه STM L VC G ......
    يا اينکه از ديافراگم لنز استفاده ميکنند مثلاً 70-200 2.8
    ممنون از یاداوری تان این لنز افش 4.0-5.6 مدلش هم Tamron AF 70-300mm f/4.0-5.6 Di LD Macro Zoom
    Majix تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض تشکر

سلام مجدد خدمات دوستان عزیز ممنو از پاسخ همه عزیزان با توجه به پیشنهاد دوستان یک لنز دست دوم ۱۸-۱۳۵ گیر اوردم اما stm نیست آیا خیلی کیفیت stm با ورژن قدیمیش فرق میکنه کلان فرق این دو ورژن باهم در چیست ارزش هزینه بیشتر کردن رو داره ؟ آیا فقط stm به دارد کسانی که فیلم برداری میکنن میخوره ؟

تشکر کرده
    20782

سلام مجدد خدمات دوستان عزیز ممنو از پاسخ همه عزیزان با توجه به پیشنهاد دوستان یک لنز دست دوم ۱۸-۱۳۵ گیر اوردم اما stm نیست آیا خیلی کیفیت stm با ورژن قدیمیش فرق میکنه کلان فرق این دو ورژن باهم در چیست ارزش هزینه بیشتر کردن رو داره ؟ آیا فقط stm به دارد کسانی که فیلم برداری میکنن میخوره ؟
    این لنز از دو جهت با ورژن قدیمیش تفاوت دارد:
    1- سیستم فوکوس: استفاده از استپر موتور در لنزهای STM به جای میکروموتور (که در ورژن قبلی استفاده می شود) باعث شده فوکوس سریعتر ، دقیقتر و بی صداتر عمل کند. این ویژگی مخصوصاً در ترکیب با دوربین هائی که از سنسورهای هیبرید (مانند 100d، 650d , 700d) یا دوال پیکسل (70d) استفاده می کنند باعث می شود فوکوس سریع در live view و فوکوس ممتد در فیلمبرداری ممکن شود.
    2- کیفیت اپتیکی: با بهسازی های انجام شده روی این لنز، کیفیت اپتیکی آن نسبت به ورژن قبلی به وضوح افزایش یافته است:
    Canon EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS Lens Image Quality
    به نظر من قطعاً ارزش هزینه اضافی نسبت به ورژن قبلی را دارد.
    ارادت
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Monday 10 March 2014 در ساعت 20:21
    Pooyan، lamagra و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    20782

سلام
    در خصوص اپتيك لنزهاي STM، بر خلاف آنچه در مطلب سايت پيكسل نوشته شده (نقل از سايت پيكسل: تفاوت این دو مدل لنز بیش‌تر هنگام استفاده از فوکوس خودکار (AF) در حالت فیلم‌برداری دیده می‌شود، و در شرایط غیر از این، تفاوت چشمگیری وجود نخواهد داشت.) اين لنزها از نظر اپتيك نسبت لنز هاي نسل قبل به نحوچشمگيري بهبود يافته اند.
    ویرایش توسط M.Mobin : Sunday 16 March 2014 در ساعت 10:04
    shahbazi، ximballchin، MohammadH و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

سلام به همه دوستان
    قصد خرید یک لنز جهت تکمیل مجموعه MKII و 70-200 f4 IS رو دارم با بودجه زیر 3 میلیون و ترجیحا زیر 2.5
    نیاز ها هم طبیعتا میشه تکمیل رنج واید تا نرمال یا تله هستش و اینکه به عنوان لنز ثابت بشه روی دوربین ازش استفاده کرد. تا به امروز برای این کار از یه 400D استفاده میشده
    البته این نکته رو هم در نظر داشته باشید که بشه برای کار نیمه حرفه ای هم توی آتلیه ازش استفاده کرد (البته استفاده برای همسر گرامی میشه تماما حرفه ای)
    گزینه هایی که خودم دارم
    24-105 f4
    24-70 f4 البته لاید بگردم پیدا کنم
    24-70 f2.8 سیگما
    گزینه پیشنهادی دوستان :)

این نکته رو هم در نظر داشته باشید که شاید بعدا بخوام با 2.8 کنون تعویضش کنم پس ترجیحا لنزی باشه که به راحتی فروش بره
    راستی جعبه سفید بودن یا جعبه اصلی بودن توی فروش تاثیری داره؟