صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 144
Like Tree593تشکر

موضوع: Canon EF 70-200mm f/2.8L IS II USM

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    سلام به همه

مدتي هست تصميم گرفتم اين لنز رو داشته باشم اما با اين قيمت ٨ ميليوني اون يه مشكلي بدجور رفته رو اعصابم ! توي سايت The-Digital-Picture.com features Canon DSLR Camera and Lens Reviews, News, Deals and Tips ٣ تا از اين لنزها براي تست قرار گرفته و وقتي لنز دوم رو با بقيشون مقايسه ميكني در فوكال ٢٠٠ و f2.8 اوضاع داغونه و بسيار سافت هست ، اولش خيال ميكردم خوب اون تست آزمايشگاهي هست و شايد زياد باهم تفاوت نداشته باشن اما يكي از همين دوستان فروم اين لنز رو دارن و از شانس بدشون انگار همين دومي رو از اون سايت براشون فرستادن !!! و در تستهايي كه انجام داديم در فوكال ٢٠٠ و همون f2.8 لنز بسيار سافت و تصوير فلو هست ، حالا سوال من اين هست كه آيا اين مورد براي كسي يا دوستانشون اتفاق افتاده يا اطلاعي ازش دارن و يا حتما بايد در حضور فروشنده اين مورد چك بشه

Canon EF 70-200mm f/2.8 L IS II USM Lens Image Quality
    منظورتون اینه که هر 3 لنز مورد مقایسه تایپ 2 بوده و کیفیت در این لنز شانسی هستش
    بشخصه با 3 عدد از این لنز کار کردم و با چنین مشکلی مواجه نشدم
    Javid تشکر می‌کند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط shahede.dovom نمایش پست ها
    منظورتون اینه که هر 3 لنز مورد مقایسه تایپ 2 بوده و کیفیت در این لنز شانسی هستش
    بشخصه با 3 عدد از این لنز کار کردم و با چنین مشکلی مواجه نشدم

خوب وقتی خود سایت the - digital-picture میاد ۳ تا لنز رو بررسی میکنه یعنی بله هر ۳ تا باهم فرق دارن!! ...خوب شما چجوری کار کردی ؟؟ همینجوری که مشخص نیست باید تحت یک شرایط یکسان هر ۳ رو در فوکال ۲۰۰ و f2.8 بزارید تا تفاوتشون مشخص بشه ...شما این کار رو کردید ؟؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    542

به نظرم جناب نژادی کمی باورش غیر ممکن هست که کانن در مورد این لنز همچین کاری کرده باشه و یک خرابی بین سه تا از منطق به دور است اگر واقعا اینطور بود مثل بمب صدا میکرد و این لنز ادامه تولید نمیداد . این سایتی هم که بررسی کرده کاملا تصادفی یک لنز معیوب را در بین سه تا پیدا کرده . معمولا لنزهای بد کپی در سری های بالا خیلی به ندرت پدید میاد شاید ۱۰۰۰ تا یکی یا حتی کمتر (با توجه به مسائل کنترل کیفیت خط تولید )

ولی با این حال چرا روزه ی شک دار بگیریم شما بهتر است لپتاپ خود را با خود برده و چند شات در ۲۰۰ مم بگیرید و فورا چک کنید و بعد اقدام به خرید کنید . فکر میکنم شرکت نورنگار شما رو بهتر یاری کند و مهلت تست ۲۴ ساعته را حتما در فاکتور شما قید کند
    Javid، nejadi، saeed2vfx و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد سعدی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

خوب وقتی خود سایت the - digital-picture میاد ۳ تا لنز رو بررسی میکنه یعنی بله هر ۳ تا باهم فرق دارن!! ...خوب شما چجوری کار کردی ؟؟ همینجوری که مشخص نیست باید تحت یک شرایط یکسان هر ۳ رو در فوکال ۲۰۰ و f2.8 بزارید تا تفاوتشون مشخص بشه ...شما این کار رو کردید ؟؟؟
    البته جناب نژادی عزیز شما کاملا حق دارید اگر قرار باشه تو این رنج با این قیمت بالا با وجود مشکل لنز رو تهیه کنید که چه کاریه خوب آدم همون تایپ 1 برمیداره با نصف این هزینه
    دست دومش هم راحتتر پیدا میشه
    ولی من تستی که مقایسه این لنز ها توش هدفم باشه انجام ندادم به هر حال تو رنج 200 با 2.8 زیاد کار کردم و اگر قرار بود تفاوت بارزی داشته باشند حتما مشخص میشد
    با صحبت آقای سعدی هم موافقم احتمال خطا تو این لنز پایین هست ولی شما میتونی تست های خودتو داشته باشی هنگام خرید
    به هر حال که فوق العادست از دستش نده
    calligrapher، nejadi و obsidiyan تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط shahede.dovom نمایش پست ها
    البته جناب نژادی عزیز شما کاملا حق دارید اگر قرار باشه تو این رنج با این قیمت بالا با وجود مشکل لنز رو تهیه کنید که چه کاریه خوب آدم همون تایپ 1 برمیداره با نصف این هزینه
    دست دومش هم راحتتر پیدا میشه
    ولی من تستی که مقایسه این لنز ها توش هدفم باشه انجام ندادم به هر حال تو رنج 200 با 2.8 زیاد کار کردم و اگر قرار بود تفاوت بارزی داشته باشند حتما مشخص میشد
    با صحبت آقای سعدی هم موافقم احتمال خطا تو این لنز پایین هست ولی شما میتونی تست های خودتو داشته باشی هنگام خرید
    به هر حال که فوق العادست از دستش نده

سلام ، ممنون از شما و بقيه دوستان

البته مطمئنا منظور من ايراد در اين سري لنزها نبود و فقط تفاوت بود ،البته من در تستي كه امروز بااين لنز داشتم حتي با توجه به كيفيت بسيار عالي خروجي اين لنز ، متاسفانه از سنگيني بسيار زياد اين لنز رنج بردم و بعد از ١٥-٢٠ شات ديگه قدرت ثابت نگه داشتن لنز رو نداشتم و از خريدش پشيمون شدم
    MohammadRanjbar تشکر می‌کند.

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

سلام ، ممنون از شما و بقيه دوستان

البته مطمئنا منظور من ايراد در اين سري لنزها نبود و فقط تفاوت بود ،البته من در تستي كه امروز بااين لنز داشتم حتي با توجه به كيفيت بسيار عالي خروجي اين لنز ، متاسفانه از سنگيني بسيار زياد اين لنز رنج بردم و بعد از ١٥-٢٠ شات ديگه قدرت ثابت نگه داشتن لنز رو نداشتم و از خريدش پشيمون شدم
    اين لنز يه شاهكاره هم به لحاظ كيفيت ساخت و هم اپتيك من هم براي مدت ١٥ روزي با اين لنز كار كردم و به همان دليلي كه اقاي نژادي گفتن فروختمش، سنگيني اين لنز واقعا يه نمره منفيه براش، اوني كه من داشتم تو تمام رنجش در دياف ٢.٨ شارپ بود و هيچ مشكلي نداشت، اصولا در خصوص لنز هاي كنون خيلي كم پيش مياد كه كپي خوب و بد داشته باشن، مخصوصا براي لنزي تو اين رده
    yaghoobi، usef، nejadi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ARASH II آواتار ها
    تشکر کرده
    1259

سلام
    برای من هم قابل قبول نبود که نسخه بد کپی توی لنزهای سری ال کنون یا از اون بدتر توی چنین لنز جدیدی داشته باشیم تا اینکه بعد از تست های سایت
    the-digital-picture
    تست اینجارو دیدیم:

A و C دو نسخه از "70200mm f/2.8L IS II" هست .
    من قصد خرید این لنز رو دارم و با تست فقط یک لنز و نبود لنز دیگه برای مقایسه مشکل میشه تشخیص داد که لنز در چه حدی هست . آخه فکر کنم در بد ترین نسخه این لنز باز کیفیت قابل قبولی ارائه بده و مطمعنا" فقط با تست یه لنز نمیشه به نتیجه رسید.
    در کل اگه کسی از دوستان اطلاعی داشته باشه که چه نسخه از این لنز احتمال داره که بی کیفیت باشه یا جای مشخص کرده باشن که یه سری خاص (مثل یه سری از 24-105 ها که از روی سریالشون مشخص میشد که مشکل فلر دارن ) حتما خبر بدید .

البته باید یه متن برای کنون آماده کنم و از خودشون بپرسم ولی بعید میدونم جواب قانع کننده بدن.
    آرش زمانی
    5DII A7RII

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH II نمایش پست ها
    سلام
    برای من هم قابل قبول نبود که نسخه بد کپی توی لنزهای سری ال کنون یا از اون بدتر توی چنین لنز جدیدی داشته باشیم تا اینکه بعد از تست های سایت
    the-digital-picture
    تست اینجارو دیدیم:

من قصد خرید این لنز رو دارم و با تست فقط یک لنز و نبود لنز دیگه برای مقایسه مشکل میشه تشخیص داد که لنز در چه حدی هست . آخه فکر کنم در بد ترین نسخه این لنز باز کیفیت قابل قبولی ارائه بده و مطمعنا" فقط با تست یه لنز نمیشه به نتیجه رسید.
    در کل اگه کسی از دوستان اطلاعی داشته باشه که چه نسخه از این لنز احتمال داره که بی کیفیت باشه یا جای مشخص کرده باشن که یه سری خاص (مثل یه سری از 24-105 ها که از روی سریالشون مشخص میشد که مشکل فلر دارن ) حتما خبر بدید .

البته باید یه متن برای کنون آماده کنم و از خودشون بپرسم ولی بعید میدونم جواب قانع کننده بدن.
    با هر تعداد ریویو، این بحثی که در خصوص نسخه خوب و بد این لنز بوجود آمده برای بنده به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
    ذهن خودتون رو خراب نکنید اگر برای حمل و نقل و بیرون بردنش مشکلی ندارید و پول خریدش رو دارید لنزیه که در خریدش نباید شک کرد. اگر بحث سر سیگما بود قضیه کاملا فرق می کرد.
    نمی دونم چرا نسبت به این لنز تعصب دارم
    ARASH II، yaghoobi، M.Mobin و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH II نمایش پست ها
    سلام
    the-digital-picture
    تست اینجارو دیدیم:

جالبه که در فوکال ۲۰۰ تفاوت فاحش میشه ... دقیقا همون چیزی که متاسفانه من در لنز یکی از دوستان مشاهده کردم .....به نظرم بهترین کار برای خریدارن اینه که موقع خرید حتما تست کنن
    ARASH II تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

جالبه که در فوکال ۲۰۰ تفاوت فاحش میشه ... دقیقا همون چیزی که متاسفانه من در لنز یکی از دوستان مشاهده کردم .....به نظرم بهترین کار برای خریدارن اینه که موقع خرید حتما تست کنن
    خب این تست که فایده ای نداره
    ممکن هست ۲ لنز که هر دو ایراد دارن تست بشه و نتیجه مثل هم باشه
    ضمن اینکه کلا تست در فروشگاه تست قابل اعتمادی نخواهد بود اصلا

به نظر من بهتره لنز رو راحت بخرید و ازش لذت ببرید
    obsidiyan تشکر می‌کند.

صفحه 9 از 15 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین