صفحه 79 از 148 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 781 تا 790 , از مجموع 1471
Like Tree1580تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي Nikon

كاربر آشنا naseh آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط bboyselect نمایش پست ها
    سلام ...

ممنون از راهنماییتون

در کل برای کارهای آتلیه ای و ... میخوام یه جورایی کیفیت بیشتر ارجعیت داره ... 18-140 انتخاب خوبی نیست ؟
    خیر
    bboyselect تشکر می‌کند.

كاربر آشنا naseh آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal.s نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تا سقف 4 میلیون قصد خرید لنزهای واید - فیش آی و ماکرو بروی دوربین فول فریم نیکون جهت عکاسی طبیعت را دارم .
    پیشنهاد شما دوستان چیست ؟؟ و به نظر شما چگونه الویت بندی کنم تا تمامی ژانرهای مربوط به عکاسی طبیعت را بتوانم پوشش دهم .
    لازم به ذکر هست بنده لنزهای 14 سامیانگ و 50 نیکون را در اختیار دارم و دلیل انتخاب لنز واید دیگری فقط بدلیل فیلتر خور نبودن لنز سامیانگم هست .
    ممنون میشم درست راهنمایی بفرمایید .
    فیش آی چندان بدرد طبیعت نمیخوره.
    jamal.s تشکر می‌کند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

نقل قول نوشته اصلی توسط bboyselect نمایش پست ها
    سلام ...

ممنون از راهنماییتون

در کل برای کارهای آتلیه ای و ... میخوام یه جورایی کیفیت بیشتر ارجعیت داره ... 18-140 انتخاب خوبی نیست ؟
    به نظر من برای کار آتلیه ای هما 17-50 مناسب تر است. سوای دیاف باز با قیمت حدود 1700 کیفیت بالاتری دارد. البته اگر به زوم کردن و پرتره های بسته علاقه نداشته باشید وگرنه باید به گزینه های گران قیمت تر فکر کنید.
    bboyselect تشکر می‌کند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

پیش فرض لنز همه کاره

سلام . تا حدود 1500000 تومن بهترین لنز همه کاره ای که برای نیکون سراغ دارین چیه ؟
    javad allahyari تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa1071 نمایش پست ها
    سلام . تا حدود 1500000 تومن بهترین لنز همه کاره ای که برای نیکون سراغ دارین چیه ؟
    درود،

18-105
    18-140
    parsa1071 و javad allahyari تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

سلام دوستان
    من تا سقف 4 میلیون قصد خرید لنزهای واید - فیش آی و ماکرو بروی دوربین فول فریم نیکون جهت عکاسی طبیعت را دارم .
    پیشنهاد شما دوستان چیست ؟؟ و به نظر شما چگونه الویت بندی کنم تا تمامی ژانرهای مربوط به عکاسی طبیعت را بتوانم پوشش دهم .
    لازم به ذکر هست بنده لنزهای 14 سامیانگ و 50 نیکون را در اختیار دارم و دلیل انتخاب لنز واید دیگری فقط بدلیل فیلتر خور نبودن لنز سامیانگم هست .
    سلام.در خصوص واید برای فول فریم نیکون که تمامی وایدها قیمت بالایی دارن.24-14 به قیمت 5 و 35 -16 به قیمت 3.5 یا 4.با این هزینه ناچارید برند متفرقه انتخاب کنید.اما در خصوص ماکرو ،بهترین ماکروی نیکون 105 هست با قیمت حدود 3 تومن و دیاف 2.8.گزینه بعدی هم ماکرو 60 هست با قیمت 2 تومن.
    jamal.s تشکر می‌کند.

كاربر فعال sma075 آواتار ها
    تشکر کرده
    135

سلام دوستان
    سلام
    قطعا با 4 میلیون تومان نمیتوانید همه اینها را تهیه کنید. پس به نظر من اگر با لنز سامیانگ از لحاظ زاویه دید مشکلی ندارید اقدام به تهیه فیلتر مربعی و تجهیزات آن برای لنز سامیانگ کنید (البته در این زمینه اطلاعات زیادی ندارم).
    و این مبلغ را برای ماکرو قرار دهید.
    jamal.s و javad allahyari تشکر می‌کنند.
    سیدمحمد آقامیرزائی
    لطفا تصاویر من را نقد کنید. ویرایش هم آزاد.
    Olympus OM-D E-M5 + 12-50mm 3.5-6.3

كاربر جديد
    تشکر کرده
    7

ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن . حالا از بین دو لنز 18-105 و 18-140 کدوم یکی بهتره ؟ یعنی از لحاظ کیفیت تصویر و شارپ بودن آن و از نظر عکاسی پرتره و منظره و یا همچنین در عکاسی خانوادگی کدوم بهتره ؟ممنون میشم راهنماییم کنین تا یکی رو انتخاب کنم و بخرم . مرسی ؛)
    ویرایش توسط parsa1071 : Saturday 16 May 2015 در ساعت 16:12
    javad allahyari تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن . حالا از بین دو لنز 18-105 و 18-140 کدوم یکی بهتره ؟ یعنی از لحاظ کیفیت تصویر و شارپ بودن آن و از نظر عکاسی پرتره و منظره و یا همچنین در عکاسی خانوادگی کدوم بهتره ؟ممنون میشم راهنماییم کنین تا یکی رو انتخاب کنم و بخرم . مرسی ؛)
    درود بر شما

تفاوت چندانی نمیکنن ولی درصد خرابی در لنزهای ۱۰۵-۱۸ بیشتره.علاوه بر اون در ۱۴۰-۱۸ تله بیشتری دارید.
    موفق باشید
    parsa1071 و javad allahyari تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

دوست عزیز هر دو به یک میزان خوب هستن و برتری مطلق به یکدیگر ندارند. تو بعضی دیافها 105 بهتره تو بعضی دیگه 140. این اختلافها کاملا نزدیک به هم هست به طوری که محسوس هم نیست. هر کدوم رو بگیرید ضرر نکردید. اگه نیازبه 35 میلیمتر تله بیشتر دارید، 140-18 انتخاب ایده آلی هست.

البه درصد خرابی که دوستمون فرمودن رو بنده تایید نمی کنم چون خودم این لنز رو دارم و الان 4 ساله باهاش کار میکنم مثل روز اول کار می کنه.
    peacekeeper، parsa1071 و javad allahyari تشکر می‌کنند.

صفحه 79 از 148 نخستنخست ... 29 69 75 76 77 78 79 80 81 82 83 89 129 ... آخرینآخرین