صفحه 80 از 148 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 791 تا 800 , از مجموع 1471
Like Tree1580تشکر

موضوع: لنز مناسب براي دوربين هاي Nikon

كاربر جديد
    تشکر کرده
    327

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa1071 نمایش پست ها
    ممنون از دوستانی که راهنمایی کردن . حالا از بین دو لنز 18-105 و 18-140 کدوم یکی بهتره ؟ یعنی از لحاظ کیفیت تصویر و شارپ بودن آن و از نظر عکاسی پرتره و منظره و یا همچنین در عکاسی خانوادگی کدوم بهتره ؟ممنون میشم راهنماییم کنین تا یکی رو انتخاب کنم و بخرم . مرسی ؛)
    من حدود یک ماه پیش ، 140 _ 18 را تهیه کردم . هیچ لنزی ایده آل نیست و ایرادهایی دارد ( گران بودن هم یک ایراد مهم است ! ) . من نسبت به قیمت ، از این لنز بسیار راضی ام . علت ترجیح آن بر 105 - 18 برای من ، داشتن مانت فلزی در 140 و تله بیشتر آن بود . سایت های تخصصی عکاسی ، بررسی های مفصلی درباره این دو لنز و لنزهای دیگر دارند اما به نظر من ، تجربه کاربران عادی هم در استفاده از کالاهای مختلف ( از جمله لنز ) مهم است .به نظر من نظرهایی که مشتری ها در سایت آمازون برای هر کالایی می دن ، خیلی قابل اعتماده و میتونید تفاوت نظرها را درباره این دو لنز در آنجا هم مطالعه کنید .
    parsa1071 و javad allahyari تشکر می‌کنند.

كاربر جديد morteza69 آواتار ها
    تشکر کرده
    19

zamehr_51000-832224!2.jpg

سلام لنز 200mm 1:3.5 مانت نیکون مناسب برای چ نوع عکس هایی هست ؟؟
    و قیمت نوی این لنز چقد میباشد ؟ کارکرد اونو بخوام بخرم چقد می ارزه ؟؟

میتونم ب جای 18-55 ازش استفاده کنم ؟؟ و عکسامو با این لنز بگیرم ؟؟

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza69 نمایش پست ها
    zamehr_51000-832224!2.jpg

سلام لنز 200mm 1:3.5 مانت نیکون مناسب برای چ نوع عکس هایی هست ؟؟
    و قیمت نوی این لنز چقد میباشد ؟ کارکرد اونو بخوام بخرم چقد می ارزه ؟؟

میتونم ب جای 18-55 ازش استفاده کنم ؟؟ و عکسامو با این لنز بگیرم ؟؟

دوست عزیز در مورد قیمت اطلاعی ندارم اما...

این لنز یک لنز تله هست که می تونید باهاش از سوژه های دور عکاسی کنید. به جای 55-18 هم نمیشه ازش استفاده کرد چون دو لنز کاملا متفاوت هستند. در ضمن برای عکاسی خانوادگی و روزمره و خیابانی هم مناسب نیست.
    morteza69 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    البه درصد خرابی که دوستمون فرمودن رو بنده تایید نمی کنم چون خودم این لنز رو دارم و الان 4 ساله باهاش کار میکنم مثل روز اول کار می کنه.
    درود بر شما

من خودم استفاده نکردم و آماری که دادم از یکی از دوستانم در یکی از شرکت های وارد کننده و گارانتی هستش که گفت تعداد خرابی ها و مراجعه برای تعمیر این لنز نسبت به بقیه بیشتر است.البته به این معنی نیست که همشون بد هستن ولی گویا قطعات ضعیفی دارن و اگه باهاشون کمی بد رفتاری بشه زودتر از بقیه خراب میشن.

انشاالله لنز هیچ عکاسی هیچ وقت خراب نشه :)
    Jalal Parsa و parsa1071 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر شما

من خودم استفاده نکردم و آماری که دادم از یکی از دوستانم در یکی از شرکت های وارد کننده و گارانتی هستش که گفت تعداد خرابی ها و مراجعه برای تعمیر این لنز نسبت به بقیه بیشتر است.البته به این معنی نیست که همشون بد هستن ولی گویا قطعات ضعیفی دارن و اگه باهاشون کمی بد رفتاری بشه زودتر از بقیه خراب میشن.

درود،
    بله دقیقا، بالاخره این لنز یک لنز کیت هست و همونطور که مستحضر هستید اغلب لنزهای کیت از بدنه ای نه چندان محکم یه قول خارجی ها robust و فاقد مانت فلزی و weather sealed بودن بهره می برن، کمپانی های سازنده هم چون این لنزها قیمت کمی دارن نسبت به کاراییشون، روی اونها سرمایه گذاری چندان خوبی نمی کنند حالا به قول دوست شما احتمال استفاده از قطعات ضعیف هم میره بالا.

ولی اگر از هر چیزی با ملاحظه رفتار بشه و نهایت دقت در حفظ کارایی و ظاهری اون وسیله به خرج داده بشه، حالا حالا ها میشه ازش استفاده کرد ولو اینکه از قطعات ضعیفی هم در اون وسیله استفاده شده باشه، البته بحث جنسهای درجه سوم چینی که وارد کشورمون میشه جداست.

پاینده باشید.
    Jalal Parsa تشکر می‌کند.

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر شما

سلام
    از دلایل امار بالای خرابی این لنز،مربوط به فراوانی این لنزه.
    ata_m3، farshad.s، A.Fatemi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام دوستان ، خرید یه لنز 55-300 در کنار لنز 50mm 1.8 هدر دادن هزینه نیست ؟ یعنی کارایی این دو لنز تشابهی نداره ؟
    javad allahyari تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط mehtipino نمایش پست ها
    سلام دوستان ، خرید یه لنز 55-300 در کنار لنز 50mm 1.8 هدر دادن هزینه نیست ؟ یعنی کارایی این دو لنز تشابهی نداره ؟
    خیر دوست عزیز،

لنز 300-55 از فوکال 200 به بعد افت شارپنس داره و به نظرم تهیه نکنید بهتر هست، به جاش 200-55 رو پیشنهاد می کنم. در ضمن لنز 50mm f/1.8 G هست. بوکه، شارپنس، سریع بودن لنز و همچنین مناسب برای عکاسی در نور کم از مواردی هست که لنز 300-55 تو فوکال مربوطه نداره.
    javad allahyari و mehtipino تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز،

لنز 300-55 از فوکال 200 به بعد افت شارپنس داره و به نظرم تهیه نکنید بهتر هست، به جاش 200-55 رو پیشنهاد می کنم. در ضمن لنز 50mm f/1.8 G هست. بوکه، شارپنس، سریع بودن لنز و همچنین مناسب برای عکاسی در نور کم از مواردی هست که لنز 300-55 تو فوکال مربوطه نداره.
    ضمن تشکر از شما عطا جان

پس لنز 55-200 + 50mm f/1.8 بسته ی پیشنهادی شماست ؟ و بسته ی پیشنهادی مشابهی برای دریافت این تنوع با کیفیت بهتری هم دارید ( با مقداری هزینه ی بیشتر )؟

پ.ن : من به دنبال حذف محدودیت های عکاسی شخصی خودم هستم و میخام پکیج مناسبی از لنزها تهیه کنم که این محدودیت ها کم شه
    javad allahyari تشکر می‌کند.

كاربر همراه javad allahyari آواتار ها
    تشکر کرده
    375

نقل قول نوشته اصلی توسط mehtipino نمایش پست ها
    ضمن تشکر از شما عطا جان

پس لنز 55-200 + 50mm f/1.8 بسته ی پیشنهادی شماست ؟ و بسته ی پیشنهادی مشابهی برای دریافت این تنوع با کیفیت بهتری هم دارید ( با مقداری هزینه ی بیشتر )؟

پ.ن : من به دنبال حذف محدودیت های عکاسی شخصی خودم هستم و میخام پکیج مناسبی از لنزها تهیه کنم که این محدودیت ها کم شه
    با سلام
    لطفا نیاز خودتون رو از خرید لنز بگید تا بشه بهتر راهنمایی کزد و بعد میزان بودجه چقده؟
    ata_m3 تشکر می‌کند.
    NIKON D5200. YASHIKA FX-3+50mm

صفحه 80 از 148 نخستنخست ... 30 70 76 77 78 79 80 81 82 83 84 90 130 ... آخرینآخرین