صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 269
Like Tree178تشکر

موضوع: Nikon 70-300mm f/4.5-5.6G ED-IF AF-S VR

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

جناب انوش گرامی . من الان یک لنز 105-18 دارم که چون گاهی عکس های خیابانی می گیرم و گاهی تاتر نیاز به تکمیل این رنج تا 300 داشتم .برای همینه که 300-70 رو ملاک قرار دادم . ( منهای مشکل دیافراگم که برای تاتر مساله سازه ) . البته مطالب دوستان رو که میخوندم بیشتر دوستان تا رنج 250 اون ابراز رضایت نسبی داشتند . اما من به ادامه این رنج تا سیصد ( البته چون دوربین ام کراپداره با احتساب ضریب افزایش فاصله کانونی) ، نیاز دارم و اینکه 400-80 قیمت نزدیک به دو و نیم برابر داره . البته گاهی لنزهای مارکهای دیگه مثل تامرون یا سیگما هم وسوسه کننده اند ولی باز نظر دوستان بر شانسی بودن کیفیت این لنزها و مشکل در فروش اش و غیره ، من رو بیشتر دو دل کرده . برای همین میخواستم از شما یاری بگیرم تا با اطلاعات شما عزیزان بر تردیدم غلبه کنم .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    277

سلام دوستان
    بنده اگه بخوام این لنز رو روی کراپ دار همراه با کانورتر TC-17E II نصب کنم معادل لنز چند میلی متر میشه؟
    اگه سئوال پیش پا افتاده اس ببخشین من آماتورم.
    Whatever you do in your life will be insignificant, but it's very important that you do it. Because nobody else will

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

این لنز با کانورتر جواب نمیده. مگر این که بخواین فوکوس دستی کنید و همرا با افت کیفی تصویر.
    میلی مترش میشه 450*1.7 معادل765 میلی متر
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfox نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده اگه بخوام این لنز رو روی کراپ دار همراه با کانورتر TC-17E II نصب کنم معادل لنز چند میلی متر میشه؟
    amirfox تشکر می‌کند.

كاربر آشنا arzm آواتار ها
    تشکر کرده
    441

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfox نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام دوست عزیز

تا جایی که من می دونم این لنز قابلیت نصب کانورتر رو نداره.

موفق باشید
    amirfox تشکر می‌کند.
    علیرضا زارع

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

سلام دوستان
    یکبار که بنده هم از دوستی این سئوال رو داشتم گفتند که این لنز قابلیت کار با این کانورتور رو نداره.
    حالا قدر درسته دیگه دوستان متخصص باید نظر بدن
    با جناب زارع خط رو خط شدیم !
    amirfox تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط omid mohebbi نمایش پست ها
    یکبار که بنده هم از دوستی این سئوال رو داشتم گفتند که این لنز قابلیت کار با این کانورتور رو نداره.
    حالا قدر درسته دیگه دوستان متخصص باید نظر بدن
    با جناب زارع خط رو خط شدیم !
    درود

جناب محبی درست میفرمایند ، امکان نصب کانور تر برای این لنز پیش بینی نشده است ، البته گویا بعضی ها روی یکی از کانکتور های لنز نوار چسب میزنند و کانورتر هم روی آن بسته اند.
    اما نتیجه ماجرا معلوم خواهد بود. گذشته از اینکه روی چه لنز هایی کانورتر بسته میشود ( در لنز های زوم نیکون فقط 70-200 ها و 200-400 و لنز های تله فیکس مثل 200mm یا 300mm... و بالاتر و لنز های ماکرو نظیر 105mm VR ) با توجه به اینکه خود کانورتر باعث افت کیفیت میشود ( هر چه ضریب آن بیشتر باشد افت بیشتر خواهد بود) پس اساسا روی لنز هایی بستن کانورتر می تواند توجیه داشته باشد که اپتیک عالی داشته باشند که با بستن کانورتر و افت کیفیت اپتیکی ، از عالی بعد از افت ،به خوب برسند ، اما وقتی خروجی لنزی بدون کانورتر متوسط باشد با بستن کانورتر (برفرض هم که امکان میداشت) ، نتیجه قابل قبولی نمیتواند داشته باشد.

موفق باشید

انوش
    amirfox، S.M.Noorbakhsh، Farhad71 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه farhad_k آواتار ها
    تشکر کرده
    872

با سلام
    از نظرمکانیکی کانورنور سوار میشود ولی واقعا ارزش استفاده ندارد.
    افزایش حداقل دیافراگم مثلا با کانورتور 2x 2استپ افرایش میابد و به 11 افزایش میابد.
    نکته بعدی این هست که شما بعد از بستن کانورتور حتی در بهترین لنزها باید حداقل یک اسپ دیافراگم را ببندید تا شارپنس مورد قبول را دست بیابید.حال شما با این لنز حداقل یک استپ هم ببندید(فکر کنم ریاد تاثیری نداشته باشد)به دیافراگم 16 هم برسید در بهترین نور ممکن نمیتوانید از سرعت شاتر بالا استفاده کنید و یا باید ایزو را بالا ببرید که هردو به معنی سختی کار (استفاده از سه پایه) و افت کیفیت خواهد بود.
    در اخر فوکوس دستی است که دقت بسیار بالا میطلبد و در این فاصله کانونی بالا با کوچکترین اشتباهی و تکانی سوژه از فوکوس خارج خواهد شد و خلاصه ... خلاص !
    amirfox، A. Shahbazi و .:ShahaB:. تشکر می‌کنند.
    فرهاد کرمی
    Nikon D610 -Nikon 12-24 F/4 & Nikon 24-120 F/4 N & Nikon AF-s 300 f/4 & AF Nikon 80-200 f/2.8 D speedlight 600 & TC14

كاربر جديد Reza Bahrami آواتار ها
    تشکر کرده
    0

میبخشید سوالی که از اساتید راجع به این لنز داشتم اینه که اغلب دیدم که از این لنز برای مصارف خارج از استودیو استفاده میشه
    میخواستم ببینم به همون کیفیتی که خارج از استودیو میشه با این لنز رسید آیا داخل استودیو هم میشه همون کیفیت رو گرفت یا خیر ؟
    درضمن به نظر شما آیا این لنز کاربرد 70-200 رو داخل استودیو داره یا خیر ؟
    ممنون ...

كاربر جديد hmd921 آواتار ها
    تشکر کرده
    757

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza Bahrami نمایش پست ها
    میبخشید سوالی که از اساتید راجع به این لنز داشتم اینه که اغلب دیدم که از این لنز برای مصارف خارج از استودیو استفاده میشه
    میخواستم ببینم به همون کیفیتی که خارج از استودیو میشه با این لنز رسید آیا داخل استودیو هم میشه همون کیفیت رو گرفت یا خیر ؟
    درضمن به نظر شما آیا این لنز کاربرد 70-200 رو داخل استودیو داره یا خیر ؟
    ممنون ...
    با سلام
    ایرادی که این 2 لنز برای استفاده در استدیو دارند تله بودن و اندازه و وزنشان هست. به همین دلیل برای استفاده در استدیو ( پرتره ) توصیه نمیشه.
    حامد زرندی

http://bokeh.ir/

كاربر آشنا Logitech آواتار ها
    تشکر کرده
    52

سلام

من ک نتونستم این لنز رو پیدا کنم و تجهیزاتم رو تکمیل کنم
    آیا میتونید لنزی مشابه هم از نظر کیفیت عکس و هم از لحاظ قیمت و باقی موارد حالا ی خورده بالا پائین در برندهای دیگه پیشنهاد بدید ؟
    لنگ ی لنز برا تله در حد اماتوری هستم

ممنون

صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین