صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 47
Like Tree1تشکر

موضوع: لنر تله

كاربر همراه kamyar آواتار ها
    تشکر کرده
    1210

پیش فرض پاسخ: لنر تله

نقل قول نوشته اصلی توسط Daruosha نمایش پست ها
    Canon 70-300 چند تا عیب بزرگ داره!!
    فوکوس کند و !!
    نعوذ بالله....

هان داریوش خیره سر شدی ؟ خود is دار ناشده کافر شدی ؟
    جدای از شوخی به همین لینک که اتفاقا آقای برهانی زحمتشو کشیده ( ولی نمیدونم چرا داره خاک میخوره) نگاهی بندازید خالی از لطف نیست
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=1284
    کامیار
    www.kampixel.com
    CANON 40D-CANON 70-200 f4 L IS USM-SIGMA 17-70 --FLASH SIGMA DG 500 SUPER-LowePro Off Trail2-TRIPOD SLIK PRO 400DX-PANASONIC GS500

كاربر همراه
    تشکر کرده
    203

البته لنز 300-70 هم با قيمت حول و حوش 500 تومان لنز با حالي است (بيشتر از 500 نا انصافيه ) اگه مواظب كدش باشيد كه از سري هاي ساخت اولش تو بازار ايران نخريد ( به سايت خود كنون مراجعه كنيد )
    لنز جمع وجوري و سبكي است لرزه گيرش خوب كار ميكنه اپتيكش اگه ايده آل نباشه خوب كه هست. ولي خوب عدسي جلوييش مي چرخه و براي فيلتر پلار خوب نيست از ساختار محكمي بر خوردار نيست ( البته در اين كلاس قيمت طبيعيه )

در كل لنز خيلي مناسبي براي مسافرت هاي سبك در كارهاي تله است ولي لنز ايده آل بشمار نمياد
    مجددا عرض مي كنم هنگام خريد حواستان بنا به گزارش سايت كنون به كد ساختش باشه . اين مشكل كه در ساخت لنزهايي كه سري اول به بازار ارائه شده اند مشاهده شده در ساير كشور ها بصورت مجاني توسط كنون بر طرف ميشه ولي در كشور ما متاسفانه به لطف آفومار و ... رو دستتون ميمونه و يا بايستي بنا به مكاتباتي كه با خود كنون داشتم به يكي از كشورهاي همسايه مثل دوبي و يا حتي عراق يا آذربايجان مراجعه كنيد.
    امير رضا برهاني
    http://www.arbphotos.com

كاربر فعال
    تشکر کرده
    285

نقل قول نوشته اصلی توسط a80300d نمایش پست ها
    راستی آقای کاوه میتونم بپسرم با داشتن لنزی مثل 200-70 لنز 135 به چه دردیتون میخوره؟ البته شاید اول اون رو گرفتید. یا شایدم اون دیافراگم بازترش براتون مهم بوده.
    سلام!

خب!* البته که 135 رو قبلتر گرفته بودم ولی به هر حال اون رو یک عضو جدایی ناپذیر از کیت 35مم خودم می*دونم. از من نخواهید که از 200-70 بد بگم چون به واقع لنز خوبیه به نسبت خودش ولی 135 یکی از شارپ*ترین لنزهای کنون هست و من می*تونم علمی این رو ثابت کنم. با اینکه دیگه از سن من گذشته و اون هیجان لازم برای Review کردن لنزها رو ندارم و به چشم خودم اعتماد می*کنم برای نظر دادن ولی می*تونم یه تست کامل براتون انجام بدم و حرفم رو ثابت کنم. انگلیس که بودم (و خیلی هم جوون*تر!!!) یک چارت 12233 ایزو داشتم و یک ست کداک Q/13 و Q/14 و هر لنز یا دوربینی رو مال هرکسی که بود باهاش تست می*گرفتم. اما کداک ها که گم شدن (چیز ویژه*ای نیستن) و ایزو چارت هم با اینکه خیلی اساسی بود نابود شد تو حمل و نقل و اینقدر چروک و خوردگی روش افتاد که به درد نمی*خوره دیگه. اما خود استادارد ایزو رو یادمه که خریدم و چند وقتی هم بود که قصد کرده بودم ترجمه*اش کنم. الآن می*رم ببینم پیداش می*کنم فایلش رو یا نه و شروع می*کنم. اما حالا قبل از اینها، برای تست لنز شما به هر حال یه چارت لازم دارید که معروف ترین چارت مجانی چارت آقای وستین هست به آدرس http://www.graphics.cornell.edu/~wes...res-chart.html که من یک نسخه از خود چارت رو توی http://kaveh.org/test-charts/ISO_12233-reschart.pdf هم گذاشتم برای شخص خودم! اما خب برای اینکه بشه ازش استفاده کرد و MTF واقعی در آوورد برای لنزها (جای اعتماد به سایتهای اجنبی) باید بدیم این فایل رو چاپ کنن (Vector هست چارت اینتو و باید وکتور به اصل دستگاه خورونده بشه برای دریافت بهترین کیفیت) و برای دوربینهای امروزی (بالای 8 مگاپیکسل) اندازه چارت باید A1 باشه. حالا من می*دم سر فرصت A1 چاپ کنن و بعد دوباره شروع می*کنیم review لنز :) اما تا اون موقع از من بشنوید که 135 خیلی شارپ تر از لنز شارپی مثل 200-70 هستش و اینکه برای پرتره Bokehای که توی فلو بک*گراند می*ده خیلی خوشگل تر و حرفه*ای تر از Bokeh اون یکی هست. 200-70 یه جورایی فلوش خطی هست (با IS خاموش) که خوب هم به استراکچر گنده*اش بر می*گرده هم به اندازه*اش اما 135 فلوی دون دونی گنده داره! نمی*دونم تونستم منظورم رو بگم یا نه* :) اما امیدوارم موفق شده باشم :) اگه کسی هم حوصله کرد چارت رو A1 چاپ کرد و ترجیحاً دو تا نور Diffuse شده هم داشت به من بگه تا اگه لازمه سیستم استفاده از چارت رو توضیح بدم. هیچوقت هم سعی نکنید این رو با Inkjet معمولی چاپ کنید.

ممنون، کاوه.

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

نقل قول نوشته اصلی توسط kakooch نمایش پست ها
    برای مثال لنز Canon EF 70 - 300mm f4.5-5.6 DO IS USM سفید هست ولی Lنیست!
    كاوه جان
    ممنون از توضيحات شما و باعث خوشحالي است اگر صلاح ميدانيد بيشتر از تجربيات شما درباره لنز ها بهره مند باشيم.
    فقط تصور ميكنم لنزي كه فرموديد تنها لنز DO* كنون و مشكي باشد با حلقه سبز.
    هادی هژیرآذر

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

چند نکته وجود داره....
    100-300 با کانورتور دیگه فکوس خودکار نداره....
    امیر نمیدونستم زنگ میزنی و برای فوروم قیمت میگیری.....وگرنه بالاتر میگفتم!!!!!!
    از لحاظ کیفیت هم هیچ فرقی ندارند....یه جاهایی کانن و یه جاهایی سیگما برتری داره.
    بعد اینکه کانورتور تصویر رو خیلی زیاد سافت میکنه.....
    لنز 135-400 سیگما به مراتب شارپ تر از لنز 70-200 اف 2.8 با کانورتور است....
    کانورتور 1.4 هم به اندازه خودش روی تصویر تاثیر میگذراه....و سافت میکنه.
    500-50 هم 1040 هزار است....
    لنز بسیار خوبی هم هست....واقعا خوبه....فکوس خیلی خوب و سریعی هم داره.
    من با لنز 300-28 کانن و 400-100 هم کار کردم....
    300-28 که واقعا عالیه...درسته که سنگین هست...و در دراز مدت آزار دهنه میشه...اما استفاده از این لنز اینقدر لذت بخشه که حاضر میشید سنگینیش رو هم تحمل کنید.....قیمتش هم 2070000 هزار هست....
    400-100 هم مثل 300-28 میمونه...
    با این تفاوت که دائم بر روی دوربین نخواهد بود و مشکل سنگینی نداره....
    کیفیت عالی هم داره....درسته از 300-100 پایینتره...اما به سختی قابل تشخیص هست.....
    رنج بهتری هم داره....و لرزش گیر بسیار عالی.....از لحاظ سیستم زوم پوش به عقیده من خیلی هم خوبه و عمل زوم خیلی سریع امکانپذیر میشه.

هادی جان لنز Do مشکل هما 70-300 هست و 400 م م این لنز سفید است...
    لنز 135 رو هم نگویید......دست روی دل ما میگذارید دیگه...
    من با این لنز کار کردم....واقعا عالیه......به جرات میگم اصلا قابل مقایسه با 200-70 نیست....
    و لنز خاصی است برای پرترها های خاص و حرفه ای.....
    200-70 Is هم لنز خیلی شارپی نیست......ورژن بدون لرزش گیر اون خیلی شارپ هست.....و البته ارزانتر...حدود 1280 هزار.
    مسعود قدیری

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

اقاي قديري عزيز

ميتونم بپرسم شما كجا مشغول هستيد كه بتونم براي خريد بيام اونجا و مزاحمتون بشم ؟

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

با تشکر از دوستان که تجربیات خود را در اختیار بنده قرار دادند، من تقریبا انتخاب خودم را کرده ام. جون از لنز تله بیشتر برای out-door استفاده می کنم و با توجه به قیمت همان Sigma 100-300 را خواهم خرید.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

داریوش جان به انتخاب شما تبریک میگم ، انشالله که لنز باب دل باشه.آواتار زیبای جدید هم مبارکات باشه.

با اجازه ی مسعود و مدیران

نادر جان ، جناب قدیری در نورنگار مشغول هستند.آدرس نورنگار هم این است:

تهران.خیابان بهار.برج بهار.طبقه 7.شماره 673 تلفن 77616333
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

کاوه با توجه به اینکه دوربین شما لرزه گیر روی سنسور دارد، این لنز روی دوربین شما خیلی فوق العاده تر خواهد بود.
    پیشنهاد می کنم شما هم بهش فکر کنید!!!

كاربر همراه
    تشکر کرده
    547

كاوه جان

خيلي ممنون

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین