صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 262
Like Tree506تشکر

موضوع: بحث شیرین تله کانورتر

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

باتشکرازتوجه شما جناب کاوه عزیز
    Tc سیگما 2x روالان ۸۵۰ برای فروش دارن ومن دودل بودم که بین این و1.7 nikon کدوم روبگیرم. پس همون سیگما رو قطعی کنم ؟
    البته درمورد اتوفکوس فکرمیکنم دررنج های بالای ۷۰۰-۶۰۰ تنظیم دستی اصلابهترجواب میده دیگه واگراتوهم جواب بده فکر کنم فکوس دستی دقیقتر بشه. یامن دراشتباهم؟

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    باتشکرازتوجه شما جناب کاوه عزیز
    Tc سیگما 2x روالان ۸۵۰ برای فروش دارن ومن دودل بودم که بین این و1.7 nikon کدوم روبگیرم. پس همون سیگما رو قطعی کنم ؟
    البته درمورد اتوفکوس فکرمیکنم دررنج های بالای ۷۰۰-۶۰۰ تنظیم دستی اصلابهترجواب میده دیگه واگراتوهم جواب بده فکر کنم فکوس دستی دقیقتر بشه. یامن دراشتباهم؟
    سلام
    من پيشنهاد مي كنم براي اين لنز اصلا به فكر تله كانورتور نباشيد. چون خروجي چيز قابل ارايه اي نخواهد بود. اين لنز در حالت عادي لنز خوبي است و مي توانيد نتايج جالبي با آن بگيريد اما توجه كنيد كه در حالت عادي هم شما براي نتيجه بهتر نياز به بستن ديافراگم تا F8 را داريد با 2X بازترين ديافراگم آن 13 است كه عملا با فكوس دستي هم تقريبا غير قابل استفاده است. به نظر من اگر عكاسي پرندگان مي كنيد بهتر است به فكر روشهايي براي بيشتر نزديك شدن به پرندگان باشيد. تا آنجا كه يادم است شما خوزستاني هستيد. اگر مايل باشيد مي توانم جهت عكاسي بهتر در آن منطقه كمي به شما كمك كنم. (در پيام خصوصي)

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Lens=683&Camera=453&Sample=0&FLI=5&API=0&LensComp=683&CameraComp=453&SampleComp=0&FLIComp=7&APIComp=0
    A_Maddah، M. Beyrami، kiavash و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    باسلام
    برای 150-500 تله کانورتور پیشنهادمیکنن دوستان؟ واگه بله هست مدل وبرند خاصی رومیتونیدپیشنهادبدید؟
    ممنون
    جناب اقای مداح اگربذل توجه بفرماییدممنون میشوم.
    سلام
    اول از همه شرمنده بابت دیر جواب دادن.چند روزی هست ( شما بخوانید بیش از یک هفته) که مخابرات شهر لنگه مشکل داره و من فقط گاهی و اغلب شبها بسختی می توانم صفحه اول فروم رو باز کنم وبقیه تاپیک هارو هم حتی نمی توانم ببینم و بخوانم.
    دوستان هرچه لازم بود گفتند فقط من هم همین قدر بگویم که بنده هم اوایل که این لنز را خریده بودم یک تله کانورتور 1.4 برای این لنزسیگما خریداری کردم فقط جهت کنکاوی (یادش بخیر بهزاد فرهانچی شیوه چسب زدن به اون پین های لنز رو یادمون داده بود)که نهایتا فقط 4-5 عکس تستی از یک گنجشک گرفتم که نتیجه بسیار نا امید کننده بود و این تله کانورتور را گذاشته ام گوشه کتابخانه اناق ، استراحت می کند.به هیچ عنوان برای این لنز تله کانورتور خریداری نکنید.
    بهترین راه ، نزدیک شدن به پرندگان است که محسن عزیز یاد آوری کردند.
    در ضمن این لنز در محدوده 420MMاز نظر شارپنس خوب عمل می کند.بهتر است بیشتر در این محدوده عکاسی کنید.چنانچه کمی تمرین کنید انقدر به پرندگان می توانید نزدیک شوید که از 300 MM این لنز که بیشترین شارپنس را دارد می توانید بهره ببرید.
    انشالله همیشه شادیتون رو ببینیم
    یا حق
    Fereidoon، M-Yousefi، Pooyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    اسدالله مداح

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

من یک عدد تامرون 90 f/2.5 manual دارم .میتونم روش یه تله کانورتر جهت بزرگنمایی بهتر نصب کنم؟
    چون تا حالا اینکارو نکردم، جواب میده؟

كاربر همراه mojtaba79 آواتار ها
    تشکر کرده
    606

سلام.

من یه لنز 50 . 14 کنون دارم. این فاصله کانونی برای دوربینم 6D بکارم نمیاد. البته بیشتر پرتره کار میکنم. قصدم اینه که 85 بگیرم اما یه سوال اینجا برام پیش اومده.
    این تله کانورتور ها چقدر بکار آدم میاد. مثلا 2X اون. کیفیت پائین میاد و یا دیافراگم کاهش پیدا میکنه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba79 نمایش پست ها
    سلام.

من یه لنز 50 . 14 کنون دارم. این فاصله کانونی برای دوربینم 6D بکارم نمیاد. البته بیشتر پرتره کار میکنم. قصدم اینه که 85 بگیرم اما یه سوال اینجا برام پیش اومده.
    این تله کانورتور ها چقدر بکار آدم میاد. مثلا 2X اون. کیفیت پائین میاد و یا دیافراگم کاهش پیدا میکنه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    تله کانورتور خوب قيمتش از 85 1.8 کنون گرون تره و باز هم کيفيت رو پايين ميآره
    کانورتور ها وقتی استفاده ميشه که شما به لنز بهتر دسترسی نداريد و اختلاف قيمت پرايم 300 با 600 اينقدر هست که ارزش خريد تله کانورتور را داشته باشد
    شما لنز خودت رو با 85 1.8 عوض کنی هم هزينش کمتره هم اينکه کيفيت خيلی بهتری داره
    Fereidoon، Amir Abdolpanah، kiavash و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام

مطلب ديگر اينه كه لنزهاي فيكس زير 135mm كنون اصلا امكان اتصال تله كانورتور ندارند.

لنزهاي سازگار با تله كانورتورها را در خيلي از سايتها مثلا لينك زير پيدا كنيد:

Teleconverter Compatibility for Canon, Nikon and Sony lenses. - Wex Photographic
    M. Beyrami، kiavash، mojtaba79 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Who knows, Who knows
    Who knows, which way the whirlwind blows
    Or where the trail of tomorrow goes
    For a man without a star

كاربر همراه Mojtaba.T آواتار ها
    تشکر کرده
    502

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام

مطلب ديگر اينه كه لنزهاي فيكس زير 135mm كنون اصلا امكان اتصال تله كانورتور ندارند.

لنزهاي سازگار با تله كانورتورها را در خيلي از سايتها مثلا لينك زير پيدا كنيد:

Teleconverter Compatibility for Canon, Nikon and Sony lenses. - Wex Photographic
    سلام

ممنون بابت لینکی که دادین.

با این حساب روی خیلی از لنزها که نصب نمیشه کرد و روی نصف اونا هم که فوکوسش دستی میشه...

راستی این کانورترهای سیگما رو نمیشه روی نیکون کراپدار بست؟
    آخه نیکون خودش سه تا کانورتر معرفی کرده که فقط واسۀ فول فریم هست...
    Enjoy My Flutes Sounds
    http://www.noteahang.com/M_T/Works

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba.T نمایش پست ها
    سلام

ممنون بابت لینکی که دادین.

با این حساب روی خیلی از لنزها که نصب نمیشه کرد و روی نصف اونا هم که فوکوسش دستی میشه...

راستی این کانورترهای سیگما رو نمیشه روی نیکون کراپدار بست؟
    آخه نیکون خودش سه تا کانورتر معرفی کرده که فقط واسۀ فول فریم هست...
    عکس قضیه میتونه اشکال ایجاد کنه یعنی لنز و ابزار اپتیکی که فقط مخصوص کراپ باشه روی فول فریم نمیشه یا خطا داره مثلا وینیت شدید یا حلقه سیاه.
    اگر لنز یا ابزارهای اپتیکی با فول فریم سازگار باشن با کراپ هم مشکلی ندارند
    در ضمن نوع لنز هم باید با تله کانورتور سازگار باشه و هرلنزی تله کانورتور پذیر نیست.
    a.g g.a، shahbazi و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

کراپدار یا فول فریم بودن بدنه برای نصب تله کانورتور ملاک نیست و هیچ فرقی ندارد بلکه این نوع لنزاست که تعیین کننده است باید ببینید لنز مورد نظر شما امکان استفاده از تله کانورتور را دارد یا خیر.
    morteza khademy و Mojtaba.T تشکر می‌کنند.

صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... آخرینآخرین