صفحه 21 از 103 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر همراه Nami BH آواتار ها
    تشکر کرده
    208

من هیچ وقت مک نداشته ام و دورادور وصفش را شنیده ام و کارایی اش برام مانند افسانه شده است. اما آلان که از پردازشگر های اینتل مشترک استفاده می کند چطور این تفاوت می تواند اینقدر فاحش باشد؟ لطفا این ویدیو را در یوتیوب ببینید (البته طرف خیلی از مک شاکیه) و راجع به استدلال هایش نظر بدهید لطفا. Core i7 MacBook Pro Vs Sony VAIO
    http://www.youtube.com/watch?v=1srrdW71R78

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Nami BH نمایش پست ها
    من هیچ وقت مک نداشته ام و دورادور وصفش را شنیده ام و کارایی اش برام مانند افسانه شده است. اما آلان که از پردازشگر های اینتل مشترک استفاده می کند چطور این تفاوت می تواند اینقدر فاحش باشد؟ لطفا این ویدیو را در یوتیوب ببینید (البته طرف خیلی از مک شاکیه) و راجع به استدلال هایش نظر بدهید لطفا. Core i7 MacBook Pro Vs Sony VAIO
    http://www.youtube.com/watch?v=1srrdW71R78
    بهتره به اینجور ویدیو ها اهمیتی ندید. اینجور مقایسه های سطحی مثل اینه که یه نفر دوربین پوینت اند شوت 14 مگاپیکسلی رو با یه اس ال آر مقایسه کنه بعد نتیجه بگیره که چون امکانات و رزولوشن اون دوربین بهتره پس دوربین بهتریه.
    البته این درسته که پیکره بندی های لپتاپ های اپل نسبت به برند های دیگه پایین تر هستند اما برتری های غیر قابل انکاری دارند.
    از سخت افزار که بگذریم, سیستم عامل اپل هست که باعث تفاوت عمده اپل با پی سی ها شده.
    Nami BH تشکر می‌کند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

راستش حدود 10 صفحه آخر این تاپیک رو خوندم, ولی با توجه به اطلاعات کمم از لپ تاپ (به علت علاقه کمم به کامپیوتر و ..) توی انتخاب موندم.

با بودجه 800 تومن میخوام یک لپ تاپ بخرم که بتونه فتوشاپ/لایت روم و نرم افزارهای عمرانی رو جواب بده , مالتی مدیای خوبی داشته باشه و اگر هم شد برای بازی هم مناسب باشه (بازی برام مهمه ؛ اما در اولویت نیست).

سایز کوچک رو ترجیح میدم (برای حمل راحت) اما در عین حال نگران هم هستم که موقع ادیت و ... اذیت بشم.

گزینه اصلی خودم Dell Inspiron 5010-AC هست, ولی میخوام ببینم تو این رنج انتخاب بهتری هم میشه داشت یا نه.

البته الآن هم چشمم به یک مدل hp افتاد که ظاهرا ً بدک نیست : HP ProBook 4520s-C

.................................................. .....................

* گاهی کمی وسوسه میشم یک نِت بوک بگیرم و در کنارش PC ام رو آپگرید کنم

وحید جان من یک netbook دارم با همین acer که نظرمو راجع به این دو لپ تاپ و لپ تاپ های دوستانم که باهاشون کار کردم را می نویسم.

نوشته من برای قیمت زیر 900 است.صد البته پول بیشتر=انتخاب های بهتر

dell 5010 گزینه خوبیه ولی من شنیدم(با چشم خودم ندیدم)که این مدل dell به همراه hp (مدل های ارزان) خرابی زیاد دارند(البته بعد از یکسال) .

ولی dell 5010 ci5 رو زیگورات 3 سال گارانتی کرده و خیلی از دوستان من این مدل را دارند و راضی هم هستند.
    من ایسر رو با دل مقایسه کردم.دل هم خوشگلتره هم lcd بهتری داره ولی دلیل خرید من(ایسر) 4 گیگ رم ddr3 باس 1333 بود که در دل 1066 است و گرافیک ایسر که 540m است و هارد که 640 است.

netbook رو که دارم فقط به درد وبگردی ، دیدن عکس و کارهای سبک میخوره.رم 2 گیگ داره و cpu اتم با هارد 250 .ویندوز 7 و فوتوشاپ رو نصب کردم ولی به دلیل اینکه رزولوشن 600*1024 هست در ps در ادیت مشکل دارم .فکر کنم netbookهای جدید resolution بالاتری(768*1366) دارند.ولی تو acdsee و capture nx هیچ مشکلی ندارم.
    وزن کم نت بوک خیلی جذابه (1 کیلو) که من هر جا میرم همراهم هست ولی اگه وزن دستگاهت زیاد باشه بعد یک مدت کوتاه از حمل کردنش خسته میشی و مثل یک دسکتاپ تو خونه رهاش میکنی.

نظر من اینه که نیازت رو مشخص کن بعد خرید کن.

اگه خیلی جابجایی نداری یه نت بوک بگیر و دسکتاپ رو آپگرید کن
    در غیر اینصورت دنبال یه مدل 13 یا 14 اینچ سبک بگرد
    ( هر چند که خودم معتقدم لپ تاپی که جایگزین دسکتاپ میشه باید 15 اینچ باشه(این نظر شخصی منه)).

چیز دیگه ای که میخواستم بگم کولینگ فوق العاده لپ تاپ های msi هستش.یکی از دوستام مدل 620رو خرید که وقتی من باهاش کار کردم از حرارت کم اون تعجب کردم.

پیشنهاد:اگه تو قیمت 850 دنبال نوت بوک هستی همون dell 5010 core i5 عالیه.
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    از بابت لینک ها ممنونم اما منظور من در مورد این بود که فرموده بودید " بر اساس شایعه ها پیشرفت خیلی زیادی خواهند داشت !". جنس و رنگ بدنه به تنهایی پیشرفت زیادی در نظر گرفته نمیشه.
    در مورد پیشرفت شایعه خاصی وجود نداره، این یه پیش‌بینی‌ کلی‌ه که با توجه به اینکه از سال ۲۰۰۹ تا الان ۱۳ اینچی ها تغییر خاصی نکردن، اپل دیگه روی core2duo نمی مونه و میره سراغ پردازنده های جدید تر...
    ضمن اینکه پیشرفت هرقدر هم جزئی باشه، به علت ثابت موند قیمت، اهمیت پیدا می کنه. مثلا من همین مدلی رو که الان دارم ۱۵۰۰ خریدم و اگه می خواستم ۲ گیگ رم بیشتر براش بخرم، باید ۲۰۰ می‌دادم، ولی مدل ۲۰۱۰ با همون قیمت، هم CPU قوی تری داره، هم کارت گرافیک‌ش یه نصل پیشرفت کرده و هم هارد و رم بیشتری داره...
    Mrmoeini تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط boyman354 نمایش پست ها
    وحید جان من یک netbook دارم با همین acer که نظرمو راجع به این دو لپ تاپ و لپ تاپ های دوستانم که باهاشون کار کردم را می نویسم.

نوشته من برای قیمت زیر 900 است.صد البته پول بیشتر=انتخاب های بهتر

dell 5010 گزینه خوبیه ولی من شنیدم(با چشم خودم ندیدم)که این مدل dell به همراه hp (مدل های ارزان) خرابی زیاد دارند(البته بعد از یکسال) .

ولی dell 5010 ci5 رو زیگورات 3 سال گارانتی کرده و خیلی از دوستان من این مدل را دارند و راضی هم هستند.
    من ایسر رو با دل مقایسه کردم.دل هم خوشگلتره هم lcd بهتری داره ولی دلیل خرید من(ایسر) 4 گیگ رم ddr3 باس 1333 بود که در دل 1066 است و گرافیک ایسر که 540m است و هارد که 640 است.

netbook رو که دارم فقط به درد وبگردی ، دیدن عکس و کارهای سبک میخوره.رم 2 گیگ داره و cpu اتم با هارد 250 .ویندوز 7 و فوتوشاپ رو نصب کردم ولی به دلیل اینکه رزولوشن 600*1024 هست در ps در ادیت مشکل دارم .فکر کنم netbookهای جدید resolution بالاتری(768*1366) دارند.ولی تو acdsee و capture nx هیچ مشکلی ندارم.
    وزن کم نت بوک خیلی جذابه (1 کیلو) که من هر جا میرم همراهم هست ولی اگه وزن دستگاهت زیاد باشه بعد یک مدت کوتاه از حمل کردنش خسته میشی و مثل یک دسکتاپ تو خونه رهاش میکنی.

نظر من اینه که نیازت رو مشخص کن بعد خرید کن.

اگه خیلی جابجایی نداری یه نت بوک بگیر و دسکتاپ رو آپگرید کن
    در غیر اینصورت دنبال یه مدل 13 یا 14 اینچ سبک بگرد
    ( هر چند که خودم معتقدم لپ تاپی که جایگزین دسکتاپ میشه باید 15 اینچ باشه(این نظر شخصی منه)).

چیز دیگه ای که میخواستم بگم کولینگ فوق العاده لپ تاپ های msi هستش.یکی از دوستام مدل 620رو خرید که وقتی من باهاش کار کردم از حرارت کم اون تعجب کردم.

پیشنهاد:اگه تو قیمت 850 دنبال نوت بوک هستی همون dell 5010 core i5 عالیه.

سلام
    گارانتی مدلهای اینسپایرون یک سال است و گارانتی سه ساله برای مدلهای لتیتیود و پرسیژن می باشد.
    در مورد رم هم الان تقریبا همه مدلهای 5010 دارای رم 1333 هستند اگر چه پردازندهای I5 فقط تا 1066 را ساپورت می کنند.(پس فرقی ندارد که روی آنها رم با باس 1066 باشد یا 1333)

کد:
     http://ark.intel.com/Product.aspx?id=50179&code=Intel%C2%AE+Core%E2%84%A2+i5-460M+Processor+%283M+Cache%2c+2.53+GHz%29
    در مورد خرابی هم نکته ای که وجود دارد این است که قطعا تعداد خرابی مدلهای پر فروش بیشتر از مدلهای دیگر است و البته این به معنی آن نیست که % خرابی آنها بیشتر است.
    به صورت تقریبی شاید بیش از 80% قطعات نوت بوکها رو شرکتهایی غیر از سازندگان نوت بوک می سازند و این قطعات روی تمام برندها به صورت مشترک استفاده می شوند.اگه قرار به خرابی یا عمر کمتر باشد روی تمام برندها این اتفاق خواهد افتاد.
    Mashhadi Vahid و Mrmoeini تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام

در مورد رم هم الان تقریبا همه مدلهای 5010 دارای رم 1333 هستند اگر چه پردازندهای I5 فقط تا 1066 را ساپورت می کنند.(پس فرقی ندارد که روی آنها رم با باس 1066 باشد یا 1333)
    این شامل تمام i5 ها میشه یا فقط اوونایی که مخصوص لپتاپ هستند . جسارتا کمی بیشتر توضیح دهید

تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    این شامل تمام i5 ها میشه یا فقط اوونایی که مخصوص لپتاپ هستند . جسارتا کمی بیشتر توضیح دهید
    سلام
    منظور پردازنده های i5 موبایل مخصوص نوت بوکها بود.من هر کدام از مدلهای پردازنده نوت بوک را که سرچ کردم همانطور بود.
    همچنین با نگاهی که به سایت اینتل داشتم پردازندهای i5 مخصوص دسکتاپ رمهای ۱۳۳۳ را نیز پشتیبانی می کردند.
    shabab تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    سلام
    منظور پردازنده های i5 موبایل مخصوص نوت بوکها بود.من هر کدام از مدلهای پردازنده نوت بوک را که سرچ کردم همانطور بود.
    همچنین با نگاهی که به سایت اینتل داشتم پردازندهای i5 مخصوص دسکتاپ رمهای ۱۳۳۳ را نیز پشتیبانی می کردند.[/
    ThinkPad T410s
    Intel® Core™ i5 i5 (2.4GHz, 3MB L3, 35W)

Memory : Up to 8GB of 1333MHz DDR3
    کد:
    http://shop.lenovo.com/SEUILibrary/controller/e/web/LenovoPortal/en_US/catalog.workflow:category.details?current-catalog-id=12F0696583E04D86B9B79B0FEC01C087&current-category-id=19C791A03AF24034A0011B825513BCED&tabname=TechSpecs
    ج.ابراهیمی
    instagram

تشکر کرده
    13646

کد:
    http://ark.intel.com/Product.aspx?id=49022
    و البته همانطور که مثال زدم این به معنای آن نیست که نمیشود رمهای 1333 را روی نوت بوک با CPU i5 قرار داد.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ج.ابراهیمی
    instagram

صفحه 21 از 103 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 71 ... آخرینآخرین