صفحه 22 از 103 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

سلام

من امروز در پاساژ پایتخت چندین مدل لپ تاپ HP دیدم که هم از نظر ظاهری شکل زیبایی داشتند و هم از نظر فنی قابل قبول بودند. البته بماند که چندین مدل هم داشت که با توجه به اینکه از نظر فنی ضغیف تر از هم رده های خودش بود اما از نظر قیمت خیلی بالاتر
    حالا سوالی که دارم این هست که کلا مدل های HPاز نظر کیفی چطور هستند؟(چون هیچ گونه اطلاعی در مورد سری ها HP ندارم)

دوتا از مدل هایی هم که دیده و پسندیده شد : HP pavilion dv 6-3150
    HP pavilion dv 6-3052
    M.R.Mir تشکر می‌کند.
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

من چند وقت پیش در سایت جناب صلاحی لپ تاپ های پیشنهادی ایشان رو خوندم فکر کنم برای دوستان مناسب باشه

Apple-macbook pro

2.8ghz intel core i7
    8gb 1066mhz ddr3 sdram
    macbook pro 17-inch
    nvidia geforce 320m graphics

Dell alienware m17x

intel core2extremequad qx9300 2.53(12mb cache,1066mhz fsb)
    sli 1gb Gddr3 nvidia geforce gtx 285m
    8gb ddr3 memory

hp Elitebook8730 FM876ut

intel core2quad q9000/q9100/qx9300(2.26ghz-2.53ghz, 1066mhz, 6-12cache)
    8gb memory
    nvidia quadro fx 3700m 1gb

dell studio 1558-d

intel 1.6 core i7 2.8ghz-cache 6mb-1333mhz
    6gb ddr3
    ati radeon hd 5470 ddr3 1024 up to 3579 mb

dell xps L501-A

intel Q740 1.73ghz core i7 2.8 ghz-6mb cache
    6 gb ddr3
    nvidia geforse gt 435m 204 8mb dedicated-up 4096mb

dell studio 1557-C

intel core i7 3.06 ghz- cache 8mb-1333
    4gb ddr3
    ati radeon Hd 4570 ddr3 512- up 2234mb

toshiba tecra A11

intel Q740 1,73ghz core i7 2.8- cache 6mb bus 1066mhz
    4 gb ddr3
    nvidia geforce quadro 512-up 1970

sony Vaio F136

intel 1.73 core i7 2.86-cache 6-1333mhz
    6gb drr3
    nvidai geforce 425m gpu 1024-up 4096

sony vaio F11ggx

intel core i7 3.06-cache 8 mb -1333
    4gb ddr3
    nvidia geforce gt 310m gpu 512-2263

نکاتی که به نظرم میرسه :
    1- بالاترین هسته cpu و بیشترین مقدار ram رو که با بودجه شما مطابقت داره بگیرید
    2- اگر لپتاپ رو به عنوان یک وسیله که با خودتون همه جا می برید نگاه می کنید به وزن توجه کنید
    3- صفحه های کوچک مثل 13 اصلا مناسب ادیت نیستند حداقل اندازه به نظر من 15 هست
    4- میزان نگهداری شارژ باتری
    5- کیفیت نمایشگر( به شخصه با توجه با سوابق کار کردن با انواع مدل ها، از سونی که دارم راضی هستم)
    گزینه هایی که بعد ها می تونه خیلی مهم باشه
    -تاچ پد: مولتی تاچ باشه
    - blueray driver: با توجه به قیمت بالایی که دارند در هنگام خرید لپتاپ های حاوی این درایور ها خریدار یک قابلیت خوب رو با تخفیف اساسی بدست میاره (فکر کنم در حدود نزدیک نصف قیمت خرید جداگانه میشه، البته برای خیلی ها شاید مزیت نباشه بودن این گزینه)
    -بدنه مقاوم : به شخصه بدنه های آلومینیومی را می پسندم چون واقعا مقاوم هستند و هم جذابیت بصری خوبی دارند
    Hoda Zaeimi و M.R.Mir تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    * گاهی کمی وسوسه میشم یک نِت بوک بگیرم و در کنارش PC ام رو آپگرید کنم

** نظر دوستان در مورد SUZUKI چیه ؟ بخصوص Suzuki Larisa 1428 TLi - Z447
    جناب قدیری راد، من هم سر همین دوراهی بودم و به وسوسم عمل کردم و الآن هم خیلی راضیم (هرچند فقط نت بوک رو خریدو و فعلا Desktop رو بروز نکردم!)،

مشخصاتش رو قبلا نوشتم، ولی این مدل من یه ویژگی جالب داره که تازگی ها خیلی استفاده میکنم، اونم کلید راه اندازی سریعه (Quick Start) که ظرف 12 ثانیه بکمک یک چیپ سخت افزاری و بدون سیستم عامل راه میوفته و طی 5 ثانیه خاموش میشه ، و میتونید پنچ تا کار رو بکنید:

1- وب گردی (کلا طی حدود 30 ثانیه صفحه اول فروم عکاسی بالا میاد)

2- مرور عکس روی کارت خان (ولی فقط فرمت Jpg رو پشتیبانی میکنه)

3- اسکایپ (که متاسفانه اینجا خیلی قابل استفاده نیست ولی توی سفر که رفته بودم استفاده کردم)

4- بازی!

5- چت (که من امتحانش نکردم)

در مجموع مورد اول رو من خیلی استفاده میکنم ، البته چون در این مود دسترسی به هارد نیست بدون نگرانی بچم باهاش بازی هم میکنه!

در خصوص کارایی هم دوستان در خصوص PS درست میگویند که نمیشه روش حساب کنید ولی من با Lr بیشتر برای تبدیل فرمت استفاده کردم (برای تهیه و ارسال گزارش) که خوب کار میکنه.
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

سلام
    بنده هم ان سری از پردازنده ها را دیده بودم.
    ظاهرا پردازنده های اینتل i5 که نامشان ۴ رقمی است رمهای ۱۳۳۳ را نیز پشتیبانی می کنند.
    البته روی هیچ کدام از نوت بوکها این مدل از پردازنده ها را ندیده ام.

http://ark.intel.com/ProductCollecti...familyId=43483
    shabab و jebrahim تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر همراه aphrodite آواتار ها
    تشکر کرده
    522

نقل قول نوشته اصلی توسط Kamal نمایش پست ها
    یکی از خوش قیمت ترین لپ تاپ های بازار که واقعا ارزش زیادی در مقابل قیمتش داره و نیاز یک عکاس رو تا حدودی تامین میکنه
    acer Aspire 5742ZG‎

Intel Dual Core P6200 3MB CPU پردازنده
    15.6" WXGA LCD (1366 x 768 صفحه نمایش
    3GB DDR3 1066MHz حافظه
    500GB (SATA) (HDD) هارد دیسک
    Nvidia GeForce GT540M 1GB GC) کارت گرافیکی
    به قیمت 620000
    فقط تو بازار یکم کم شده
    سلام

چون تاریخ پست شما مربوط به سه چهار روزه پیش است می خواستم بدونم این قیمت رو از کجا دارید؟ من این مدل رو دیروز در پایتخت به قیمت 770 دیدم اگر با قیمت شما وجود داشته باشه خیلی خوبه.
    لطفا اگر قیمت داده شده صحیح است آدرس رو برام پیغام خصوصی کنید.
    سپاس
    عکاسی ، حقیقت است و سینما حقیقتی است 24 بار در ثانیه. (گدار)
    www.monatehrani.co.cc
    www.monatehrani.propicnet.com

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

چون تاریخ پست شما مربوط به سه چهار روزه پیش است می خواستم بدونم این قیمت رو از کجا دارید؟ من این مدل رو دیروز در پایتخت به قیمت 770 دیدم اگر با قیمت شما وجود داشته باشه خیلی خوبه.
    لطفا اگر قیمت داده شده صحیح است آدرس رو برام پیغام خصوصی کنید.
    سپاس
    حتما اون مدلی که دیدید cori5 بدون گارانتی بوده.این 5742g مدلهای زیادی داره.

سلام
    گارانتی مدلهای اینسپایرون یک سال است و گارانتی سه ساله برای مدلهای لتیتیود و پرسیژن می باشد.
    در مورد رم هم الان تقریبا همه مدلهای 5010 دارای رم 1333 هستند اگر چه پردازندهای I5 فقط تا 1066 را ساپورت می کنند.(پس فرقی ندارد که روی آنها رم با باس 1066 باشد یا 1333)
    دوست من همین مدل رو خریده با سه سال گارانتی و نماینده هم تاکید داشت 3 سال
    به هر حال در مورد رم زیاد مهم نیست، ولی هارد 640 و گرافیک 540m برام خیلی مهم بود.

در مورد خرابی هم نکته ای که وجود دارد این است که قطعا تعداد خرابی مدلهای پر فروش بیشتر از مدلهای دیگر است و البته این به معنی آن نیست که % خرابی آنها بیشتر است.
    به صورت تقریبی شاید بیش از 80% قطعات نوت بوکها رو شرکتهایی غیر از سازندگان نوت بوک می سازند و این قطعات روی تمام برندها به صورت مشترک استفاده می شوند.اگه قرار به خرابی یا عمر کمتر باشد روی تمام برندها این اتفاق خواهد افتاد.
    این خرابی رو همه فروشنده ها ذکر میکنند.البته 5010 مدل بسیار پر فروش و خوش قیمتی هست .یادمه یه موقعی دل 1510 هم قیمت خوبی داشت و پر فروش بود ولی این حرفها پشت سرش نبود.من هر وقت میرم پاساژ ایران این دل 5010 رو به وفور میبینم.البته بدون گارانتی هم موجوده به قیمت 780 .
    این حرف درسته که اکثر قطعات مشترکه ولی اولین چیزی که من دیدم و توجه منو جلب کرد و مشترک نبود شارژر بود که خوب همه دوستان به اهمیت اون واقفند.پاور روی برد هم بسیار مهمه که من چند عدد لپتاپ باز شده دیدم مدارشون کاملا متفاوت بود.به این شکل نمیشه گفت که چون خیلی چیزا مشترکه پس اگه یک نوع لپتاپ خرابیش زیاده پس بقیه هم همینطورند.
    حرف شما در رابطه با رم باعث شد یه چیزی یاد بگیرم و ممنونم.
    تو این لپتاپ های جدید روی سیستم کولینگ خوب کار شده و من در حالت کار عادی روی پا هیچ گرمایی حس نمیکردم .
    دوستان که این لپتاپها رو میخوان بخرن از این جهت اصلا نگران نباشن.ولی بحث بازی فرق میکنه...
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر همراه Hoda Zaeimi آواتار ها
    تشکر کرده
    2372

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها
    سلام

من امروز در پاساژ پایتخت چندین مدل لپ تاپ HP دیدم که هم از نظر ظاهری شکل زیبایی داشتند و هم از نظر فنی قابل قبول بودند. البته بماند که چندین مدل هم داشت که با توجه به اینکه از نظر فنی ضغیف تر از هم رده های خودش بود اما از نظر قیمت خیلی بالاتر
    حالا سوالی که دارم این هست که کلا مدل های HPاز نظر کیفی چطور هستند؟(چون هیچ گونه اطلاعی در مورد سری ها HP ندارم)

HP pavilion dv 6-3052
    دوستان کسی نیست که در مورد لپ تاپ های HP اطلاعاتی داشته باشه.من واقعا عجله دارم.
    برقی از منزل لیلی بدرخشید سحر ، وه که با خرمن مجنون دل افگار چه کرد

instagram: hoda.zaeimi

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

برند اچ پي تا دو سه سال قبل بالاترين آمار فروش لپتاپ رو در دنيا داشت . ولي جديدا اطلاعي ندارم .اما از وقتي كه شركت اچ پي ايران رو رسما تحريم كرد عملا بازار فروش محصولاتش هم در ايران آشفته شد . اما اينكه آيا شركتهاي معتبري هنوز خدمات پس از فروش اين برند رو به عهده دارند يا نه رو خبر ندارم .
    البته با وجود برندهايي مانند دل و توشيبا و سوني و فوجيتسو زيمنس و ام اس آي و اسوس با گارانتيهاي معتبر و متنوع در ايران دليلي بر اصرار بر خريد hp نيست .
    Hoda Zaeimi تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda نمایش پست ها

HP pavilion dv 6-3052
    با سلام

بنده 2 ماهی میشود HP pavilion dv 6-3052 را خریدم و تو این مدت به جرات میتونم بگم کارم کمتر به دسکتاپم افتاده.
    lcd بسیار با کیفیت و سخت افزار بسیار قوی از مشخصات این مدل می باشد.
    تفاوت قیمت این مدل با هم رده های برند های دیگر در وزن کمتر این مدل می باشد(حدود 500 گرم سبکتر از مدل های هم سایزش بود).
    بدنه آلومینیومی و طراحی زیبای بدنه هم در انتخاب من بی تاثیر نبودند.
    ضمنا یک مدل هم آن زمان بود دقیقا با همین طراحی که سایز lcd آن کوچکتر و بسیار سبک بود و از نظر قیمت 500 تومانی بالاتر.به شخصه در انتخاب بین این دو مدل مردد بودم.
    اگر جایگزین دسکتاپ میکنید همین مدل و اگر بشتر در جابجایی استفاده میکنید مدل کوچکتر را پیشنهاد میکنم.
    اگر سوال خاصی هم داشتید در خدمتم.

موفق باشید
    Hoda Zaeimi و M.R.Mir تشکر می‌کنند.
    ناصر شعبانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    برند اچ پي تا دو سه سال قبل بالاترين آمار فروش لپتاپ رو در دنيا داشت . ولي جديدا اطلاعي ندارم .اما از وقتي كه شركت اچ پي ايران رو رسما تحريم كرد عملا بازار فروش محصولاتش هم در ايران آشفته شد . اما اينكه آيا شركتهاي معتبري هنوز خدمات پس از فروش اين برند رو به عهده دارند يا نه رو خبر ندارم .
    البته با وجود برندهايي مانند دل و توشيبا و سوني و فوجيتسو زيمنس و ام اس آي و اسوس با گارانتيهاي معتبر و متنوع در ايران دليلي بر اصرار بر خريد hp نيست .
    درود

HP نمایندگی رسمی داخلی داره
    ضمنا کیفیت ساختش هم نسبت به برند های دیگه سر و گردنی بالاتره

من خودم مدلی رو دارم که دربی از جنس فیبر کربن داره با بدنه ای متال که بعد از 2 سال استفاده دچار کوچکترین خط و خشی نشده

همچنین تنوع و کانفیگ های متنوع و قدرتمندی ازش در بازار داخلی هست و قابل اطمینان.

تازگی هم سری ازش وارد بازار شده به نام Envy که مانیتور FullHD داره با قیمتی حدود 1.700

سری پاویلیون به نسبت قیمت، طراحی و سخت افزار میتونه بی رقیب باشه

الان میتونید مدلی رو با سی پس یو 4 هسته ای i7 گرافیگ قدرتمند ATi5650 رم4 و هارد 500 7200rpm و ریموت کنترل رو با قیمتی حدود 1.200 خریداری کنید

تنها ایرادی که میشه ازش گرفت اینه که به خاطر استفاده از سی پی یو و تراشه های گرافیکی قوی حرارت تولیدیش زیاده، هرچند اچ پی از فن های کارا و بسیار بی صدایی استفاده میکنه.
    shabab، Hoda Zaeimi، naser_2200 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 22 از 103 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 24 25 26 32 72 ... آخرینآخرین