صفحه 73 از 103 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

ایمان جان من الان اینجا یک لپ تاپ مک بوک پرو رتینا ام ای 294 دارم.وقتی عکسهام رو روی نمایشگرش نگاه میکنم به این نتیجه میرسم که عکسهام رو قبلا ندیدم! این نمایشگرهای رتینای اپل واقعا عالی اند.با 13 اینچش هم کار کردم و اونها هم به همین خوبی اند.کیفیت ساخت عالی نمایشگر عالی عملکرد خیلی خوب و باتری قدرتمند از مزایای مهم لپ تاپ های اپله.به نظرم اگر قصد خرید لپ تاپ سبک و 13 اینچ داری در خرید مک بوک 13 اینچ شک به دل راه نده.
    اگر هم لپ تاپ خیلی قوی ویندوزی بخواهی میشه مدلهای خیلی قدرتمندی معرفی کرد اما لپ تاپ های خیلی قوی معمولا بزرگ و سنگینند.میون 13 اینچها هم در مجموع اپل بهتر از همه است به نظرم.
    در مورد رم نمیتونم نظر قاطع بدم چون نمیدونم دقیقا چقدر از یک لپ تاپ همراه انتظار داری فقط همین رو میتونم بگم که 16 گیگ روی این مدلی که الان پیشم هست عالیه.اون 13 اینچی هم که باهاش کار کردم 16 گیگ رم داشت.در مورد فضای هارد هم به نظر من 128 کمه.به فکر 256 باش.اینطور شاید از حمل یک هارد اکستنرال هم بی نیازی بشی.راستش حملش یک طوری هم در تضاد با سبک و راحت سفر کردنه.
    iman kh تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    ایمان جان من الان اینجا یک لپ تاپ مک بوک پرو رتینا ام ای 294 دارم.وقتی عکسهام رو روی نمایشگرش نگاه میکنم به این نتیجه میرسم که عکسهام رو قبلا ندیدم! این نمایشگرهای رتینای اپل واقعا عالی اند.با 13 اینچش هم کار کردم و اونها هم به همین خوبی اند.کیفیت ساخت عالی نمایشگر عالی عملکرد خیلی خوب و باتری قدرتمند از مزایای مهم لپ تاپ های اپله.به نظرم اگر قصد خرید لپ تاپ سبک و 13 اینچ داری در خرید مک بوک 13 اینچ شک به دل راه نده.
    اگر هم لپ تاپ خیلی قوی ویندوزی بخواهی میشه مدلهای خیلی قدرتمندی معرفی کرد اما لپ تاپ های خیلی قوی معمولا بزرگ و سنگینند.میون 13 اینچها هم در مجموع اپل بهتر از همه است به نظرم.
    در مورد رم نمیتونم نظر قاطع بدم چون نمیدونم دقیقا چقدر از یک لپ تاپ همراه انتظار داری فقط همین رو میتونم بگم که 16 گیگ روی این مدلی که الان پیشم هست عالیه.اون 13 اینچی هم که باهاش کار کردم 16 گیگ رم داشت.در مورد فضای هارد هم به نظر من 128 کمه.به فکر 256 باش.اینطور شاید از حمل یک هارد اکستنرال هم بی نیازی بشی.راستش حملش یک طوری هم در تضاد با سبک و راحت سفر کردنه.
    مرسي از توضيح
    اره كيفيتش واقعا فرق داشت با مانيتوراي ديگه البته من فقط بعضي وقتا اونم در مواقع عكاسي در محل لازم دارم از لبتاب استفاده كنم واسه همين سبكي برام مهمه
    راستش براي هارد ٢٥٦ هم بايد يك ميليون اضافه بدم حدودا
    فكر كنم ١٢٨ براي فايلهاي در حال مار مافي باشه
    نهايتا ٣٢ گيگ بخوام روش نگه دارم

البته از طرفي هم scratchdisk فتوشاپ از هارد ميتونه استفاده كنه كه فكر كنم با همه تفاسير هارد نسبت به رم اولويت داره همونطور كه گفتي
    lamagra تشکر می‌کند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    خب امروز فرصت شد برم و همه این گزینه ها رو از نزدیک ببینم

ASUS zenbook UX32LN صفحه مات داره که برای ادیت عکس عالیه اما متاسفانه میزان روشنایی مانیتور کم هست که این باعث میشه برای ادیت عکس اصلا خوب نباشه

macbook pro retina 13 mgx72 با توجه به همه جوانب گزینه بهتری هست برای من . هم سبکه و هم کارایی خوبی داره و از اونجایی که من همه فایل هام رو در درایو اکسترنال نگه میدارم هارد 128 برای من کافیه
    فقط نمیدونم ارزش داره حدود 1 میلیون اضافه بدم و رم رو از 8 به 16 ارتقا بدم یا نه

بقیه لبتاب ها هم که سنگین هستن و به درد من نمیخورن

ممنون از نظرات همه
    درود
    با توجه به اینکه برای محیط باز نیاز دارید به لب تاب پس علاوه بر سبکی باطری هم براتون اهمیت خواهد داشت!
    همچنین صفحه مات هم که فرمودید
    من پیشنهاد می کنم نگاهی هم به T440 لنوو بندازید!
    البته در کنار این مدل یک گزینه x240 هم هست که از نظر ظاهر شاید خیلی مورد پسند عوام نباشه! ولی مشخصات، کیفیت ساخت و از همه مهمتر قابلیت پرتابل این مدلها (باطری و سبکی) واقعا فوق العاده هستند
    X240 در مدل I7 حدود 20 ساعت باطری نگه می داره و T440 هم حدود 14 ساعت
    ارادتمند
    iman kh تشکر می‌کند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

فقط این رو در نظر بگیرید که مدل های رتینا امکان افزایش هارد و رم رو بعد از خرید ندارند و حتما باید موقع خرید مدل با حافظه کافی سفارش بدید.
    iman kh و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

اندازه 13 اینچ رتینا، برای کار با فوتوشاپ ازار دهنده نیست؟
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.noori نمایش پست ها
    اندازه 13 اینچ رتینا، برای کار با فوتوشاپ ازار دهنده نیست؟
    به نظر من خیلی کوچک هستش و گاهی در کارهای حساس آزار دهنده خواهد بود.
    mh.noori تشکر می‌کند.

كاربر همراه mh.noori آواتار ها
    تشکر کرده
    1422

کیفیت مانیتور مدل ASUS N550JK چگونه است؟ اینها را با کالیبراتور میشه صحیح کالیبره کرد؟
    saeed2vfx تشکر می‌کند.
    instagram
    محمدهادی نوری

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

مک بوک پرویی بااین مشخصات دارم:

Processor 2.4 GHz Intel Core i5
    Memory 4 GB 1067 MHz DDR3
    Graphics Intel HD Graphics 288 MB
    ۳۲۰ گیگ هارد ssd
    2012
    من میتونم چه مشخصاتی رو ارتقا بدم؟ واینکه مدتی هست درحین کار ریستارت میشود. اول فک میکردم از سیستم عامل هست،اما بعدازاینکه سیستم عامل رو بصورت کلین ازنونصب کردم،بازهم همون اشکال وجودداره، کسی ازدوستان تجربه ای یا نظری نداره؟ جای مطمئنی میشناسند دوستان که بتونم برای عیب یابی واحتمالا ارتقا بهشون بسپارم؟ (از عوض شدن قطعات خیالم راحت باشه؟)
    ضمن اینکه ازاونجایی که مک بوکهای جدید هم درایور ندارند باید جداگانه سوپردرایو تهیه کردهم خیلی تمایل به تعویض ندارم.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    مک بوک پرویی بااین مشخصات دارم:

Processor 2.4 GHz Intel Core i5
    Memory 4 GB 1067 MHz DDR3
    Graphics Intel HD Graphics 288 MB
    ۳۲۰ گیگ هارد ssd
    2012
    من میتونم چه مشخصاتی رو ارتقا بدم؟ واینکه مدتی هست درحین کار ریستارت میشود. اول فک میکردم از سیستم عامل هست،اما بعدازاینکه سیستم عامل رو بصورت کلین ازنونصب کردم،بازهم همون اشکال وجودداره، کسی ازدوستان تجربه ای یا نظری نداره؟ جای مطمئنی میشناسند دوستان که بتونم برای عیب یابی واحتمالا ارتقا بهشون بسپارم؟ (از عوض شدن قطعات خیالم راحت باشه؟)
    ضمن اینکه ازاونجایی که مک بوکهای جدید هم درایور ندارند باید جداگانه سوپردرایو تهیه کردهم خیلی تمایل به تعویض ندارم.
    درود
    شما برای ارتقا بدون درد سر فقط رم و هارد را می توانید ارتقا دهید!
    البته با در نظر گرفتن پشتیبانی مادربرد شاید بشه CPU راه هم (البته شاید به راحتی قطعات دیگر نباشه) ارتقا داد.
    مورد ریستارت شدن هم تجربه شخصی خودم را عرض می کنم!
    1- احتمالا سیستم Cooling یکی از قطعات اصلی دچار مشکل و یا گرد و خاک شده باشه!
    اگر سیستم بیشتر از حد معمول داغ بشه برای جلوگیری از آسیب سیستم بصورت خودکار ریستارت وی شه و یا کلا خاموش می شه تا وضعیت به حالت نرمال برگرده و چون دما بعد از ری استارت پایین می یاد (بدلیل کاهش فشار پردازنده و گرفیک) معمولا کار به خاموش شدن نمی کشه!
    2- یکی از قطعات اصلیتون (به احتمال زیاد گرافیک) مشکل سخت افزاری پیدا کرده

البته این مواردی بود که بنده برخورد داشتم!
    شما باید یک بار کنترل کنید ببینید دقیقا چه زمانی دستگاه ریستارت می شه
    هنگام فشار زیاد به سیستم، چند دقیقه بعد از بالا آمدن سیستم عامل، و یا زمانی که گرمای خروجی سیستم خنک کننده بالاست و حتی در بخش هایی داغی غیر عادی در بدنه احساس می شه و ...
    ارادتمند
    kiavash، shahbazi، ata_m3 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    درود
    شما برای ارتقا بدون درد سر فقط رم و هارد را می توانید ارتقا دهید!
    البته با در نظر گرفتن پشتیبانی مادربرد شاید بشه CPU راه هم (البته شاید به راحتی قطعات دیگر نباشه) ارتقا داد.
    مورد ریستارت شدن هم تجربه شخصی خودم را عرض می کنم!
    1- احتمالا سیستم Cooling یکی از قطعات اصلی دچار مشکل و یا گرد و خاک شده باشه!
    اگر سیستم بیشتر از حد معمول داغ بشه برای جلوگیری از آسیب سیستم بصورت خودکار ریستارت وی شه و یا کلا خاموش می شه تا وضعیت به حالت نرمال برگرده و چون دما بعد از ری استارت پایین می یاد (بدلیل کاهش فشار پردازنده و گرفیک) معمولا کار به خاموش شدن نمی کشه!
    2- یکی از قطعات اصلیتون (به احتمال زیاد گرافیک) مشکل سخت افزاری پیدا کرده

البته این مواردی بود که بنده برخورد داشتم!
    شما باید یک بار کنترل کنید ببینید دقیقا چه زمانی دستگاه ریستارت می شه
    هنگام فشار زیاد به سیستم، چند دقیقه بعد از بالا آمدن سیستم عامل، و یا زمانی که گرمای خروجی سیستم خنک کننده بالاست و حتی در بخش هایی داغی غیر عادی در بدنه احساس می شه و ...
    ارادتمند
    راستش قبلا فقط موقع ادیت این اتفاق می افتاد, اما االن دیگه گاهی به محض اینکه مانیتوررو باز میکنم ویه صفحه وب باز میکنم هم این اتفاق می افته. دیروز به محض شروع2بار ریست شد وبعد تا1-2 ساعت دیگه اتفاقی نیافتاد.

صفحه 73 از 103 نخستنخست ... 23 63 69 70 71 72 73 74 75 76 77 83 ... آخرینآخرین