صفحه 70 از 103 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 691 تا 700 , از مجموع 1025
Like Tree1396تشکر

موضوع: Laptop / Notebook مناسب برای عکاسی دیجیتال

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali M.Rezaei نمایش پست ها
    حتي الامكان دوست دارم برند اپل بگيرم. اون مدل اپلي كه معرفي كرديد اگه معايبش فقط اون دو مورد باشه بايد بگم با هارد 128GB كه اصلا مشكلي ندارم (هارد اكسترنال 1TB) دارم. اما با گرافيكش آشنايي ندارم و نميدونم تا چه حد جوابگو خواهد بود. آيا اين گرافيك آيريس از عهده ويرايش هاي سنگين عكس در فتوشاپ بر مياد؟
    من بودم در این شرایط بازار سمت اپل نمی رفتم

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    من بودم در این شرایط بازار سمت اپل نمی رفتم
    منطق هم همينو ميگه. ولي اخلاق شخصي من جوريه كه وقتي به يه برند خاص علاقمند شدم، حتي اگه بدونم با صرف همون هزينه ميتونم كانفيگ بهتري از يه برند ديگه رو تهيه كنم، ترجيح ميدم اگه اپل در حد نيازم جوابگو باشه همون مك بوك رو تهيه كنم.

كاربر همراه alirezasabaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    903

سلام و عرض ادب - بنده یک لب تاپ hp envy dv7 - فول اچ دی - 17.5 اینج -128 ssd- هارد یک ترابایت به قیمت 2.3 میلیون تهیه کردم بسیار راضی کننده است .
    mh.noori و Ali M.Rezaei تشکر می‌کنند.
    اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

حتي الامكان دوست دارم برند اپل بگيرم. اون مدل اپلي كه معرفي كرديد اگه معايبش فقط اون دو مورد باشه بايد بگم با هارد 128GB كه اصلا مشكلي ندارم (هارد اكسترنال 1TB) دارم. اما با گرافيكش آشنايي ندارم و نميدونم تا چه حد جوابگو خواهد بود. آيا اين گرافيك آيريس از عهده ويرايش هاي سنگين عكس در فتوشاپ بر مياد؟
    معلومه که برمیاد. ولی موضوع توی زمانشه. به خصوص اگه تاالان با سیستم های سریع وخیلی سریع کارکردیدممکنه کمی تاخیرش اذیت کنه. گرچه درهرصورتی تااونجا که تجربه کردم بین دوسیستم مشابه مک و سایر, سرعت مک بیشتره.
    همچنین میتونید منتظره اپدیت مک مینی(که دوساله اپدیت نشده واحتمالادرکنفرانس ماه اینده معرفی میشه) هم باشید. به نسبت قیمتش مناسبتره ولی باید به فکر یه نمایشگرباشید.
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    معلومه که برمیاد. ولی موضوع توی زمانشه. به خصوص اگه تاالان با سیستم های سریع وخیلی سریع کارکردیدممکنه کمی تاخیرش اذیت کنه. گرچه درهرصورتی تااونجا که تجربه کردم بین دوسیستم مشابه مک و سایر, سرعت مک بیشتره.
    همچنین میتونید منتظره اپدیت مک مینی(که دوساله اپدیت نشده واحتمالادرکنفرانس ماه اینده معرفی میشه) هم باشید. به نسبت قیمتش مناسبتره ولی باید به فکر یه نمایشگرباشید.
    مك بوك هاي Air با گرافيك Intel HD Graphics 5000 چطور؟ اين گرافيك هم از عهده پردازش هاي سنگين عكس در فتوشاپ برمياد؟ از اين جهت ميپرسم كه قيمت مناسبتري هم دارند.

تشکر کرده
    8926

مك بوك هاي Air با گرافيك Intel HD Graphics 5000 چطور؟ اين گرافيك هم از عهده پردازش هاي سنگين عكس در فتوشاپ برمياد؟ از اين جهت ميپرسم كه قيمت مناسبتري هم دارند.
    برای کارهای معمولی هیچ کم وکسری نداره ولی راستش من باایر,فتوشاپ رو تجربه نکردم.قضیه مثل همون پاسخ قبلیه دیگه...
    ولی بطورحتم دوستانی هستندکه ایر دارندومیتونند جواب قطعی بدند.من یه پروی i5 2011 دارم که مشکلی هم باهاش ندارم.ولی همه چیز به انتظار شما از سرعت کارداره ومیزان استفاده همزمان فایلها
    Ali M.Rezaei تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    برای کارهای معمولی هیچ کم وکسری نداره ولی راستش من باایر,فتوشاپ رو تجربه نکردم.قضیه مثل همون پاسخ قبلیه دیگه...
    ولی بطورحتم دوستانی هستندکه ایر دارندومیتونند جواب قطعی بدند.من یه پروی i5 2011 دارم که مشکلی هم باهاش ندارم.ولی همه چیز به انتظار شما از سرعت کارداره ومیزان استفاده همزمان فایلها
    انتظار سرعت نجومي رو از دستگاه ندارم. اينطور كه تا اينجا استنباط كردم MGX72 نيازها و انتظاراتم رو برآورده ميكنه، اما از كارآيي مدلهاي Air مثل MD711B (كه قيمت مناسبي هم دارند) همچنان بي اطلاعم. از دوستاني كه با گرافيك Intel HD Graphics 5000 اپل كارهاي فتوشاپي سنگين انجام دادن خواهش ميكنم تجربياتشون رو ارائه بدن.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

انتظار سرعت نجومي رو از دستگاه ندارم. اينطور كه تا اينجا استنباط كردم MGX72 نيازها و انتظاراتم رو برآورده ميكنه، اما از كارآيي مدلهاي Air مثل MD711B (كه قيمت مناسبي هم دارند) همچنان بي اطلاعم. از دوستاني كه با گرافيك Intel HD Graphics 5000 اپل كارهاي فتوشاپي سنگين انجام دادن خواهش ميكنم تجربياتشون رو ارائه بدن.
    نيازي به كارت گرافيك قوي براي ويرايش تصوير در فتوشاپ نداريد
    اما مشكل اون مدل air حافظه ٤ گيكابايتي آن است كه براي ويرايش تصوير با فتوشاپ كم است( فكر كنم فقط برخي مدلهاي اير قابليت ارتقا حافظه دارند) در حاليكه مدلهاي مك بوك پرو ١٣ رتينا حافظه شان از ٨ شروع مي شود و قابليت ارتقا هم دارند
    kindlinessangel، mh.noori، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

من به تازگی ( پنج شش ماه پیش) یک لپتاپ برای ادیت عکسهام خریدم دلم میخواد نتیجه تحقیق و بررسیمو اینجا بگذارم شاید برای دوستانی که قصد خرید لپ تاپ برای عکاسی داشته باشن کمکی باشه.

پروژه خرید لپ تاپ از جای شروع شد که دیگه لپتاپم با فوتوشاپ جدید خیلی خوشحال نبود. مخصوصا وقتی که دوربینو به 6دی ارتقا دادم با رم 3گیگابایت خیلی اذیت میشد. (در باقی موارد باهاش هیچ مشکلی نداشتم) این شد که تصمیم گرفتم یک لپتاپ جدید با اولویت عکاسی تهیه کنم.
    اول در مورد ال سی دی لپتاپها سرچ کردم و به چند مدل مناسب رسیدم. با کمال تعجب قیمتها بالای 3000 دلار بود!

اونوقت فهمیدم که اصولا لپتاپها برای کارهای عکاسی درست نشده اند! اما خوب مجبور به تهیه لپتاپ بودم و امکان تهیه لپتاپ و دسکتاپ نبود.
    در مورد لپتاپهای اپل کمی تحقیق کردم. لپتاپهای اپل گویا صفحات نمایش با کیفیتی دارند. بر خلاف کمپانی های دیگر گویا در کارخانه کالیبره میشود! (نه لزوما برای تک تک دستگاهها اما اپل اینقدر به کاربر اهمیت میدهد که اینکار را یکبار انجام دهد و پروفایل رنگ را روی همه سیستمها بگذارد). اما چند مشکل با اپل داشتم، اول قیمت بالا محصولات بود، دوم مشکل کمبود نرم افزارهای کاربردی مورد نیازم و سوم اینکه حس بدی نسبت به این برند داردم ( حتی بیشتر از نیکون )
    شروع به تحقیق در مورد لپتاپهای دیگر کردم و هرچه بیشتر میگشتم بیشتر به این نتیجه میرسیدم که راهی جز ایسوس نیست. ایدآل ترین لپتاپی که پیدا کردم این مدل بود.
    Review Asus Zenbook Prime UX31A Touch Ultrabook - NotebookCheck.net Reviews
    تست زاویه دید و فضای رنگی مانیتور را قبل و بعد از کالبراسیون میتوانید در لینک پیدا کنید. منتها برای من که لپتاپ را حرکت نمیدهم مانیتور 13/3 کمی کوچک بود و پروسسور اولترا بوکها هم ...
    نهایتا مجبور به تهیه N550JV شدم با حدود قیمت 1600 دلار. در حال حاضر با این لپتاپ مشکل ندارم، فقط کاش صفحه براق و لمسی نداشت و بجای هارد دیسک اس اس دی داشت. هارد دیسکها برای سیستمها و نرم افازارهای جدید خیلی کند هستند!

نتیجه نهایی بعد از کار با یک لپتاب با صفحه آی پی اس با کیفیت و ...... اینکه:
    پیشنهاد من به دوستان علاقه مند به داشتن لپتاب برای کار عکاسی اینه که اصولا دنبال چنین محصولی نباشند چون تعداد عکاسها آنقدر نیست کمپانیها زحمت تهیه ال سی دی با کیفیت را بکشند و ترجیه همه لپتاپی با هزینه رقابتی است. بهترین کار این است که یک لپتاپ با مشخصات فنی خوب تهیه کنند (من همین کانفیگ را با 800دلار هم میتوانستم بگیرم) و باقی پول را یک مانیتور حرفه ای 4K با یک کالبراتور تهیه کنند.چون همیشه که عکس ادیت نمیکنید بعد از سه چهار سال هم که لپتاپ عوض شد برایتان میماند.
    اگر هم تصمیم به تهیه لپتاپ گرفتید از نظر من اولویتها بترتیب: فضای رنگی بزرگ، زاویه دید باز، داشتن اس اس دی و رم زیر 8گیگ نباشد. قدرت سی پی یو را هم چک کنید لزوما همه core i7 ها قدرتمند نیستند مخصوصا ، سی پی یو با پسوندU.
    Fereidoon، mh.noori، kiavash و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

تشکر کرده
    8926

اتفاقا اقای دانشپایه یکی دو مورد فقط اینکه تعدادعکاسهاواتلیه ها و... همچین کم هم نیست.به اندازه دوربین هاست! باری , سیستمهای با صفحه نمایش باکیفیت هم زیاده.درمورد نرم افزارهای مک هم که کم نیستند.ولی قبول که درشهرستان ها به همون راحتی ویندوز دردسترس نیستند. ارادتمند.
    منجمله این ایسوس 4k
    درمورد انتخاب صفحه نمایش
    m.daneshpayeh و mh.noori تشکر می‌کنند.

صفحه 70 از 103 نخستنخست ... 20 60 66 67 68 69 70 71 72 73 74 80 ... آخرینآخرین