صفحه 69 از 104 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Nami BH نمایش پست ها
    پایتخت رو اگه بگردید، پیدا میشه. اما.... در مورد قیمت خیلی بعید میدونم در حدود ۱۶۰۰ بتونی پیدا کنید. پارسال من قیمت گرفتم ۱۸۰۰ بود و الان بالای ۲ میلیونه و در مقایسه با imac بسیار گرونه.
    dell u 2711 گزینه معقول تری است. موفق باشید
    عزیز پایتخت رفتم فقط imac دارن و اون شرکت نقش هم این مدل جدید thunderbolt رو داره که 22500 میده و cinema 27 v, knh رو نداشت حالا دوستان کسی جایی رو سراغ داره؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    109

دوستان كسي نمي تونه كمكم كنه؟
    مانيتور هاي سي ار تي ايا مي تونند كمكم كنند كه رنگ رو واقعي به چاپ نشون بدند؟
    میلاد هریس

كاربر همراه saadi126 آواتار ها
    تشکر کرده
    4145

نقل قول نوشته اصلی توسط HERIS نمایش پست ها
    دوستان كسي نمي تونه كمكم كنه؟
    مانيتور هاي سي ار تي ايا مي تونند كمكم كنند كه رنگ رو واقعي به چاپ نشون بدند؟
    با اینکه به عنوان طراح گرافیک تو زمینه گرافیک نشریات فعالم و هر ماه یک مجله و کلی کار دیگه برای چاپ میفرستم و از هر دو نوع مانیتورهای LCD و CRT استفاده میکنم اما معتقدم اینکه مانیتوری بتونه رنگها رو واقعی تر و نزدیکتر به چاپ نشون بده رابطه مستقیمی به چاپخونه و یا چاپگری که کار رو برای پرینت روی اون میفرستید داره. تو این زمینه آقای قبادی هم قبلا توضیح دادن. اگر مقصد چاپ، چاپخونه های معمولی باشه که خیلی ربط به دستگاهشون و مواد مصرفی و چاپچی و ... داره که کلا زیاد نمیشه انتظار داشت کار خوبی ازشون بشه تحویل گرفت مگر اینکه کاری برای چاپ در تیراژ بالا (مثل پوستر) داشته باشین و خودتون موقع چاپ چند تا چاپ تستی بگین براتون بگیرن و رنگها رو بالا پایین کنین تا به رنگ مورد نظرتون (و یا یه رنگی نزدیک به اون) برسید. اما اگر مقصد چاپ، پرینتر خونگی باشه که اوضاع بهتر میشه و میشه با کالیبره کردن مانیتور و پرینتر به نتایج خوبی رسید.
    اینجا تازه مانیتورهای CRT خودشون رو نشون میدن. مانیتورهای این دسته یه تفاوت اساسی با ال سی دی ها دارن و اونم اینه که رنگها اون شفافیتی که در ال سی دی هست رو ندارن و کمی کدر تر دیده میشن. نمیدونم منظورمو چجوری برسونم اما این همون دلیلی هست که رنگهایی که نشون میده با رنگهای چاپ شده روی کاغذ بسیار به هم نزدیکن. روی کاغذ اثذی از نوری که از پشت کاغذ بخوره و رنگها رو روشن نشون بده نیست و توی CRT ها هم همچین حالتی هست. از اونجا که کار با CRT ها باعث درد سر و اشک ریزی چشمهام میشه و البته سایز و رزولوشن پایینی هم دارن من با ال سی دی کارمو انجام میدم و قبل از پرینت و یا خروجی روی اون رنگها رو چک و تنظیم نهایی رو انجام میدم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط bitcomet نمایش پست ها
    عزیز پایتخت رفتم فقط imac دارن و اون شرکت نقش هم این مدل جدید thunderbolt رو داره که 22500 میده و cinema 27 v, knh رو نداشت حالا دوستان کسی جایی رو سراغ داره؟
    چرا یه u2711 نمیگیری خیالتو راحت کنی.زمان پاسخگویی و تعداد رنگش از cinema 27 applle بهتره و قیمتش خیلی پایینتره

نقل قول نوشته اصلی توسط bitcomet نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم به جای اینکه 2 میلیون هزینه کنی،1300 هزینه کنی و u2711 بگیری که همه جوره با cinema 27 apple قابل مقایسه است و تو بعضی موارد مثل زمان پاسخگویی یا تعداد رنگی که ارائه میده برتره.با تو جه به قیمت 900 و 950 دلاری که تو سایت خورده قیمت 1300 یا 1250 خیلی منطقی به نظر میاد
    ویرایش توسط farhad44 : Thursday 5 January 2012 در ساعت 13:54 دلیل: تركيب دو پست متوالي

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

سلام به همه
    خب من تا همین چند وقت پیش همچنان از مانیتور CRT استفاده میکردم. تا اینکه یه بار به مانتیورم نگاه کردم و گفتم چه خوب کار کرده ده ساله داره کار میکنه... فرداش سوخت! الان هم با مانیتور قرضی روزگار میگذرونم. این تاپیک رو خوندم اما چیز زیادی دستگیرم نشد( با توجه به وضعیت امروز بازار البته عرض میکنم.) واقعیتش اینه که هزینه ام بسیار محدوده و حداکثر بتونم 400 تومن برای مانیتور بذارم و خب نمیدونم چی بخرم که نه به اندازه این مانیتور ال جی محل کارم L1755SE به درد نخور باشه و نه اینکه اونقدر گرون و حرفه ای مثل مدلهای مک و دل که اینجا صحبتش شده.
    عکاسی حرفه ی من نیست اما به هرحال لازمه که وقتی دارم عکسم رو ادیت میکنم توی مانیتور رنگهای خیلی بی ربطی نبینم. حالا ممنون میشم اگه از راهنمایی های خودتون من رو بی نصیب نذارید..
    سها تفرشی
    Instagram

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

با توجه به مواردی که فرمودید من LG IPS226V پیشنهاد میکنم.مانیتور خوبی هست و از محدوده قیمتی شما هم ارزانتره(در حدود 300 هزار تومان) چند روز پیش هم یکی از دوستان عکاس یک عدد از این مانیتورها رو خریداری کردن و بسیار هم راضین.
    http://www.maadiran.com/ProductDetails.aspx?ProID=785
    Arash، A_Maddah و Soha.T تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط Soha.T نمایش پست ها
    سلام به همه
    خب من تا همین چند وقت پیش همچنان از مانیتور CRT استفاده میکردم. تا اینکه یه بار به مانتیورم نگاه کردم و گفتم چه خوب کار کرده ده ساله داره کار میکنه... فرداش سوخت! الان هم با مانیتور قرضی روزگار میگذرونم. این تاپیک رو خوندم اما چیز زیادی دستگیرم نشد( با توجه به وضعیت امروز بازار البته عرض میکنم.) واقعیتش اینه که هزینه ام بسیار محدوده و حداکثر بتونم 400 تومن برای مانیتور بذارم و خب نمیدونم چی بخرم که نه به اندازه این مانیتور ال جی محل کارم L1755SE به درد نخور باشه و نه اینکه اونقدر گرون و حرفه ای مثل مدلهای مک و دل که اینجا صحبتش شده.
    عکاسی حرفه ی من نیست اما به هرحال لازمه که وقتی دارم عکسم رو ادیت میکنم توی مانیتور رنگهای خیلی بی ربطی نبینم. حالا ممنون میشم اگه از راهنمایی های خودتون من رو بی نصیب نذارید..
    سلام، مانيوتور هاي 22 اينچ Asus با پنل IPS در بازار حدود 350 هزار تومان يافت ميشه، البته من باهاشون كار نكردم خودتون زحمت جستجو و خواندن ريويوها رو بكشيد.
    A_Maddah و Soha.T تشکر می‌کنند.

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

نقل قول نوشته اصلی توسط MehdiM نمایش پست ها
    سلام، مانيوتور هاي 22 اينچ Asus با پنل IPS در بازار حدود 350 هزار تومان يافت ميشه، البته من باهاشون كار نكردم خودتون زحمت جستجو و خواندن ريويوها رو بكشيد.
    من 2تا از این مانیتور های اسوز دارم و به شخصه خیلی ازشون راضیم، یه مود S-RGB هم داره که رنگ و نور رو مشابه حالت چاپ میکنه، سری های IPS با تغییر زاویه نسبت به مانیتور تغییری در نور و رنگ به وجود نمیاد، کیفیت تصویرش فوق العادست (یه سامسونگ T1900 هم دارم که نسبت به این افتضاحه و کلا رنگ هارو اشتباه نشون میده)
    A_Maddah و Soha.T تشکر می‌کنند.
    بهرنگ میرصادقی

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

دوستان تعریفی که از مانیتور های IPS میشه بیشتر مربوط به پنل های 10 بیت هست نه هر پنلی
    مسلما IPS ها زاویه دید مناسبتری ارائه میکنند ولی فقط کلاس PA از Asus برای کارهای گرافیک مناسب هستند
    که Pa238q با فضای رنگی SRGB برای گرافیک وب طراحی شده
    و
    Pa246q که مدل 10 bit هست و قابلیت ساپورت 98% از فضای adobe rgb رو داره و برای کار چاپ مناسب هست
    A_Maddah، Soha.T، MehdiM و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

بله سری های PA مخصوص کارهای گرافیکی هستند اما با قیمتی که دوستمون می خواد نمی خونه، سری ML از ASUS فضای SRGB داره و کیفیت بسیار مناسبی رو ارائه میده و قابل مقایسه با مدل های مشابه LG و SAMSUNG نیست.
    A_Maddah، Soha.T و MehdiM تشکر می‌کنند.
    بهرنگ میرصادقی

صفحه 69 از 104 نخستنخست ... 19 59 65 66 67 68 69 70 71 72 73 79 ... آخرینآخرین