صفحه 71 از 104 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 701 تا 710 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    راست اش را بخواهید مدت ها قبل من در مورد سری ML ایسوس نظرم را گفته بودم ( حدود یک سال پیش که ML را خریدم در فروم هم عرض کردم ) به هیچ وجه ( به نظر بنده ) مناسب کار عکاسی نیست.برعکس چیزی که دوستان به آن رسیده اند.
    من یه کم پست شما رو دیر دیدم. البته کل این تاپیک رو خونده بودم و احتمالن پست قبلی شما رو هم از قلم انداخته بودم. به هرحال من دیروز ML239 رو خریدم و امیدوارم که خیلی هم نامناسب نباشه :) کار دیگه ای که نمیشه کرد! :)

پی نوشت: الان که دوباره پست ها رو مرور کردم به این پست شما رسیدم
    از نظر کیفیت ساخت و بدنه مونیتور های ایسوس بسیار خوب هستند.چند روز پیش یک عدد MS246H برای دوستی خریدم .کیفیت ساخت و قیافه زیبایی دارد اما اصلا برای کار عکس و گرافیک خوب نبود.مناسب وبگردی و بازی و بخصوص فیلم دیدن ( آن هم فیلم Full HD ) است.

مدل های IPS اش خروجی بسیار بهتری دارند.اما جهت خرید حتما خروجی مونیتور را خودتان شخصا ببینید.
    که در مورد سری MS هست.
    ویرایش توسط Soha.T : Monday 27 February 2012 در ساعت 11:14 دلیل: اضافه کردن پ.ن
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    سها تفرشی
    Instagram

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

آخه مسئله اینه که تعریف خوب بودن نسبیه، الان داریم در مورد خوب بودن با این مبلغ پول صحبت میکنیم که نسبت به کدام مانیتور خوب نیست، وگرنه فقط مثلا یه مانیتور 2-3 ملیونی خوبه، اونم واسه چه سطح کاری؟ طراحی واسه یه گالری بین المللی یا ... تو این رنج اگه این تصویرش خوب نیست پس بقیه مانیتورهای تو این رنج قیمت چی هستن؟ و ایکاش مینوشتند چی با این پول خوبه که بشه راجبش صحبت کرد، که همه اینا مسئلست، در ضمن سری M کلا فکر کنم IPS هستند (ML و MS اگه اشتباه نکنم فقط استندشون فرق داره) و مد SRGB دارن.
    ALI.Barutkub تشکر می‌کند.
    بهرنگ میرصادقی

كاربر همراه Soha.T آواتار ها
    تشکر کرده
    1042

نقل قول نوشته اصلی توسط behrang_shadow نمایش پست ها
    آخه مسئله اینه که تعریف خوب بودن نسبیه، الان داریم در مورد خوب بودن با این مبلغ پول صحبت میکنیم که نسبت به کدام مانیتور خوب نیست، وگرنه فقط مثلا یه مانیتور 2-3 ملیونی خوبه، اونم واسه چه سطح کاری؟ طراحی واسه یه گالری بین المللی یا ... تو این رنج اگه این تصویرش خوب نیست پس بقیه مانیتورهای تو این رنج قیمت چی هستن؟ و ایکاش مینوشتند چی با این پول خوبه که بشه راجبش صحبت کرد، که همه اینا مسئلست، در ضمن سری M کلا فکر کنم IPS هستند (ML و MS اگه اشتباه نکنم فقط استندشون فرق داره) و مد SRGB دارن.
    اینطور که من از سایت ایسوز دستگیرم شده ظاهرن اینطور نیست که هر ML ای IPS باشد. مثلن ML249H نیست.MS ها رو هم هرکدوم رو نگاه کردم IPS نبودند. به هرحال از همه دوستانی که راهنمایی کردند متشکرم :)
    سها تفرشی
    Instagram

كاربر همراه behrang_shadow آواتار ها
    تشکر کرده
    357

نقل قول نوشته اصلی توسط Soha.T نمایش پست ها
    اینطور که من از سایت ایسوز دستگیرم شده ظاهرن اینطور نیست که هر ML ای IPS باشد. مثلن ML249H نیست.MS ها رو هم هرکدوم رو نگاه کردم IPS نبودند. به هرحال از همه دوستانی که راهنمایی کردند متشکرم :)
    درست می فرمایید (احتمالا اونی رو که میگن مناسب نیست IPS نبوده) مثل ML228 , MS228)، لیست مشخصی برای سری های ips داره، اما ML249H رو اگه ببینید:
    MVA panel that eliminates color shift on your screen no matter where and how you look at it
    که بجای IPS نوشته MVA که دقیقا نمی دونم فرقش چیه و مثل IPS تغییر نور و رنگ نداره.
    بهرنگ میرصادقی

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

سلام.
    شرمنده چون تاپیک قیمت رایانه و وسایل جانبی پیدا نکردم همینجا میگم :
    دیروز از اهواز یک دستگاه مانیتور LG IPS226V خریداری شد به قیمت 300 هزار تومان.
    موقع خرید انتظار این قیمت رو نداشتم و موقع استفاده انتظار این کیفیت رو.
    بعد از مدتها از خریدم راضی هستم. همه چیز عالیست.
    MehdiM، Amir Abdolpanah، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

سلام.
    دوستان از آخرین قیمت مانیتور LG IPS226V اطلاع دارین؟
    آیا تو این محدوده قیمت گزینه ای بهتر از این برای انتخاب هست؟
    ممنون
    (فکر می کنم قسمت اول سوالم با تاپیک مرتبط نباشه ولی تاپیک مناسب تر از این برای این سوال پیدا نکردم)
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

مهران جان من دیروز این مانیتور رو از اینجا خریدم 318 تومان.و باید بگم توی این محدوده قیمت قطعا بهترین انتخابه.کیفیت رنگها و دقت اونها واقعا بالاست و کار کردن با این مانیتور واقعا لذت بخشه.یک سی دی همراه مانیتور عرضه میشه که بهنما نام داره و تصویر رو بهینه میکنه.که البته بعد از نصب برنامه من تغییر خاصی در کیفیت تصویر ندیدم.در مقایسه با مثلا ال جی ای2240 که چند روز پیش من امانت بود اعجوبه اس! این سری ای ال جی بدترین مانیتور هایی هستند که تا به حال باهاشون کار کرده بودم
    به نظر من که کاملا ارزش پرداخت مبلغ رو داره.
    Mehran Fani و mohsen999 تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

LG IPS226V برای این محدوده قیمت خوب است. فقط دقت بفرمایید که کالیبره شود. چون مقدار ناچیزی Magenta غالب است(الااقل آن یکی که با آرش‌خان عاشوری‌نیا تهیه کردیم اینطور بود). در حقیقت قرمز و آبی کمی غالبند.
    A_Maddah، A. Mohammadi، M-Yousefi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    هادی هژیرآذر

كاربر فعال beh_b7 آواتار ها
    تشکر کرده
    1239

در مورد این مانیتور یک بررسی وطنی نسبتا خوب هم در اینجا انجام شده فکر کنم مجموعا مفید باشه
    kouhsar، A. Mohammadi، Amin Zarif و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بهنام خامنه
    Canon 5DSR,6D / EF 50mm f1.4 - EF 85mm f1.8

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity نمایش پست ها
    LG IPS226V برای این محدوده قیمت خوب است. فقط دقت بفرمایید که کالیبره شود. چون مقدار ناچیزی Magenta غالب است(الااقل آن یکی که با آرش‌خان عاشوری‌نیا تهیه کردیم اینطور بود). در حقیقت قرمز و آبی کمی غالبند.
    دقیقا مانیتور من هم به همین صورت بود.کمی رنگهای گرم غالبند که باید تنظیم بشه.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

صفحه 71 از 104 نخستنخست ... 21 61 67 68 69 70 71 72 73 74 75 81 ... آخرینآخرین