صفحه 72 از 104 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1034
Like Tree1045تشکر

موضوع: مانیتور - راهنمای خرید ، پرسش و پاسخ

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

سلام.
    من امروز رفتم تا مانیتور LG IPS226V رو سفارش بدم.یکی از فروشنده ها گفت که این مانیتور با 2 مونتاژ در بازار موجود هست.یکی رو 335 تومن می گفت و دیگری 305 تومن که ادعا می کرد که در مونتاژ آن قطعات ایرانی و بنجل به کار رفته.
    می خواستم بپرسم که آیا این صحت داره یا اینکه صرفا بازار گرمی فروشنده برای توجیه قیمتش بوده.
    ممنون
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر فعال Elend آواتار ها
    تشکر کرده
    1406

من امروز رفتم تا مانیتور LG IPS226V رو سفارش بدم.یکی از فروشنده ها گفت که این مانیتور با 2 مونتاژ در بازار موجود هست.یکی رو 335 تومن می گفت و دیگری 305 تومن که ادعا می کرد که در مونتاژ آن قطعات ایرانی و بنجل به کار رفته.
    می خواستم بپرسم که آیا این صحت داره یا اینکه صرفا بازار گرمی فروشنده برای توجیه قیمتش بوده.
    به نظر من دروغ است ، اصل پنل است که چند شرکت خاص در دنیا تولید میکنند بقیه هم که خیلی جالب است که بدونیم ایران چه قطعاتی تولید و استفاده میکنه؟
    Mehran Fani تشکر می‌کند.

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran Fani نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون
    درود
    بهتره بگیم دو مدل بود
    سری اول که بصورت کامل و باجعبه اکبند وارد شده بود ( اصولا مادیران قبل از مونتاژ هر مدل ، جهت بازار یابی تعدادی رو به صورت مونتاژ شده کامل وارد میکند)
    سری دوم که با جعبه رنگ و لعاب دار هست ساخت خود ماد ایرانه که درصد بالایی از قسمتها بجز صفحه ماتریس ساخت ایران یا قطعات چینی هستند.
    البته گارانتی ماد ایران بسیار ارزشمند هست و اگر مشکلی پیش بیاد فورا براتون رفع میکنند.

مدل سری اول روی جعبه یک برچسب "واردات قانونی توسط ماد ایران" زده شده
    در غیر این صورت تمام مدلها که توسط ماد ایران تولید میشوند دارای یک کیفیت هستند و اگر فروشنده چنین حرفی زده احتمالا برای سود جویی بوده
    اگر لازم داشتید میتوانم از جعبه و همچنین برچسب پشت مونیتور برایتان عکس بفرستم

بعید میدونم الان از سری اول وارداتی در بازار موجود باشد، شاید در نمایندگی های شهرستانها هنوز تک و توک بتونید پیدا کنید.
    جعبه مدل اصلی حالت مقوایی دارد مانند جعبه تلویزیون های ال جی که در بازار موجود هست.
    اگر مدل اصلی بود ارزش اون 30 تومان اضافه رو دارد.
    ویرایش توسط alir. : Saturday 7 April 2012 در ساعت 20:08
    infinity و Mehran Fani تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا dariush_hastam آواتار ها
    تشکر کرده
    234

بنده در جایی در آریاشهر مانیتور های IPS226 سراغ دارم که در جعبه ای مقوایی مانند به گفته دوستان، قرار دارد.اگر این مطلب کمک خاصی به دوستانم می کند در پیغام خصوصی محل دقیق را ذکر خواهم کرد.
    Mehran Fani تشکر می‌کند.
    همه چیز تا وقتی برای دیگران اتفاق می افتد شوخی و تفریح است.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

با سلام

البته یک تفاوت دیگر هم بین این دو مدل وجود داره که متاسفانه فروشنده ها موقع فروش جنس به مشتری اعلام نمی کنند که این موضوع برای من مشکلات زیادی ایجاد کرد.
    مدل های وارداتی از نظر شرکت ،مدت گارانتی کمتری دارند(شش ماه کمتر) و اگر مثل مانیتور بنده بسوزند باید به فکر خرید یکی دیگه باشید. هر چند هیچ جای چعبه این مونیتورها به این قضیه اشاره ای نشده اما شرکت از مسئولیت شانه خالی کرد و گفت باید فروشنده به شما میگفت

موفق باشید
    M.Meghdari و Mehran Fani تشکر می‌کنند.
    ناصر شعبانی

كاربر همراه alir. آواتار ها
    تشکر کرده
    627

اگر مثل مانیتور بنده بسوزند باید به فکر خرید یکی دیگه باشید
    منظور شما از سوخنن چیه که باید یکی دیگه تهیه کنید؟
    معمولا مونیتور که میسوزه دو حالت داره یا پاور اون سوخته یا برد اصلی و اینوتر آن سوخته که در هر دو صورت با تعویض قطعه معیوب قابل حل است.
    فقط در صورتی ارزش تعمیر ندارد که پانل ماتریس دچار مشکل شده باشد که مشکلات ان هم معمولا بصورت پیکسل سوخته و یا خطوط روشن یا خاموش روی پنل هست

ولی گفته شما درست است مانیتورهای وارداتی 12 ماه گارانتی دارند و مانیتورهای تولید مادیران 24 ماه
    دوستان قبل از خرید حتما شماره سریال مانیتور را با بخش خدمات مادایران (تلفن: 88846410 ) چک کنند تا از وضعیت گارانتی محصول اطمینان حاصل نمایند.
    infinity، dariush_hastam و Mehran Fani تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط alir. نمایش پست ها
    منظور شما از سوخنن چیه که باید یکی دیگه تهیه کنید؟
    مسئول مربوطه به من گفت پنل شما سوخته و چون خارج از گارانتی می باشد و ما هم پنل مدل شما را نداریم هم باید صبر کنید هم کل هزینه با شماست.این موضوع مربوط به 2-3 سال پیش بود و در آن موقع هزینه ای که به من اعلام کردند اصلا تعمیر را توجیه نمی کرد و با اندکی پول بیشتر یک مدل روز با کیفیت بهتر میتوانستم بخرم.
    البته من با تماس با شرکت اصلی و اعلام سریال دستگاه و گرفتن تائیدیه اینکه دستگاه من شامل گارانتی بین المللی می باشد مسئولین شرکت ایرانی را قانع کردم که باید دستگاه من به رایگان تعمیر شود
    M.Meghdari تشکر می‌کند.
    ناصر شعبانی

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

سلام.
    مانیتور LG-IPS226V از تبریز به قیمت 305000 تومان خریداری شد.

پ.ن : در بازار شایعه شده است که مادیران در چند روز آنده قصد دارد 25% به قیمت محصولات خود اضافه کند.
    lamagra، morteza khademy و Usef Bagheri تشکر می‌کنند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر آشنا dariush_hastam آواتار ها
    تشکر کرده
    234

بنده هم مانیتور LG-IPS226V که مونتاژ داخل است و دو سال گارانتی دارد را 295 هزار تومان خریدم.فقط پرسشی داشتم.اینکه وقتی مانتیور را تاچ می کنید کلید های لمسی آن نباید روشن شود ؟ در شب و نبود نور کافی پیدا کردن کلید های لمسی نظیر Menu , .... کمی مشکل است.نمی دانم مانیتور من ایراد دارد یا طراحان این مانیتور از این قضیه به سادگی عبور کرده اند؟
    ضمنا دوستان با تجربه لطف کنند منبعی برای کالیبره کردن مانیتور و انتخاب color settings در فتوشاپ CS5 معرفی کنند خیلی ممنون می شوم.همچنان پرینت های من رنگ متفاوتی با آنچه که می بینم دارند.
    همه چیز تا وقتی برای دیگران اتفاق می افتد شوخی و تفریح است.

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

نقل قول نوشته اصلی توسط dariush_hastam نمایش پست ها
    بنده هم مانیتور LG-IPS226V که مونتاژ داخل است و دو سال گارانتی دارد را 295 هزار تومان خریدم.فقط پرسشی داشتم.اینکه وقتی مانتیور را تاچ می کنید کلید های لمسی آن نباید روشن شود ؟ در شب و نبود نور کافی پیدا کردن کلید های لمسی نظیر Menu , .... کمی مشکل است.نمی دانم مانیتور من ایراد دارد یا طراحان این مانیتور از این قضیه به سادگی عبور کرده اند؟
    ضمنا دوستان با تجربه لطف کنند منبعی برای کالیبره کردن مانیتور و انتخاب color settings در فتوشاپ CS5 معرفی کنند خیلی ممنون می شوم.همچنان پرینت های من رنگ متفاوتی با آنچه که می بینم دارند.
    مانیتور شما ایراد ندارد ، پیدا کردن کلیدهای لمسی در نور روز هم کمی مشکله چه برسه به شب

قبلا هم دوستان یادآور شدند که این مانیتور بواسطه غالب بودن بعضی رنگها ، باید کالیبره شود. نرم افزارهای کم حجم زیادی در این خصوص وجود دارد مثلا می توانید از نرم افزار Atrise Lutcurve استفاده کنید . حتما قبل از کالیبره کردن، منوال آن را مطالعه بفرمائید.... پس از اعمال تصحیحات لازمه ، مانیتورتان به زندگی برخواهد گشت !

در خصوص تنظیمات رنگ در فتوشاپ ، فارغ از مصائب هماهنگی بین مانیتور و پرینتر ، تا جائیکه اطلاع دارم، بین کاربرد عکسها ( گرفتن پرینت ، ذخیره روی وب) ، تفاوت وجود دارد که در این زمینه نظرات و راهنماییهای اساتید، صائب خواهد بود.
    dariush_hastam و h.noori تشکر می‌کنند.
    اصغـرمحمـدی

صفحه 72 از 104 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 ... آخرینآخرین