صفحه 75 از 83 نخستنخست ... 25 65 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 741 تا 750 , از مجموع 827
Like Tree906تشکر

موضوع: کامپیوتر مناسب برای عکاسی

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    درسته يکم دقيق تر نگاه کردم چيست های killer و کارت صدا ها هم تفاوت داره اما باز فکر نميکنم 200 دلار اختلاف قيمت رو توجيه کنه
    ظاهراً بيشتر کيفيت قطعات الکترونيکی مثل خازن ها و هيت سينک های اضافه قيمت ها رو بالا برده
    چند مدل گيم msi o asus فعلاً پيدا کردم که مناسبند
    خوبی مين های 1151 اينه که رم های با فرکانس بالا رو هم ساپورت ميکنند
    بيشتر واسه کسايی که fps بالا تو گيم و کارهای 3 بعدی به کار مياد اما در آينده ممکنه نياز باشه

لپتاپ قبليم i7 2670 بود با رم 8 اما موقع پردازش 30-40 فايل سرعت کم ميشد الان y510 دارم 755SLI 4gb 4700mq با 16 گيگ رم و ssd خيلی بهتره. 8 گيگ واسه من خيلی کمه شايد واسه کسی که تک تک عکس ها رو اديت ميکنه مناسب باشه ,از طرفی رم هم قيمت بالايی نداره
    خب وقتی رده مین بالا میره طبیعیه که قیمتش هم بالاتر باشه یه گیمر یا کسی که اوورکلاک میکنه فشار زیادی به قطعات میاره و کیفیت بالای قطعات استفاده شده تو این سری از مین ها کیفیت بالاتری دارن و قیمتشون هم بالاتر میره حتی شاید چیپستشون هم یکسان باشه
    فکر میکنم شما یه Micro Atx خوب نیاز داشته باشین که امکانات اضافی نداشته باشه ولی کارشو خوب انجام بده اگه عجله ای ندارین که پیشنهاد میدم یه مقدار صبر کنید تا قطعات سوکت های 1151 به قیمت واقعیشون برسن و بازار رقابتی تر بشه اگه نه که یه حدود بودجه بگین من در خدمت هستم الانم چنتا مین بورد مناسب روی سوکت جدید معرفی میکنم
    Majix تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    3572

Asus z170 a
    امکانات خیلی خوبی داره و به نصبت قیمتش واقعا مادربرد ارزنده ایه
    دیسپلی پرت - اچ دی ام آی - یو اس بی تری تایپ ای و سی خروجی صدا 8.1 - و...... برای اوورکلاک بهینه شده و اگه از سی پی یو های سری k روشون استفاده بشه به راحتی میشه اوورکلاک کرد ( یاد زمان پنتیوم 3 افتادم که روی مین p3 ایسوز و سی پی یو intel pentium 3 فرکانس 1 گیگ رو اوور زدم 1.1 کردم ذوق مرگ شدم !!! )
    این مین حدود قیمتی 600 داره
    برای سی پی یو میتونید به 6600 هم فکر کنید البت از 4790 و 6700 ضعیفتره ولی نه اونقدر که ملموس باشه تو ولی اختلاف قیمت خوبی با اون دو مدل داره ( در حد 200 شاید هم بالاتر ) حدود 800 هم قیمت این مدل هست
    رم به نظر من هنوز گرونه برای 16 گیگ باید نزدیک 700 هزینه کرد و البت باید دقت کنیم که هم فرکانس بالاتره و هم نسل تغییر کرده ولی گرونه برادر گرووووون
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

تشکر کرده
    3572

تا یادم نرفته این مادربردی که معرفی کردم یه ورژن لایت تر و کوچک تر هم داره به نام z170 m plus که Micro atx به حساب میاد از همین قطعات توش استفاده شده ولی امکانات اضافی این مدل رو نداره مثلا هت سینک ها کوچیکتر شدن ولی چیپست ها و قطعات یکسان هستن ولی من هنوز ندیدم که باشه و قیمتی نداره احتمال داره چون قیمت این مدل به نصبت مدل اصلی پایین تر باشه هنوز برای فروش مناسب نباشه ( از دید وارد کننده و فروشنده وگرنه برای ما مصرف کننده ها که خیلی خوبه اگه باشه )
    و یه ورژن گیمینگ هم داره به اسم z170 pro gaming که یه مقدار از مدل a گرونتره و مخصوص گیم طراحی شده ولی خود من به شخصه A رو ترجیح میدم

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

مين خوبيه ممنون ، من giga پيدا کرده بودم که م2 هم داشت مشخصاتش با asus شما هم تقريباً يکيه اماasus 50$ ارزون تره
    Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7

مشکل جا ندارم atx ميگيرم که بهتر هم خنک بشه
    6600 تقريباً با پردازنده لپ تاپم يک قدرت داره و 100$ از 4790 ارزون تره اما تقريباً 40% ضعيف تر
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    مين خوبيه ممنون ، من giga پيدا کرده بودم که م2 هم داشت مشخصاتش با asus شما هم تقريباً يکيه اماasus 50$ ارزون تره
    Gigabyte GA-Z170X-Gaming 7

مشکل جا ندارم atx ميگيرم که بهتر هم خنک بشه
    6600 تقريباً با پردازنده لپ تاپم يک قدرت داره و 100$ از 4790 ارزون تره اما تقريباً 40% ضعيف تر
    خب پس شک نکنید که باید بیشتر صبر کنید چون 4790 قویترین سی پی یو تو نوع خودش بوده و فقط سه مدل سری 5000 ازون بالاتر بودن بیشتر از ده مدل تو سری 4000 معرفی شدن که 4790 از همشون قویتر بود
    ولی تو سری 6000 که معادل 4000 تو نسل قبل هستش فقط دو مدل معرفی شده تا الان و هنوز معادل سری 5000 معرفی نشده اگه الان این قطعات رو تهیه کنید چند وقت بعد هم از نظر ریالی ضرر کردید هم کارایی
    به نظرم صبر کنید چند مدل دیگه از سری 6000 معرفی بشن بعد اقدام کنید تا اون موقع قیمت ها هم یکم متعادل تر شدن ( البت این قسمت قضیه رو چنان که افتد و دانی هیچ اطمینانی بهش نیست )
    ویرایش توسط خزان : Tuesday 3 November 2015 در ساعت 11:03
    Majix تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    3572

کیاوش عزیز راجع به all in one ها تو نمونه های ویندوزی حقیقتش من چیزی ندیدم که کارایی داشته باشه ( شاید اطلاعاتم کافی نیست اما با هر مدلی کارکردم بیشتر به درد صندوق فروش میخورد تا کار کردن با نرم افزارهای تخصصی ) ولی نمونه اپلیش جای بحثی نداره
    سرفیس جدید هم تبلته هم لپ تاب و با اضافه کردن موس و کیبورد all in one هم میشه ! از نظر نرم افزاری هم ماکروسافت ساپورت خوبی میکنه قطعاتش هم عالی هستن منتهی قیمتش ...
    kiavash و mohammad.baruji تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

درود بر همه
    شاید با ربط ترین قسمت برای سوال من اینجاست
    قیمت ویندوز 10 اورجینال +office 2016 اورجینال به ریال چنده و توی ایران بایداز کجا تهیه بشه؟

كاربر فعال majid.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    428

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    درود بر همه
    شاید با ربط ترین قسمت برای سوال من اینجاست
    قیمت ویندوز 10 اورجینال +office 2016 اورجینال به ریال چنده و توی ایران بایداز کجا تهیه بشه؟
    توی تالار پرشین تولز میفروشند به اونجا سر بزن
    درگوگل پرشین تولز جستجو کن
    بعداز عضویت قسمت آخرین نوشته ها یا در جستجوی سایت سرچ کن
    به امتیازات فروشنده نگاه کن و کسانی که خرید کرده اند و نظر داده اند
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط majid.sh نمایش پست ها
    توی تالار پرشین تولز میفروشند به اونجا سر بزن
    درگوگل پرشین تولز جستجو کن
    بعداز عضویت قسمت آخرین نوشته ها یا در جستجوی سایت سرچ کن