صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 75 , از مجموع 75
Like Tree337تشکر

موضوع: کمک برای رفع اشکال از عکسهای مردود

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

سلام

به نظرم ایده این تاپیک بسیار جالب است ، اما با روند فعلی بی نظمی بیشتر شده و به نتیجه مطلوبی نمی رسیم.

دوستان، کمی صبر کنید تا گفتگو ها پیرامون عکس نفر قبلی تمام شود، بعد عکس جدید ارسال کنید.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

با تشکر از جناب اکبری و جناب دکتر روشن و همه عزیزانی که کمک میکنند.
    لطفا همونطوری که عزیزان فرمودن یک عکس تموم بشه و بعد عکس بعدی قرار داده بشه.
    این مورد میتونه کمک کنه که عزیزی که عکسش تائید نشده بدونه دلیل تائید نشدنش چی بوده و دفعه بعد طبق مقررات و ضوابط عمل کنه . جدا از اینکه میتونه از نظرات دوستان هم استفاده کنه.
    من پشنهاد میکنم جناب اکبری ایجاد کننده تاپیک اسم اشخاصی رو که قصد دارن عکس خودشون رو قرار بدن یادداشت کنن و به نوبت و بعد از اتمام کار قبلی کار جدید گذاشته باشه. ( یه جوری نوبت گرفته بشه )
    میشه با پیام خصوصی به عزیزان اطلاع داده بشه. ( همون صف کشیدن که ما ایرانی ها درش استاد هستیم )
    بنده هم قصد دارم عکسم رو بذارم و از نقاط ضعف کار مطلع بشم. انشالله هر وقت که موقعیت و زمان مناسب بود بنده رو هم مطلع بفرمائید.
    با تشکر
    ویرایش توسط omid mohebbi : Tuesday 19 April 2011 در ساعت 09:51
    nadersharp و NetNegar تشکر می‌کنند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر آشنا Lost Soul آواتار ها
    تشکر کرده
    266

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersharp نمایش پست ها
    آف تاپیک:از ارسال عکس توسط این دوست عزیز به یاد آن افتادم که در صف پمپ بنزین ایستاده ای به یک باره یک ماشین دنده عقب از سر پمپ وارد و شیلنگ را داخل باکش میکند.
    دوستان عزیز بنا به احترام به دوستانی که از قبل برای ارسال عکس خود در صف ایستاده اند همچنان از مدیران محترم تقاضا دارم تا نظارت جدی به نوبت ارسال عکس ها بنمایند.
    جناب LAST-SOUL اگر پستهای قبلی رو خوانده باشید روا نیست تا به یک باره نسبت به ارسال عکس اقدام و سبب ناخرسندی دوستان خود گردید.
    احتراما خواهشمند است ترتیبی اتخاذ گردد تا از ارسال مثلا یک عکس تا عکس بعدی خود ارسال کننده در بین پستهای ارسال شده حداقل 10 نظر مفید یا بیشتر داده باشد .
    جناب مسلمی من معذرت میخوام اگر پست ارسالی من باعث نارحتی شده . این رو بذارید به حساب تازه کار بودن من
    معمولا توی انجمن ها ( حداقل انجمن های دیگه ، چون من اینجا تازه کار هستم ) رسم بر اینه که وقتی میخوای یه پست ارسال کنی یا قوانین بخش رو بخونی ، یا پست اول تاپیک رو ...( من قوانین سایت رو خونده بودم ، پست اول این تاپیک رو هم خوندم و به نظر خودم ارسال این عکس مشکلی نداشت که البته با توجه به گفته شما اشتباه کرده بودم ) ... شاید برای شما که درگیر این بحث و تاپیک بودید مشکلی نداشته باشه که تمام این 7 صفحه تاپیک رو دنبال کنید ، ولی اگر منه تازه کار برای پست زدن توی هر تاپیک از این انجمن بخوام تمام پست های اون تاپیک رو بخونم تا با شرایط و قوانین ارسال پست توی اون تاپیک آشنا بشم ، تا چند سال باید فقط پست بخونم بعد شروع کنم به خوندن پست هایی که توی اون چند سالی که پست میخوندم زده شده و من نخوندم .
    به هر حال باز هم معذرت میخوام و از مدیر بخش تقاضا میکنم پست بنده رو پاک کنن تا مشکلی پیش نیاد .
    nadersharp و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    469

من هم معذرت مي خوام، فقط اسم تاپيك رو ديدم و بدون دقت كردن به نوشته ها بي درنگ شروع كردم به پست زدن.
    اگر ميشه پست من رو هم لطفا پاك كنيد تا به ارسال هاي دوستاني كه قبلا پست زده بودند رسيدگي بشه. باز هم عذرخواهي مي كنم، بي دقتي كردم.
    NetNegar تشکر می‌کند.

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

با وجود خیل عظیم تاپیکهای بی ارزش و کم ارزش فروم، فکر می‌کنم بحث و بررسی عکسها آنقدر مهم و با ارزش باشد که جای مخصوصی برای آن اختصاص دهیم تا هر عکس را بتوان در یک تاپیک مجزا ارسال کرد.

از این پس می‌توانید عکسهای تایید نشده یا تایید شده خود را در این قسمت فروم و در تاپیکهای مجزا ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. هر عکس در یک تاپیک مجزا.
    http://www.akkasee.com/forum/forumdisplay.php?f=122

دقت کنید که برای عکسهای تایید شده متعلق به کاربران دیگر، حتما قبل از ارسال با کاربر مربوطه هماهنگی لازم را انجام دهید تا باعث نارضایتی نگردد.

هر چند که با این روش نیازی به رعایت نوبت نیست اما سعی کنید هنگامی عکس خود را ارسال کنید که عکسهای قبلی مورد بحث قرار گرفته باشند. با این روش بهتر و سریعتر به پاسخ سوال خود خواهید رسید.

دقت کنید که این قسمت تنها مختص عکسهایی است که قبلا در قسمت عکسهای شما ارسال شده و تایید و یا رد شده باشند. عکسهایی که برای بار اول در این قسمت ارسال گردند حذف و کاربر مربوطه از ارسال آینده در آن قسمت محروم خواهد شد.
    ممنون.
    Mashhadi Vahid، farsad، Javid و 22 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 4 5 6 7 8