صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 181
Like Tree516تشکر

موضوع: Olympus OM-D E-M5/ OM-D E-M5 Mark II

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    83

خیلی مبارک باشه. انشالله لنزش براتون بچرخه.
    شما که با نمایندگی صحبت کردید نگفتند چرا omd-em1 رو وارد نکردند؟ واقعیتش دایا سیستم تو نمایشگاه عکاسی امسال تو مصلی هم نبود (یا من پیداش نکردم) و این شبه رو ایجاد کرد که خیلی فعال نیستند. حیف این برنده که تو بازار ایران نباشه.
    با تشکر.
    kindlinessangel تشکر می‌کند.

كاربر همراه Christ Melikian آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

دوربین جدید مبارک . :) خبر واردات لنز ها خیلی خوشحال کننده بود تنها یک نکته این لنز ها وارد شده بود و موجود بود .؟ چون حدود یک سال و اندی پیش که من پیگیر بودم یه محموله بود که یک سری لنز زوم بود که پرایم های رو من گفتم چرا نمی ارید گفتند اون هم اضافه میکنینم در سفارش ولی اون بار نمیدونم چرا همیشه تو راه بود و نمی رسید که در آخر گفتم اگر با چاده ابریشم با شتر هم میومد رسیده بود . گفتند علت تحریم ها هست و مشکلات این گونه . امیدوارم که این مشکلات رفع شده باشه و لنز ها موجود باشه آیا اینگونست یا هنوز در راهند؟
    مجله رایگان عکاسی من https://flipboard.com/section/meliki...ne-cuts-bacQkF

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

به نظرم شاید این دوربین کمی از نظر امکانات و خروجی عقب تر از دوربین های فوجی باشه اما بزرگترین برتری که به نظر من نسبت به اون دوربین ها داشت کوچکتر بودن بدنه و همچنین لنزها و تنوع لنز هاست.
    فعلا تنها لنزی که دوست دارم در کنار این مجموعه داشته باشم لنز 17mm 1.8 هست. این لنز کیت کمی بزرگه و باعث میشه دوربین رو توی هر کیفی نشه گذاشت.
    کسی تا حالا روی کفشک این دوربین فلاش تریگر بسته؟! فکر نکنم مشکلی داشته باشه. شدیدا مشتاق ام توی آتلیه تست اش کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Christ Melikian نمایش پست ها
    دوربین جدید مبارک . :) خبر واردات لنز ها خیلی خوشحال کننده بود تنها یک نکته این لنز ها وارد شده بود و موجود بود .؟ چون حدود یک سال و اندی پیش که من پیگیر بودم یه محموله بود که یک سری لنز زوم بود که پرایم های رو من گفتم چرا نمی ارید گفتند اون هم اضافه میکنینم در سفارش ولی اون بار نمیدونم چرا همیشه تو راه بود و نمی رسید که در آخر گفتم اگر با چاده ابریشم با شتر هم میومد رسیده بود . گفتند علت تحریم ها هست و مشکلات این گونه . امیدوارم که این مشکلات رفع شده باشه و لنز ها موجود باشه آیا اینگونست یا هنوز در راهند؟
    ممنون دوست گرامی و سپاس برای راهنمایی های شما
    طبق صحبت هایی که من توی دفتر داشتم و لیست قیمتی که به من دادند تقریبا 7 -8 مدل لنر برای سیستم میکرو بود و همین تعدادهم برای سیستم قدیمی
    لنزهای زومی مثل
    9-18
    14-42
    12-50
    14-150
    40-150 (البته نسخه 2.8 کلا نداشتند اونیکی رو داشتند که تموم کرده بودند)
    و لنزهای فیکسی مثل
    17 1.8
    45 1.8
    60 ماکرو
    75 1.8
    قیمت کمی بالا بود مثلا اگر اشتباه نکنم لنز 17 قیمتی حدود 2.100 داشت و لنز 45 هم حدود 1500-1700
    البته الآن لیست پیشم نیست حالا میتونم دقیق تر نگاه کنم بگم.
    متاسفانه پول موجود نبودم وگرنه گریپ رو حتما تهیه میکردم اون هم با اون حالت دو تکه اش که خیلی به کار میاد

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_7878 نمایش پست ها
    خیلی مبارک باشه. انشالله لنزش براتون بچرخه.
    شما که با نمایندگی صحبت کردید نگفتند چرا omd-em1 رو وارد نکردند؟ واقعیتش دایا سیستم تو نمایشگاه عکاسی امسال تو مصلی هم نبود (یا من پیداش نکردم) و این شبه رو ایجاد کرد که خیلی فعال نیستند. حیف این برنده که تو بازار ایران نباشه.
    با تشکر.
    ممنون از شما.
    دلیل اصلی وارد نکردن مدل های omd-em1 و omd-em10 عدم استقبال از مدل موجود بوده و اینکه شرکت هنوز تعداد زیادی موجودی از این دوربین داره.
    متاسفانه توی خاورمیانه که کشور ما هم بخشی از اون میشه برند الیمپوس چندان مورد توجه قرار نمیگیره.
    یک بخشیش به خاطر لوکس گرایی فرهنگ ما میشه که هرچی توی چشم باشه فروشش بیشتره. یک بخشی از اون هم برای نبودن امکانات جانبی و شاید خدمات ضعیف
    قطعا شما هم به کرات دیدید که یکی برای اولین بار میخواد دوربین بخره میره 5D MKIII می خره تازه میگه از اون لنز سفید ها هم میخوام.
    امیدوارم یه موقع سوء برداشت نشه .... من هم استفاده کننده همون سیستم هستم و این دوربین به عنوان دوربین دوم هست ولی میخواستم بگم یکی میخواد 4 میلیون دوربین بخره با توجه به حجم!! اندازه!! (چیزی که باب هست اینه : این رو بخرم کسی نمیفهمه چقدر پول بابتش دادم تو چشم نیست ) گستره لنز و لوازم جانبی موجود، خدمات پس از فروش، بازار فروش دست دوم بهتر(چیزی که همیشه به این دلیل من رو برای خرید لنز با ارزش تامرون 24-70 بازخواست میکنند)، برند شناخته شده تر در بازار داخلی و ..... آخرین انتخابش میشه این دوربین.
    بدون تعارف من هم اگر DSLR نداشتم قطعا این دوربین رو نمیخریدم و انتخابی مثل d7100 و یا 70D می شد انتخاب ام.
    ویرایش توسط kindlinessangel : Wednesday 1 October 2014 در ساعت 11:32
    Christ Melikian، a.g g.a و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر فعال M.Meghdari آواتار ها
    تشکر کرده
    8725

دوستان مشهدی(خراسانی) که قصد خرید این دوربین رو دارند
    یکی از فروشگاه ها اقدام به فروش اقساطی ده ماهه این دوربین کرده و قیمت هم تقریباً مناسبه
    اگر کسی تمایل داشت در پیام خصوصی عرض کنم خدمتشون

تشکر کرده
    509

یکی دیگه از اتفاقات خوب هم تهیه نسخه فارسی راهنمای دوربین هست که به نظر بسیار کامل و خوب میاد
    omd.jpg
    mandy تشکر می‌کند.

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

فقط ای کاش میگفتید ، که از کجا میشه این راهنمای فارسی رو هم تهیه کرد.ممنون
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    فقط ای کاش میگفتید ، که از کجا میشه این راهنمای فارسی رو هم تهیه کرد.ممنون
    من از دفتر نمایندگی گرفتم.
    فکر کنم اگر تماس بگیرید یا میگن از کجا میتونید تهیه کنید یا اینکه نهایتا میتونید از خودشون تهیه کنید.
    اگر به نتیجه ای نرسیدید بگید من با این دوستمون صحبت کنم نهایتا من براتون تهیه میکنم.
    قیمت پشتش هم اگر اشتباه نکنم 15 هزار تومان باید باشه.
    ترجمه دفترچه اصلی دوربین هست ولی کار راه اندازه.

من یه موردی با لنز کیت دارم از روی ezoom نميتونم مستقیم برم رو mzoom کلیک میکنه ولی قفل نمیشه
    باید برم رو Macro از روی ماکرو بیام روی mzoom.
    نمیدونم مال من اینجوریه یا همشون اینجوریه.... البته تو منوال که نوشته میشه از ezoom با گرفتن دکمه Macro و کشیدن رینگ زوم به سمت داخل و شنیدن صدای کلیک رفت روی mzoom.

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlinessangel نمایش پست ها
    من یه موردی با لنز کیت دارم از روی ezoom نميتونم مستقیم برم رو mzoom کلیک میکنه ولی قفل نمیشه
    باید برم رو Macro از روی ماکرو بیام روی mzoom.
    نمیدونم مال من اینجوریه یا همشون اینجوریه.... البته تو منوال که نوشته میشه از ezoom با گرفتن دکمه Macro و کشیدن رینگ زوم به سمت داخل و شنیدن صدای کلیک رفت روی mzoom.
    خیلی ممنون از راهنماییتون . اما در مورد لنز باید خدمدتون عرض کنم که از روی ezoom راحت میشه رفت روی mzoom !و از روی ezoom با گرفتن دکمه ی Macro روی حالت ماکرو قرار میگیره . حالا اگر مال شما اینطور عمل نکنه احتمال داره مشکل خاصی داشته باشه.
    Christ Melikian و kindlinessangel تشکر می‌کنند.
    به راستی که امروز روز عمل است و حسابی در کار نیست و فردا روز حساب است و عملی در کار نیست

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام میدونم شاید اینجا جاش نیس ولی چیکارکنم تازه واردمو هنوز نمیتونم پست ارسال کنم
    بنابراین از کمک دوستان ممنون میشم
    کسی مدونه اسم این مدل ار المپوس چیه؟دو روز بدجوری رفته رو مخم!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.M1731 نمایش پست ها
    سلام میدونم شاید اینجا جاش نیس ولی چیکارکنم تازه واردمو هنوز نمیتونم پست ارسال کنم
    بنابراین از کمک دوستان ممنون میشم
    کسی مدونه اسم این مدل ار المپوس چیه؟دو روز بدجوری رفته رو مخم!
    به نظر مي آيد يك عكس جعلي از e-p2 بوده است. در حقيقت اين دوربين ساخته ي ذهن افراد است و در واقعيت وجود خارجي ندارد. اگر دقت كنيد جزييات عكس كمي مشكل هم دارد.
    Photos of the Olympus E-P2 is screaming Fake | Digital Cameras
    kindlinessangel، a.g g.a، Hamed Ziyaei و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 آخرینآخرین