صفحه 9 از 19 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 181
Like Tree516تشکر

موضوع: Olympus OM-D E-M5/ OM-D E-M5 Mark II

كاربر همراه abidar آواتار ها
    تشکر کرده
    508

چند ماهی‌ بود که تصمیم داشتم یک میررلس تهیه کنم و گذاشتم که تصمیم نهایی رو در نمایشگاه سالانهٔ استوکهلم بگیرم چون امکان تست و مقایسه عملی‌ میان ۳ دوربین مورد نظرم فراهم بود . اولویت اول فوجی X-PRO1 و سپس الیمپوس OM-D سری و NEX6 از سونی . فوجی گسترهٔ کمی‌ از لنز‌ها و وسایل جانبی داشت و کمی‌ صبر می‌خواد که کامل بشن و قیمت تقریبا ۲ برابر . سونی هم که محصول جالبی‌ بود و NEX6 محصول تکامل یافته‌ای هست . اما هنگامی که الیمپیوس رو تست کردم واقعا غافلگیر کننده بود . و لذت عکاسی رو بیشتر از بقیه مدل‌ها منتقل میکرد .

گسترهٔ زیادی از لنز‌های با ارزش و لوازم جانبی کامل همراه با رفتار نویزی و داینامیک رینج خوب . و همچنین بدنهٔ با کیفیت و زیبا به خصوص رنگ نقره‌ای بیشتر بازدید کنندها رو به خرید فوری تشویق میکرد .

دیروز با ۲ عکاس با تجربه اروپایی یک قرار کاری داشتم و هنگامی که بحث عکاسی پیش آمد هر ۲ متفق القول این سیستم رو پیشنهاد کردند و لب به تعریف و تمجید از این سیستم گشودند . می‌گفتند که این مدل وارث بر حق نیاکان خودش هست .

من هم تصمیم به تهیه این بدنه با ۳لنز(75mm f1.8 - 45mm f1.8 - Leica 25mm f1.4) گرفتم که نیاز به پس‌انداز و ریاضت اقتصادی چند ماهه هست .
    yaghoobi، M. Beyrami، M.Rahimizadeh و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سیاوش محمدی

كاربر فعال Usef Bagheri آواتار ها
    تشکر کرده
    4222

نقل قول نوشته اصلی توسط abidar نمایش پست ها
    چند ماهی‌ بود که تصمیم داشتم یک میررلس تهیه کنم و گذاشتم که تصمیم نهایی رو در نمایشگاه سالانهٔ استوکهلم بگیرم چون امکان تست و مقایسه عملی‌ میان ۳ دوربین مورد نظرم فراهم بود . اولویت اول فوجی X-PRO1 و سپس الیمپوس OM-D سری و NEX6 از سونی . فوجی گسترهٔ کمی‌ از لنز‌ها و وسایل جانبی داشت و کمی‌ صبر می‌خواد که کامل بشن و قیمت تقریبا ۲ برابر . سونی هم که محصول جالبی‌ بود و NEX6 محصول تکامل یافته‌ای هست . اما هنگامی که الیمپیوس رو تست کردم واقعا غافلگیر کننده بود . و لذت عکاسی رو بیشتر از بقیه مدل‌ها منتقل میکرد .

گسترهٔ زیادی از لنز‌های با ارزش و لوازم جانبی کامل همراه با رفتار نویزی و داینامیک رینج خوب . و همچنین بدنهٔ با کیفیت و زیبا به خصوص رنگ نقره‌ای بیشتر بازدید کنندها رو به خرید فوری تشویق میکرد .

دیروز با ۲ عکاس با تجربه اروپایی یک قرار کاری داشتم و هنگامی که بحث عکاسی پیش آمد هر ۲ متفق القول این سیستم رو پیشنهاد کردند و لب به تعریف و تمجید از این سیستم گشودند . می‌گفتند که این مدل وارث بر حق نیاکان خودش هست .

من هم تصمیم به تهیه این بدنه با ۳لنز(75mm f1.8 - 45mm f1.8 - Leica 25mm f1.4) گرفتم که نیاز به پس‌انداز و ریاضت اقتصادی چند ماهه هست .
    به سلامتی سیاوش جان، به نظر من هم بهترین انتخابه ولی اصلا معلوم نیست تو ایران هست یانه، با وجود اینکه سنسورش 4/3 هست ولی خروجی های این دوربین عالیه، میتونی به ترکیب این بدنه با لنز 12-50 هم فکر کنی واقعا برای کار خیابانی یه رنج عالیه معادل 24-100 رو فول فریم.

موفق باشی
    yaghoobi و abidar تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

خوب اگر قیمت براتون فاکتور مهمی هست به جای لنز لایکا می تونین ۲۰ پاناسونیک رو جایگزین کنین که بسیار لنز خوبیه. ۱۴ پاناسونیک هم لنز بدی نیست برای مواقعی که نیاز به واید دارید. در خرید ۴۵ اصلا تردید نکنید. ۷۵ هم خیلی وسوسه کننده هست اما خوب لنز گرونیه!
    nmroshan و abidar تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه abidar آواتار ها
    تشکر کرده
    508

به مورد خوبی‌ اشاره فرمودید . اتفاقا میان انتخاب ۲۰ پاناسونیک و ۲۵ لایکا مردد بودم . و در حال تحقیق در مورد این لنز با کیفیت از پاناسونیک هستم .
    سیاوش محمدی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

به مورد خوبی‌ اشاره فرمودید . اتفاقا میان انتخاب ۲۰ پاناسونیک و ۲۵ لایکا مردد بودم . و در حال تحقیق در مورد این لنز با کیفیت از پاناسونیک هستم .
    منم تردید شما رو داشتم اما آخر سر دل رو به دریا زدم و پاناسونیک رو به نصف قیمت ۲۵ میلیمتر خریدم. دلیل اصلی من این بود که ۲۰ مم یک پنکیک بسیار کوچیکه که وقتی روی دوربین باشه اصلا جلب توجه نمی کنه و برای عکاسی خیابانی هم ایده آل هست. شارپنس این لنز حتی در دیافراگم ۱.۷ عالیه. تنها ایرادش اینه که در نور کم فوکوسش کنده.
    اولیمپوس جدیدا لنز ۱۷میلیمتر با دیافراگم ۱.۸ رو معرفی کرده که اپتیکش تقریبا مشابه ۲۰ هست. کنتراستش کمی پایین تره و قیمتش هم یه ۱۵۰ دلاری گرونتره. ولی سرعت فوکوس خیلی خوبی داره.
    nmroshan، yaghoobi و abidar تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

ریویوی منصورف در مورد این دوربین سر انجام منتشر شد.

Olympus OM-D E-M5 Review

Short summary - the best mirrorless camera on the market today.
    Screen-Shot-2013-01-30-at-10.14.jpg
    nmroshan، yaghoobi، abidar و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

تام هوگان ( Bythom.com) اخیرا یک پایگاه وب خاص دوربینهای بدون آینه را راه اندازی کرده است( Sans Mirror ) که در آن اطلاعات کاملی در مورد دوربینها و لنزهای این سیستم پیدا می‌شود.

بررسی دوربین E-M5 الیمپوس را در این آدرس می‌توانید بخوانید:

Olympus OM-D E-M5 Review | Sans Mirror — mirrorless, interchangeable lens cameras | Thom Hogan

به طور خلاصه او دوربین E-M5 را Best Serious Mirrorless Camera of 2012 نامیده است
    در قیاس با Fuji X-E1، نقاظ ضعف فوجی ( مشکل خروجی آن و عدم سازگاری کامل با مبدلهای RAW و نیز فوکوس کند) را غیر قابل اغماض می‌داند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

لرزشگير 5 گانه به گونه اي طراحي شده كه اثر لرزش در چرخش عمودي و افقي ، همچنين شيفت عمودي و افقي و در نهايت rolling camera shake كه همون لغزش حول محور لنز است را كاهش دهد.

وب‌سايت رسمي OM-D :

OLYMPUS OM-D | Olympus Imaging

ليستي از لوازم جانبي دوربين :

ACCESSORIES | OLYMPUS OM-D | Olympus Imaging

تركيب بدنه در دو رنگ با تعدادي لنز مطرح اليمپوس رو هم ميشه تو اين صفحه ديد :

LENS | OLYMPUS OM-D | Olympus Imaging

lenses : 9-18mm 12-50mm 14-42mm 14-150mm 40-150mm 75-300mm

12mm/2 17mm/1.8 17mm/2.8 45mm/1.8 60mm/2.8macro 75mm/1.8
    nmroshan، yaghoobi، Nima Sadigh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

با سلام
    اين دوربين تو ايران اومده ؟ كسي باهاش كار كرده ؟
    قيمتي داريد ؟

كاربر همراه FARIDSANI آواتار ها
    تشکر کرده
    45

نقل قول نوشته اصلی توسط Aliyekta نمایش پست ها
    با سلام
    اين دوربين تو ايران اومده ؟ كسي باهاش كار كرده ؟
    قيمتي داريد ؟
    سلام ، هنوز نماینده رسمی الیمپوس این بدنه رو وارد نکرده ! من از خارج کشور تهیه کردم و چند روزی هست که بدستم رسیده ، بطور جدی استفاده نکردم هنوز اما تستهای داخل خانه و پشت پنجره رضایت بخش هست ، اگر سوالی دارید در خدمتم ....

صفحه 9 از 19 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... آخرینآخرین