صفحه 641 از 755 نخستنخست ... 141 541 591 631 637 638 639 640 641 642 643 644 645 651 691 741 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 6,401 تا 6,410 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    یه توضیح کلی میدم و روی صحبتم با متخصصای پرتره این سایت نیست که بسیار هم زیادند تو این سایت . دو دلیل واضح دارم برای این کارم :1- دادن ایده قبلی به مخاطبی که تازه شروع کرده به یادگیری 2- شاید گرفتن ایده از کسایی که ایده ای دارن . البته این کارو قبلا در یه سایت خارجی کردم بسیار استقبال خوبی ازش شد . نمیدونستم اساتید پرتره این تاپیک اینقدر بهشون بر میخوره و دوس دارن عکسای عالی ببین. دوستانی که تمایل دارند کارای خیلی عالی ببینند (چون کارای من خیلی سطح پایینه) تاپیک عکسای منتخب پرتره پره از این عکسها . اگر هم نه خودشون لطف کنن چند عکس با کیفیت منتشر کنند . اتفاقا من یکی از لذتام از فعالیت تو این سایت شده انتقاد های و اتهام های دوستان به متعصب بودن و تندرو بودن من
    دید شما جالب هست. پرتره را جزیره ای در دنیای عکاسی می دانید که هیچ ارتباطی با دیگر شاخه ها ندارد و فقط متخصصین می توانند نظرات خوبی در موردش دهند.
    اصول عکاسی در تمامی شاخه ها یکسان هست. استفاده از سه پایه یا عدم استفاده از آن همان طور که مشاهده می فرمایید نمود آشکاری در عکسهایمان دارد.
    در ضمن ما در اینجا نظر ناروا و نامربوطی نداده ایم که شما از این نظرات آشفته شوید. همیشه از دیدن عکسهای شما لذت برده ایم و از نکات رعایت شده در آن استفاده کرده ایم. مثلا در مورد پست #6418 نظراتی مثبت در مورد تناسب رنگ عکس داشتم که به دلیل کوتاه بودن مطلب فراموش کردم بنویسم.
    دید من به عکسها این روزها از منظر ترکیب بندی هست. که این مورد جزو پایه های عکاسی است و یکی از مهمترین عوامل موفقیت عکس در تمامی ژانرها هست. فکر می کنم خودتان از روی تعداد تشکرها متوجه نقصی در دو کار اخیر مخصوصا عکس دوم شده باشید. نظراتان در این مورد چیست؟ احتمالا علت را می دانستید؟ آیا نباید نقص ترکیب بندی را در این تاپیک می نوشتم؟ یا باید عکسهای بهتر از شما ارایه کنم؟

اضافه می کنم من برخلاف شما لذتهای به آن شکل نمی برم و لذتهایم در این تالار یادگیری و یاد دادن است.
    ویرایش توسط Nima Sadigh : Monday 14 March 2016 در ساعت 23:21 دلیل: اضافه کردن خط آخر
    ashkan 78، mSafdel، M.Nouri و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نام: _DSC4472b.jpg نمایش: 566 اندازه: 251.8 کیلو بایت
    mSafdel، M.Nouri، illidan و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه sohrab-gh آواتار ها
    تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط Nima Sadigh نمایش پست ها
    دید شما جالب هست. پرتره را جزیره ای در دنیای عکاسی می دانید که هیچ ارتباطی با دیگر شاخه ها ندارد و فقط متخصصین می توانند نظرات خوبی در موردش دهند.
    اصول عکاسی در تمامی شاخه ها یکسان هست. استفاده از سه پایه یا عدم استفاده از آن همان طور که مشاهده می فرمایید نمود آشکاری در عکسهایمان دارد.
    در ضمن ما در اینجا نظر ناروا و نامربوطی نداده ایم که شما از این نظرات آشفته شوید. همیشه از دیدن عکسهای شما لذت برده ایم و از نکات رعایت شده در آن استفاده کرده ایم. مثلا در مورد پست #6418 نظراتی مثبت در مورد تناسب رنگ عکس داشتم که به دلیل کوتاه بودن مطلب فراموش کردم بنویسم.
    دید من به عکسها این روزها از منظر ترکیب بندی هست. که این مورد جزو پایه های عکاسی است و یکی از مهمترین عوامل موفقیت عکس در تمامی ژانرها هست. فکر می کنم خودتان از روی تعداد تشکرها متوجه نقصی در دو کار اخیر مخصوصا عکس دوم شده باشید. نظراتان در این مورد چیست؟ احتمالا علت را می دانستید؟
    من اصلا نمیشمرم که عکس چند تا تشکر میخوره من فقط دوس دارم مطالب یا عکسایی که به نظرم میتونه مفید باشه رو ارسال می کنم و حتی اگر یک مخاطب یک مطلب از مطالبم یاد بگیره کافیه
    lamagra، illidan و abehrooz تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو
    photography is about what you feel and see
    sohrabphotography.blogfa.com
    Cacal Telegram : telegram.me/sohrabphotography

تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    خوبه یک عکس دلنشین . اولین چیزی که ممکنه به نظر مخاطب تازه کار بیاد قطع شدن دستهاست . که به نظر من هیچ اهمیتی نداره چون در عکس تمرکز بر روی چهره است . عکس دارای بعد مناسبه ترکیب نور اصلی با نور فیل از نظر قدرت و زاویه کاملا صحیحه . لبخند ملایم سوژه از همان لبخند هایی است که سو برایس در آموزش پوزینگ آموزش میدهد . که میگوید همیشه به سوژه بگوید : با چشمهایت بخند . حالت glow که توی موهای وجود داره (که ناشی از استفاده از نور ریم هاست) بسیار جذاب است . ویرایش هم تمیز است . در مرکز قرار گرفتن موضوع اصلی عکس کار هوشمندانه ای بوده که باعث شده وزن اصلی عکس به طور صحیح در مرکز عکس قرار داشته باشد . در نهایت نه یک پرتره خاص بلکه یک پرتره استاندارد و اصولی است . با تشکر
    lamagra، illidan، Dariush Chegini و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

عقیل جان سلام

جسارت میکنم ببخش منو روی چشم ها سفیدی یک مقدار ته رنگ زرد داره و چشم سمت راست یکم بسته افتاده...

پیشنهاد من با یکم جسارت:

نام: _DSC4472ss_pp.jpg نمایش: 496 اندازه: 208.3 کیلو بایت
    ویرایش توسط Arash Sh : Monday 14 March 2016 در ساعت 23:43

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    عقیل جان سلام

جسارت میکنم ببخش منو روی چشم ها سفیدی یک مقدار ته رنگ زرد داره و چشم سمت راست یکم بسته افتاده...

پیشنهاد من با یکم جسارت:

فایل پیوست 75773
    سلام
    اول- جسارتاً یادآور می شوم که ویرایش عکس های دیگران بدون اجازه قبلی مجاز نیست (مگر دز امضا شخص، ویرایش عکس هایش مجاز شده باشد)
    دوم- به نظر من ویرایش عکس اصلی بهتر از ویرایش جنابعالی است و مقداری از بعد و عمق تصویر در ویرایش شما از دست رفته است. کنتراست هم به نظر من از مقدار لازم برای پرتره بیشتر شده است.
    ارادت
    mSafdel، lamagra، illidan و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    سلام
    اول- جسارتاً یادآور می شوم که ویرایش عکس های دیگران بدون اجازه قبلی مجاز نیست (مگر دز امضا شخص، ویرایش عکس هایش مجاز شده باشد)
    دوم- به نظر من ویرایش عکس اصلی بهتر از ویرایش جنابعالی است و مقداری از بعد و عمق تصویر در ویرایش شما از دست رفته است. کنتراست هم به نظر من از مقدار لازم برای پرتره بیشتر شده است.
    ارادت
    تشکر، اطلاع نداشتم! در اینورت لطفا پست بنده لطفا پاک شود.
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    سلام

عکس روتوش سنگینی داره اما بک عکس خیلی دلنشینه
    دست ها دلیل قطع شدنشان را نمیدانم ولی فکر نکنم کراپ کرده باشید
    در روتوش صورت به جای صاف کردن بیش از حد می توانستید روی منظم کردن سایه روشن ها کار کنید
    که می توانست نتیجه طبیعی تری به همراه داشته باشد

کلا یک مقدار کادر رو هم از بالا و هم از پایین ، بازتر می پسندم
    از نقاط قوت هم حس سوژه می باشد که گرچه معتقدم باید میزان باز بودن چشم را مدیریت می کردید
    تا با توجه به پهن تر بودن صورت ، چشم ها مقداری سهم بیشتری به خود بگیرند.

در انتها این نظرات شخصی من است که با توجه مقایسه ذهنی خود نسبت به عکس های زیادی که وقت گذاشته و می بینم بیان کردم
    با تشکر
    mSafdel، M.Nouri، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    داود معانی

كاربر همراه Shadows آواتار ها
    تشکر کرده
    659

اینکه موقع عکاسی وسیله ها داخل کادر باشن و سریع شاتی ثبت بشه اسنپ شات نامیده میشه
    و یا اینکه سمت راست تصویر رنگ بزنید اینها پرتره نیستند
    اینها کمکی به خود شما و دیگران نمیکنند
    بهتر است یک عکس مناسب ثبت کنید و در تاپیک به اشتراک بگذارید
    شخصا ترجیح میدم اگر عکس مناسبی ثبت نمیکنم در تاپیک قرار ندم نه اینکه با تمام قوا از عکس بدم دفاع کنم
    و بحث تخصص و غیره را وسط بکشم

نام: 75765d1457971416-untitled-1-smart-object-1.jpg نمایش: 508 اندازه: 223.0 کیلو بایت
    ashkan 78، M.Nouri، davoud maani و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1708

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadows نمایش پست ها
    اینکه موقع عکاسی وسیله ها داخل کادر باشن و سریع شاتی ثبت بشه اسنپ شات نامیده میشه
    و یا اینکه سمت راست تصویر رنگ بزنید اینها پرتره نیستند
    اینها کمکی به خود شما و دیگران نمیکنند
    بهتر است یک عکس مناسب ثبت کنید و در تاپیک به اشتراک بگذارید
    شخصا ترجیح میدم اگر عکس مناسبی ثبت نمیکنم در تاپیک قرار ندم نه اینکه با تمام قوا از عکس بدم دفاع کنم
    و بحث تخصص و غیره را وسط بکشم

نام: 75765d1457971416-untitled-1-smart-object-1.jpg نمایش: 508 اندازه: 223.0 کیلو بایت
    باز هم تکرار میکنم کسایی که دوس دارن عکس مناسب ببینن خودشون ثبت کنن و دیگران رو از نعمت عکس خوب بهره مند کنن ...این اصرار به بد بودن عکسم هم در نوع خودش لذت بخش بودو خوشحال میشم مدیران به خاطر شما هم که شده عکس منو به تاپیک اسنپ شات منتقل کنند
    lamagra و abehrooz تشکر می‌کنند.
    سهراب قابزلو