صفحه 185 از 755 نخستنخست ... 85 135 175 181 182 183 184 185 186 187 188 189 195 235 285 685 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه 6319 آواتار ها
    تشکر کرده
    752

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

vbigdeli و ben163s تشکر می‌کنند.
    Nikon D80 + Nikkor AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR + Nikkor AF-S 50mm f/1.4G.............................................. .......................Arvin Azima

كاربر آشنا shamim19 آواتار ها
    تشکر کرده
    519

نقل قول نوشته اصلی توسط 6319 نمایش پست ها
    یه خورده روتوش زیادی نیست؟؟؟ به نظــــرم اگه روتوشی مشابه با عکس در پست #1838 انجام می شد بهتر بود.البته نور پردازی بک گراند و طرح های کروات ست جالبی رو ایجاد کرده :)
    Simaei، xman_a، jebrahim و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    شمیم !

كاربر همراه mr_mohsen_shahidi آواتار ها
    تشکر کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    آقای شهيدی از اين نوع پز برای بانوان استفاده ميشه اگه با دقت بيشتری به عکس نگاه کنيد خودتون هم متوجه ميشيد .
    منظورتونو متوجه نمیشم مگه نور مخصوص بانوان و آقایانم وجود داره ؟!
    اگه میشه بیشتر و فنی تر و تخصصی تر توضیح بدین تا برای دوستان و من روشن بشه ممنونم.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

آقای شهيدی از اين نوع پز برای بانوان استفاده ميشه اگه با دقت بيشتری به عکس نگاه کنيد خودتون هم متوجه ميشيد .
    جناب شهیدی منظور دوستمون پز بود نه نور.:)
    M.Mobin، mr_mohsen_shahidi و ben163s تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

تشکر کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط reza999 نمایش پست ها
    جناب شهیدی منظور دوستمون پز بود نه نور.:)
    سلام به کورش عزیز
    ببخشید درست میگید ( پز ) بزارید رو حساب روزه و عدم توجه دقیق به مطلب
    بازهم از کمکت ممنونم
    aryan عزیز قبول دارم در عکسهای خانومها این پز دیده میشه ولی دگم نمی تونیم بگیم که ، این ماله خانومها ، این مال آقایون ، در بحث پرتره و دقیقتر پرتره های سفارشی نسبت به استایل سوژه و نوع درخواست و دید سوژه نسبت به خودش میشه پا فراتر از پز های به اصطلاح مردونه گذاشت در پرتره هیچ حد و مرزی در کادر بندی نوع نگاه ، نوع نشستن و ... نیست حتی در پرتره های بیان شخصیتی شما میتونید پرتره سوژه رو از پشت بگیرید ، یعنی از پشت سر سوژه عکس بگیرید تا بتونید نهایت حس درونگرائی و مرموز بودن و هنجار گریز بودن ( معنی های زیادی برای این موضوع بیان شده ) سوژرو نشون بدین .
    پس این حد و مرز دست من و شمای پرتره نگاره تا بتونیم اثر مون رو هرچه زیباتر ثبت کنیم.
    Kourosh Kahal، mreza1001، Mari-24 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه DorDanI آواتار ها
    تشکر کرده
    556

سلام
    منظور دوستان ژست است
    ben163s تشکر می‌کند.
    محمد دردانی
    Nikon D7100 + Nikon AF-S DX NIKKOR 18-140mm F/3.5-5.6G ED VR Lens +tripod fancier و دیگر هیچ

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_mohsen_shahidi نمایش پست ها
    سلام به کورش عزیز
    ببخشید درست میگید ( پز ) بزارید رو حساب روزه و عدم توجه دقیق به مطلب
    بازهم از کمکت ممنونم
    aryan عزیز قبول دارم در عکسهای خانومها این پز دیده میشه ولی دگم نمی تونیم بگیم که ، این ماله خانومها ، این مال آقایون ، در بحث پرتره و دقیقتر پرتره های سفارشی نسبت به استایل سوژه و نوع درخواست و دید سوژه نسبت به خودش میشه پا فراتر از پز های به اصطلاح مردونه گذاشت در پرتره هیچ حد و مرزی در کادر بندی نوع نگاه ، نوع نشستن و ... نیست حتی در پرتره های بیان شخصیتی شما میتونید پرتره سوژه رو از پشت بگیرید ، یعنی از پشت سر سوژه عکس بگیرید تا بتونید نهایت حس درونگرائی و مرموز بودن و هنجار گریز بودن ( معنی های زیادی برای این موضوع بیان شده ) سوژرو نشون بدین .
    پس این حد و مرز دست من و شمای پرتره نگاره تا بتونیم اثر مون رو هرچه زیباتر ثبت کنیم.
    اتفاقا ميشه مرز گذشت .ولی بعد از تعيين مرز ميشه آزادانه اعمال کرد .در اينجا از اون به body language يا زبان نمايش بدن ياد ميشه که در بانوان متفاوت هست . به طور مثال در عکس شما ران مدل طوری نمايش داده شده که معمولا برای نمايش شلوارهای جين بانوان از اين تکنيک استفاده ميشه .يعنی نمايش پشت ران و ناحيه پشت .ولی برای نمايش جين در آقايان معمولا از پز های ايستاده استفاده ميشه و نحوی که بيشتر قد جين به چشم بياد تا قسمتی از جيين .

درست هست که عکاسی پرتره و مد تا حدی دست رو باز ميزاره ولی مرز هايی برای جدا سازی هست .
    حتی سبک عکاسی برای افراد با رنج سنی 10 تا 18 سال و 18 تا 30 سال با هم متفات هست .که در modeling به 3 دسته :teenagre ,young و plus 30 تقسيم ميشه .

به هر حال قصد من اعمال سليقه نيست .شما در گرفتن هر گونه عکس که ميخواييد مختار هستيد.
    Hajiabadi، Simaei، vbigdeli و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

كاربر همراه ghanbar آواتار ها
    تشکر کرده
    1809

aryan جان

درست هست که عکاسی پرتره و مد تا حدی دست رو باز ميزاره ولی مرز هايی برای جدا سازی هست .
    حتی سبک عکاسی برای افراد با رنج سنی 10 تا 18 سال و 18 تا 30 سال با هم متفات هست .که در modeling به 3 دسته :teenagre ,young و plus 30 تقسيم ميشه .
    من به اين موضوع كه شما اشاره داشتيد علاقه مند شدم آيا منبع و سورسي براي معرفي سراغ داريد ؟ فارسي و يا لاتين فرقي ندارد هدف خواندن و درك مطلب است .
    ben163s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها

به هر حال قصد من اعمال سليقه نيست .شما در گرفتن هر گونه عکس که ميخواييد مختار هستيد.
    سبک عکاسی برای رنج سنی ؟
    شاید منظور شما استفاده از پزهای متفاوت مرتبط با سن سوژست که من هم قبول دارم ولی نمی تونید بگید این مال این اون مال اون یکی
    شما بخاطر زیبا شدن عکستون ترجیه میدین مه از چه پزی برای چه سنی استفاده کنید
    مثلاً از یک پیر مرد هیچج وقت عکسی نمی گیرید که از یک جوان 20 ساله میگیرین (منظورم پز)
    بنظر من هر چیزی که به جلوه بصری عکس کمک کنه بشرطی که لطمه ای به اصل موضوع نزنه مشکلی نداره و نمیشه براش حدو مرزی تعیین کرد
    در مورد اون حدی هم که شما گفتید ، خود شما هستید که برای عکستون حدو مرز میذارین و باز هم میگم که در کادر بندی ، نوع قرار گیری سوژه و نور و کامپوزیشن و ... هیچ حدو مرزی نیست
    فکر کنم دیگه داره از حوصله دوستان خارج میشه
    حالا نظراتشونو دوستان در مورد عکس بفرمایند خوشحال میشم.
    xman_a و ben163s تشکر می‌کنند.

كاربر همراه xman_a آواتار ها
    تشکر کرده
    1417

پست 1841
    عکس خوبه اما با رتوش زیاد
    1- رنگ پوست به قرمز شدن رفته
    2- چشم چپ سوژه کدر شده
    3-کراپ خیلی بدی شده
    1- مو از بین رفته
    2- دست راست که می تونست به پز سوژه کمک کنه از بین رفته
    3- خمیدگی بی مورد سوژه به جلو کامل مشهود شده
    Simaei و ben163s تشکر می‌کنند.
    همیشه به جلو ، هیچ گاه برنگرد هیچ گاه فرارنکن پس آنگه که پیروز شدی به گذشته بنگر و عزمت پیروزی را در یاب
    http://www.atik-cameras.com http://www.atik.cc http://www.atik-instruments.com