صفحه 189 از 755 نخستنخست ... 89 139 179 185 186 187 188 189 190 191 192 193 199 239 289 689 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,881 تا 1,890 , از مجموع 7544
Like Tree81983تشکر

موضوع: پرتره Portrait

كاربر همراه Aryan آواتار ها
    تشکر کرده
    84

پیش فرض پاسخ: عكس های پرتره

NASSIRI4080، Amir Mohebi، Simaei و 53 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

BEN
    BEN آنلاین نیست
    كاربر آشنا BEN آواتار ها
    تشکر کرده
    314

سلام

خوشحال میشم مشق من رو هم خط بزنید !!

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

سلام.

NASSIRI4080، Kourosh Kahal، xman_a و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر همراه mr_mohsen_shahidi آواتار ها
    تشکر کرده
    168

بنام خالق رنگها
    aryan عزیز عکس زیبائی گرفتی بنظرم اگر کنتراست بیشتری رو بوجود می آوردی زیباتر میشد
    ben عزیز ورودتونو تبریک میگم عکس زیبائی هستش اما بنظر سوژه رو مجبور به گرفتن چنین پزی کردید یعنی در این قالب راحت نیست و نوع نگاه هم جای تعمل داره عکس زیباست ولی برای سنین بالا بهتره که کمی از تختی نور کاسته شه تا چین و چروک گذشت سالیان عمرو خوب نشون بده
    البته تمام اینا نظرات شخصی هستش

امیر خدامی عزیز اینهم تقدیم بشما
    عکس فرزند آقای خدامی ، لطف کردند اجازه دادند چند شاتی از فرزندشون عکس بگیریم امید دارم مقبول ایشون و دوستان باشه

NASSIRI4080، vbigdeli، amirhos_m و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

سلام.
    اولا تشكر از محسن شهيدي عزيز .بنده خدا براي عكس گرفتن از پسر من تو اتليه اش به درد سر افتاد و حسابي زحمتش داديم.
    عكس زيبايي شده.اما اگه اجازه بديد نظر خودمو بگم.
    من فكر ميكنم كادري كه براي اين تصوير بسته شده كمي بسته است .فكر ميكنم اگر سر و دست برش نميخورد بهتر ميشد
    رنگ بندي و نور و نگاه شايا به بالا رو خيلي دوست دارم.به نظر مياد اين نوع كادر بندي براي سن هاي بيشتر جذابيت خاصي داشته باشه..البته ما براي كار ديگه اي رفته بوديم اتليه و اين چند تا شات يه مقدار يه دفعهاي شد.

نظر شما چيه؟
    NASSIRI4080، haj_amir، mr_mohsen_shahidi و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

سلام
    ضمن عرض خسته نباشید به آقای شهیدی
    اتفاقا به نظر من نوع کادر و کراپ خیلی خوبه و به نظرم اگر سر و دست هم در کادر بود کادر خیلی باز میشد و به نسبت یک پرتره کودک فضای خالی زیادی در عکس به چشم می خورد (البته یه کم سلیقه ای هست ولی من در کارهای پرتره عاشق کادرهای بسته هستم!)
    جسارتا به نظرم بک گراند و کلا فضای کار یک کم برای کودکی به این سن سنگین هست. شاید یه بک شادتر با رنگهای روشن تر زیبایی بیشتری به عکس میداد.
    KHAKSAR، mr_mohsen_shahidi و ben163s تشکر می‌کنند.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

تشکر کرده
    84

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_mohsen_shahidi نمایش پست ها
    بنام خالق رنگها
    aryan عزیز عکس زیبائی گرفتی بنظرم اگر کنتراست بیشتری رو بوجود می آوردی زیباتر میشد

[
    کنتراست مو به اندازه کافی هست و بيشتر از اين جزييات رو از دست ميده .احتمال داره مونيتر شما کاليبره نباشه .
    mr_mohsen_shahidi و ben163s تشکر می‌کنند.
    Karl Lagerfeld: 'What i like about photographs is that they capture a moment that's gone forever

تشکر کرده
    168

نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan نمایش پست ها
    کنتراست مو به اندازه کافی هست و بيشتر از اين جزييات رو از دست ميده .احتمال داره مونيتر شما کاليبره نباشه .
    مرسی آرین جان ، مانیتور من کالیبرست این نظر شخصیم بود ، در مورد کنتراست بالا این بود که نورپردازی رو جوری انجام بدین که سایه ها کمی تیره تر بشه ( با حفظ head light )

مهرداد عزیز سلام خدمتت ممنون از لطفت و همینطور امیر عزیز ، اتفاقاً امروز با امیر در مورد همین موضوع صحبت می کردیم که من عنوان کردم این موضوع یعنی همون کادر بندی رو مطرح کنیم که نظرات دوستان هم بدونیم
    خودم بعد از گفته تلفنی امیر خیلی به عکس نگاه کردم و مخصوصاً به کادر بندی ، چون کادر بندی یک کار کاملاً سلیقه ای هستش از دوستان میخوام تا نظرشون رو در مورد عکس بیان کنند .متشکرم
    ben163s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    84

سايه بيشتر در اين عکس لطافت مدل رو از بين ميباره در ضمن سايه بينی در صورتي که از اين بيشتر بشه چشم نواز نيست .
    آقای شهيدی ببينيد شما رو بهترين عکس دنيا هم ميتونيد ذره بين بگزاريد و ايراد در بياريد ولی در هنر اين کار درست نيست .يک زمانی هست که يک عکس مشکل تکنيکی داره که در اون صورت ميشه به طور کلی مشکل اون رو عنوان کرد مثل کاری که من در چند پست قبل انجام دادم و گفتم مشکل بعضی از عکس ها قرمز بودن بيش از حد و يا ... هست.
    ولی اگه قرار باشه رو هر عکس که در اين فرم ارسال ميشه شما يک نظر سليقه اي بديد مفيد نخواهد بود.

برای مثال من با فضای منفی ايجاد شده در عکس شما مشکل دارم چرا که تمام وزن عکس رو به قسمت
    پايين منتقل ميکنه ولی چون بنا به فرموده خودتون کادر بندی يک مسأله کاملا سليقه اي هست هرگز اون رو عنوان نکردم .

به ياد داريد دوستی از عکس شما ايراد گرفته بود و من از ايشون انتقاد کردم که لطفاً اينقدر نظر شخصی و سليقه اي رو با اطمينان بيان نکنيد ؟
    کلاً اين تپيک پذيرای 2 نوع عکس هست :
    دسته اول عکس هايی که دوستانی که عکس رو ارسال ميکنند و در مورده نقايص احتمالی عکس ميپرسند
    دسته دوم عکس هايی که ارسال ميشه و دوستان در مورد تکنينک اجرا عکس ميپرسند .
    نه من و نه هيچ کسی در دنيا کامل نيست ولی ميشه يک طبقه بندی کرد.و بعد نظر داد .با تشکر و اميدوارم دوباره بحث پيش نياد چون قصد ندارم وارد بحث بشم .
    ben163s تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    168

آقای شهيدی ببينيد شما رو بهترين عکس دنيا هم ميتونيد ذره بين بگزاريد و ايراد در بياريد ولی در هنر اين کار درست نيست .يک زمانی هست که يک عکس مشکل تکنيکی داره که در اون صورت ميشه به طور کلی مشکل اون رو عنوان کرد مثل کاری که من در چند پست قبل انجام دادم و گفتم مشکل بعضی از عکس ها قرمز بودن بيش از حد و يا ... هست
    سلام خدمت آرین عزیز
    فکر کنم شما دیگه خیلی دارین در این مورد تند برخورد و برداشت میکین
    من اگر میخواستم رو عکس شما یا شما رو هر عکس دیگه ذره بینی برخورد کنیم باید واسه هر عکس یک تاپیک باز میکردیم این در مورد اول
    شاید یک عکس از نظر شما زیبا باشه و هیچ ایراد تکنیکی و فنی و نورپردازی و .. نداشته باشه ولی نظر دادن بقیه بتونه به شما کمک کنه مثل عکس فرزند خدامی عزیز که از نظر من کامله ولی با صحبت امیر عزیز اونو مطرح کردم و منتظر نظرات بقیه هستم

ولی اگه قرار باشه رو هر عکس که در اين فرم ارسال ميشه شما يک نظر سليقه اي بديد مفيد نخواهد بود.

برای مثال من با فضای منفی ايجاد شده در عکس شما مشکل دارم چرا که تمام وزن عکس رو به قسمت
    پايين منتقل ميکنه ولی چون بنا به فرموده خودتون کادر بندی يک مسأله کاملا سليقه اي هست هرگز اون رو عنوان نکردم .
    اولاً از پستهای گذاشته شده من در کل فروم میتونید راحت متوجه بشید که من به هر عکسی نظر نمیدم تو همین تاپیک در 5 پست اخیر میتونید نمونشو ببینید
    و در مورد مسئله دوم نظرتون برای من خیلی جالبه اگر ما عکسها مونو بذاریم تو فروم و بخواهیم که همه فقط اونو نگاه کنن و چیزی نگن خوب بهتره عکسا رو تو گالری بذاریم یا راحتتر بچه هارو دعوت کنیم دفترمون از نزدیک نشونشون بدیم یا یک گالری برپا کنیم
    پس فایده اینجا چیه

کلاً اين تپيک پذيرای 2 نوع عکس هست :
    دسته اول عکس هايی که دوستانی که عکس رو ارسال ميکنند و در مورده نقايص احتمالی عکس ميپرسند
    دسته دوم عکس هايی که ارسال ميشه و دوستان در مورد تکنينک اجرا عکس ميپرسند .
    نه من و نه هيچ کسی در دنيا کامل نيست ولی ميشه يک طبقه بندی کرد.و بعد نظر داد .با تشکر و اميدوارم دوباره بحث پيش نياد چون قصد ندارم وارد بحث بشم
    این ذهنیت شما به این تاپیکه ، سئوال دارم ؟ شما کجا گفتین در مورد تکنیک اجرای عکستون نظر بدن؟حالا اگر کسی عکسی گذاشت از نظر خودش خوب ، نه عالی بود ولی از نظر دوستان دارای ایراد پس اونوقت نتیجه چیه؟
    نمونش عکس آخر شما و نظر من ؟! نمونه بعدش عکس من و نظر شما؟!
    مطمئن باشید همه اینها در بالابردن سطح کمی و کیفی کار ما مفیده
    بنظرم کمی منصفانه تر به این فروم نگاه کنید
    اگر مایل نیستین که بنده در مورد عکسهای شما نظراتمو بدم اعلام کنید تا این آخرین پستم برای شما باشه
    از مصاحبت با شما لذت بردم ، حتماً منتظر نظرات شما در مورد عکسهام هستم
    a_pendar و ben163s تشکر می‌کنند.