صفحه 67 از 90 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 661 تا 670 , از مجموع 894
Like Tree4569تشکر

موضوع: عكاسي صنعتي و تبليغاتي

كاربر آشنا M.Navabi آواتار ها
    تشکر کرده
    106

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2song نمایش پست ها
    پست 651
    کاش در مورد نورپردازیتون و بکگراندتون توضیح میدادید
    این هم پلان نورپردازی این دو عکس، امیدوارم مفید واقع بشه...

نام: w.jpg نمایش: 839 اندازه: 51.0 کیلو بایت
    alie، FarshadPix، Hadi.M و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    سید محمد نوابی
    5D Mark III + 24-105 L + Godox TT685

كاربر فعال hossein137 آواتار ها
    تشکر کرده
    8205

درود
    یکی از اولین تجربه های من در این ژانر
    لطفا" مشکلاتش رو بهم بگید.با تشکر

نام: 0330.jpg نمایش: 798 اندازه: 194.5 کیلو بایت
    Nima Sadigh، FarshadPix، nejatinezhad و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

CANON M5 + 15-45 / 50MM F1.8 STM / Yongnuo 600ex-rt*2 / Yongnuo YN-E3-RT

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein137 نمایش پست ها
    درود

به نظرم مشکل اینه که من به عنوان بیننده درگیر کدوم شیء بشم؟ نمی دونم تبلیغ چی هست؟! یه مقدار باید سوژه اصلی رو درشت ترکنیدبه نحوی.یا باتعدد یابا کادربندی وزاویه ای که سوژه را نزدیک به چشم کند یا...
    بعداین که تصویراینه اشیا, اگر بدون مزاحمت ومتقارن نشان داده میشدزیباتربود. این البته سلیقه منه وایرادشما نیست.
    ویه چیزه سلیقه ایه دیگه اینکه دود هم اگر کمترو موزون تر نمایش داده میشد ...
    واون بیلچه پیپ(توشهر ما بش میگن بیلچه ی پیپ!) هم همچی ..هم م .. چی , به دردتبلیغ نمیخوره.یا اگه همچین چیزی رو میخواستید در عکس داشته باشید, یه مدل غیرعادی تر انتخاب میشد بهتربود. همینطور اون بشقاب, که به این چیدمان ورنگ کمتر میچسبه.
    ودیگه ببخشیدازاین همه ایراد, راستشو بخوایدخودم عکس تبلیغاتی به این شکل تجربه نکردم. ولی خوب همه ما عکس تبلیغاتی زیاد دیدیم و به عنوان بیننده هرکسی میتونه برداشت شخصیش رو از عکس تبلیغاتی, عنوان کنه. لا به لای این نظرات همیشه مواردی هست که تاثیرموجه و موثر در کاربخصوص شما داشته باشه.
    ممنون

تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    به نظرم مشکل اینه که من به عنوان بیننده درگیر کدوم شیء بشم؟ نمی دونم تبلیغ چی هست؟! یه مقدار باید سوژه اصلی رو درشت ترکنیدبه نحوی.یا باتعدد یابا کادربندی وزاویه ای که سوژه را نزدیک به چشم کند یا...
    بعداین که تصویراینه اشیا, اگر بدون مزاحمت ومتقارن نشان داده میشدزیباتربود. این البته سلیقه منه وایرادشما نیست.
    ویه چیزه سلیقه ایه دیگه اینکه دود هم اگر کمترو موزون تر نمایش داده میشد ...
    واون بیلچه پیپ(توشهر ما بش میگن بیلچه ی پیپ!) هم همچی ..هم م .. چی , به دردتبلیغ نمیخوره.یا اگه همچین چیزی رو میخواستید در عکس داشته باشید, یه مدل غیرعادی تر انتخاب میشد بهتربود. همینطور اون بشقاب, که به این چیدمان ورنگ کمتر میچسبه.
    ودیگه ببخشیدازاین همه ایراد, راستشو بخوایدخودم عکس تبلیغاتی به این شکل تجربه نکردم. ولی خوب همه ما عکس تبلیغاتی زیاد دیدیم و به عنوان بیننده هرکسی میتونه برداشت شخصیش رو از عکس تبلیغاتی, عنوان کنه. لا به لای این نظرات همیشه مواردی هست که تاثیرموجه و موثر در کاربخصوص شما داشته باشه.
    ممنون
    ممنون از نظرتون کیاوش جان
    خوشبختانه حق با شماست و چیدمان شلوغ رو خودم هم بهش باور دارم.من میخواستم فضا کمی آرامش بخش باشه و برای همین اون لیوان (که باید باور کنید فقط توش لیمونات هست نه #$^$ و سر همین بارها به بقیه توضیح دادم ) و اون بشقاب میوه برای همین بوده.
    وجود بیلچه (که بهش میل فنت هم میگن) به نظرم برای عکسی که مربوط به پیپ هست حدودا" الزامیه.و همین طور مقداری توتون که درست نمایش داده نشده.منتها فکر میکنم در جای مناسبی قرارش ندادم
    کمی محدودیت بود به هر حال.هر چند دلیل قانع کننده ای نیست.مثلا" اندازه ی شیشه کوچیک بود و من نمیتونستم کادر بزرگتری رو انتخاب کنم.یا در مورد پیپ و دودش حتما" میدونید اگر 2 ثانیه به حال خودش بذاری اصلا" دودی ازش بلند نمیشه.برای همین مجبور بودم که دوربین رو روی سه پایه با تامی بذارم و تا آخرین لحظه پک بزنم که دود تو تصویر باشه و این همه دود بیشترش مربوط به خودم هست تا پیپ تنها.
    در هر حال من کاملا" با شما موافقم.و سعی میکنم در کارهای بعدی تا جایی که بتونم این مشکلات رو حل کنم
    kiavash تشکر می‌کند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

ممنون از نظرتون کیاوش جان
    خوشبختانه حق با شماست و چیدمان شلوغ رو خودم هم بهش باور دارم.من میخواستم فضا کمی آرامش بخش باشه و برای همین اون لیوان (که باید باور کنید فقط توش لیمونات هست نه #$^$ و سر همین بارها به بقیه توضیح دادم ) و اون بشقاب میوه برای همین بوده.
    وجود بیلچه (که بهش میل فنت هم میگن) به نظرم برای عکسی که مربوط به پیپ هست حدودا" الزامیه.و همین طور مقداری توتون که درست نمایش داده نشده.منتها فکر میکنم در جای مناسبی قرارش ندادم
    کمی محدودیت بود به هر حال.هر چند دلیل قانع کننده ای نیست.مثلا" اندازه ی شیشه کوچیک بود و من نمیتونستم کادر بزرگتری رو انتخاب کنم.یا در مورد پیپ و دودش حتما" میدونید اگر 2 ثانیه به حال خودش بذاری اصلا" دودی ازش بلند نمیشه.برای همین مجبور بودم که دوربین رو روی سه پایه با تامی بذارم و تا آخرین لحظه پک بزنم که دود تو تصویر باشه و این همه دود بیشترش مربوط به خودم هست تا پیپ تنها.
    در هر حال من کاملا" با شما موافقم.و سعی میکنم در کارهای بعدی تا جایی که بتونم این مشکلات رو حل کنم
    جناب حسین، من هنوز هم که هنوزه نمی فهمم عکس صنعتی که قطعا نیست، پس تبلیغاتی است. تبلیغ دقیقا چه چیزی است؟!
    لیوان مناسبی انتخاب نکردید که از محتویاتش سوال نشه خوب!
    البته من هم حضور بیلچه رو اصلا درک نمی کنم و به نظرم حضور نداشتنش بهتر بود. توتون رو هم جای مناسبی نذاشتید. اصلا معلوم نیست که چی هست.
    hossein137 تشکر می‌کند.
    امیرحسین

تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط amparisay نمایش پست ها
    جناب حسین، من هنوز هم که هنوزه نمی فهمم عکس صنعتی که قطعا نیست، پس تبلیغاتی است. تبلیغ دقیقا چه چیزی است؟!
    لیوان مناسبی انتخاب نکردید که از محتویاتش سوال نشه خوب!
    البته من هم حضور بیلچه رو اصلا درک نمی کنم و به نظرم حضور نداشتنش بهتر بود. توتون رو هم جای مناسبی نذاشتید. اصلا معلوم نیست که چی هست.
    امیر حسین جان تبلیغ دخانیات است دیگر در اصل استفاده از اون عناصر به خاطر حس آرامشی بود که میخواستم حاصل بشه و انگار حاصل نشد.هر چند جماعت پیپ کش مثل خودم از دیدن این عکس منظورم رو متوجه شدند اما در هر حال قبول دارم که کارم اشتباهاتی هم داشته.و کاستی هایی.که خوب نسبت به اولین تجربه ها برای خودم بد نبوده..
    بیلچه و فندک معمولا" در عکس های تبلیغی پیپ هست.هر چند نه در همه ی اون ها ولی خوب یک نقش کوچیکی داره اکثرا".بیشتر به خاطر کامل بودن وسایل هست.
    در مورد توتون هم چون میخواستم سطح شیشه نوری به خودش نگیره و ارتفاع توتون کم بوده.و همین طور مثل بقیه ی عناصر نمیتونسته بازتابی داشته باشه.این طور شده.اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم در اختیارم بذاره (نور از بالا باعث از بین رفتن رنگ مشکی بک گراند و کف شد.البته من اسنوت نداشتم و فکر کنم با اسنوت بهتر میشد )

در هر صورت بهانه های من فایده ای نداره و اگر منطقی حساب کنم حرف ها و مشکلات بیان شده کاملا" درسته
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

درود

اگر تکرار گفته های دوستان نباشه بنده نیز نظر مشابهی با کیاوش خان دارم ، شلوغی و تعدد اجناس امکان دقیق شدن بر روی سوژه رو از منه بیننده میگیره
    و اگر از هرکدام جدا میگرفتید بهتر بود ، البته من دقیقاً ربط المانهای استفاده شده رو نمیدونم ، شاید مربوط باشند
    مثلا اون تنباکوی سوخته ؟ اگر تبلیغ تنباکو مد نظر شماست این سوختگی یک حس بدی بهم داد و اون شربت آبلیمو و ظرف میوه ؟
    البته اگر همون قسمت پررنگ و مرکزی دود بود خیلی بهتر میشد ، درکل عکس زیبایی شده و بعنوان تبلیغ بجز موارد منفی فضای زیبایی بوجود آوردید

ببخشید اگر بیربط گفتم

تشکر کرده
    8205

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    اگر تکرار گفته های دوستان نباشه بنده نیز نظر مشابهی با کیاوش خان دارم ، شلوغی و تعدد اجناس امکان دقیق شدن بر روی سوژه رو از منه بیننده میگیره
    و اگر از هرکدام جدا میگرفتید بهتر بود ، البته من دقیقاً ربط المانهای استفاده شده رو نمیدونم ، شاید مربوط باشند
    مثلا اون تنباکوی سوخته ؟ اگر تبلیغ تنباکو مد نظر شماست این سوختگی یک حس بدی بهم داد و اون شربت آبلیمو و ظرف میوه ؟
    البته اگر همون قسمت پررنگ و مرکزی دود بود خیلی بهتر میشد ، درکل عکس زیبایی شده و بعنوان تبلیغ بجز موارد منفی فضای زیبایی بوجود آوردید

ببخشید اگر بیربط گفتم
    ممنون از این که وقت گذاشتی و نظر دادی پیمان جان
    اون تنباکو سوخته نیست .درسته نور بهش نرسیده ولی رنگ خودش هم قهوه ای تیره است.به این آمریکن میکستور میگن که ترکیبی هست از ویرجینا و یک مدل دیگه است.
    پ.ن: به خاطر نیکوتین کمی بالای بعضی از توتون ها.به همراه پیپ شکلات/کاکائو یا چیزهای شیرین میل میکنند.بعضی اوقات و بعضی توتون های نایاب اگر بدون میل کردن چیزی مصرف بشه.باعث سردرد و همین طور غش میشه
    darkness_land تشکر می‌کند.
    CACTUS.HOSSEIN=INSTAGRAM

كاربر همراه amparisay آواتار ها
    تشکر کرده
    1389

امیر حسین جان تبلیغ دخانیات است دیگر در اصل استفاده از اون عناصر به خاطر حس آرامشی بود که میخواستم حاصل بشه و انگار حاصل نشد.هر چند جماعت پیپ کش مثل خودم از دیدن این عکس منظورم رو متوجه شدند اما در هر حال قبول دارم که کارم اشتباهاتی هم داشته.و کاستی هایی.که خوب نسبت به اولین تجربه ها برای خودم بد نبوده..
    بیلچه و فندک معمولا" در عکس های تبلیغی پیپ هست.هر چند نه در همه ی اون ها ولی خوب یک نقش کوچیکی داره اکثرا".بیشتر به خاطر کامل بودن وسایل هست.
    در مورد توتون هم چون میخواستم سطح شیشه نوری به خودش نگیره و ارتفاع توتون کم بوده.و همین طور مثل بقیه ی عناصر نمیتونسته بازتابی داشته باشه.این طور شده.اگر کسی راه حلی داره ممنون میشم در اختیارم بذاره (نور از بالا باعث از بین رفتن رنگ مشکی بک گراند و کف شد.البته من اسنوت نداشتم و فکر کنم با اسنوت بهتر میشد )

در هر صورت بهانه های من فایده ای نداره و اگر منطقی حساب کنم حرف ها و مشکلات بیان شده کاملا" درسته
    جناب حسین عزیز،
    دودی که خود توتون به صورت طبیعی تولید می کند، با دودی که مصرف شده ( ) رنگ متفاوتی دارد. اگر اجازه می دادید دود کم اما غلیظ خود توتون توی عکس باشه بهتر بود.
    گوشۀ پاکت توتون کمی خم شده که به نظرم جالب نیست، نوشتۀ روی بستۀ توتون کامل مشخص نیست به خاطر دود.
    سایه های روی ظرف میوه رو کاش میشد از بین ببرید، و البته از ظرف زیباتری استفاده می کردید...! :)
    نور منعکس شده از روی لیوان که روی شیشه می افته رو احتمالا با زنبوری میشه برطرف کرد، یه حداقل کمرنگ ترش کرد.
    عکستون هم به نظر میاد یا تراز نیست یا بستۀ توتون رو کج گذاشتید.
    یه اسنوت اگه میشد بندازید روی توتونی که روی شیشه ریختید شاید میشد تشخیصش داد و بهتر بود! :)
    در مورد بیلچه که فرمودید هست، اما در حالت مناسبی و جهت مناسبی نذاشتیدش. به نظرم اگه یه بیلچۀ قشنگ تری هم تهیه می کردید بهتر بود... (نمی دونم جز این هست آیا یا نه! چون اونهای که من دیده بودم هم همین شکلی بودن!)
    و اینکه صحنه رو خیلی شلوغ و تنگاتنگ (!) چیدید. کمی اگه میشد خلوت تر باشه بهتر بود. مثلا اون ظرف گرد سمت راست چیه؟ حضورش به خاطر فرم گردش به نظرم نگاه رو معطوف می کنه به خودش...
    ببخشید اگه زیاد حرف زدم...
    hossein137 تشکر می‌کند.
    امیرحسین

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

به عنوان اولین عکس
    ممنون خواهم شد از نقد و نظر

نام: Olive.jpg نمایش: 1254 اندازه: 168.7 کیلو بایت
    adeliry، Kaveh Ghobadi، saeid1354 و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 67 از 90 نخستنخست ... 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 71 77 ... آخرینآخرین