صفحه 68 از 90 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 671 تا 680 , از مجموع 894
Like Tree4569تشکر

موضوع: عكاسي صنعتي و تبليغاتي

كاربر همراه Arash Sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1953

به عنوان کار دوم.
    کماکان منتظر نقد و نظر دوستان هستم...

نام: Beer_resize.jpg نمایش: 5044 اندازه: 115.7 کیلو بایت
    Nima Sadigh، saeid1354، FarshadPix و 12 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1953

نام: N.jpg نمایش: 1149 اندازه: 264.7 کیلو بایت
    mreza1001، saeid1354، FarshadPix و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    به عنوان کار دوم.
    کماکان منتظر نقد و نظر دوستان هستم...

نام: Beer_resize.jpg نمایش: 5044 اندازه: 115.7 کیلو بایت
    ببخشید اما در مورد عکس سمت راستی بجای خوشامد گویی که دوبار هم انجام شده بهتر بود از جملاتی که مربوط به نوشیدن و لذت بردن
    و یا حتی حس جوانی استفاده می شد ، و اینکه دستی که قوطی رو نگه داشته کمی ضمخت و مردانه هست و بهتر بود دست خانم با لاکی
    که به رنگ فضای عکس نزدیک قوطی رو نگه میداشت و یا اگر دست مرد بود کمی جمع و جور تر بود
    درمورد عکس عکس سمت چپ هم بهتر بود آبی که بر روی قوطی پاشیده شده ، رو سطح وجود نداشت
    اگر اشتباه گفتم عذر خواهی میکنم.

تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    ببخشید اما در مورد عکس سمت راستی بجای خوشامد گویی که دوبار هم انجام شده بهتر بود از جملاتی که مربوط به نوشیدن و لذت بردن
    و یا حتی حس جوانی استفاده می شد ، و اینکه دستی که قوطی رو نگه داشته کمی ضمخت و مردانه هست و بهتر بود دست خانم با لاکی
    که به رنگ فضای عکس نزدیک قوطی رو نگه میداشت و یا اگر دست مرد بود کمی جمع و جور تر بود
    درمورد عکس عکس سمت چپ هم بهتر بود آبی که بر روی قوطی پاشیده شده ، رو سطح وجود نداشت
    خوشامد گویی دوبار انجام نشده است دوست من، جمله دوم (پایین) در واقع تکمیل جمله اول و نوعی حالت تاکیدی در ارتباط بین طعم خوش ماءالشعیر و عنوان تجاری بالتیکا هست. - این نوع نگارش مربوط به مفاهیم انگلیسی رو میتونید سرچ کنید تا اطلاع کامل تری حاصل شود. (به خاطر همین ارتباط فونت و رنگ دو عبارت هم کاملا یکی است.)
    در مورد دست که کمی بهتر میتوانست باشد موافق هستم ولی در مورد دست خانم به هیچ عنوان! مخاطب تبلیغ این محصول عموما دسته مردان هستند و با قرار دادن دست یک خانم به نوعی ان جذبه و حس مردانه آبجو از بین میرود و به یک نوشیدنی معمولی وصرفا لوکس تبدیل میشود، مضاف بر اینکه عموما به نظر من، برخلاف آنچه که اکنون مد شده، نیازی نیست برای تبلیغ هر محصولی حتما یک خانمی هم در تبلیغ حضور داشته باشد!
    در مورد قطرات اب نظر خاصی ندارم.

از توجه شما و زمانی که برای نقد گذاشتید بسیار سپاسگذارم.
    auditore و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

به عنوان اولین عکس
    ممنون خواهم شد از نقد و نظر

فایل پیوست 48229
    سلام
    عدم توجه به نورپردازي يكنواخت نام محصول بزرگترين مشكلي است كه در اين عكس ديدم(حرف I و A در اول و آخر كلمه ي ITALIANA). برش "عكس روي محصول" توسط نور بازتابي نيز يك نقطه ضعف محسوب مي گردد. به طور كلي عدم تقارن نورپردازي در عكسي كه همه چيز در آن متقارن است عجيب به نظر مي آيد.
    به نظر من دو عكس بعدي شما(اسپري و آبجو) بهتر از اين كار شما هستند و من نمره ي بالاتري به هر دوي آنها مي دهم. البته در هر دو مورد تاريكي قسمت رو به دوربين محصول و در پي آن عدم يكنواختي در نورپردازي لوگو و نام محصول ديده مي شوند.
    يك سوال خدمتتون داشتم. زمينه ي عكس اسپري با چه چيزي ساخته شده است؟؟
    موفق باشيد
    Arash Sh تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

پیمان جان فقط در مورد این قسمت پستت نظرم باهات زیاد موافق نیست. فکر میکنم وجود قطرات آب برای این جور مصارف تبلیغاتی صنعتی خیلی کار قشنگتر میکنه. البته این جور وقتا بیشتر چیزی شبیه سینما گراف که یکی از قطره ها در حرکت باشه باز به نظرم کار قشنگتر هم میکنه ولی خوب بازم از بقیه دوستان و اساتید درخواست دارم بنده حقیر از اشتباهات احتمالی آگاه کنن.
    ارادت قلبی من به پیمان و تمامی شما دوستان
    امیر کمیلی
    یا حق
    Arash Sh و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    پیمان جان فقط در مورد این قسمت پستت نظرم باهات زیاد موافق نیست. فکر میکنم وجود قطرات آب برای این جور مصارف تبلیغاتی صنعتی خیلی کار قشنگتر میکنه. البته این جور وقتا بیشتر چیزی شبیه سینما گراف که یکی از قطره ها در حرکت باشه باز به نظرم کار قشنگتر هم میکنه ولی خوب بازم از بقیه دوستان و اساتید درخواست دارم بنده حقیر از اشتباهات احتمالی آگاه کنن.
    ارادت قلبی من به پیمان و تمامی شما دوستان
    امیر کمیلی
    یا حق
    دوست عزیز اشتباه از بنده بود و مقصودم رو بخوبی منتقل نکردم ، منظورم قطراتی است که بر روی سطح زیرین قوطی هست نه خودش ، حس
    خیس شدن بدلیل سرمای قوطی رو منتقل نمیکنه ، بیشتر به آب پاشیدن میمونه ، و کاملا موافق هستم با اینکه قطرات روی قوطی حس خوبی میده!

خوشامد گویی دوبار انجام نشده است دوست من، جمله دوم (پایین) در واقع تکمیل جمله اول و نوعی حالت تاکیدی در ارتباط بین طعم خوش ماءالشعیر و عنوان تجاری بالتیکا هست. - این نوع نگارش مربوط به مفاهیم انگلیسی رو میتونید سرچ کنید تا اطلاع کامل تری حاصل شود. (به خاطر همین ارتباط فونت و رنگ دو عبارت هم کاملا یکی است.)
    در مورد دست که کمی بهتر میتوانست باشد موافق هستم ولی در مورد دست خانم به هیچ عنوان! مخاطب تبلیغ این محصول عموما دسته مردان هستند و با قرار دادن دست یک خانم به نوعی ان جذبه و حس مردانه آبجو از بین میرود و به یک نوشیدنی معمولی وصرفا لوکس تبدیل میشود، مضاف بر اینکه عموما به نظر من، برخلاف آنچه که اکنون مد شده، نیازی نیست برای تبلیغ هر محصولی حتما یک خانمی هم در تبلیغ حضور داشته باشد!
    در مورد قطرات اب نظر خاصی ندارم.

از توجه شما و زمانی که برای نقد گذاشتید بسیار سپاسگذارم.
    خوب ادبیات انگلیسی را محدود میدانم اما کلاً نظرم این بود که از خوش آمد گویی استفاده نمیشد ، دوست عزیز این تبلیغ اگر در داخل انجام شده
    و برای استفاده داخلی هست که خوب بیننده های تبلیغ ایرانی هستند و با دیدن دوکلمه خوش آمد گویی مثل بنده حس دوگانگی بهشون دست میده
    چون مخاطبان شما اساتید زبان که نیستند ؟
    من فضایی رو که ایجاد کردید رو دوست دارم اما عکس سمت راست رو بیشتر دوست دارم و عکس سمت چپ رو بیشتر که نگاه کردم میزان کف روی
    محتوای لیوان کم است ، شاید بهتر بود ابتدا کمی ار بالا میریختید که کف کند و بعد قوطی را پائین می آوردید که در کادر دلخواه جای داده بشه !
    بازهم میگم قطرات روی قوطی بسیار زیباست و حس خنکی محصول و حس نوشیدن اون در هوای گرم رو منتقل میکنه !
    اما در مورد دست ، خوب آبجو نوشیدنی است با مخاطبانی بیشتر مرد اما درنظر بگیریم که خانم ها جذاب هستند در تبلیغ مخصوصاً اگر مصرف کننده ها
    عموماً مردها باشند ، اما مانعی که ممکنه پیش بیاد محدودیت باشه واسه استفاده از چنین تبلیغاتی است .
    درکل ممنون از عکس و اشتراکش و امید وارم از بنده مبتدی رنجیده خاطر نشده باشید !

توضیح : کلی خندیدم وقتی دیدم در ارسال اولی چپ و راست رو اشتباه گفته بودم ، از همه دوستان و اساتید عذر خواهی میکنم !

تشکر کرده
    1953

خوب ادبیات انگلیسی را محدود میدانم اما کلاً نظرم این بود که از خوش آمد گویی استفاده نمیشد ، دوست عزیز این تبلیغ اگر در داخل انجام شده
    و برای استفاده داخلی هست که خوب بیننده های تبلیغ ایرانی هستند و با دیدن دوکلمه خوش آمد گویی مثل بنده حس دوگانگی بهشون دست میده
    چون مخاطبان شما اساتید زبان که نیستند ؟
    من فضایی رو که ایجاد کردید رو دوست دارم اما عکس سمت راست رو بیشتر دوست دارم و عکس سمت چپ رو بیشتر که نگاه کردم میزان کف روی
    محتوای لیوان کم است ، شاید بهتر بود ابتدا کمی ار بالا میریختید که کف کند و بعد قوطی را پائین می آوردید که در کادر دلخواه جای داده بشه !
    بازهم میگم قطرات روی قوطی بسیار زیباست و حس خنکی محصول و حس نوشیدن اون در هوای گرم رو منتقل میکنه !
    اما در مورد دست ، خوب آبجو نوشیدنی است با مخاطبانی بیشتر مرد اما درنظر بگیریم که خانم ها جذاب هستند در تبلیغ مخصوصاً اگر مصرف کننده ها
    عموماً مردها باشند ، اما مانعی که ممکنه پیش بیاد محدودیت باشه واسه استفاده از چنین تبلیغاتی است .
    درکل ممنون از عکس و اشتراکش و امید وارم از بنده مبتدی رنجیده خاطر نشده باشید !

توضیح : کلی خندیدم وقتی دیدم در ارسال اولی چپ و راست رو اشتباه گفته بودم ، از همه دوستان و اساتید عذر خواهی میکنم !
    در مورد مقدار کف موافق هستم. البته عکس حاصل ترکیب سه عکس هست، لیوان و کف داخلش یک عکس، نوشیدنی در حال ریختن یک عکس و خود قوطی و دست یک عکس.
    در مورد دست خانم کماکان خیر... حتی اگر محدودیت های استفاده از تصاویر خانم هارو هم در نظر نگیریم استفاده از دست یک خانم در اینجا به نظرم بی معنی است. چراکه این محصول عموما توسط آقایان مصرف میشود و نه خانم ها و آن حس خاص (نمیدونم چی نامیده میشود، مردانه بودن!؟ ) محصول با حضور یک عنصر زنانه بنظرم کم میشود.

در مورد قطرات اب بر روی سطح هم فرمایش شما کاملا صحیح است البته چون بسیار تیره بود و کمتر دیده میشدند بهشون دقت نکردم که بی توجهی بوده است.

دوست عزیز نه نتها ناراحت نشدم بلکه بسیار از نقد صحیح و دید قویتان سپاسگذار هم هستم. باز هم تشکر
    darkness_land تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    1953

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    سلام
    عدم توجه به نورپردازي يكنواخت نام محصول بزرگترين مشكلي است كه در اين عكس ديدم(حرف I و A در اول و آخر كلمه ي ITALIANA). برش "عكس روي محصول" توسط نور بازتابي نيز يك نقطه ضعف محسوب مي گردد. به طور كلي عدم تقارن نورپردازي در عكسي كه همه چيز در آن متقارن است عجيب به نظر مي آيد.
    به نظر من دو عكس بعدي شما(اسپري و آبجو) بهتر از اين كار شما هستند و من نمره ي بالاتري به هر دوي آنها مي دهم. البته در هر دو مورد تاريكي قسمت رو به دوربين محصول و در پي آن عدم يكنواختي در نورپردازي لوگو و نام محصول ديده مي شوند.
    يك سوال خدمتتون داشتم. زمينه ي عكس اسپري با چه چيزي ساخته شده است؟؟
    موفق باشيد
    البته به عنوان کار اول بود اما ایرادات نورپردازی کاملا صحیح هستند.
    زمینه عکس سوم فشفشه جشن تولد هست.
    Nima Sadigh و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نام: IMG_2091ccs.jpg نمایش: 1324 اندازه: 85.3 کیلو بایت
    F.KamranNia، masoudrejae، FarshadPix و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 68 از 90 نخستنخست ... 18 58 64 65 66 67 68 69 70 71 72 78 ... آخرینآخرین