صفحه 348 از 530 نخستنخست ... 248 298 338 344 345 346 347 348 349 350 351 352 358 398 448 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 3,471 تا 3,480 , از مجموع 5297
Like Tree106403تشکر

موضوع: عکاسی از حیات وحش Wild Life Photography

كاربر همراه Morteza Nemati آواتار ها
    تشکر کرده
    3525

پیش فرض عقاب صحرایی

سلام
    زمینهای کشاورزی اطراف ارسنجان
    نام: _MG_52651.jpg نمایش: 455 اندازه: 198.2 کیلو بایت
    Camera Model Canon EOS 7D
    Shooting Mode Aperture-Priority AE
    Tv( Shutter Speed ) 1/2500
    Av( Aperture Value ) 6.3
    Metering Mode Evaluative Metering
    ISO Speed 400
    Lens EF400mm f/5.6L USM
    AF Mode AI Servo AF
    NASSIRI4080، ME، Persian و 77 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مرتضی نعمتی
    https://telegram.me/Morteza_Nemati63
    Canon EOS 7D-Canon EF 400mm f/5.6L USM-Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

عکس بسیار زیبایی شده اقای نعمتی
    شکوه پرواز
    سایۀ بال، روی بال چپ خیلی دوست‌داشتنی است.

خسته نباشید
    nejadi، Saadat، Anoosh-Em و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza Nemati نمایش پست ها

نام: _MG_52651.jpg نمایش: 455 اندازه: 198.2 کیلو بایت

لحظه نابی رو شکار کردید ...بسیار زیبا ....در بکگراند کمی نویز دیده میشه که میشد با نویز گیری از بین بردش من جسارت کردم کمی ادیت روی عکستون انجام دادم ....به نظر من ادیت یکی از مهمترین کارهایی هست که عکاسان حیا ت وحش باید با صبر و حوصله به اون اهمیت بدن من باور دارم جوزا با ادیت روی کارهاش شده جوزا !!

نام: _MG_5265111.jpg نمایش: 452 اندازه: 182.6 کیلو بایت
    Persian، shabab، mreza1001 و 13 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Morteza Nemati آواتار ها
    تشکر کرده
    3525

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    لحظه نابی رو شکار کردید ...بسیار زیبا ....در بکگراند کمی نویز دیده میشه که میشد با نویز گیری از بین بردش من جسارت کردم کمی ادیت روی عکستون انجام دادم ....به نظر من ادیت یکی از مهمترین کارهایی هست که عکاسان حیا ت وحش باید با صبر و حوصله به اون اهمیت بدن من باور دارم جوزا با ادیت روی کارهاش شده جوزا !!

نام: _MG_5265111.jpg نمایش: 452 اندازه: 182.6 کیلو بایت
    سلام دوست عزیز
    در مورد بکگراند و نویزگیری آن با شما موافقم.
    اما درمورد موارد دیگر:
    بنظر من توی ادیت شما شارپسازی کار زیاد شده هچنین کنتراست کار هم بالاست که باعث شده عکس از حالت طبیعی خود خارج بشود.
    توی عکاسی از پرندگان طبیعی بودن عکس خیلی مهمه و اغراق کردن در ویرایش از نظر عکاسان بزرگ و مجرب ایراد محسوب میشود.
    با تشکر
    ashkan 78، mreza1001، Pooyan و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مرتضی نعمتی
    https://telegram.me/Morteza_Nemati63
    Canon EOS 7D-Canon EF 400mm f/5.6L USM-Canon EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza Nemati نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    در مورد بکگراند و نویزگیری آن با شما موافقم.
    اما درمورد موارد دیگر:
    بنظر من توی ادیت شما شارپسازی کار زیاد شده هچنین کنتراست کار هم بالاست که باعث شده عکس از حالت طبیعی خود خارج بشود.
    توی عکاسی از پرندگان طبیعی بودن عکس خیلی مهمه و اغراق کردن در ویرایش از نظر عکاسان بزرگ و مجرب ایراد محسوب میشود.
    با تشکر
    خوب من فقط یه فایل چند کیلو بایتی در اختیار داشتم و از بابت نمونه چنین ادیتی انجام دادم و شاید هم شارپنس زیاد شده باشه اما خودتون یکبار دیگه عکستون رو ببینید، آیا پرهای عقاب اون رنگی هست که دوربین شما ثبت کرده !!!!!1؟؟؟؟ یا اون رنگی هست که با کمی افزایش کنتراست در عکس ادیت شده بدست اومد؟ در هر صورت عکس متعلق به شماست و شمایی که تصمیم میگیرید خروجی عکستون چجوری باشه ....موفق باشید
    Morteza Nemati و Madjidm تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

در پرندگان یک مبحث مهم در شناسایی plumage است که به معنای چگونگی پرهای سطح بدن پرنده از لحاظ رنگ، چیدمان و الگوی آنهاست
    در عکاسی و ویرایشها اگر و فقط اگر اندکی تغییرکند در تشخیص شناسایی پرنده که، نر و ماده بودن، فصل( در برخی در فصول متفاوت فرق می کند)، سن پرنده جوجه یا بالغ و در تقسیمات زیست شناختی حتی زیر شاخه جغرافیایی را تعیین می کند مهم است.
    بنابر این صداقت در ویرایش رنگ بسیار حائز اهمیت است

شرمنده بابت آف تاپیک
    nmroshan، NASSIRI4080، ME و 26 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    .....
    ....شرمنده بابت آف تاپیک

با توجه به اسم تاپيك، پست شما مربوط ترين پست به موضوع ميباشد.

شرمنده؛ نتونستم به تشكر اكتفا كنم.
    ویرایش توسط aidin594 : Sunday 5 February 2012 در ساعت 22:42 دلیل: "؛" بعد از شرمنده!
    SinaVT، Madjidm و Asri تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    در پرندگان یک مبحث مهم در شناسایی plumage است که به معنای چگونگی پرهای سطح بدن پرنده از لحاظ رنگ، چیدمان و الگوی آنهاست
    در عکاسی و ویرایشها اگر و فقط اگر اندکی تغییرکند در تشخیص شناسایی پرنده که، نر و ماده بودن، فصل( در برخی در فصول متفاوت فرق می کند)، سن پرنده جوجه یا بالغ و در تقسیمات زیست شناختی حتی زیر شاخه جغرافیایی را تعیین می کند مهم است.
    بنابر این صداقت در ویرایش رنگ بسیار حائز اهمیت است

شرمنده بابت آف تاپیک
    جناب مومني حرف هاي شما كاملا درست است ، اما ما بيشتر عكس هايي كه ميگيريم و منتشر ميكنيم جنبه زيباشناسي داره و نه زيست شناسي و مطالعاتي ، توضيحاتي كه شما فرموديد بيشتر جنبه زيست شناختي داره كه خوب زياد در مورد عكاسي حيات وحش مورد استفاده و توجه قرار نميگيره مگر در شرايط خاص ، نگاهي به عكس هاي عكاسان بزرگ حيات وحش اين مورد رو كاملا شفاف ميكنه كه ژانري كه شما فرموديد كاملا با عكاسي از حيات وحش فرق ميكنه
    Madjidm تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    توضيحاتي كه شما فرموديد بيشتر جنبه زيست شناختي داره كه خوب زياد در مورد عكاسي حيات وحش مورد استفاده و توجه قرار نميگيره مگر در شرايط خاص ، نگاهي به عكس هاي عكاسان بزرگ حيات وحش اين مورد رو كاملا شفاف ميكنه كه ژانري كه شما فرموديد كاملا با عكاسي از حيات وحش فرق ميكنه
    سلام؛
    جناب نژادي عزيز من با حرفهاي مجيد بيشتر موافقم. هر گونه دخل و تصرفي در آنچه كه به چشم ميبينيم در اين ژانر عكاسي مردود است. چيزي كه عكس عكاسان معروف حيات وحش و پرندگان را متمايز كرده است عكاسي در نور مناسب، انتخاب پرچ مناسب، نورسنجي صحيح و شات زدن در لحظه اي است كه بايد زده شود.

در مورد اغراق در رنگ و لعاب عكس به عكسي كه در تاپيك زير ارسال كرده ام و نظر آرتور موريس توجه كنيد:

کد:
    http://www.birdphotographers.net/forums/showthread.php/83746-Spanish-Sparrow?highlight=
    Morteza Nemati، faryadprs، Mehdi Rojaie و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Pooyan نمایش پست ها
    سلام؛
    جناب نژادي عزيز من با حرفهاي مجيد بيشتر موافقم. هر گونه دخل و تصرفي در آنچه كه به چشم ميبينيم در اين ژانر عكاسي مردود است. چيزي كه عكس عكاسان معروف حيات وحش و پرندگان را متمايز كرده است عكاسي در نور مناسب، انتخاب پرچ مناسب، نورسنجي صحيح و شات زدن در لحظه اي است كه بايد زده شود.

در مورد اغراق در رنگ و لعاب عكس به عكسي كه در تاپيك زير ارسال كرده ام و نظر آرتور موريس توجه كنيد:

سلام ...خوشحالم که خودتون به این مورد اشاره کردید ( قسمت قرمز شده) خوب حالا اگه شرایط اونجور که باید باشه نبود چی ؟!؟!؟ اگر دوربین اون چیزی رو که باید ثبت کنه نکرد چی ؟؟ اگر نویز، عکس رو افتضاح کرد چی ؟ بازم باید عکس رو به حال خودش گذاشت!!! یا اصلا بایدعکس رو پاک کرد چون نباید روش ادیت بشه!!!! ؟؟؟ ادیت جز لاینفک هنر عکاسی شده اینرو باید پذیرفت اما نه بصورت افراطی مثل اون لینکی که فرستاده بودید شاید اگر من هم جای آرتور موریس بودم ( البته اصلا ایشون رو نمیشناسم ) کاملا همون صحبت های اونرو میزدم شاید با توجه به اینکه کلا اعصاب ندارم یه جنگی هم راه میوفتاد ....ادیت تا حدی که مشکلات ثبت رو بر طرف کنه نه اینکه اغراق آمیز باشه ، اما باز با جمله شما که ( هر گونه دخل و تصرفي در آنچه كه به چشم ميبينيم در اين ژانر عكاسي مردود است) شدیدا مخالفم چون باز معتقدم که عکاسی حیات وحش بدون کراپ بدون ادیت بدون درست کردن صحیح نور بدون از بین بردن نویز و و و و و و.......اصلا معنی نداره و دیگه عکاسی زیباشناسی نیست و عکاسی تحقیقاتی و مطالعاتی خواهد بود

Juza Nature Photography - Wildlife: Miscellaneous
    واقعا اعتقاد داريد عكس هاي جوزا بدون دخل و تصرف ايجاد شده !!؟؟
    ویرایش توسط nejadi : Monday 6 February 2012 در ساعت 14:36