صفحه 185 از 710 نخستنخست ... 85 135 175 181 182 183 184 185 186 187 188 189 195 235 285 685 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,841 تا 1,850 , از مجموع 7092
Like Tree130330تشکر

موضوع: عکس های منظره Landscape

Forum Administrator Kholeno آواتار ها
    تشکر کرده
    4056

بردیا جان اون تیرگی وسط کادر برای چیه؟ فیلتر؟
    پيام حمزه‌ای
    PayamPix

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

سلام پیام
    تاثیر فیلتر نیست ,قسمت ابتدای شروع دریا کفش قهوه ای تیره هست درست مانند قسمت ابتدای شروع پیش زمینه
    در ادامه انعکاس ابر تیره در آب هست که در عمق تصویر با یکدیگر قاطی شده اند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    آقای ملک زاده
    این عکسها فکر میکنم برای تاپیک عکاسی از طبیعت مناسبتر باشه.همچنین بهتر هست عکسهای برتر خود رو در فروم ارسال کنید و نه عکسهایی که برای آزمون و خطا میگیرید.
    جناب مبین شماها عادت دارید هرچی به ذهنتون میاد بدون فکر کردن و دقت کردن به دیگران نسبت بدید. رفتارهای بالا به پایین در این سایت تمامی ندارد. عکسهای ارسالی من عکسهای آزمون و خطا نیستند جناب. عکسهایی است که برای گرفتنشان هم وقت زیاد و تلاش زیادی شده و از نظر کلی هم عکسهای خوبی به شمار میروند. درست است ما ادمهای معروفی نیستیم که هر جور عکسی بزاریم تشکر زیادی دریافت کنیم اما اینطور هم که شما استنباط می کنید بی مایه نیستیم. اگر من نظرخواهی می کنم به خاطر ارتقائ کار خود هستم. عکسهای ارسالی من از نظر رنگ، نور و کادر بندی مناسبند. بنابراین کاربرد آزمون و خطا توسط شما درست نیست. تنها شلوغی صحنه عکاسی که ماهیت منطقه عکاسی است و کنتراست نوری شدیدی که آنجا وجود دارد مانع از یک ثبت ایده آل میشود. این را پرسیدم تا دوستان اگر میتوانند نظری بدهند و کمکی کنند. اگر ایرادی در عکسها می بینی جناب بنویس به این دلایل عکس خوب نیست. کاربرد واژه های مبهم و عاقل اندر سفیه دردی از کسی را دوا نمی کند. سعی نکنید به این دلیل که پسوند بسیار فعال یا چیزی شبیه به آن به یوزر تان اضافه شده دیگران را متهم به بی مبالاتی کنید. این دوعکسی است که ارسال کرده ام و همانطور که ملاحظه می کنید از نظر اصول عکاسی کاملا عکسهای حساب شده و دقیقی هستند.

نام: _DSC3943w.jpg نمایش: 161 اندازه: 192.7 کیلو بایت
    نام: _DSC3911w.jpg نمایش: 139 اندازه: 198.1 کیلو بایت
    morteza khademy تشکر می‌کند.

كاربر همراه vahid_cinema آواتار ها
    تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط Saadat نمایش پست ها
    سلام بردیا جان
    عکسات واقعا خوب و بی نظیره
    به قول پیام عزیز اون لکه وسط کادر خیلی چشمو به سمت خودش میکشه، برطرف بشه عالیست
    من اصلا به عکسهای شما جسارت نمیکنم (واقعا کارتون عالیست)
    Saadat، M. Beyrami و pinar تشکر می‌کنند.
    Nikon

وحید شاهوند

تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط Malekzadeh نمایش پست ها
    جناب مبین شماها عادت دارید هرچی به ذهنتون میاد بدون فکر کردن و دقت کردن به دیگران نسبت بدید. رفتارهای بالا به پایین در این سایت تمامی ندارد. عکسهای ارسالی من عکسهای آزمون و خطا نیستند جناب. عکسهایی است که برای گرفتنشان هم وقت زیاد و تلاش زیادی شده و از نظر کلی هم عکسهای خوبی به شمار میروند. درست است ما ادمهای معروفی نیستیم که هر جور عکسی بزاریم تشکر زیادی دریافت کنیم اما اینطور هم که شما استنباط می کنید بی مایه نیستیم. اگر من نظرخواهی می کنم به خاطر ارتقائ کار خود هستم. عکسهای ارسالی من از نظر رنگ، نور و کادر بندی مناسبند. بنابراین کاربرد آزمون و خطا توسط شما درست نیست. تنها شلوغی صحنه عکاسی که ماهیت منطقه عکاسی است و کنتراست نوری شدیدی که آنجا وجود دارد مانع از یک ثبت ایده آل میشود. این را پرسیدم تا دوستان اگر میتوانند نظری بدهند و کمکی کنند. اگر ایرادی در عکسها می بینی جناب بنویس به این دلایل عکس خوب نیست. کاربرد واژه های مبهم و عاقل اندر سفیه دردی از کسی را دوا نمی کند. سعی نکنید به این دلیل که پسوند بسیار فعال یا چیزی شبیه به آن به یوزر تان اضافه شده دیگران را متهم به بی مبالاتی کنید. این دوعکسی است که ارسال کرده ام و همانطور که ملاحظه می کنید از نظر اصول عکاسی کاملا عکسهای حساب شده و دقیقی هستند.

دوست عزیز سلام
    میخوام اگه اشکال نداره چند نکته راجع به عکساتون بگم
    از دوستان ناراحت نشید، هرچی که میگن صلاح است (اصلا ربطی به کاربر فعال و بسیار فعال و ... نداره)
    در مورد عکس های شما:
    1- اصلا به چشم نمی آید که ارتفاع آبشار چقدر است (من در اولین عکس فکر کردم ارتفاع بیشتر از 1 متر نیست)
    2- المانهایی که در کنار آبشار هست خیلی بی روح است
    3- عکس دارای ادیت و فوکوس مناسبی نیست
    4- باید با عکس ارتباط برقرار کرد که متاسفانه من نتونستم و نظری ندادم تا الان

همیشه انتقاد پذیر باشیم
    امیدوارم از من ناراحت نشده باشید
    موفق باشید
    M. Beyrami، lamagra، saadi126 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon

وحید شاهوند

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1919

به هیچ وجه ناراحت نشدم دوست گرامی. از لطف شما هم ممنون. این همان چیزی است که من دوست دارم اتفاق بیفتد. اگر هم همه نظرات شما را قبول نداشته باشم اما نظرات شما را میتوانم در مورد ماهیت عکسها مورد توجه قرار بدهم. تلاش بنده بر این است که در سایت عکسها نقد شوند نه عکاسان.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_cinema نمایش پست ها
    دوست عزیز سلام
    میخوام اگه اشکال نداره چند نکته راجع به عکساتون بگم
    از دوستان ناراحت نشید، هرچی که میگن صلاح است (اصلا ربطی به کاربر فعال و بسیار فعال و ... نداره)
    در مورد عکس های شما:
    1- اصلا به چشم نمی آید که ارتفاع آبشار چقدر است (من در اولین عکس فکر کردم ارتفاع بیشتر از 1 متر نیست)
    2- المانهایی که در کنار آبشار هست خیلی بی روح است
    3- عکس دارای ادیت و فوکوس مناسبی نیست
    4- باید با عکس ارتباط برقرار کرد که متاسفانه من نتونستم و نظری ندادم تا الان

همیشه انتقاد پذیر باشیم
    امیدوارم از من ناراحت نشده باشید
    موفق باشید
    vahid_cinema و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_cinema نمایش پست ها
    ؟؟؟
    منظوم اینه که این آبشار شرایطش جوریه که عکاسی از اون خیلی سخته.
    اگه شما بهتر میتونی خوشحال میشم میزبان شما بشم تا ببینم چجوری عکس میگیری

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

تلاش بنده بر این است که در سایت عکسها نقد شوند نه عکاسان.

جمله نقل قول شده از خودتان و مطلبی که درباره شخص من نوشتید را یکبار دیگر بخوانید.
    حالا اینکه چطور به خودتون اجازه میدهید در چند خط چند سال فعالیت و 1600 پست و احتمالا کسانی که آنها را خوانده و تایید کرده اند را زیر سوال ببرید بحثی جداشت.

ظاهار در مورد عکس شما اشتباه کردم.
    عکس شما قطعا یک عکس منظره بوده و کاملا پخته است.از نظر کادر و ادیت و نور نیز هیچ مشکلی ندارد.

پ ن:جدیدا توهین و آف تاپیک عمومیت پیدا کرده که هیچ،مورد تایید بعضی کاربران (...)نیز قرار میگیرد.
    MMehdikhani، Anoosh-Em، lamagra و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه
    تشکر کرده
    5959

نقل قول نوشته اصلی توسط Malekzadeh نمایش پست ها

یک چیزهایی می‌گویید، باعث می‌شوید به جای عکس، خود نقد شوید.

جناب گرامی!
    گذاردن عکس یعنی آقایون و خانوم‌ها لطفاً نظر دهید؛ لطفاً مشکلاتش را بگویید.

اگر شخصی عکس بگذارد و به خاطر نام کاربری تشکر بخورد پای پستش، بدا به حال ایشان! چون سنگ محک بزرگی را از دست داده!!!

اگر شما مایلید که به به و چه چه بشنوید، محل بدی را انتخاب کردید...
    اینجا خیلی کاری نداریم شرایط عکاسی چه بوده، مهم خود اثر است نه زمانی که صرف کردید. اگر کسی به شما بگوید عکس خوبی نیست که جای ناراحتی ندارد. باید خوشحال باشید چون ممکن است اگر کسی به شما گوشزد نکند، عکس‌های بعدی شما کما اینکه زمان زیادی را ممکن است خرجشان کنید همچنان در حد اثر فعلیتان باقی بماند.

به دنبال جذب مخاطب آگاه باشید نه تعریف و تمجید بی حاصل
    nmroshan، NASSIRI4080، Amir Mohebi و 18 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    .

تشکر کرده
    426

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza khademy نمایش پست ها
    منظوم اینه که این آبشار شرایطش جوریه که عکاسی از اون خیلی سخته.
    اگه شما بهتر میتونی خوشحال میشم میزبان شما بشم تا ببینم چجوری عکس میگیری
    خوب وقتی عکاسی ازش سخته چه کاریه عکاسی کنیم؟؟؟
    البته که کار نشد نداره
    این همه آبشار به عنوان مثال:

آبشار کبود وال یا کبود بال (اسم دقیقش یادم نیست) در گرگان

نام: back2.jpg نمایش: 376 اندازه: 136.6 کیلو بایت

دوربین: D200 نیکون
    لنز: 200-18
    NASSIRI4080، Amir Mohebi، A_Maddah و 31 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Nikon

وحید شاهوند