صفحه 60 از 102 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1013
Like Tree8749تشکر

موضوع: عکاسی از کودکان

كاربر آشنا m.salari آواتار ها
    تشکر کرده
    945

[QUOTE=omid mohebbi;208653]با سلام خدمت سروران عزیزم.
    از وقتی نیکون دی 90 خریدم پسر 8 ساله م که حالا صاحب دوربینهای قبلیم ( کانن ixus100 و کداک z710 ) هستش . خیلی خیلی علاقه مند به عکاسی شده.
    و از وقتی هم که من یه استودیو کوچیک واسه خودم جمع کردم بیشتر اصرار داره بهش یاد بدم.
    چند روز بود که پیله کرده بود از مدلی که تو ذهن داره ازش عکس بگیرم.
    هر چند که تکراری بود اما دل پسرم رو نشکستم.
    اینم عکسی که دوست داشت. چون بنده شدیدا و شدیدا انتقاد پذیر هستم. خواهش میکنم در صورت تائید شدن این تصویر .. دوستان و سروران گرامی بنده رو از تجربیات خودشون محروم نکنند.

با تشکر
    توصیحات :
    عکس با فلاش jtl گرفته شده و دوربین هم نیکون دی 90 ویرایش و روتوش نشده.

تلاش خوبی انجام دادید ، گویا ادغام عکسها با سرعت انجام شده ، روی کامپیوتر من پس زمینه اصلی عکاسی مشکی بوده ، اما فواصل بین دو عکس با رنگ قهوه ای تیره پر شده .
    همرنگ بودن هر دو مسلما نتیجه بهتری خواهد داشت .
    موفق باشید .
    A_Maddah، Sina.J، S.M.Noorbakhsh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    « مـهدا سـالاری »

من گره خواهم زد ، چشمان را با خورشيد ، دل ها را با عشق ، سايه ها را با آب ، شاخه ها را با باد . . .

كاربر فعال omid mohebbi آواتار ها
    تشکر کرده
    1405

تلاش خوبی انجام دادید ، گویا ادغام عکسها با سرعت انجام شده ، روی کامپیوتر من پس زمینه اصلی عکاسی مشکی بوده ، اما فواصل بین دو عکس با رنگ قهوه ای تیره پر شده .
    همرنگ بودن هر دو مسلما نتیجه بهتری خواهد داشت .
    موفق باشید .
    خیلی ممنونم از نظر خوبتون.
    بله متاسفانه مانیتور من مناسب اینکار نیست.
    امروز که با مانیتور دوستان در لابراتوار هم این عکس رو بررسی کردم این نکته رو مشاهده کردم.
    باید به فکر یه مانیتور مناسب لااقل فقط برای کار عکسهام باشم.
    بسیار بسیار ممنونم از نظر سازنده تون.
    NetNegar تشکر می‌کند.
    NIKON D810- FUJI X-A1 nikon 14-24 + fotodiox wonder pana66 filters - nikon 24-70 nikon 70-200 f2.8 vrII-nikon 50 mm f 1.8- - - cokin z GND kit

http://www.omidmohebbi.com/

كاربر همراه S. Bagherpour آواتار ها
    تشکر کرده
    590

سلام
    عکس با نور طبیعی پنجره منزل گرفته شده (پنجره رو به سوی چشم بچه و سفیدی پشت عکس آینه چراغ عروسی هست!) . با دوربین امضا و لنز 24-70 . بابت نبود اگزیف عذرخواهی میکنم ، چون عکس رو از خونه تو فیس ارسال کردم و این رو از محل کار اول از فیس ذخیره کردم و مجدد ارسالش کردم .
    بسیار ممنون خواهم شد که اساتید نظر خودشون رو بفرمایند ، اونهم تا نهایت و بدون هیچگونه ملاحظه !
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    reza_Bahman، Behin Nazem، Kourosh Kahal و 19 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    تجهیزات فعلا هیچی حتی یه پوینت اند شوت !!!
    شهروز باقرپور

تشکر کرده
    590

با دوربین قبلی یعنی دی نود و روی فون مشکی ، داخل منزل و زیر نور لوستر گرفته شده . اساتید از نظراتشون حقیر رو بی نصیب نگذارند .
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده  
    mreza1001، Anoosh-Em، Hoda Zaeimi و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    شهروز باقرپور

كاربر فعال ssobhdel آواتار ها
    تشکر کرده
    5521

جناب sbsware
    به نظر من پایین عکس از بد جایی کراپ شده همچنین قرمزی عکس هم روی پوست هم روی عروسک آزاردهنده است و باید تعدیل شود
    موفق باشید.

جسارتا اسم شریفتون را در امضا بنویسید که دوستان با نام شما نیز آشنا شوند.
    mreza1001، lamagra، S.M.Noorbakhsh و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    590

نقل قول نوشته اصلی توسط ssobhdel نمایش پست ها
    جناب sbsware
    به نظر من پایین عکس از بد جایی کراپ شده همچنین قرمزی عکس هم روی پوست هم روی عروسک آزاردهنده است و باید تعدیل شود
    موفق باشید.

جسارتا اسم شریفتون را در امضا بنویسید که دوستان با نام شما نیز آشنا شوند.
    حق با شماست . واقعا از اونجایی که عکاس رو عکساش تعصب داره ، نکات شاید بزرگی رو نبینه ، از این جهت هست که از دوستان همیشه استدعای نظر و نقد داشتم و دارم .
    بچه به بغل و روی فون دراز کشیده ، عکس کراپ نشده ، پس با این وصف باید گفت کادربندی عکس درست نبوده .
    در مورد رنگ هم ، متاسفانه تنظیمات وایت بالانس نیکون در زیر نور مصنوعی بسیار ضعیف رفتار میکنه . البته در اونزمان مونیتور من هم کالیبره نبود و بهتر بگم از روی ناچاری با چاپخونه عکاسی محل یکسانش کرده بودم !!! شاید یک حرفه ای با تنظیمات rgb وایت بالانس میتونست بسیار بهتر از بنده آماتور عمل کنه !
    حتما در اولین فرصت اسم و فامیل حقیر که شهروز باقرپور هست رو در امضا اضافه میکنم . ایکاش فروم توانایی اضافه نمودن اسم و فامیل فارسی رو بعنوان نام کاربری داشت .(بدون محدودیت کاراکتر)
    mreza1001، ssobhdel و NetNegar تشکر می‌کنند.
    شهروز باقرپور

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

با سلام خدمت دوستان
    در مورد عكس شماره 601...كادر جالبي داره...اصولا سياه و سفيد يا مونوكروم رو براي كار كودك نمي پسندم...ولي اشكال اصلي اين كار نبود فوكوس روي چشم هست...در واقع فوكوس بصورت اتوماتيك توسط دوربين روي گونه راست انتخاب شده كه مناسب نيست
    عكس پست شماره 602 هم بيشتر يك Snap Shot است و خيلي بحث دقيقي نمي شه در موردش انجام داد
    اصولا تنظيم وايت بالانس نيازي به حرفه اي بودن نداره دوست عزيز...مي تونيد در تاپيكهاي مربوطه در فروم در موردش مطالعه كنيد...مشكل هم مربوط به نيكون نيست...تمام برندها در نور مصنوعي بصورت اتوماتيك، در تنظيم وايت بالانس مشكل دارند.
    موفق باشيد
    S. Bagherpour و NetNegar تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

تشکر کرده
    590

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    در مورد عكس شماره 601...كادر جالبي داره...اصولا سياه و سفيد يا مونوكروم رو براي كار كودك نمي پسندم...ولي اشكال اصلي اين كار نبود فوكوس روي چشم هست...در واقع فوكوس بصورت اتوماتيك توسط دوربين روي گونه راست انتخاب شده كه مناسب نيست
    عكس پست شماره 602 هم بيشتر يك Snap Shot است و خيلي بحث دقيقي نمي شه در موردش انجام داد
    اصولا تنظيم وايت بالانس نيازي به حرفه اي بودن نداره دوست عزيز...مي تونيد در تاپيكهاي مربوطه در فروم در موردش مطالعه كنيد...مشكل هم مربوط به نيكون نيست...تمام برندها در نور مصنوعي بصورت اتوماتيك، در تنظيم وايت بالانس مشكل دارند.
    موفق باشيد
    با تشکر از توجه جناب نعمت الهی عزیز ، نظر حضرتعالی بنده رو به کنکاش واداشت ! در 601 فوکوس روی قسمت بالای بینی پسرم هست . اگزیف عکس بدینصورت : 200/1 ثانیه اف 5 ایزو 12800 مد مانوال ، 0.7 ev + ، و پست قبلمو اصلاح میکنم با لنز 105 ماکرو این عکس گرفته شده بود !!! سرعت بالا برای فریز سوژه که در حال بازی دو دو (جلو و عقب رفتن ) بوده استفاده شده و متاسفانه همین دودو باعث شده که فوکوس روی چشم قرار نگیره (حرکت سوژه). مورد دوم هم بلی ، خیلی اتفاقی عکس گرفته شده ! برای یک مسابقه در نی نی سایت و 15 دقیقه قبل از انتهای زمان مسابقه ! که البته عکس رو بخاط آتلیه ای بودن رد کردن !!!!
    در مورد وایت بالانس که فرمودید ، با وجودیکه حقیر یکی از طرفداران پروپاقرص نیکون هستم ، ولی براستی کانن جی 9 بنده که دست برادرم هست ، بسیار بهتر از این عمل میکنه ! اولین تجربه عکسبرداری در مد منوال رو در جی 9 پیدا کردم . کافیه اون رو در مد منوال از یه چراغ فلوروسنت به روی یه چراغ زرد تغییر جهت دهید . از تشخیص دوربین لذت خواهید برد .
    NetNegar تشکر می‌کند.
    شهروز باقرپور

كاربر فعال khoddami آواتار ها
    تشکر کرده
    3111

شايا

NASSIRI4080، A_Maddah، K_NMT و 30 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    5DmarkII/70-200F4Lis/50f1.8/580II

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

Sigma100-300 F4 @240mm

صفحه 60 از 102 نخستنخست ... 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 70 ... آخرینآخرین