صفحه 172 از 319 نخستنخست ... 72 122 162 168 169 170 171 172 173 174 175 176 182 222 272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    چگونه باطری گریپ اصل نیکون را از گریپ بدلش تشخیص بدیم
    با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام و احترام به اعضای این انجمن، بنده کاربر تازه‌‌واردی هستم، و سوال نامعمولی دارم: چند هفته پیش، لنز سیگمای 17-55 اَم رو برای تعمیر به شرکت ظاهراً صاحب‌نامی بردم. مشکل لنز، تار موی خیلی کوچکی بود که (نمی‌دونم به‌چه‌شکلی) داخل لنز شده‌بود. تعمیرکار قبل از شروع به کار، گفت که هزینه‌ی تعمیر چیزی در حدود 30هزار تومان می‌شود و اون هم به‌شرطیه که تار مو در لایه‌های داخلی لنز نرفته‌باشد و با یک باز و بسته‌کردنِ ساده (که به‌قول خودش حدود پانزده دقیقه طول می‌کشد) مشکل حل بشه. بعد از حدود دوهفته (و البته بدقولی‌های مکرّر تعمیرکار) لنز رو تحویل گرفتم. اما تعمیرکار، هزینه‌ی 50هزارتومانی طلب کرد، وقتی که اعتراض کردم، لیستی به لاتین (به‌ادعای خودش مربوط به خودِ شرکت سیگما) نشونم داد و ادعا کرد که چون تعمیرکارِ تحت‌لیسانس سیگماست، اجرت‌ها رو به دلار می‌گیره و تازه، به من کلی هم تخفیف داده و اگر در بازار ایران جستجو کنم، می‌بینم که 50هزارتومان در مقابل اجرت تعمیرکارهای دیگه، ارزون هم هست...

سرتون رو درد آوردم. سوالِ من اینه که آیا چنین اجرتی برای چنین خدمتی رایجه؟ یا این‌که من می‌‌تونم نوعی تخلف رو جایی گزارش بدم. (البته که می‌دونم 50هزار تومان در مقیاس بازار عکس و عکاسی، عددی محسوب نمی‌شه، و برای من هم سنگین نبود، اما به‌هرحال، تخلف، تخلفه) ؛

ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام خمت اساتید محترم
    دوربین s3isموقع زوم کردن خاموش میشه
    آیا قابل تعمیره؟ هزینه تعمیرش چند در میاد؟

كاربر فعال Herati آواتار ها
    تشکر کرده
    1581

سلام جناب قاسمی
    خیلی ممنون بابت چک آپ دوربین :)))))
    آقای قاسمی من یه لنز 17-85 کانن دارم که یهو مشکل گیجی فوکس پیدا کرده!!
    توی رنج 17 تا حدودی میتونه بعد چند ثانیه فوکس کنه ولی توی رنجای دیگه اصلا !!!
    میخواستم ببینم قابل تعمیره!!
    اگه هست ، لطفا آدرس تعمیرگاه مرکزی رو برام بفرستید تا لنز رو از هرات بفرستم مشهد و از اونجا یکی از آشنایان لنز رو پست کنه خدمتتون!!

پیشاپیش ممنون

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

سلام
    یه عدد 20-10 Sigma f4 ماونت نیکون!
    اتوفوکوس توی Live View در D5100 پاسخگویی نداره و کلا از فوکوس خارج میشه در حالی که در ویزور به خوبی فوکوس انجام میشه؟
    مشکل از لنز هست یا کلا به همین منواله؟

متشکر

كاربر آشنا mSafdel آواتار ها
    تشکر کرده
    3685

با عرض خسته نباشید خدمت دوستان بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین
    دوربین 1000D دارم، در حین عکاسی از مسابقات دوچرخه سواری بعد از گرفتن 543 شات که در عرض 4 ساعت گرفته شده بودن، دوربین خاموش شد و فقط گاهی فشار دکمه شاتر باعث تکان خفیف لنز میشد. بعد از گذشت 2 ساعت وضعیت دوربین به حالت عادی برگشت. می خواستم از شما درباره علت این مشکل راهنمایی بگیرم تا دفعات بعد چنین مشکلی برام پیش نیاد چون امروز قسمت پایانی مسابقات را متاسفانه از دست دادم! با تشکر

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

با عرض سلام
    یک مشکل دارم با دوربین یا لنز

یک دوربین 60 دی کنان با یک لنز 200-18 دارم دیروز با دوربین عکاسی کردم هیچ مشکلی نداشت ولی امروز که دوربین رو روشن کردم دوربین خطای لنز روز میدهerorr 01 نمیدونم مشکل از چیه و دوربین عکس نمیگیره و روی صفحه دوربین همه مینویسه مانوال فوکوس ولی ولی هر بار که شاتر رو میرنم همین ارور رو میده و لنز هم فکوس نمیکنه
    ممنون میشم راهنمایی کنید

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_f_200 نمایش پست ها
    سلام
    من يك لنز 17-55 كنون دارم . فكوس دستيش كار نمي كنه !!! مشكل از كجاست ؟ ( فكوس اتومات كاملا سالمه ولي وقتي ميزارم روي دستي ، باز هم اتومات فكوس مي كنه !!!!‌ )
    ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد ...
    سلام و پوزش فزاوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیزم مطمینا اشکال مربوط به کلید وضیعیت فوکس دستی یا اتوماتیک است که باعث میشود وضیعت تغییر کنند دچار مشکل شده است
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    1-ابتدای میر داماد -برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین تلفن7-88786036
    2-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان189 واحد 6 شرکت ایده ال دوربین تلفن 88840065
    3-خ جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 واحد 1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین تلفن 66749494
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    سلام
    یک لنز L f2.8 IS 200-70 افتاده توی آب کثیف (دریاچه و آب گل آلود)
    الان فوکوس و لرزشگیر کار میکنن اما ظاهرا همه عدسی ها کثیف شدن
    آیا راهی برای تمیز کردنشون هست که عملکرد لنز تغییری نکنه ؟
    و اینکه هزینه حدودیش چقدر میشه ؟

ممنون
    دوست بسیار عزیزم با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    امیدوارم کوتاهی در پاسخ سوال منجر به خرابی بیشتر در لنز شما نشده باشد چه بسا رسیدگی سریع به محصولاتی که در معرض ورود اب قرار گرفته باشند احنمال اسیب کمتر به قسمتهای دیگر است در صورت تداوم ماندگاری اب احتمال بوجود امدن قارچ در لنز شما بسیار است ولی با نصب کوتیگ لنز این اتفاق کاملا رفع میگردد
    از بابت تاخیر در پاسخگویی عذرخواهی مجدد میکنم
    چنانچه لنز شما تا این ساعت به مراکز سرویس ما مراجعه نکرده است خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    1-ابتدای میر داماد -برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین تلفن7-88786036
    2-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان189 واحد 6 شرکت ایده ال دوربین تلفن 88840065
    3-خ جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 واحد 1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین تلفن 66749494
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenbgh نمایش پست ها
    سلام.فلاش دوربين من بعد از استفاده از فلاش اكسترنال قديمي ناسيونال ديگه باز نميشه و زماني كه توي تنظيمات فلاش داخلي ميرم مينويسه كه فلاش اكسترنال وصل است.لطفا كمكم كنيد.دوربين من canon 50d است.باتشكر
    دوست بسیار عزیزم سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده جزو اتفاقات رایج در سری دوربینهای کانن است که جزو اشکالات مربوط به خط تولید است این اتفاق مربوط به عدم حالت فنریت در قطعه هودشور است خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    قطعه مزبور به صورت کاملا رایگان تعویض و در کوتاهترین مدت (30 دقیقه ) تحویل میگردد
    ویرایش توسط tamir : Friday 26 April 2013 در ساعت 14:04