صفحه 168 از 319 نخستنخست ... 68 118 158 164 165 166 167 168 169 170 171 172 178 218 268 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,671 تا 1,680 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Digital Lover نمایش پست ها
    سلام

دوربین رو بیمه بدنه کردم (آسیا)....همراه با دوربین کارتی رو فرستادن که روی اوون نوشته برای دریافت بیمه نامه باید به فلان شعبه بیمه مراجعه کنم و این کارت اعتباری ندارد....میخواستم بدونم من که شهرستان هستم باید حتما حضورا اوونجا برم؟ آیا شعبات دیگه بیمه آسیا نمیتونند برام بیمه نامه صادر کنند؟ تشکر
    دوست عزیزم سلام وپوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    شرکت ایده ال دوربین نماینده انحصاری بیمه کارافرین در ایرن است در بخش بازرگانی شرکت دوربین پس از ثبت نام در سایت و یا بوسیله تلفن بیمه شما اتوماتیک فعال و قابل اجرا است این شرکت هیچ گونه قراردادی را با بیمه اسیا ندارد .
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    جناب قاسمی سلام .میدونم سرتون شلوغه ولی ممنون میشم پاسخ بنده حقیر رو هم بدید.
    یه canon eos 1000qd دارم -از یه نگاتیو 36 تایی کلا 4- 5 تاش رو ok میکنه.بقیه یا نصفه است یا کلا هیچی نیست.همه چیز طبق روال درسته یعنی خوب شات میزنه و ... احساس میکنم از پرده دیافراگمش باشه. در ضمن روی پرده یه چیزی روغنی مانند که چسبکی هم هست .منتها هر چقدر تمیز میکنم باز بعد چند شات دوباره پدیدار میشه.عکسایی از پردش و همچنین یه نگاتیو رو براتون قرار میدم.در آخر اینکه به نظرتون ارزش تعمیر دارند؟اگر ممکنه آدرس بفرمایید تا خدمت خودتون برسم.منتظر جوابم ممنون

http://upload.tehran98.com/img1/pfrq...hi7wu8141v.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/q51kxq41hvvscj1wgd.jpg
    دوست عزیم بیزن سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده در دوربینهای سری انالوگ طبق پیوست مربوط به فاسد شدن ابرهای است که در قسمت شاتر دوربین جهت کم شدن صدای شاتر توسط کمپانی طراحی گردیده است و بعد از مدتی ابرهای مزبور فاسد و به دریچه شاتر نفوذ و باعث تاخیر باز و بسته شدن شاتر و پرده میشوند و حالت چسب ناک دارند
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربی مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود .خواهشمندیم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    ادرس تهران خیابان جمهوری -ساختمان الومینیوم -طبقه 11-شماره 1117 تلفن 66749494
    2-میدان هت تیر -ابتدای بهار شیراز -ساختمان 189 -طبقه سوم -واحد 6 تلفن 88840065

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط sinaxex نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت اساتید گرامی
    قبلا من روی دیاف های بسته چند تا لک روی عکس هایی که میگرفتم داشتم که فکر کردم مشکل از کثیف شدن سنسور باشه خلاصه دادم یکی از نمایندگی ها( نام نمیبرم) تمیز کننده و کردند و لی متاسفانه بعد از استفاده متوجه شدم که تو ویزور که نگاه میکنم یک خط هست اش و چند تا گرد و غبار هم از ویزور مشخص هست! حال میخواستم ببینم یعنی مشکل از فوکوس اسکرین هست ؟ و مورد بعدی که خیلی ناراحت ام کرده و باز هم شک کردن به فوکوس اسکرین . در حین فوکوس کردن نقاط فوکوس روشن نمیشود( وقتی فوکوس میکنید روی نقطه ایی باید نقاط قرمز روی نقاط فوکوس روشن شود) ولی نمیشود
    دوربین 400 دی میباشد .
    لطفا بفرمایید مشکلات بنده چقدر هزینه در بر خواهد داشت که حل شود . چون مدت عدید هست که ناراحت این موضوع هستم و دیگه دلچرکین شدم از تعمیرکار های محترم و دوستان زیادی بنده رو راهنمایی کردند که اینجا میتونم به صورت کاملا حرفه ایی راهنمایی بشوم
    دوست عزیزم سینا
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    خیلی متاسف هستم از اتفاق بوجود امده بله حدس شما درست است قطعه فوکس اسکرین دوربین شما دچار نقص گردیده است و مستلزم تعویض است و باید اعلام شود روشن نشدن نقاط فوکس دوربین شما در ویزور نیز مربوط به فوکس اسکرین میباشد قطعه فوکس اسکرین به خاطر داشتن سطح خاص از مواد خاص با کوچکترین تماس با دست و کشیدگی سطحی جهت تمیز کردن غشا ان از بین رفته و منوط به تعویض میباشد
    نگران نباشید خواهشمدم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و اعلام فرمایید از اعضا محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به تعویض فوری و سرویس کامل اقدام شود
    هزینه تعویض برای شما دوست عزیز 580000 ریال میباشد
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین +

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_56 نمایش پست ها
    آقای قاسمی مجددا سلام.من این دوربین رو برای شرکت شما ارسال کردم.بعد از سه روز که تماس گرفتم گفتند باید مبلغ 880000 ریال بابت تعویض " یونیت لنز " بپردازید.می خواستم ببینم با اینکه این دوربین 24 ماه گارانتی داره، چرا باید برای تعمیر آن پولی پرداخت بشه؟ با تشکر

شماره قبض:33252
    دوست عزیزم مسعود
    شخصا مورد شما پیگیری و اعلام وضیعت میشود

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil1986 نمایش پست ها
    سلام

من یه لنز مینولتا 50mm f1.4 دارم که به نظر میاد پره های لنز روغنی شدند. میشه بفرمائید تقریبا هزینه تعمیرش چقدره؟

ممنون
    دوست عزیزم سهیل
    روغنی شدن پردهای دیافراگم مربوط به حل شدن گیریسهای است که کمپانی در مواقع نصب دیافراگم در کابینت ای لنز قرار میدهد که بر اثر مرور زمان و همچین گرم شدن فضای داخلی لنز شروع به ریزش به داخل پره های دیافراگم میشود
    خواهشمتدم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه و اعلام فرمایید از اعضای سایت محترم عکاسی هستید .هزینه راه اندازی کامل لنز برای شما عضو محترم سایت 380000ریال میباشد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan_darvishi نمایش پست ها
    جناب قاسمی آوردم تعمیرگاه خدمتتون.با یک دوربین دیگه .سوال کردم که شمارو شاید بتونم ببینم منتها گفتند که ایشون مدیریت اینجا هستند و... حقیقتش دیگه خجالت کشیدم.بهرحال خیلی دوست داشتم تا از نزدیک استادی مثل شما رو زیارت کنم.
    دوست عزیزم بیزن
    سلام و پوزش از شما خیلی متاسف هستم از اتفاقی که افتاده است اینجانب تحت هیچ شرایطی خود را بعنوان مدیر معرفی نکرده و در تمامی مراحل بعنوان خادم کوچکی انجام وظیفه میکنم
    پوزش من و کلیه پرسنل تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال را بپذیرید خواهشمندم شماره قبض را اعلام تا شخصا پیگیر کار باشم
    با کمال پوزش بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.nikzad نمایش پست ها
    سلام دوستان اخیرا دورببینم ارور 70 میده و میگه که دوربینو خاموش کن.باطری رو چک کن و دوباره روشن کن.
    لطفا راهنمایی کنید. دوربینم 60D هست. هر کاری هم میکنم درست نمیشه. به صورت شانسی یکی دوبار مشکل حل شد ولی دیگه درست نمیشه الان
    دوست عزیزم میلاد
    سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اخطار 70 در دوربین 60 دی مربوط به چند مورد میباشد در واقع بهترین مورد برای تایید نوع اخطار توسط نرم افزار خصوصی کانن میباشد که بوسیله ان اخرین اخطارهای بوجود امده و همچنین نوع اخطار و موارد خاص دیگر امکان پذیر است لطفا لنز را از روی دوربین باز کرده و کلیه عملیات دوربین و حالتهای مختلف را در منو ریست کامل بفرمایید چنانچه رفع اشکال نگردید .در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا بلافاصله نسبت به اعلام وضیعت اقدام فوری انجام شود و در ضمن ایا دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشد ؟
    با تشکر منتظر پاسخ هستم
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnasiri نمایش پست ها
    سلام اقای قاسمی. خیلی وقته اینجا سوال پرسیدم ولی فکر کنم سرتون شولغه که نتونستین جواب بدین. در کل من یه کنون 50دی دارم که چرم روش شل شده و و براش گشاده شده. آوردم تعمیرگاه قبلش زنگ زدم چون تهران نیستم از زنجان خودم آوردم بهم گفتن بیار تعمیر میکنیم وقتی آوردم یکی از همکاراتون ( تعمیرکار بودن9 چندتا تیکه بهم انداخت تو خندید که داداش این دوربین پیر شده دیگه و... ما هم خجالت کشیدیمو دوربینو انداختیم رو کولمونو برگشتیم زنجان، و خاطر خوشی از تعمیرگاه مرکزی برامون نموند. مممنو باز از آقای قاسمی
    دوست عزیزم سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    در اکثر پستهای که از طرف این بخش به اطلاع شما دوستان بسیار عزیز میرسد اعلام این نکته که مراجعه کننده از اعضای سایت محترم عکاسی است بسیار حایز اهمیت است
    در بخش فنی سازمان ایده ال دوربین و تعمیرگاه مرکزی دوربین کلیه اعضا مدیریت و کلیه پرسنل وظیفه رسیدگی امور به بهترین وجه به مشتریان عزیز و خصوصا شما دوستا ن بسیار عزیز در سایت عکاسی را دارند اینجانب شخصا از اتفاق بوجود امده پوزش و با کارمند خاطی برخورد صریح میشود
    خواهشمندم نسبت به ادرس شخصی در پیامهای خصوصی اقدام تا اینجانب شخصا نسبت به ارسال چرم های مربوط به دوربین اقدام سریع و به صورت رایگان ارسال شود
    با تشکر و پوزش فراوان در نحوی برخورد کارمندان
    بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    ویرایش توسط tamir : Monday 18 March 2013 در ساعت 23:04

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

جناب قاسمی عزیز
    با سلام و تبریک نوروز
    من یک لنز EF 50mm f/1.8 II دارم که روی 60D به شدت مشکل فوکوس دارد به نحوی که وقتی برای پرتره روی چشم سوژه فوکوس می کنم، همواره در عکس، چشم خارج از فوکوس قرار می گیرد. لطفاً راهنمائی فرمائید.
    با سپاس و احترام

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

با سلام
    عرض به حضورتون که بنده به تازگی یه دوربین عکاسی نیکون D3200 خریدم با لنز 18-55
    همه چیز دوربین خوبه اما یه مورد دارم اون هم اینکه وقتی داخل ویزور ( چشمی ) رو نگاه میکنم یه لکه ( شبیه یه شیء بیرونی ) توی تصویر هست.
    لکه مربوط به لنز نیست. همچنین که توی تصویر ثبت شده و یا Live Veiw هم لکه ای مشاهده نمیشه.
    به نظر میرسه که لکه از داخل منشور باشه.
    میخواستم بدونم باید چیکار کنم؟

خوشبختانه اصلا لکه توی عکس ها نیست اما با نگاه کردن درون چشمی لکه هست و متاسفانه بدجور توی ذوقم میزنه :(

خداییش حالم گرفته شده اگه میشه راهنمایی کنید
    ممنون میشم.
    سعید