صفحه 173 از 319 نخستنخست ... 73 123 163 169 170 171 172 173 174 175 176 177 183 223 273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط i love nikon نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی عزیز

-هزینه تعویض پلاستیک فقط رینگ زوم لنز 70-200 نسخه2 نیکون چقدر هست؟

باسپاس فراوان و تبریک سال نو
    دوست بسار عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    قطعه مزبور با نام RUBBER ZOOM در نیکون معرفی گردیده است قطعه مزبور برای شما دوست بسیار عزیز در سایت عکاسی 680000 ریال میباشد
    خواهشمندم در هنگام مراجعه حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط s.m.h.m نمایش پست ها
    با سلام و تبریک سال نو ! مدتی است که دوربین بنده(canon sx10 ) دچار مشکل شده است.با این حالت که موقع فشار دادن شاتر تا نیمه و زوم کردن ،کادر را حدود یکی دو گام پر نورتر نشان داده و هنگام بازبینی عکس در مانیتور ، عکس بسیار پرنور است و در ضمن راه راه افقی دیده میشود. این حالت بخصوص هنگام زوم بالا شدیدتر میشود. البته گاهی هم عکسها نرمال ثبت میشوند. یادم نمی آید که ضربه خورده باشد ولی مطمئن نیستم .تنظیمات را هم به پیش فرض تغییر داده ام ولی مشکل حل نشد. حدس میزنم یا لنز و شاتر آسیب دیده یا سنسور ایراد دارد. لطفا راهنمایی کنید برای تعمیر به کجا مراجعه کنم. با تشکر فراوان!
    دوست عزیزم با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکال اعلام شده مربوط به خرابی شاتر یونیت دوربین شما است به این ترتیب که قطعه ارتباط بین قطعه شاتر و دیافراگم توسط یک فکس رابط است که بر اثر جلو و عقب رفتن لنز از یک قسمت قطع و اجازه عملیات تنظیم دیافراگم به صورت الکترونیک را نمیدهد و باعث میشود عکس پر نور و به صورت کرکره ثبت شود
    خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    1-ابتدای میر داماد -برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین تلفن7-88786036
    2-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان189 واحد 6 شرکت ایده ال دوربین تلفن 88840065
    3-خ جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 واحد 1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین تلفن 66749494
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Austin.A نمایش پست ها
    درود بر شما
    خسته نباشید میگم .

سوال اول اینکه در مورد بدنه دی 5100 که بتازگی در اوائل نوروز در آب افتاده و هنوز روشن نکردم چه باید کرد ؟ دوربین هنگام افتادن در آب روشن بود .
    سوال دوم اینکه در مورد شکستگی های ضامن ها و گیره های نگهدارنده درب باطری دوربین (زائده های نگهدارنده موجود هم روی درب باطری و هم روی بدنه شکسته شده اند) بر اثر ضربه ؛ با توجه به اینکه گیره های روی بدنه هم شکسته شده اند ، آیا امکان هرگونه تعمیر یا ... وجود دارد ؟
    مدل دوربین مورد نظر FUJI S9600 می باشد .

با تشکر فراوان
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    خیلی متاسف هستم برای اتفاقی که برای شما افتاده است
    ایا دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین میباشد چنانچه دوربین شما دارای بیمه گارانتی شرکت ایده ال باشد کلیه موارد راه اندازی و حتی تعویض قطعات به صورت کاملا رایگان انجام پذیر است پس نگران نباشید و سریعا نسبت به ارسال به بخش فنی اقدام نمایید در صورتی که دوربین شما خارج از گارانتی باشد بخش فنی نسبت به راه اندازی سریع اقدام مینمایید
    . راجع به سوال دوم شما در رابطه با دوربین فوجی به نظر میرسد هم شاسی دوربین و هم در باطری دوربین شما دچار شکستگی گردیده است قطعات اصلی دوربین شما در بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین نماینده انحصاری خدمات فوجی در ایران موجود است این اشکال هم به صورت تعمیر و به صورت تعویض انجام میگردد مدت تحویل 48 ساعت است
    1-ابتدای میر داماد -برج پایتخت -طبقه 4 واحد 406 تعمیرگاه مرکزی تخصصی دوربین تلفن7-88786036
    2-میدان هفت تیر ابتدای بهار شیراز -ساختمان189 واحد 6 شرکت ایده ال دوربین تلفن 88840065
    3-خ جمهوری -ساختمان الومینیوم طبقه 11 واحد 1117 تعمیرگاه مرکزی دوربین تلفن 66749494
    مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود در ضمن خواهشمندم حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید

تشکر کرده
    1

[QUOTE=Arash068;330674]سلام بنده یه دوربین کنون ۵۰۰ دی دارم
    یه مشکلی در سیستم فلاشش بوجود اومده و اون اینه که تریگر کفشک فلاش اتصال کوتاه شده است (پین وسطی) به طوری که تا چند وقت پیش این طوری نبود و من هیچ فلاشی یا رادیو تریگری بهش وصل نکردم
    موقع گرفتن عکس نیز اتصال کوتاه میماند
    در صورت نصف فلاش سیستم فلاش خود دیگه کار نمیکه یعنی با زدن دکمه فلاش فلاش بالا نمیاد و مثل قبلشه
    آیا این ایراد قابل حل هستش ؟
    اگر با تعویض یا تعمیر تریگر مشکل حل می شه میخواستم بدونم که به طور حدودی چقدر هزینه داره

دوست بسیار عزیزم ارش
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    اشکالی را که اعلام کردید مربوط به تریگر نمیباشد اشکال اعلام شده جزو اتفاقات رایج در سری دوربینهای کانن است که جزو اشکالات مربوط به خط تولید است این اتفاق مربوط به عدم حالت فنریت در قطعه هودشور است خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما
    ویرایش توسط tamir : Friday 26 April 2013 در ساعت 14:29

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_f_200 نمایش پست ها
    علاوه بر اين مورد يك مشكل حاد ديگه هم پيدا كرده . خيلي از مواقع وقتي مي خوام عكس بگيرم ، ارور مي ده و مي گه اتصال بين دوربين و لنز برقرار نمي شود و مي گه كه بايد كانكشن هاي بين لنز و دوربين رو تميز كنيم !!!!! به نظرتون مشكل از كجاست و چقدر حاده ؟
    دوست عزیزم امید
    سلام و پوزش مجدد
    ایا لنز شما سری 55-17 است یا مدل 55-18 است اشکال اخطار 01 مربوط به پارگی مدار رابط است خواهشمندم مدل لنز را تایید بفرمایید
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط SaEiD_MaFiA نمایش پست ها
    عاغا من یه سوال دارم.
    من به تازگی دوربین نیکون D3200 خریدم. وقتی فیلم میگیرم باهاش... یه نوار سبز رنگ ( مثل پارازیت فیلم ) پایین ویدئوی ضبط شده مشاهده میشه! یه نوار باریک سبز رنگ هست
    چرا؟؟؟؟
    موشکل از چیه؟

ممنون میشم سریع پاسخ بگیرم.

سعید
    دوست بسیار عزیزم سعید
    با عرض سلامو پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    ایا امکان دارد فیلم ضبط شده را برای اینجانب پیام خصوصی نمایید تا اطلاعات دقیقتر اعلام نماییم
    منتظر پاسخ هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط babek205 نمایش پست ها
    درود
    قصد خرید دوربینی دارم ، متاسفانه حین تمیز کردن سنسور ( 5D مارک یک ) سنسور خط وخش افتاده و نمیره ، فکر کنم فیلتر رویی فقط آسیب دیده ، هزینه تعویض چقدر میشه؟
    خیلی ممنون
    دوست عزیزم بابک سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    متاسفانه قسمت PASS FILETR دوربین شما دچار مشکل گردیده است که مستلزم تعویض میباشد باید به عرض برسانم در خانواده کانن قطعه مزبور جزو موارد خاص خدماتی است که در نصب باید دقت خاص شود هزینه تعویض برای شما دوست بسیار عزیز و عضو محترم سایت عکاسی 2380000 ریال میباشد قطعه مزبور پس از تعویض مستلزم نصب کامل برنامه
    AF ADJUSETمیباشد که در بخش فنی تخصصی تعمیرگاه مرکزی دوربین توسط اخرین نرم افزار و ابزارالات خاص انجام پذیر است

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط departed نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید
    لنز 28-135 من کمی گرد و غبار واردش شده آیا جایی هست تمیزش کنند؟
    با تشکر
    دوست عزیزم سلام و پوزش بسیار فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    در بخش فنی مراکز خدماتی ما کلیه موارد سرویس و به روز رسانی کلیه دوربین و لنز برای شما دوستان بسیار عزیز در سایت عکاسی و همچنین کلیه عزیزانی که محصولات عکاسی با بیمه و گاراتتی ایده ال دوربین میباشد به صورت کاملا رایگان و توسط اخرین ابزار الات خاص و نرم افزار های تخصصی کمپانی های معظم و انجام میگردد است

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط pcelite نمایش پست ها
    دوستان و اساتید لطفا منو درمورد دوربین g12راهنمایی کنید!که ایا این دوربین قابلیت نصب لنز داره یا نه!اخه من خیلی علاقه دارم عکس های زوم بگیرم!
    دوست بسار عزیزم با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    بله در سری دوربینهای PAWER SHOT G امکان نصب 2 لنز وجود دارد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط naserak نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید محترم.
    ممنون میشم اگر به سئوال من جواب داده شود.
    مدل دوربین من IXUS 105 میباشد که LCD آن ترک خورده و دیگر تصویری نشان نمیدهد.با توجه به اتمام گارانتی دوربین میخواستم بپرسم آیا قابل تعمیر است؟ و اگر هست هزینه تعمیر آن چقدر است؟
    با تشکرفراوان
    دوست بسیار عزیم با سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    قطعه مزبور LCD ASSY UNITدر دوربین سری IXUS 105 مستلزم تعویض کامل میباشد نه پانل هزینه تعویض قطعه اورجینال برای شما عضو محترم سایت عکاسی 1180000 ریال و مدت تحویل 24 ساعت میباشد