صفحه 170 از 319 نخستنخست ... 70 120 160 166 167 168 169 170 171 172 173 174 180 220 270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

با سلام و تبریک سال نو ! مدتی است که دوربین بنده(canon sx10 ) دچار مشکل شده است.با این حالت که موقع فشار دادن شاتر تا نیمه و زوم کردن ،کادر را حدود یکی دو گام پر نورتر نشان داده و هنگام بازبینی عکس در مانیتور ، عکس بسیار پرنور است و در ضمن راه راه افقی دیده میشود. این حالت بخصوص هنگام زوم بالا شدیدتر میشود. البته گاهی هم عکسها نرمال ثبت میشوند. یادم نمی آید که ضربه خورده باشد ولی مطمئن نیستم .تنظیمات را هم به پیش فرض تغییر داده ام ولی مشکل حل نشد. حدس میزنم یا لنز و شاتر آسیب دیده یا سنسور ایراد دارد. لطفا راهنمایی کنید برای تعمیر به کجا مراجعه کنم. با تشکر فراوان!
    ویرایش توسط s.m.h.m : Thursday 28 March 2013 در ساعت 14:27

كاربر جديد
    تشکر کرده
    36

با سلام یه سوال فوری دارم من امروز یه 60دی خریدم الان که روشنش کردم میبینم زبانش ژاپنیه.هرکارم میکنم نمیفهمم از کجایه منوهاش باید انگیلیسی بشه میشه کمک کنی در ضمن سال نو هم مبارک

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط ferimobham نمایش پست ها
    با سلام یه سوال فوری دارم من امروز یه 60دی خریدم الان که روشنش کردم میبینم زبانش ژاپنیه.هرکارم میکنم نمیفهمم از کجایه منوهاش باید انگیلیسی بشه میشه کمک کنی در ضمن سال نو هم مبارک
    شما دوربینت رو بزار رو مد اتوماتیک (سبز رنگه)از سمت راست گزینه دوم(سه گزینه سمت راست همشون عکس آچار دارند )وقتی روی اون گزینه میرید سومین گزینه زبان است ok کنید روی english دگمه set رو بزنید

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام. بنده حدود سه ماه قبل درربین کانن 3400 رو خریداری کردم . روی چعبه برچسب شرکت ایده آل وجود داشت اما در داخل جعبه کارت گارانتی وجود نداشت . فروشنده بعد از سه هفته کارت گارانتی رو تحویل داد و اظهار داشت که نسخه شرکت ایده آل را به آدرس شرکت ارسال کرده.من هم گارانتی دوربین رو ثبت نام و فعال کردم. اما حالا مشکلی در استفاده از دوربین پیش آمده .تصاویر گرفته شده در دو طرف چپ و راست عکس به صورت کشیده و صاف ( مثل حالت اتو کشیده ) نشون داده میشه. خصوصا اگه صورت انسان باشد.خواهشا:
    1) این مشکل قابل رفعه؟
    2) آیا از لحاظ گارانتی ثبت شده ، مشکلی وجود نداره و این دوربین گارانتی شده یا نه؟
    شماره سریال: 412060001131
    کد رهگیری:2414

كاربر همراه Austin.A آواتار ها
    تشکر کرده
    2192

درود بر شما
    خسته نباشید میگم .

سوال اول اینکه در مورد بدنه دی 5100 که بتازگی در اوائل نوروز در آب افتاده و هنوز روشن نکردم چه باید کرد ؟ دوربین هنگام افتادن در آب روشن بود .
    سوال دوم اینکه در مورد شکستگی های ضامن ها و گیره های نگهدارنده درب باطری دوربین (زائده های نگهدارنده موجود هم روی درب باطری و هم روی بدنه شکسته شده اند) بر اثر ضربه ؛ با توجه به اینکه گیره های روی بدنه هم شکسته شده اند ، آیا امکان هرگونه تعمیر یا ... وجود دارد ؟
    مدل دوربین مورد نظر FUJI S9600 می باشد .

با تشکر فراوان
    علامه
    " Canon XXD + Some Stuffs "

كاربر همراه Arash068 آواتار ها
    تشکر کرده
    129

سلام بنده یه دوربین کنون ۵۰۰ دی دارم
    یه مشکلی در سیستم فلاشش بوجود اومده و اون اینه که تریگر کفشک فلاش اتصال کوتاه شده است (پین وسطی) به طوری که تا چند وقت پیش این طوری نبود و من هیچ فلاشی یا رادیو تریگری بهش وصل نکردم
    موقع گرفتن عکس نیز اتصال کوتاه میماند
    در صورت نصف فلاش سیستم فلاش خود دیگه کار نمیکه یعنی با زدن دکمه فلاش فلاش بالا نمیاد و مثل قبلشه
    آیا این ایراد قابل حل هستش ؟
    اگر با تعویض یا تعمیر تریگر مشکل حل می شه میخواستم بدونم که به طور حدودی چقدر هزینه داره
    خیلی ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    35

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_f_200 نمایش پست ها
    سلام
    من يك لنز 17-55 كنون دارم . فكوس دستيش كار نمي كنه !!! مشكل از كجاست ؟ ( فكوس اتومات كاملا سالمه ولي وقتي ميزارم روي دستي ، باز هم اتومات فكوس مي كنه !!!!‌ )
    ممنون مي شم اگه راهنماييم كنيد ...
    علاوه بر اين مورد يك مشكل حاد ديگه هم پيدا كرده . خيلي از مواقع وقتي مي خوام عكس بگيرم ، ارور مي ده و مي گه اتصال بين دوربين و لنز برقرار نمي شود و مي گه كه بايد كانكشن هاي بين لنز و دوربين رو تميز كنيم !!!!! به نظرتون مشكل از كجاست و چقدر حاده ؟

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

لازم می دانم از جناب قاسمی عزیز و همچنین پرسنل تعمیرگاه مرکزی دوربین بابت خدمات دلسوزانه و تخصصی و همچنین برخورد صمیمانه و گرم جناب قاسمی عزیز صمیمانه تشکر کنم.
    ارادتمند

كاربر آشنا SaEiD_MaFiA آواتار ها
    تشکر کرده
    16

عاغا من یه سوال دارم.
    من به تازگی دوربین نیکون D3200 خریدم. وقتی فیلم میگیرم باهاش... یه نوار سبز رنگ ( مثل پارازیت فیلم ) پایین ویدئوی ضبط شده مشاهده میشه! یه نوار باریک سبز رنگ هست
    چرا؟؟؟؟
    موشکل از چیه؟

ممنون میشم سریع پاسخ بگیرم.

سعید

كاربر همراه azari kei آواتار ها
    تشکر کرده
    691

درود
    قصد خرید دوربینی دارم ، متاسفانه حین تمیز کردن سنسور ( 5D مارک یک ) سنسور خط وخش افتاده و نمیره ، فکر کنم فیلتر رویی فقط آسیب دیده ، هزینه تعویض چقدر میشه؟
    خیلی ممنون
    EOS 3000 N/EOS 5D ii/EOS 6D/24-105 F4/135 F2/50 F1.8STM