صفحه 203 از 319 نخستنخست ... 103 153 193 199 200 201 202 203 204 205 206 207 213 253 303 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه
    تشکر کرده
    66

نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    فوکوسینگ اسکرین نیکون D7000 را موجود دارید؟ منظورم همون قطعه ماتی که بالای ایینه قرار داره هست.
    اگر هست چطور میتونم تهیه کنم و چقدر هزینه داره؟
    سلام گویا اقای قاسمی دوستان فروم را فراموش کردند.
    به هر حال ما بی صبرانه منتظر جوابیم
    علی مهدی زاده

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinilo نمایش پست ها
    سلام به جناب قاسمی و اساتید محترم
    من دوربین نیکون D90 دارم چند مدتی هست فوکوس اتوماتیک درست کار نمیکنه و هر چی روی دکمه گرفتن عکس میزنم نه فوکوس میکنه نه عکس میگیره . لنز اصلی دوربین روشه یعنی 105-18
    دومین سوال هم از جناب قاسمی دارم که ایا بهتره دوربین یا لنز را تهران بفرستم یا همین شیراز به نمایندگی شون ببرم با توجه به اینکه امکانات نمایندگیهاشون در شهرستانها مطمئنا کمتره
    در ضمن سواد عکاسی من هم زیر دیپلمه و دوربین را در شهریور 90 از اقای صادقی در خیابان توحید شیراز خریداری کردم
    با تشکر
    دوست عزیزم سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    ایا دوربین ولنز شما دارای گارانتی و بیمه ایده ال است ؟
    احتمالا عدم کارکرد قسمت AF مربوط به خرابی SWM موتور بی صدای لنز میباشد .البته با توضیحاتی که شما اعلام کردید و این مسله مستلزم بازدید دقیق میباشد
    سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین در اینده نزدیک مجهز به تعمیرگاههای استاندارد در کلیه شهرستانها میشود
    باید به اطلاع برسانیم جهت تایید موارد تعمیراتی و استفاده از گارانتی خواهشمتدم در اولین فرصت نسبت به ارسال به یکی از مراکز خدماتی در تهران اقدام تا در اولین فرصت رفع اشکال شود هزینه های پستی مربوط به بخش فنی میباشد
    خواهشمندم در هنگام ارسال حتما کپی کارت گارانتی ارسال و اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdinilo نمایش پست ها
    با سلام
    من دوربین Nikon - D90 دارم
    اگر بخواهم مختصات نقطه ای که عکس میگیرم را در اطلاعات عکس داشته باشم چکار باید بکنم . اگر GPS روی دوربین هست چطور میتونم به این اطلاعات دست پیدا کنم و اگر نیست چطور میتونم GPS به دوربین اضافه کنم
    با تشکر
    با عرض سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست بسیار عزیزم متوجه سوال بخش اول نشدم در صورت ممکن توضیح بفرمایید

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaaa نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یک دوربین canon 40d دارم ، به نظرم عکسهایی که میگیرم شارپ نیست . به نظر شما امکان داره که ایراد سخت افزاری باشه ؟
    ضمنا نمونه عکسها در این پست هست
    Canon EOS 40D
    دوست عزیزم علیرضا
    با سلام وپوزش فراوان از شما در تاخیر ارسال پاسخ
    علی جان نمونه عکسها را دیدم دوربین شما احتیاج به نصب برنامه AF ADJ / COM ADJ دارد این اشکال بوسیله نرم افزار قابل حل است و به صورت رایگان برای شما عضو محترم سایت عکاسی قابل رفع است.خواهشمندم در اولین فرصت به یکی ازمراکز خدماتی ما تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال اقدام گردد
    لطفا لنز مربوط همراه دوربین باشد

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط فرزاد نمایش پست ها
    با سلام.
    بنده یک دوربین کنون g7 دارم.بعد از نزدیک به 6 سال،یک شب که دوربینم رو روشن کردم لنز اومد بیرون ولی صفحه نمایش خاموش و عکس نمیگرفت.چند بار خاموش و روشن کردم درست نشد تا اینکه باتری و مموری رو دراوردم و دوباره جا زدم که درست شد.ولی صبح دیدم اصلا روشن نمیشه.دوربین رو بردم نمایندگی مرکزی کنون در خیابان احمد اباد(اصفهان)گفتند به احتمال خیلی زیاد دوتا پیچ از توش شل شده و افتاده.چند روز بعد زنگ زدند و گفتند که غیر از اون دوتا پیچ یکی از اتصالات مربوط به یکی از کانتکت های jog dial خراب شده که باید کلا jog dial جدید استفاده کرد.که هزینه این قطعه 65000تومان شد و به بنده گفتند که از تهران سفارش دادند.سوال:ایا قیمت این قطعه همین قدر هست؟یک عکس از قسمت خراب شده واستون میگذارم اگر امکانش هست بفرمایید که قطعه احتمالا به طور طبیعی این بلا سرش اومده یا در اثر بی احتیاطی و زور ورزی تعمیرکار؟فایل پیوست 50471
    مشکل دوم اینکه قبل از خرابی وقتی دوربین رو به کامپیوتر وصل میکردم فایل canon100 نشان داده میشد.ولی الان عکسها در فایلی به نام canon 899 bodvi ankn!!!ugj ]di?
    در ضمن دوربین هیچ وقت ضربه ندیده و بلای فیزیکی سرش نیومده.
    با تشکر فراوان
    بله در اخبار بخش فنی کانن اشکال قطع ناگهانی دوربین در سری G7-G9 و سری IXUS 960 اعلام شده است این اشکال مربوط به فاسد شدن چسپ نگهدارنده پیچ پایه بند دوربین است که پس از سقوط باعث قطع ناگهانی دوربین میشود و امری رایج است
    در جواب سوال دوم شما باید به عرض برسانم سقوط فقط یک پیچ در این سری معرفی گردیده است .اتفاق در عکس به نظر مربوط به سقوط پیچ نمیباشد و مستلزم بازدید دقیق است .در جواب سوال اخر لطفا فولدر جدیدی معرفی و فایل نامبرینگ دوربین را ریست کنید

كاربر همراه viva_utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    11717

سلام جناب قاسمی
    در مورد D600 سوال داشتم از خدمت شما.
    بحث تعویض شاتر و رابر دوربین برای رفع مشکلش به کجا انجامیده؟
    آیا رابر برای شما رسیده و احیانا تاریخ مشخصی برای رسیدنش وجود داره یا خیر؟
    پیشاپش از شما متشکرم
    اگر سراب دیدید بنشینید و از آن آب بنوشید، نگذارید سراب به دروغش افتخار کند.
    محسن حسن پور
    Nikon D600 - TAMRON AF 19 .35 f 3/5 . 4/5 - 50 f1/8D و دیگر هیچ

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قاسمی
    چند سوال داشتم که متشکر می شوم پاسخ دهید: آیا استفاده از CHDK می تواند به دوربین چه به لحاظ نرم افزاری یا سخت افزاری صدمه بزند؟(و آیا استفاده از آن دوربین تحت فشار قرار می گیرد یا خیر؟)
    2- و اگر احیانا به دلیل استفاده از CHDK اتفاقی برای دوربین بیفتد(البته اگر جواب سوال قبل مثبت باشد) آیا دوربین همچنان مشمول گارانتی هست؟
    با بهترین آرزوها
    دوست عزیزم علی
    سلامو پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    در اخبار خدماتی شرکتهای معظم هرگونه نصب برنامه نرم افزار و سخت افزار که خارج از استاتدارهای کمپانی است ممنوع و از تعهد گارانتی خارج میگردد.در قسمت نرم افزار باعث بالا رفتن حرارت دوربین میشود که امری ممنوع است
    در ضمن مدل دوربین خود را اعلام تا اطلاعات دقیقتر اعلام گردد
    باتشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط viva_utopia نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    در مورد D600 سوال داشتم از خدمت شما.
    بحث تعویض شاتر و رابر دوربین برای رفع مشکلش به کجا انجامیده؟
    آیا رابر برای شما رسیده و احیانا تاریخ مشخصی برای رسیدنش وجود داره یا خیر؟
    پیشاپش از شما متشکرم
    دوست عزیزم محسن سلام
    شاتر در بخش فنی موجود ولی با کمال شرمندگی رابر به بخش فنی ارسال نگردیده است در صورت عدم ارسال تا 10 روز اینده اینجانب سفری را جهت تحویل خواهم داشت
    مطمینا اخبار به دوستان عزیز اعلام میگردد
    باتشکر و پوزش فراوان سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط charli نمایش پست ها
    سلام جناب قاسمی
    فوکوسینگ اسکرین نیکون D7000 را موجود دارید؟ منظورم همون قطعه ماتی که بالای ایینه قرار داره هست.
    اگر هست چطور میتونم تهیه کنم و چقدر هزینه داره؟
    دوست عزیزم علی
    سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    دوست عزیزم چنانچه دوربین شما دارای بیمه و گارانتی ایده ال دوربین باشد این قطغه به صورت کاملا رایگان برای شما عضو محترم سایت تحویل میگردد و باید به عرض برسانم حتما قطعه مزبور با توجه به حساس بودن در بخش فنی نصب گردد
    حتما در هنگام مراجعه اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت هستید
    باتشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط taherm00 نمایش پست ها
    با سلام من یه دوربین کنون 20d با لنز 17 -85 دست دوم دارم در عکسهای آتله توحالت تله عکسها شارپ و واضح هستند ولی تو حالت واید با فکوس صحیح هم عکسها وضوح کمتری دارن آیا لنز دارای ایراد هست و باید تعمیر شود؟
    دوربین و لنز شما کار میکند و این بدان معنی است که اشکال در قسمت سخت افزار نیست با توجه به توضیح شما دوربین و لنز شما احتیاج به نصب نرم افزار AF ADJ و کالیبره کردن دارد .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما مراجعه و حتما اعلام فرمایید از اعضای سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال اقدام فوری شود