صفحه 193 از 319 نخستنخست ... 93 143 183 189 190 191 192 193 194 195 196 197 203 243 293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

با سلام
    بنده یه دوربین 60 دی دارم که چند وقتیه از لحاظ شارپنس دچار مشکل شده با لنزهای مختلف هم تست شده و مشکل از خود دوربینه...ممنون میشم راهنماییم کنید.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط mrb413 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده یه دوربین 60 دی دارم که چند وقتیه از لحاظ شارپنس دچار مشکل شده با لنزهای مختلف هم تست شده و مشکل از خود دوربینه...ممنون میشم راهنماییم کنید.
    ببخشيد من نظر ميدم اگه با همه لنز ها اينجوريه شما يه بار دوربين رو به تنظيمات اصلی برگردون يا از کاستوم منيو ميکرو ادجاستمنت لنز رو غير فعال کن ممکنه اون رو دست کاری کرده باشی
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

سلام آقای قاسمی

امروز ( یکشنبه) دوربینم رو اوردم (7d) که گفتم تو تصاویر لکه هست. زحمت کشیدند دوستان شما شستشو دادند. الان یه عکس گرفتم بازم لکه ها هست و یه لک دیگه هم اضافه شده
    خواستم راهنمایی بکنید که چکار کنم؟

این عکس امروز است

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    ببخشيد من نظر ميدم اگه با همه لنز ها اينجوريه شما يه بار دوربين رو به تنظيمات اصلی برگردون يا از کاستوم منيو ميکرو ادجاستمنت لنز رو غير فعال کن ممکنه اون رو دست کاری کرده باشی
    60D قابليت Micro Adjustment از داخل بدنه ندارد.

كاربر همراه maziyarsh آواتار ها
    تشکر کرده
    763

با سلام خدمت آقای قاسمی

یکی از دوستان دوربین نیکون nikon D7100 گرفته . ولی دوربین خاموش نمیشه. گاهی جای مموری رو که عوض میکنه خاموش میشه ...
    ولی بیشتر وقت ها روشنه ؟
    میشه راهنمایی بفرمایید .
    متشکرم
    Nikon D300

كاربر همراه
    تشکر کرده
    395

جناب قاسمی سلام و جدا خسته نباشید.

یه سوال دارم، چون میخوام نیکون دی600 بخرم و شما فرمودین برخی شماره سریال ها این مشکل رو داشتن، آیا ممکنه اون شماره ها رو بگین که نخرمشون؟ چون احتمالا از ایران نمیخرم(کشورهای حاشیه خلیج فارس) و سوال دوم هم اینکه آیا بعد از خرید از خارج میتونم اون رو گارانتی و بیمه ایده آل کنم؟

سپاسگذارم

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

جناب قاسمي عزيز
    سلام و عرض احترام
    من يك Canon 60D دارم و يك فلاش Nissin 866 MK II. فلاش من با دوربين هاي كانن ديگر در مود TTL به خوبي كار مي كند (حتي در حالتي كه فلاش بانس شده باشد) و نوردهي مناسب انجام مي دهد ولي با دوربين من هميشه عكس ها در مود TTL دچار نوردهي كم مي شود (عكس ها تاريك مي افتند). لطفاً راهنمائي بفرمائيد. اگر لازم است مثل هميشه حضوراً مزاحمتان شوم.
    با سپاس و ارادت فراوان

كاربر جديد loner آواتار ها
    تشکر کرده
    171

سلام جناب قاسمی،
    من یک دوربین D7000 رو چند روزی میشه که خریدم، مشکلی که هست اینه که یه نقطه سفید (با ته رنگ سبز) و یه نقطه تقریبا بنفش توی live view دیده میشه.
    اما توی چشمی، عکس گرفته شده و ال سی دی دوربین این نقطه وجود نداره، با دمنده چندبار توی دوربین (آینه) رو تمیز کردم، مشکل بر طرف نشد.
    ضمنا نقطه توی فیلم هایی که با دوربین میگیرم هست و وقتی دوربین در حال فیلم برداریه ، نقطه کاملا سبز رنگ میشه و با قطع record بلافاصله رنگش روشن میشه.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط loner : Thursday 15 August 2013 در ساعت 08:49 دلیل: اضافه کردن اطلاعات

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام علیکم
    بنده حدود 2 سال پیش یه دوربین کانن IXY 10s خریداری کردم یکسالی خوب کار کرد کیفیتش هم خوب بود ولی راضی کننده نبود.
    گذشت بعد از حدود یکسال مشکلی براش پیش اومد که لنزش میومد بیرون سریع میرفت داخل یه دو ماهی همین طوری بود با چند بار روشن کردن کار میکرد تا اینکه دیگه کلا نیومد بیرون و ما ناراحت
    فرستادیم برای گارانتی دو ماهی هم اونجا منتظر بودیم تا رسید دستمون گفت لنزشو کلا عوض کرده حدود 150 شد.
    خودش تست کرده بود ا هم تست کردیم هین مشکل بود حالا مشکلش اینه که وقتی روشنش می کنیم 2 دقیقه کار کرد ارور E32 میده گفتم بفرست درستش کنن گفت نه نمیشه شاید بشه کلا نمیشه و... گفت برید استفاده کنید هر زمان سوخت بیاریدش یه 100 تومن دیگه هم بذارید رو میز (اون روز میگفت الان فکر کنم 250 تومنی باید شده باشه )تا بفرستم گارانتی و.... دیگه فکر نکنم کارمون راه بیوفته

راستی کیفیتش هم بعد از تعویض لنز واقعا خیلی خراب تر شده.

حالا راهنمایی کنید چکار کنم؟؟!
    باتشکر از دوستان
    یاالله

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    1461

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم افضلی
    خواهشمندم تلفن خود را پیام تا به صورت تلفنی مراحل تنطیم به صورت نرم افزار دوربین شما گزارش داده شود
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    با سلام من شماره ام رو با پیام خصوصی خدمت شما فرستادم