صفحه 209 از 319 نخستنخست ... 109 159 199 205 206 207 208 209 210 211 212 213 219 259 309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم باسلام و پوزش از شما
    متاسفانه این اتفاق در بعضی مواقع در مراکز خدماتی بوجود میاید با توجه به تاکید فراوان اینجانب به دوستان عزیز در سایت عکاسی مبنی بر اعلام عضو بودن در سایت محترم عکاسی بسا عده ای از دوستان این راهنمایی را نکرده و در مواقعی دچار سو تفاهمات میگردد لذا طبق دستور اکید اینجانب به کلیه کارمندان بخش سرویس -حسابداری و رزوشون مراکز خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و شرکت ایده ال دوربین مبنی بر سرویس کاملا متفاوت و کلیه موارد خدماتی در اسرع وقت و همچنین رایگان بودن موارد خدماتی با نظر اینجانب و سوپر وایزر بخش فنی سرکار خانم خمیس ابادی به اعضای محترم سایت عکاسی اعلام مینماییم
    لطفا درهنگام مراجعه و در هنگام تحویل کار اکیدا اعلام فرمایند از اعضای محترم سایت عکاسی هستند .
    مجددا پوزش اینجانب و کلیه پرسنل سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال را بپذیرید
    با تشکر سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    یعنی من هفته‌ی دیگر که برای تحویل لنز رفتم بگویم شما اینها را گفتید و آنها توجه نشان می دهند؟ من تا به حال دو بار یک بار در موقع تحویل لنز و یک بار تلفنی گفتم که در فوروم عکاسی به من اینگونه گفته شده است و کارمندان شما توجهی نکردند. در هر صورت اگر بخواهید پیگیری کنید شماره قبض من ۲۱۷۳۷۸ هست.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط kiavash نمایش پست ها
    سلام وخسته نباشيد،باتشكراز پاسخ شما،
    دوربين كه D800 و D90 هست. مگه به دوربين هم مرتبط ميشه اين مشكل؟ بعداينكه عدسي پشتي وجلويي لنز٢٤ م م اف٢ هست كه بايد تعويض بشه.
    لنز ١٣٥ اف٢.٨ هم روي عدسي جلويي يك نقطه خيلي كوچك داره كه درخيلي ازعكسها هم اثرش چندان مشخص نيست ولي حالاكه براي اون لنز اگه اوكي بشه كه بيام خدمتتون،فك كردم كه اين لنز وهم زحمتش رو بهتون بدم.
    فقط ميخواستم ببينم بي زحمت هزينه حدودي هم مقدوره بفرماييد.
    24 mm f2 ; سريال 207194
    135 mm f2.8 ; سريال 847618
    باتشكرازشما.
    ببخشید, جواب این بنده حقیرراهم...

كاربر آشنا Golden آواتار ها
    تشکر کرده
    127

با سلام و تشکر از گروه مرکز تعمیرات

بنده لنز سیگما 70-17 مانت کانن دارم که مدتهاست فوکوس رینگ آن سفت شده ( حتی در حالت مانوال فوکوس ) . لطفا هزینه تقریبی تعمیر آن و مدت زمان تحویل آن را بفرمایید.
    با تشکر
    Dslr

كاربر همراه platoali آواتار ها
    تشکر کرده
    175

نقل قول نوشته اصلی توسط platoali نمایش پست ها
    یعنی من هفته‌ی دیگر که برای تحویل لنز رفتم بگویم شما اینها را گفتید و آنها توجه نشان می دهند؟ من تا به حال دو بار یک بار در موقع تحویل لنز و یک بار تلفنی گفتم که در فوروم عکاسی به من اینگونه گفته شده است و کارمندان شما توجهی نکردند. در هر صورت اگر بخواهید پیگیری کنید شماره قبض من ۲۱۷۳۷۸ هست.
    همین الان آقای قاسمی تلفنی با من تماس گرفتند و این قضیه را پیگیری کردند. خوشبختانه مثل اینکه قضیه فقط یک سو تفاهم بوده است. مثل اینکه کارمندان آنجا متوجه نشده بودند که من از اینجا به تعمیر گاه آمده ام . برای ثبت در انجمن می گویم وقتی می روید آنجا حتما واضح بگوید که «عضو سایت عکاسی هستید» و عباراتی مانند «انجمن عکاسی» و هم چینین «فروم عکاسی» را بکار نبرید که موجب سو تفاهم می شود.

همانطور که وعده داده بودند گفتند که لنز را مجانی تعمیر خواهند نمود. این چیزی هست که من واقعا متشکرم. همانطور که گفتم انتظار خدمات مجانی را نداشتم و واقعا پیگیری و صادق بودن آقای قاسمی و همچنین تعمیر گاه مرکزی در انجام وعده هایشان قابل تقدیر هست.

كاربر همراه Silence آواتار ها
    تشکر کرده
    1196

یه دوربین D60 دارم...روی f22 سه یا چهار تا لکه روی عکس ها می افته در صورتی که روی f4 همون عکس هیچ مشکلی نداره و لکه دیده نمی شه...
    مشکل دوربین چیه؟...احیاناً سنسورش کثیف شده؟...
    اگر مشکل از کثیفی سنسور باشه، چقدر هزینه داره تمیز کردنش؟...چقدر زمان می بره؟...(چند روز دوربین باید توی تعمیرگاه بمونه؟...)...
    نيست نقطه اي براي آغاز...
    ...

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط Silence نمایش پست ها
    یه دوربین D60 دارم...روی f22 سه یا چهار تا لکه روی عکس ها می افته در صورتی که روی f4 همون عکس هیچ مشکلی نداره و لکه دیده نمی شه...
    مشکل دوربین چیه؟...احیاناً سنسورش کثیف شده؟...
    اگر مشکل از کثیفی سنسور باشه، چقدر هزینه داره تمیز کردنش؟...چقدر زمان می بره؟...(چند روز دوربین باید توی تعمیرگاه بمونه؟...)...
    جسارتا تا آقای قاسمی عزیز تشریف بیاورند.

هزینه تمیز کردن سنسور، برای اعضای فروم عکاسی هیچ هزینه ای ندارد و کمتر از 5 دقیقه در صورت خالی بودن دست همکاران ایشان، این کار صورت می گیرد.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

سلام

دوستان لطفا فقط سوالهای فنی مربوط به تعمیر تجهیزات را در این تاپیک مطرح کنند.ارسالهای خارج از موضوع از تاپیک حذف خواهند شد.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر آشنا 125125541z آواتار ها
    تشکر کرده
    96

بنام خدا
    سلام حدود سه ماه قبل دوربین کنون 6 D کد error 20 داد و از کار افتاد.
    فروشنده دوربین را به گفته خودش به دبی فرستاد و بجای تعویض با flash نمودن درست کردند.
    از منظر گارانتی دوربین چه نظری دوستان دارند.
    ماه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    دوستان زیر لنز دوربین من fujifilm s200exr کمی گرد و غبار گرفته،خواستم بپرسم راهی واسه باز کردن و تمیز کردنش هست؟چقدر هزینه داره؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

با سلام و خسته نباشید
    از طریق سرچ مشکل دوربینم با این سایت آشنا شدم
    دوربین نیکون دی 90 من اخیرا دچار پیکسل سوختگی شده
    تو بعضی از جواب ها خوندم که این مشکل قابل برطرف ه
    ولی از یکی از تعمیرات نسبتن معروف که پرسیدم گفتن معادل هزینه دوربین باید خرج تعمیرش کنم :(
    میشه لطفن منو راهنمایی کنید
    ممنونم