صفحه 212 از 319 نخستنخست ... 112 162 202 208 209 210 211 212 213 214 215 216 222 262 312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا k200 آواتار ها
    تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط tamir نمایش پست ها
    دوست عزیزم با سلام و پوزش فراوان در تاخیر ارسال پاسخ
    باید به عرض شما برسانم پاسخ به صورت خصوصی برای شما ارسال شد ولی به اطلاع می رسانم
    اشکال اعلام شده در دورینهای سری sx40 مربوط به عملیات خارج از استاندارد zoom در دوربین است .میتوان اعلام کرد این اشکال جزو اشکالات رایج در خانواده sx است .که بر اثر ضربهویافشار غیر متعارف بوجود میاید
    ولی با توجه به اینکه شما عضو محترم سایت عکاسی و همچنین دوریین شما دارای گارانتی شرکت ایده ال است این اشکال به صورت کاملا رایگان برای شما دوست عزیز انجام میگردد
    خواهشمندم در هنگام مراجعه با در دست داشتن کارت گارانتی شرکت ایده ال و معرفی خود به عنوان عضو سایت از مزایای خدمات رایگان استفاده نمایید
    با تشکر و پوزش فراوان سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین
    عرض ادب و خسته نباشید آقای قاسمی میخاستم بپرسم اگرمن حضوری دوربین رو خدمتتون بیارم همان روز اشکالش درست میشه تا من بتونم برگردم؟ چون من از شهرستان میام(آذربایجان شرقی) و اگه امکانش هست پنج شنبه ها هم هستین؟

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

نقل قول نوشته اصلی توسط k200 نمایش پست ها
    عرض ادب و خسته نباشید آقای قاسمی میخاستم بپرسم اگرمن حضوری دوربین رو خدمتتون بیارم همان روز اشکالش درست میشه تا من بتونم برگردم؟ چون من از شهرستان میام(آذربایجان شرقی) و اگه امکانش هست پنج شنبه ها هم هستین؟
    سلام

دوست عزیز فکر میکنم بهتر هست دوربین رو بصورت پستی براشون بفرستید تا تعمیر بشه و دوباره برای شما ارسال بشه
    رفتن و برگشتن به تهران در یک روز و صرفا به دلیل تعمیر دوربین شاید کار سختی باشه ...
    بنده هم تماس گرفتم و قرار شد لنزم رو بصورت پستی براشون ارسال کنم تا بررسی کنند

موفق باشید
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر همراه viva_utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    11717

سلام بر جناب قاسمی عزیز
    قربان سوال کلیشه ای در مورد دی 600
    جریان رابر به کجا انجامید؟
    ممنونم از زحمات شما
    اگر سراب دیدید بنشینید و از آن آب بنوشید، نگذارید سراب به دروغش افتخار کند.
    محسن حسن پور
    Nikon D600 - TAMRON AF 19 .35 f 3/5 . 4/5 - 50 f1/8D و دیگر هیچ

كاربر همراه viva_utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    11717

سلام بر جناب قاسمی عزیز
    قربان سوال کلیشه ای در مورد دی 600
    جریان رابر به کجا انجامید؟
    ممنونم از زحمات شما
    ویرایش توسط viva_utopia : Saturday 21 December 2013 در ساعت 12:16
    اگر سراب دیدید بنشینید و از آن آب بنوشید، نگذارید سراب به دروغش افتخار کند.
    محسن حسن پور
    Nikon D600 - TAMRON AF 19 .35 f 3/5 . 4/5 - 50 f1/8D و دیگر هیچ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

بابا یکی هم جواب منو بده مردم از بس به سایت سر زدم و دیدم کسی جواب نداده اگه بلد نیستید یا نمیشه درستش کرد بگید من تکلیف خودمو بدونم الکی سر نزنم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام وبا عرض خسته نباشید.من دوربین 50d کنن دارم .به تازگی پیغام Err 30 رو میده ودوربین قفل می کنه وفقط با خاموش روشن کردن یا بیرون داخل کردن باطری دوربین دوباره فعال میشه ولی باز هم به محض زدن شات پیغام ظاهر میشه وقفل می کند .نکته قابل ذکر این که اگر باطری بیشتر از یک دقیقه بیرون باشد شما میتوانید 4 عکس بگیرید و شات بعدی این پیغام است.و با هربار انجام دادن این کار فقط 4 عکس قابل گرفتن است.(باطری سالم و فول شارژ ودوربین ضربه ندیده)

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام
    من یه دوربین فوجی مدل l55 دارم وقتی روشنش میکنم این پیغام میاد " دوربین را خاموش کرده و دوباره روشن کنید " هر چقدر هم خاموش روشنش میکنم باز همین پیغام رو میده و لنزش باز نمیشه کمک فوری میخوام چه کار کنم
    با تشکر

كاربر فعال M. Beyrami آواتار ها
    تشکر کرده
    9860

نقل قول نوشته اصلی توسط رامین تهرانی نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.من یه دوربینی دارم که خانواده ام دو سال پیش از مکه خریدن مشکلش اینه یهو وسط فیلم برداری هنگ میکنه و باید باتری رو در بیاری دوباره جابزنی و فیلم یا عکس که میگیره نشون نمیده و پیغام فایل ارور میده این فایل هارو توی کامپیوتر هم با هیچ نرم افزاری نمیشه بازش کرد یا چند ثانیه شو نشون میده بعد ارور میده البته از هر 15 تا عکس یا فیلم یه بار اینطوری میشه.میخواستم بدونم مشکلش چیه؟میشه درستش کرد؟هزینه اش چقدر میشه چون گارانتی نداره؟مشکلش بعد از درست شدن ممکنه دوباره پیش بیاد؟ فیلم و عکس هایی که باز نمیکنه رو میشه با برنامه ای چیزی بازشون کرد؟چون اگه چند ثانیه اولشو نشون بده میتونم با چندتا برنامه درستش کنم.و اینکه تعمیرش چقدر طول میکشه؟راستی مدلش هم سونیMXD-H300 است.ببخشید زیاد حرف زدم
    کارت حافظه را چک کردید؟ شاید کارت حافظه مشکل داشته باشد
    مسعود بیرامی
    Jhowan photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

با عرض سلام و خسته نباشید - لنز 18- 200 من تا انتها بسته نمیشه یه دوروزی میخاستم ببینم ایرادش حاد هست یا نه؟ یه 1 سانت موند به بسته شدن کامل لنز گیر میکنه

كاربر آشنا rezabeigi آواتار ها
    تشکر کرده
    36

سلتم جناب قاسمی یه 70، 200 f4 سری l دارم بدون is احساس میکنم فکوسش کند شده گاهی خوب فکوس نمیکنه مخصوصا تو نور کم علت چی میطونه باشه ممنون راهنمایی میکنید