صفحه 223 از 319 نخستنخست ... 123 173 213 219 220 221 222 223 224 225 226 227 233 273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 3186
Like Tree117تشکر

موضوع: پاسخگویی بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

با سلام و خسته نباشید
    من دوربین نیکون D5100 دارم.
    امروز متوجه شدم در اثر جابجایی LCD اش شکسته. (فراموش کرده بودم به داخل بچرخونمش :| )
    البته روشن میشه و کاملاً کارایی خودش رو داره. مثل اینکه یک شیشه محافظ داره که اون شکسته.
    آیا امکان تعمیرش هست و اگر ممکن هست حدود هزینه را اعلام بفرمایید.
    با تشکر

كاربر آشنا kousha آواتار ها
    تشکر کرده
    270

با سلام
    من دوربین رو خدمت آقای قاسمی بردم. ایشون خیلی به من لطف داشتن و در کمتر از 24 ساعت دوربین من تعمیر و تحویل شد.
    واقعاً دست ایشون و همکارانشون درد نکنه، به خاطر کارشون و مخصوصاً برخورد عالیشون.
    ضمناً با تخفیفی که دادن بیش از پیش شرمنده‌ام کردند.

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

سلام آقای قاسمی
    دو تا دوربین دارم که مشکلات جزئی دارن و دوستان گفتن بهتره به شما مراجعه کنم!
    1) یکی D7100 هست (گارانتی ایده آل) که تازه گرفتم، و از همون روز اول سنسورش کثیف بود،
    2) دومی یه دوربین کامپکت هست فوجی (گارانتی ایده آل نیست) ولی خود شرکت گفته به شما مراجعه کنم،
    یه بار موقع جا زدن مموری دقت نکردم و عجله ای شد باعث یکی از پیم های داخلی دوربین کج بشه که من به زحمت صلفش کردن و یک سال خوب کار کرد، تا چند وقت پیش دوباره کج شد، ولی الان هرچی تلاش کردم نتونستم طوری صافش کنم که با مموری تماس داشته باشه! دوربین هیچ مشکل دیگه ای نداره، همه چیزش خوب عمل می کنه.
    بنده شهرستان هستم می خواستم یه روز بیام تهران، می خواستم بدونم یه روزه می شه این دوتا دوربین مشکلش رفع بشه؟
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

كاربر همراه Behzad43 آواتار ها
    تشکر کرده
    1203

سلام جناب آقای قاسمی - خداقوت
    آیا امکان نصب زبان فارسی روی سیستم دوربین D7100 نیکون وجود دارد؟ لازم به ذکر است که یکی از اعضاء سایت در بخش همین دوربین(D7100) اعلام کرده بودند که دوربین ایشان نه تنها زبان فارسی که حدود 20 زبان دیگر را ساپورت می کند و این در حالیست که این دوربین فقط دارای دو زبان ژاپنی و انگلیسی است . و از طرفی دوست دیگری اینگونه راهنمائی کردند که با جنابعالی تماس حاصل نموده و درخواست نصب زبان فارسی را داشته باشم ،که در تماس با همکار شما(92/12/11) ایشان اعلام کردند که بایستی برد دوربین تعویض شود و ....
    با تشکر از شما و عذرخواهی بابت طولانی شدن موضوع
    غلامرضا فرخ نسب

كاربر بسیار فعال Madjidm آواتار ها
    تشکر کرده
    7162

سلام خسته نباشید
    دوربین Canon G7 بنده یک لکه در تصویر ایجاد می کند که در حالت واید کمی محوتر می شود و در حالت تله شارپتر و سیاه تر می شود
    علت چیست؟ آیا قابل تعمیر است؟ هزینه چقدر خواهد بود؟
    گزینه تشکر برای عکس خوب است نه عکاس آشنا!
    در باره من،

سلف پرتره ،
    گالری.

كاربر افتخاري tamir آواتار ها
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Danial_f4 نمایش پست ها
    درود
    چه راهی برای تمیز کردن ویزور و سنسور دوربین هست؟
    در صورت مراجعه به تعمیرگاه هزینه اش چقدر میشه؟
    دوست عزیزم دانیال
    با عرض سلام و پوزش در تاخیر ارسال پاسخ
    خواهشمندم در اولین فرصت به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین مراجعه تا شخصا نسبت به رفع اشکال و شستشو صفحه حسگر اقدام شود
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /شرکت ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط amirnasiri نمایش پست ها
    با سلام. ببخشید منظور از نرام افزا گارد برای جلوگیری از ایجاد پیکسل سوخته چیست؟
    دوست عزیزم با سلام و پوزش از شما در تاخیر ارسال پاسخ
    در نرم افزار خصوصی خدماتی شرکت معظم کانن پس از پایان برنامه و رفع اشکال و جایگزینی پیکسل های جدید این امکان برای بخش سرویس وجود دارد که جهت جلوگیری از بالا رفتن حرارات داخلی دوربین و main bord - که منجر به بوجود امدن نقاط قزمز -سبز - ابی در صفحه حسگر میشود گارد نرم افزار را به روی دوربین نصب کنند
    با تشکر بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین /ایده ال دوربین

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafy نمایش پست ها
    سلام آقای قاسمی
    دو تا دوربین دارم که مشکلات جزئی دارن و دوستان گفتن بهتره به شما مراجعه کنم!
    1) یکی D7100 هست (گارانتی ایده آل) که تازه گرفتم، و از همون روز اول سنسورش کثیف بود،
    2) دومی یه دوربین کامپکت هست فوجی (گارانتی ایده آل نیست) ولی خود شرکت گفته به شما مراجعه کنم،
    یه بار موقع جا زدن مموری دقت نکردم و عجله ای شد باعث یکی از پیم های داخلی دوربین کج بشه که من به زحمت صلفش کردن و یک سال خوب کار کرد، تا چند وقت پیش دوباره کج شد، ولی الان هرچی تلاش کردم نتونستم طوری صافش کنم که با مموری تماس داشته باشه! دوربین هیچ مشکل دیگه ای نداره، همه چیزش خوب عمل می کنه.
    بنده شهرستان هستم می خواستم یه روز بیام تهران، می خواستم بدونم یه روزه می شه این دوتا دوربین مشکلش رفع بشه؟
    دوست عزیزم اقای شفیع
    با سلام و پوزش فراوان در تاخیر پاسخ
    خواهشمندم پس از مراجعه به بخش فنی حتما اعلام فرمایید از اعضای محترم سایت عکاسی هستید تا شخصا اینجانب نسبت به سرویس و شتشو کامل سنسور شخصا اقدام نماییم .مورد خدماتی دوربین فوجی پس از مراجعه به بخش فنی نسبت به راه اندازی دوربین اقدام فوری انجام میگردد .منتظر حضورتان هستم

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Behzad43 نمایش پست ها
    سلام جناب آقای قاسمی - خداقوت
    آیا امکان نصب زبان فارسی روی سیستم دوربین D7100 نیکون وجود دارد؟ لازم به ذکر است که یکی از اعضاء سایت در بخش همین دوربین(D7100) اعلام کرده بودند که دوربین ایشان نه تنها زبان فارسی که حدود 20 زبان دیگر را ساپورت می کند و این در حالیست که این دوربین فقط دارای دو زبان ژاپنی و انگلیسی است . و از طرفی دوست دیگری اینگونه راهنمائی کردند که با جنابعالی تماس حاصل نموده و درخواست نصب زبان فارسی را داشته باشم ،که در تماس با همکار شما(92/12/11) ایشان اعلام کردند که بایستی برد دوربین تعویض شود و ....
    با تشکر از شما و عذرخواهی بابت طولانی شدن موضوع
    دوست عزیزم اقای فرخ نسب
    با سلام و پوزش از شما
    خواهشمندم در هنگام خرید دقت نمایید تا دچار مشکل نگردید در بعضی مواقع کمپانی های معظم پس از وجود مشکل در خط نهایی نسبت به خارج کردن دوربین از چرخه مصرف کننده اقدام مینمایند و دوربینها با مشکلی که کمپانی اعلام میکنند و با قیمت بسیار نازل به بازار هنگ کنگ و چین ورود میکنند و در ایران با قیمت بسیار پایین تر از کمپانی به دست بعضی از دوستان میرسد که پس مواجه با خرابی دوربین منجر به خسارت به شما دوستان عزیز میشود .پس خواهشمندم در هنگام خرید حتما به بیمه و گارانتی معتبر دوربین دقت تا چنانچه دچار مشکل گردید بدون هیچ گونه دغدغه نسبت به رفع اشکال در مراکز رسمی انجام شود
    دوست عزیز خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه تا نسبت به رفع اشکال به صورت رایگان اقدام شود
    این سرویس و نصب برنامه فقط برای شما عضو محترم سایت عکاسی انجام میگردد و خلاف تعهدات اینجانب به شرکت معظم NIKON است

تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Madjidm نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    دوربین Canon G7 بنده یک لکه در تصویر ایجاد می کند که در حالت واید کمی محوتر می شود و در حالت تله شارپتر و سیاه تر می شود
    علت چیست؟ آیا قابل تعمیر است؟ هزینه چقدر خواهد بود؟
    سلام و پوزش در تاخیر پاسخ
    اشکال اعلام شده مربوط به کثیفی صفحه حسگر میباشد متاسفانه تمیز کردن انی وجود ندارد و مستلزم باز شدن کامل لنز و سرویس لنز , adj lens است .خواهشمندم در اولین فرصت به یکی از مراکز خدماتی ما تعمیرگاه مرکزی دوربین و یا شرکت ایده ال دوربین مراجعه و اعلام فرمایید عضو محترم سایت عکاسی هستید تا نسبت به رفع اشکال اقدام شود .
    هزینه رایگان است